kdenetwork - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: FTP servers
sq: Serverat FTP

en: Remote disk (sftp)
sq: Disk i Largët (sftp)

en: Remote disk (fish)
sq: Disk i largët (fish)

en: NFS remote directory
sq: Direktori e largët NFS

en: The Zeroconf daemon (mdnsd) is not running.
sq: Zeroconf daemon (mdnsd) nuk është aktiv
