kio_gopher - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Connecting to %1...
ru: Соединение с %1...

en: %1 contacted. Retrieving data...
ru: Соединено с %1. Получение данных...

en: Retrieved %1 bytes from %2...
ru: Получено %1 байт от %2

en: Enter a search term:
ru: Введите поисковый запрос:

[ctx: Text on a search button, like at a search engine]
en: Search
ru: Поиск
