kio_zeroconf - en to nds translation catalogue (5 entries)

en: FTP servers
nds: FTP-Servers

en: Remote disk (sftp)
nds: Feern Fastplaat (sftp)

en: Remote disk (fish)
nds: Feern Fastplaat (fish)

en: NFS remote directory
nds: Feern NFS-Verteken

en: The Zeroconf daemon (mdnsd) is not running.
nds: De ZeroConf-Dämoon (mdnsd) löppt opstunns nich.
