kio_gopher - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Connecting to %1...
sv: Ansluter till %1...

en: %1 contacted. Retrieving data...
sv: %1 kontaktad. Hämtar data...

en: Retrieved %1 bytes from %2...
sv: Hämtade %1 byte från %2...

en: Enter a search term:
sv: Skriv in ett sökbegrepp:

[ctx: Text on a search button, like at a search engine]
en: Search
sv: Sök
