kio_gopher - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Connecting to %1...
pa: %1 ਨਾਲ ਜੁੜਿਆ ਜਾ ਰਿਹਾ ਹੈ...

en: %1 contacted. Retrieving data...
pa: %1 ਨਾਲ ਜੁੜਿਆ ਹੈ। ਡਾਟਾ ਪ੍ਰਾਪਤ ਹੋ ਰਿਹਾ ਹੈ...

en: Retrieved %1 bytes from %2...
pa: %2 ਤੋਂ %1 ਬਾਇਟ ਪ੍ਰਾਪਤ ਹੋ ਰਹੇ ਹਨ...

en: Enter a search term:
pa: ਇੱਕ ਖੋਜ ਇਕਾਈ ਦਿਓ:

[ctx: Text on a search button, like at a search engine]
en: Search
pa: ਖੋਜ
