kio_gopher - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Connecting to %1...
km: កំពុង​តភ្ជាប់​ទៅ​កាន់ %1...

en: %1 contacted. Retrieving data...
km: បានទាក់ទង %1 ។ កំពុង​ទៅ​យក​ទិន្នន័យ...

en: Retrieved %1 bytes from %2...
km: បាន​ទៅ​យក %1 បៃ​ពី %2...

en: Enter a search term:
km: បញ្ចូល​ពាក្យ​ស្វែងរក ៖

[ctx: Text on a search button, like at a search engine]
en: Search
km: ស្វែងរក
