kio_gopher - en to nb translation catalogue (5 entries)

en: Connecting to %1...
nb: Kobler til %1 …

en: %1 contacted. Retrieving data...
nb: %1 kontaktet. Henter data …

en: Retrieved %1 bytes from %2...
nb: Hentet %1 byte fra %2 …

en: Enter a search term:
nb: Skriv inn et søkebegrep:

[ctx: Text on a search button, like at a search engine]
en: Search
nb: Søk
