kio_gopher - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Connecting to %1...
lt: Jungiamasi prie %1...

en: %1 contacted. Retrieving data...
lt: %1 susijungta. Gaunami duomenys...

en: Retrieved %1 bytes from %2...
lt: Gauta %1 baitų iš %2...

en: Enter a search term:
lt: Įrašykite paieškos žodį:

[ctx: Text on a search button, like at a search engine]
en: Search
lt: Ieškoti
