kio_gopher - en to ms translation catalogue (5 entries)

en: Connecting to %1...
ms: Menyambung ke %1...

en: %1 contacted. Retrieving data...
ms: %1 disambung. Mendapatkan data...

en: Retrieved %1 bytes from %2...
ms: Mendapatkan %1 byte dari %2...

en: Enter a search term:
ms: Masukkan sebutan carian:

[ctx: Text on a search button, like at a search engine]
en: Search
ms: Cari
