kio_zeroconf - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: FTP servers
ar: خادم إف تي بي

en: WebDAV remote directory
ar: دليل WebDav البعيد

en: WebDAVS remote directory
ar: دليل WebDav البعيد

en: Remote disk (sftp)
ar: قرص التحكم (sftp)

en: Remote disk (fish)
ar: قرص التحكم (fish)

en: NFS remote directory
ar: مجلد تحكم NFS

en: The Zeroconf daemon (mdnsd) is not running.
ar: خدمة Zeroconf (mdnsd) لا تعمل

en: The KDNSSD library has been built without Zeroconf support.
ar: مكتبة KDNSSD بنيت من دون دعم  Zeroconf
