kio_gopher - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Connecting to %1...
uk: З'єднання з %1...

en: %1 contacted. Retrieving data...
uk: Зроблено контакт з %1. Отримання даних...

en: Retrieved %1 bytes from %2...
uk: Отримано %1 байтів з %2...

en: Enter a search term:
uk: Введіть слово для пошуку:

[ctx: Text on a search button, like at a search engine]
en: Search
uk: Пошук
