kio_zeroconf - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: FTP servers
fi: FTP-palvelimet

en: WebDAV remote directory
fi: WebDav-etäkansio

en: WebDAVS remote directory
fi: WebDav-etäkansio

en: Remote disk (sftp)
fi: Etälevyasema (sftp)

en: Remote disk (fish)
fi: Etälevyasema (fish)

en: NFS remote directory
fi: NFS-etähakemisto

en: The Zeroconf daemon (mdnsd) is not running.
fi: Zeroconf-palvelin (mdnsd) ei ole käynnissä.

en: The KDNSSD library has been built without Zeroconf support.
fi: KDNSSD-kirjasto on käännetty ilman Zeroconf-tukea.
