kcmkio - en to lt translation catalogue (1132 entries)

en: Could not modify the ownership of file %1
lt: Nepavyko pakeisti failo %1 nuosavybės

en: Could not modify the ownership of file <filename>%1</filename>. You have insufficient access to the file to perform the change.
lt: Nepavyko pakeisti failo <filename>%1</filename> nuosavybės. Jums nepakanka prieigos prie failo, kad atliktumėte pakeitimus.

en: Folder Already Exists
lt: Aplankas jau yra

en: File Already Exists
lt: Failas jau yra

en: Already Exists as Folder
lt: Jau yra kaip aplankas

en: Trash
lt: Šiukšlinė

en: Could not find the program '%1'
lt: Nepavyko rasti „%1“ programos

en: 1 day %2 | %1 days %2
lt[0]: %1 diena %2
lt[1]: %1 dienos %2
lt[2]: %1 dienų %2
lt[3]: %1 diena %2

en: %1 Item | %1 Items
lt[0]: %1 elementas
lt[1]: %1 elementai
lt[2]: %1 elementų
lt[3]: %1 elementas

en: 1 Folder | %1 Folders
lt[0]: %1 aplankas
lt[1]: %1 aplankai
lt[2]: %1 aplankų
lt[3]: %1 aplankas

en: 1 File | %1 Files
lt[0]: %1 failas
lt[1]: %1 failai
lt[2]: %1 failų
lt[3]: %1 failas

[ctx: @title job]
en: Moving
lt: Perkeliama

[ctx: The source of a file operation]
en: Source
lt: Šaltinis

[ctx: The destination of a file operation]
en: Destination
lt: Paskirtis

[ctx: @title job]
en: Copying
lt: Kopijuojama

[ctx: @title job]
en: Creating directory
lt: Kuriamas katalogas

en: Directory
lt: Katalogas

[ctx: @title job]
en: Deleting
lt: Ištrinama

en: File
lt: Failas

[ctx: @title job]
en: Examining
lt: Tyrinėjama

[ctx: @title job]
en: Transferring
lt: Perkeliama

[ctx: @title job]
en: Mounting
lt: Prijungiama

en: Device
lt: Įrenginys

en: Mountpoint
lt: Prijungimo taškas

[ctx: @title job]
en: Unmounting
lt: Atjungiama

en: Change Attribute
lt: Keisti atributą

en: Root privileges are required to change file attributes. Do you want to continue?
lt: Norint keisti atributus, reikia supernaudotojo (root) teisių. Ar norite tęsti?

en: Copy Files
lt: Kopijuoti failus

en: Root privileges are required to complete the copy operation. Do you want to continue?
lt: Norint užbaigti kopijavimo operaciją, reikia supernaudotojo (root) teisių. Ar norite tęsti?

en: Delete Files
lt: Ištrinti failus

en: Root privileges are required to complete the delete operation. However, doing so may damage your system. Do you want to continue?
lt: Norint užbaigti ištrynimo operaciją, reikia supernaudotojo (root) teisių. Vis dėlto, tai atlikdami galite pažeisti savo sistemą. Ar norite tęsti?

en: Create Folder
lt: Sukurti aplanką

en: Root privileges are required to create this folder. Do you want to continue?
lt: Norint sukurti šį aplanką, reikia supernaudotojo (root) teisių. Ar norite tęsti?

en: Move Items
lt: Perkelti elementus

en: Root privileges are required to complete the move operation. Do you want to continue?
lt: Norint užbaigti perkėlimo operaciją, reikia supernaudotojo (root) teisių. Ar norite tęsti?

en: Rename
lt: Pervadinti

en: Root privileges are required to complete renaming. Do you want to continue?
lt: Norint užbaigti pervadinimą, reikia supernaudotojo (root) teisių. Ar norite tęsti?

en: Create Symlink
lt: Sukurti simbolinę nuorodą

en: Root privileges are required to create a symlink. Do you want to continue?
lt: Norint sukurti simbolinę nuorodą, reikia supernaudotojo (root) teisių. Ar norite tęsti?

en: Could not read %1.
lt: Nepavyko perskaityti %1.

en: Could not write to %1.
lt: Nepavyko įrašyti į %1.

en: Could not start process %1.
lt: Nepavyko pradėti proceso %1.

en: Internal Error
    Please send a full bug report at https://bugs.kde.org
    %1
lt: Vidinė klaida
    Prašome išsiųsti išsamų pranešimą apie programos klaidą į https://bugs.kde.org
    %1

en: Malformed URL %1.
lt: Blogai suformuotas URL %1.

en: The protocol %1 is not supported.
lt: Protokolas %1 nepalaikomas.

en: The protocol %1 is only a filter protocol.
lt: Protokolas %1 yra tik filtravimo protokolas.

en: %1 is a folder, but a file was expected.
lt: %1 yra aplankas, nors tikėtasi failo.

en: %1 is a file, but a folder was expected.
lt: %1 yra failas, nors tikėtasi aplanko.

en: The file or folder %1 does not exist.
lt: Failas ar aplankas %1 neegzistuoja.

en: A file named %1 already exists.
lt: Failas, vardu %1, jau yra.

en: A folder named %1 already exists.
lt: Aplankas, vardu %1 jau yra.

en: No hostname specified.
lt: Nenurodytas mazgo vardas.

en: Unknown host %1
lt: Nežinomas mazgas %1

en: Access denied to %1.
lt: Priėjimas į %1 neleistas.

en: Access denied.
    Could not write to %1.
lt: Priėjimas neleistas.
    Nepavyksta įrašyti į %1.

en: Could not enter folder %1.
lt: Nepavyksta patekti į aplanką %1.

en: The protocol %1 does not implement a folder service.
lt: Protokolas %1 neįgyvendina aplankų aptarnavimo.

en: Found a cyclic link in %1.
lt: Surasta cikliška nuoroda %1 aplanke.

en: Found a cyclic link while copying %1.
lt: Kopijuojant surasta cikliška nuoroda %1.

en: Could not create socket for accessing %1.
lt: Nepavyksta sukurti lizdo priėjimui į %1.

en: Could not connect to host %1.
lt: Nepavyksta prisijungti prie mazgo %1.

en: Connection to host %1 is broken.
lt: Jungimasis prie mazgo %1 nutrūko.

en: The protocol %1 is not a filter protocol.
lt: Protokolas %1 nėra filtravimo protokolas.

en: Could not mount device.
    The reported error was:
    %1
lt: Nepavyksta programiškai prijungti įrenginio.
    Pranešimas apie klaidą:
    %1

en: Could not unmount device.
    The reported error was:
    %1
lt: Nepavyksta programiškai atjungti įrenginio.
    Pranešimas apie klaidą:
    %1

en: Could not read file %1.
lt: Nepavyksta perskaityti failo %1.

en: Could not write to file %1.
lt: Nepavyksta rašyti į failą %1.

en: Could not bind %1.
lt: Nepavyksta prijungti %1.

en: Could not listen %1.
lt: Nepavyksta klausyti %1.

en: Could not accept %1.
lt: Nepavyksta priimti %1.

en: Could not access %1.
lt: Nepavyksta pasiekti %1.

en: Could not terminate listing %1.
lt: Nepavyksta nutraukti sąrašo %1.

en: Could not make folder %1.
lt: Nepavyksta sukurti aplanko %1.

en: Could not remove folder %1.
lt: Nepavyksta pašalinti aplanko %1.

en: Could not resume file %1.
lt: Nepavyksta pratęsti failo %1.

en: Could not rename file %1.
lt: Nepavyksta pervadinti failo %1.

en: Could not change permissions for %1.
lt: Nepavyksta pakeisti %1 leidimų.

en: Could not change ownership for %1.
lt: Nepavyko pakeisti nuosavybės %1.

en: Could not delete file %1.
lt: Nepavyksta pašalinti failo %1.

en: The process for the %1 protocol died unexpectedly.
lt: Procesas protokolui %1 netikėtai nutrūko.

en: Error. Out of memory.
    %1
lt: Klaida. Trūksta atminties.
    %1

en: Unknown proxy host
    %1
lt: Nežinomas įgaliotojo serverio mazgas
    %1

en: Authorization failed, %1 authentication not supported
lt: Autorizacija nepavyko, %1 autentikacija nepalaikoma

en: User canceled action
    %1
lt: Naudotojas nutraukė veiksmą
    %1

en: Internal error in server
    %1
lt: Vidaus klaida serveryje
    %1

en: Timeout on server
    %1
lt: Baigėsi nustatytas laikas bandymui prisijungti
    %1

en: Unknown error
    %1
lt: Nežinoma klaida
    %1

en: Unknown interrupt
    %1
lt: Nežinoma pertrauktis
    %1

en: Could not delete original file %1.
    Please check permissions.
lt: Nepavyksta ištrinti originalaus failo  %1.
    Prašome patikrinti leidimus.

en: Could not delete partial file %1.
    Please check permissions.
lt: Nepavyksta ištrinti nepilno failo %1.
    Prašome patikrinti leidimus.

en: Could not rename original file %1.
    Please check permissions.
lt: Nepavyksta pervadinti originalaus failo %1.
    Prašome patikrinti leidimus.

en: Could not rename partial file %1.
    Please check permissions.
lt: Nepavyksta pervadinti nepilno failo %1.
    Prašome patikrinti leidimus.

en: Could not create symlink %1.
    Please check permissions.
lt: Nepavyksta sukurti simbolinės nuorodos %1.
    Prašome patikrinti leidimus.

en: There is not enough space on the disk to write %1.
lt: Diske nėra pakankamai laisvos vietos įrašyti %1.

en: The source and destination are the same file.
    %1
lt: Išeities ir paskirties failas yra tas pats.
    %1

en: %1 is required by the server, but is not available.
lt: Serveriui reikia %1, bet tai nėra prieinama.

en: Access to restricted port in POST denied.
lt: Priėjimas prie apriboto prievado naudojant POST neleistas.

en: A file or folder cannot be dropped onto itself
lt: Failas ar aplankas negali būti numestas į save patį

en: A folder cannot be moved into itself
lt: Aplanko negalima perkelti į jį patį

en: Communication with the local password server failed
lt: Nepavyko pasiekti vietinio slaptažodžių serverio.

[ctx: @info]
en: Cannot transfer <filename>%1</filename> because it is too large. The destination filesystem only supports files up to 4GiB
lt: Nepavyko perduoti <filename>%1</filename>, nes jis per didelis. Paskirties failų sistema palaiko tik failus iki 4GiB dydžio.

en: Unknown error code %1
    %2
    Please send a full bug report at https://bugs.kde.org.
lt: Nežinomas klaidos kodas %1
    %2
    Prašome išsiųsti išsamų pranešimą apie programos klaidą į https://bugs.kde.org.

[ctx: @info url]
en: (unknown)
lt: (nežinoma)

en: <b>Technical reason</b>:
lt: <b>Techninė priežastis</b>:

en: <b>Details of the request</b>:
lt: <b>Užklausos detalės</b>:

en: <li>Protocol: %1</li>
lt: <li>Protokolas: %1</li>

en: <li>Date and time: %1</li>
lt: <li>Data ir laikas: %1</li>

en: <li>Additional information: %1</li>
lt: <li>Papildoma informacija: %1</li>

en: <b>Possible causes</b>:
lt: <b>Galimos priežastys</b>:

en: <b>Possible solutions</b>:
lt: <b>Galimi sprendimai</b>:

[ctx: @info protocol]
en: (unknown)
lt: (nežinoma)

en: Contact your appropriate computer support system, whether the system administrator, or technical support group for further assistance.
lt: Kreipkitės į atitinkamą kompiuterių pagalbos tarnybą, ar sistemos administratorių, ar techninės pagalbos grupę dėl tolesnės pagalbos.

en: Contact the administrator of the server for further assistance.
lt: Kreipkitės į serverio administratorių dėl tolesnės pagalbos.

en: Check your access permissions on this resource.
lt: Patikrinkite Jūsų leidimus naudotis šiuo resursu.

en: Your access permissions may be inadequate to perform the requested operation on this resource.
lt: Jūsų priėjimo leidimai gali būti neadekvatūs atlikti norimai operacijai su šiuo resursu.

en: The file may be in use (and thus locked) by another user or application.
lt: Failas gali būti naudojamas (ir tokiu būdu užrakintas) kito naudotojo ar kitos programos.

en: Check to make sure that no other application or user is using the file or has locked the file.
lt: Patikrinkite, ar jokia kita programa ar naudotojas nenaudoja failo ar nėra užrakinusi failo.

en: Although unlikely, a hardware error may have occurred.
lt: Nors tai mažai tikėtina, galbūt įvyko aparatinė klaida.

en: You may have encountered a bug in the program.
lt: Turbūt Jūs susidūrėte su programos klaida.

en: This is most likely to be caused by a bug in the program. Please consider submitting a full bug report as detailed below.
lt: Greičiausiai tai pačios programos klaida. Pagalvokite apie pilno klaidos aprašymo nusiuntimą, kaip aprašyta žemiau.

en: Update your software to the latest version. Your distribution should provide tools to update your software.
lt: Atnaujinkite savo programinę įrangą iki naujausios versijos.  Jūsų programinės įrangos distribucija turi turėti priemones atnaujinimui.

en: When all else fails, please consider helping the KDE team or the third party maintainer of this software by submitting a high quality bug report. If the software is provided by a third party, please contact them directly. Otherwise, first look to see if the same bug has been submitted by someone else by searching at the <a href="https://bugs.kde.org/">KDE bug reporting website</a>. If not, take note of the details given above, and include them in your bug report, along with as many other details as you think might help.
lt: Jei niekas daugiau nepavyksta, pagalvokite apie pagalbą KDE komandai ar trečios šalies žmogui, užsiimančiam programų priežiūra, pateikdami aukštos kokybės pranešimą apie programos klaidą.  Iš pradžių pažiūrėkite <a href="https://bugs.kde.org/">KDE pranešimų apie programos klaidas srityje</a>, ar nebuvo jau pranešta apie tą pačią programos klaidą.  Jei ne, pažiūrėkite visas ydos pasirodymo aplinkybes, ir parašykite apie tai pranešime apie  programos klaidą, kartu su visomis kitomis detalėms, kurios Jūsų nuomone gali padėti.

en: There may have been a problem with your network connection.
lt: Galimas dalykas, kad yra problemų su Jūsų prisijungimu prie tinklo.

en: There may have been a problem with your network configuration. If you have been accessing the Internet with no problems recently, this is unlikely.
lt: Gali būti problemų su Jūsų tinklo konfigūracija.  Tačiau jei Jūs nesenai naudojotės Internetu be problemų, kažin ar taip yra.

en: There may have been a problem at some point along the network path between the server and this computer.
lt: Galimas dalykas, kad yra problemų kažkur kelyje tarp nutolusio serverio ir šio kompiuterio.

en: Try again, either now or at a later time.
lt: Pamėginkite vėl, dabar ar vėliau.

en: A protocol error or incompatibility may have occurred.
lt: Galbūt įvyko protokolo klaida ar nesuderinamumas.

en: Ensure that the resource exists, and try again.
lt: Įsitikinkite, kad resursas egzistuoja, ir bandykite vėl.

en: The specified resource may not exist.
lt: Nurodytas resursas gali neegzistuoti.

en: Double-check that you have entered the correct location and try again.
lt: Pakartotinai patikrinkite, ar įvedėte teisingą adresą ir pamėginkite vėl.

en: Check your network connection status.
lt: Patikrinkite savo tinklo prisijungimo būklę.

en: Cannot Open Resource For Reading
lt: Nepavyksta atidaryti skaitymui šio resurso.

en: This means that the contents of the requested file or folder <strong>%1</strong> could not be retrieved, as read access could not be obtained.
lt: Tai reiškia, kad norimo failo ar aplanko <strong>%1</strong> turinio nepavyko pasiekti, nes negali būti gautas priėjimas skaitymui.

en: You may not have permissions to read the file or open the folder.
lt: Galbūt Jūs neturite leidimo skaityti failą ar atverti aplanką.

en: Cannot Open Resource For Writing
lt: Nepavyksta atverti resurso rašymui

en: This means that the file, <strong>%1</strong>, could not be written to as requested, because access with permission to write could not be obtained.
lt: Tai reiškia, kad norimo failo <strong>%1</strong> nepavyko įrašyti, nes negali būti gautas priėjimas su leidimu rašyti.

en: Cannot Launch Process required by the %1 Protocol
lt: Nepavyksta paleisti proceso, kuris reikalingas %1 protokolui

en: Unable to Launch Process
lt: Nepavyksta paleisti proceso

en: The program on your computer which provides access to the <strong>%1</strong> protocol could not be found or started. This is usually due to technical reasons.
lt: Programa Jūsų kompiuteryje, suteikianti galimybę naudotis <strong>%1</strong> protokolu nerasta arba negali būti paleista.  Taip paprastai būna dėl techninių priežasčių.

en: The program which provides compatibility with this protocol may not have been updated with your last update of KDE. This can cause the program to be incompatible with the current version and thus not start.
lt: Programa, suteikianti galimybę naudotis šiuo protokolu, galėjo likti neatnaujinta, kai Jūs paskutinį kartą atnaujinote KDE.  Dėl to programa galėjo pasidaryti nesuderinama su dabartine KDE versija ir nepasileisti.

en: Internal Error
lt: Vidinė klaida

en: The program on your computer which provides access to the <strong>%1</strong> protocol has reported an internal error.
lt: Programa Jūsų kompiuteryje, suteikianti galimybę naudotis <strong>%1</strong>  protokolu, pranešė apie vidinę klaidą.

en: Improperly Formatted URL
lt: Neteisingai suformuotas URL

en: The <strong>U</strong>niform <strong>R</strong>esource <strong>L</strong>ocator (URL) that you entered was not properly formatted. The format of a URL is generally as follows:<blockquote><strong>protocol://user:password@www.example.org:port/folder/filename.extension?query=value</strong></blockquote>
lt: Jūsų įvesta <b>U</b>niform <b>R</b>esource <b>L</b>ocator (URL) buvo blogai suformuotas. URL formatas paprastai būna toks: <blockquote><strong>protocol://user:password@www.example.org:port/folder/filename.extension?query=value</strong></blockquote>

en: Unsupported Protocol %1
lt: Nepalaikomas protokolas %1

en: The protocol <strong>%1</strong> is not supported by the KDE programs currently installed on this computer.
lt: Protokolas <strong>%1</strong> nėra palaikomas KDE programų, šiuo metu įdiegtų šiame kompiuteryje.

en: The requested protocol may not be supported.
lt: Norimas protokolas gali būti nepalaikomas.

en: The versions of the %1 protocol supported by this computer and the server may be incompatible.
lt: Protokolo %1 versijos palaikomos šio kompiuterio bei serverio yra nesuderinamos.

en: URL Does Not Refer to a Resource.
lt: URL nenurodo resurso.

en: Protocol is a Filter Protocol
lt: Protokolas nėra filtravimo protokolas

en: The <strong>U</strong>niform <strong>R</strong>esource <strong>L</strong>ocator (URL) that you entered did not refer to a specific resource.
lt: Jūsų įvestas <b>U</b>niversal <b>R</b>esource <b>L</b>ocator (URL)nerodo, kur yra konkretus resursas.

en: KDE is able to communicate through a protocol within a protocol; the protocol specified is only for use in such situations, however this is not one of these situations. This is a rare event, and is likely to indicate a programming error.
lt: KDE sugeba susirišti konkrečiu protokolu tik to protokolo rėmuose, tačiau protokolas neatitinka konkrečios situacijos.  Tai retas įvykis, ir greičiausiai rodo programavimo klaidą.

en: Unsupported Action: %1
lt: Nepalaikomas veiksmas: %1

en: The requested action is not supported by the KDE program which is implementing the <strong>%1</strong> protocol.
lt: Norimas veiksmas nėra palaikomas KDE programos, kuri realizuoja <strong>%1</strong> protokolą.

en: This error is very much dependent on the KDE program. The additional information should give you more information than is available to the KDE input/output architecture.
lt: Ši klaida labai priklauso nuo konkrečios KDE programos.  Papildoma informacija turėtų suteikti jums daugiau informacijos, nei KDE įvedimo / išvedimo architektūra gali turėti.

en: Attempt to find another way to accomplish the same outcome.
lt: Bandymas rasti kitą būdą tam pačiam tikslui pasiekti.

en: File Expected
lt: Tikėtasi failo

en: The request expected a file, however the folder <strong>%1</strong> was found instead.
lt: Paklausus tikėtasi failo, tačiau buvo rastas aplankas <strong>%1</strong>.

en: This may be an error on the server side.
lt: Gali būti, kad tai klaida serverio pusėje.

en: Folder Expected
lt: Tikimasi aplanko

en: The request expected a folder, however the file <strong>%1</strong> was found instead.
lt: Paklausus tikėtasi aplanko, bet vietoje to gauta failas <strong>%1</strong>.

en: File or Folder Does Not Exist
lt: Failas ar aplankas neegzistuoja.

en: The specified file or folder <strong>%1</strong> does not exist.
lt: Nurodytas failas ar aplankas <strong>%1</strong> neegzistuoja.

en: The requested file could not be created because a file with the same name already exists.
lt: Failas negali būti sukurtas, nes kitas failas tuo pačiu vardu jau egzistuoja.

en: Try moving the current file out of the way first, and then try again.
lt: Pamėginkite iš pradžių pašalinti egzistuojantį failą, ir bandykite vėl.

en: Delete the current file and try again.
lt: Ištrinkite esamą failą ir bandykite vėl.

en: Choose an alternate filename for the new file.
lt: Pasirinkite kitą vardą naujam failui.

en: The requested folder could not be created because a folder with the same name already exists.
lt: Toks aplankas negali būti sukurtas, nes kitas aplankas tuo pačiu vardu jau egzistuoja.

en: Try moving the current folder out of the way first, and then try again.
lt: Galite pašalinti ar pervadinti egzistuojantį aplanką, ir bandyti vėl.

en: Delete the current folder and try again.
lt: Ištrinkite esamą aplanką ir bandykite vėl.

en: Choose an alternate name for the new folder.
lt: Pasirinkite kitą vardą naujam aplankui.

en: Unknown Host
lt: Nežinomas mazgas

en: An unknown host error indicates that the server with the requested name, <strong>%1</strong>, could not be located on the Internet.
lt: Nežinoma mazgo klaida reiškia, kad serverio, pavadinto <b>%1</b>, nepavyko rasti Internete.

en: The name that you typed, %1, may not exist: it may be incorrectly typed.
lt: Jūsų įvestas vardas %1 gali neegzistuoti: galbūt jis blogai įvestas.

en: Access Denied
lt: Priėjimas neleistas

en: Access was denied to the specified resource, <strong>%1</strong>.
lt: Priėjimas prie šio resurso neleistas, <strong>%1</strong>

en: You may have supplied incorrect authentication details or none at all.
lt: Galbūt Jūs pateikėte blogus autentikacijos parametrus arba visai jų nepateikėte.

en: Your account may not have permission to access the specified resource.
lt: Jūsų paskyra gali visai neturėti priėjimo prie šio resurso.

en: Retry the request and ensure your authentication details are entered correctly.
lt: Pamėginkite dar kartą ir įsitikinkite, kad Jūsų autentikacijos detalės įvestos teisingai.

en: Write Access Denied
lt: Priėjimas rašymui neleistas

en: This means that an attempt to write to the file <strong>%1</strong> was rejected.
lt: Tai reiškia, kad bandymas rašyti į failą <strong>%1</strong> buvo atmestas.

en: Unable to Enter Folder
lt: Neišeina patekti į aplanką.

en: This means that an attempt to enter (in other words, to open) the requested folder <strong>%1</strong> was rejected.
lt: Tai reiškia, kad bandymas įeiti į (kitais žodžiais tariant, atidaryti) nurodytą aplanką <strong>%1</strong> buvo atmestas.

en: Folder Listing Unavailable
lt: Aplanko sąrašas neprieinamas

en: Protocol %1 is not a Filesystem
lt: Protokolas %1 nėra failų sistema

en: This means that a request was made which requires determining the contents of the folder, and the KDE program supporting this protocol is unable to do so.
lt: Tai reiškia, kad pateikus užklausą, kuriai reikėjo nustatyti aplanko turinį, KDE programa, palaikanti šį protokolą, nesugebėjo to padaryti.

en: Cyclic Link Detected
lt: Rasta cikliška nuoroda

en: UNIX environments are commonly able to link a file or folder to a separate name and/or location. KDE detected a link or series of links that results in an infinite loop - i.e. the file was (perhaps in a roundabout way) linked to itself.
lt: Unix terpėje paprastai galima sukurti failo ar aplanko nuorodą į kitą vardą ir/ar vietą. KDE pastebėjo nuorodą ar nuorodų seriją, sukuriančią uždarą ciklą – pvz. failas buvo (galbūt per tarpinius failus) nuoroda į save patį.

en: Delete one part of the loop in order that it does not cause an infinite loop, and try again.
lt: Ištrinkite vieną ciklo dalį taip, kad tai nesukurtų begalinio ciklo, ir mėginkite vėl.

en: Request Aborted By User
lt: Paklausimas nutrauktas naudotojo

en: The request was not completed because it was aborted.
lt: Paklausimas negali būti baigtas, nes jis buvo nutrauktas.

en: Retry the request.
lt: Pakartoti paklausimą.

en: Cyclic Link Detected During Copy
lt: Kopijuojant pastebėta cikliška jungtis

en: UNIX environments are commonly able to link a file or folder to a separate name and/or location. During the requested copy operation, KDE detected a link or series of links that results in an infinite loop - i.e. the file was (perhaps in a roundabout way) linked to itself.
lt: Unix terpėje paprastai galima sukurti failo ar aplanko nuorodą į kitą vardą ir/ar vietą. Nurodytos kopijavimo operacijos metu KDE pastebėjo nuorodą ar nuorodų seriją, sukuriančią uždarą ciklą – pvz. failas buvo (galbūt per tarpinius failus) nuoroda į save patį.

en: Could Not Create Network Connection
lt: Nepavyksta sukurti tinklo prisijungimo

en: Could Not Create Socket
lt: Nepavyksta sukurti lizdo

en: This is a fairly technical error in which a required device for network communications (a socket) could not be created.
lt: Tai yra techninė klaida, reiškianti, kad įrengimas tinklo komunikacijoms (socket) negali būti sukurtas.

en: The network connection may be incorrectly configured, or the network interface may not be enabled.
lt: Tinklo prisijungimas gali būti neteisingai sukonfigūruotas, ar tinklo ja gali būti neįjungta.

en: Connection to Server Refused
lt: Prijungimas prie serverio neleistas

en: The server <strong>%1</strong> refused to allow this computer to make a connection.
lt: Serveris <strong>%1</strong> atsisakė leisti šiam kompiuteriui prisijungti.

en: The server, while currently connected to the Internet, may not be configured to allow requests.
lt: Serveris, nors dabar prijungtas prie Interneto, gali būti nesukonfigūruotas leisti paklausimus.

en: The server, while currently connected to the Internet, may not be running the requested service (%1).
lt: Serveryje, nors dabar prijungtane prie Interneto, gali nebūti paleista reikalinga tarnyba (%1).

en: A network firewall (a device which restricts Internet requests), either protecting your network or the network of the server, may have intervened, preventing this request.
lt: Galbūt įsipainiojo tinklo ungiasienė (įrenginys apribojantis Interneto paklausimus), arba sauganti Jūsų tinklą, arba serverio tinklą, ir sutrukdė šį paklausimą.

en: Connection to Server Closed Unexpectedly
lt: Prisijungimas prie serverio netikėtai nutrūko

en: Although a connection was established to <strong>%1</strong>, the connection was closed at an unexpected point in the communication.
lt: Nors prisijungti prie <strong>%1</strong> pavyko, prisijungimas nutrūko netikėtoje komunikavimo vietoje.

en: A protocol error may have occurred, causing the server to close the connection as a response to the error.
lt: Galėjo įvykti protokolo klaida, privertusi serverį nutraukti prisijungimą kaip atsaką į klaidą.

en: URL Resource Invalid
lt: URL resursas neteisingas

en: Protocol %1 is not a Filter Protocol
lt: Protokolas %1 nėra filtravimo protokolas

en: The <strong>U</strong>niform <strong>R</strong>esource <strong>L</strong>ocator (URL) that you entered did not refer to a valid mechanism of accessing the specific resource, <strong>%1%2</strong>.
lt: Jūsų įvestas <b>U</b>niversal <b>R</b>esource <b>L</b>ocator (URL)nenurodo teisingo mechanizmo specifiniam resursui pasiekti, <strong>%1%2</strong>.

en: KDE is able to communicate through a protocol within a protocol. This request specified a protocol be used as such, however this protocol is not capable of such an action. This is a rare event, and is likely to indicate a programming error.
lt: KDE sugeba susirišti konkrečiu protokolu tik to protokolo rėmuose. Paklausimas nurodė naudotiną protokolą, tačiau protokolas negali atlikti tokio veiksmo.  Tai retas įvykis, ir greičiausiai rodo programavimo klaidą.

en: Unable to Initialize Input/Output Device
lt: Nepavyksta sužadinti įvedimo/išvedimo įrenginio

en: Could Not Mount Device
lt: Nepavyksta programiškai prijungti įrenginio

en: The requested device could not be initialized ("mounted"). The reported error was: <strong>%1</strong>
lt: Nurodytas įrenginys negali būti sužadintas (prijungtas programiškai).  Klaida buvo: <strong>%1</strong>

en: The device may not be ready, for example there may be no media in a removable media device (i.e. no CD-ROM in a CD drive), or in the case of a peripheral/portable device, the device may not be correctly connected.
lt: Įrenginys gali būti neparuoštas, pavyzdžiui gali nebūti disko keičiamajame įrenginyje (t.y. Optinio disko grotuve), arba išorinio / nešiojamo įrenginio atveju įrenginys gali būti neprijungtas tinkamai.

en: You may not have permissions to initialize ("mount") the device. On UNIX systems, often system administrator privileges are required to initialize a device.
lt: Jūs galite neturėti leidimų sužadinti (programiškai prijungti) įrenginį.  Unix sistemose dažnai reikia administratoriaus privilegijų norint sužadinti įrenginį.

en: Check that the device is ready; removable drives must contain media, and portable devices must be connected and powered on.; and try again.
lt: Patikrinkite, ar įrenginys yra paruoštas; keičiamieji įrenginiai turi turėti diskus, išoriniai įrenginiai turi būti prijungti ir įjungti; ir mėginkite vėl.

en: Unable to Uninitialize Input/Output Device
lt: Nepavyko pašalinti sužadinimo įvedimo/išvedimo įrenginiui

en: Could Not Unmount Device
lt: Nepavyksta programiškai atjungti įrenginio

en: The requested device could not be uninitialized ("unmounted"). The reported error was: <strong>%1</strong>
lt: Nurodytam įrenginiui negali būti panaikintas sužadinimas (įrenginio nepavyksta programiškai atjungti).  Nurodyta klaida buvo: <strong>%1</strong>

en: The device may be busy, that is, still in use by another application or user. Even such things as having an open browser window on a location on this device may cause the device to remain in use.
lt: Įrenginys gali būti užimtas, tai yra, vis dar naudojamas kitos programos ar naudotojo.  Netgi tokie dalykai kaip atvertas naršyklės langas šio įrenginio vietoje gali laikyti įrenginį užimtu.

en: You may not have permissions to uninitialize ("unmount") the device. On UNIX systems, system administrator privileges are often required to uninitialize a device.
lt: Jūs galite neturėti leidimų panaikinti įrenginio sužadinimą (programiškai atjungti).  Unix sistemose dažnai reikia administratoriaus privilegijų norint nuimti įrenginio sužadinimą.

en: Check that no applications are accessing the device, and try again.
lt: Patikrinkite, ar jokia kita programa ar naudotojas nenaudoja įrenginio ir mėginkite vėl.

en: Cannot Read From Resource
lt: Negali skaityti iš resurso

en: This means that although the resource, <strong>%1</strong>, was able to be opened, an error occurred while reading the contents of the resource.
lt: Tai reiškia, kad nors resursas <strong>%1</strong> galėjo būti atidarytas, įvyko klaida skaitant iš jo.

en: You may not have permissions to read from the resource.
lt: Galbūt Jūs neturite leidimo skaityti iš resurso.

en: Cannot Write to Resource
lt: Nepavyksta rašyti į resursą

en: This means that although the resource, <strong>%1</strong>, was able to be opened, an error occurred while writing to the resource.
lt: Tai reiškia, kad nors resursas <strong>%1</strong> galėjo būti atidarytas, įvyko klaida rašant į jį.

en: You may not have permissions to write to the resource.
lt: Galbūt Jūs neturite leidimo rašyti į resursą

en: Could Not Listen for Network Connections
lt: Nepavyksta klausyti laukiant tinklo prisijungimų

en: Could Not Bind
lt: Nepavyksta prijungti (bind)

en: This is a fairly technical error in which a required device for network communications (a socket) could not be established to listen for incoming network connections.
lt: Tai yra techninė klaida, reiškianti, kad įrenginys tinklo komunikacijoms (socket) negali būti sukurtas norinti klausyti laukiant įeinančių tinklo prisijungimų.

en: Could Not Listen
lt: Nepavyksta klausyti

en: Could Not Accept Network Connection
lt: Nepavyksta priimti tinklo prisijungimo

en: This is a fairly technical error in which an error occurred while attempting to accept an incoming network connection.
lt: Tai yra techninė klaida, reiškianti, kad įvyko klaida bandant priimti įeinantį tinklo prisijungimą.

en: You may not have permissions to accept the connection.
lt: Galbūt Jūs neturite leidimo priimti prisijungimus.

en: Could Not Login: %1
lt: Nepavyksta prisiregistruoti: %1

en: An attempt to login to perform the requested operation was unsuccessful.
lt: Bandymas prisiregistruoti norint įvykdyti nurodytą operaciją buvo nesėkmingas.

en: Could Not Determine Resource Status
lt: Nepavyksta nustatyti resurso būklės

en: Could Not Stat Resource
lt: Nepavyksta nustatyti resurso statuso

en: An attempt to determine information about the status of the resource <strong>%1</strong>, such as the resource name, type, size, etc., was unsuccessful.
lt: Bandymas gauti informaciją apie resurso <strong>%1</strong> būklę, tokią kaip resurso vardas, tipas, dydis, kt., buvo nesėkmingas.

en: The specified resource may not have existed or may not be accessible.
lt: Nurodytas resursas galėjo neegzistuoti ar būti neprieinamas.

note: i18n( "Could not terminate listing %1" ).arg( errorText );
en: Could Not Cancel Listing
lt: Nepavyksta nutraukti sąrašo

en: FIXME: Document this
lt: FIXME: dokumentuoti tai

en: Could Not Create Folder
lt: Nepavyko sukurti aplanko

en: An attempt to create the requested folder failed.
lt: Bandymas sukurti nurodytą aplanką nepavyko.

en: The location where the folder was to be created may not exist.
lt: Vieta, kurioje turėjo būti sukurtas aplankas, gali neegzistuoti.

en: Could Not Remove Folder
lt: Nepavyksta pašalinti aplanko

en: An attempt to remove the specified folder, <strong>%1</strong>, failed.
lt: Bandymas pašalinti nurodytą aplanką <strong>%1</strong> nepavyko.

en: The specified folder may not exist.
lt: Nurodytas aplankas gali neegzistuoti.

en: The specified folder may not be empty.
lt: Nurodytas aplankas gali būti netuščias.

en: Ensure that the folder exists and is empty, and try again.
lt: Įsitikinkite, kad aplankas egzistuoja ir yra tuščias, ir bandykite vėl.

en: Could Not Resume File Transfer
lt: Nepavyksta pratęsti failo siuntimo

en: The specified request asked that the transfer of file <strong>%1</strong> be resumed at a certain point of the transfer. This was not possible.
lt: Nurodytas paklausimas paprašė pratęsti failo <strong>%1</strong> siuntimą nuo nurodyto taško. Tai buvo neįmanoma.

en: The protocol, or the server, may not support file resuming.
lt: Protokolas ar serveris gali nepalaikyti siuntimo tęsimo.

en: Retry the request without attempting to resume transfer.
lt: Bandykite vėl, tik šį kartą be siuntimo pratęsimo nuo nurodyto taško.

en: Could Not Rename Resource
lt: Nepavyksta pervadinti resurso

en: An attempt to rename the specified resource <strong>%1</strong> failed.
lt: Bandymas pervadinti nurodytą resursą <strong>%1</strong> nepavyko.

en: Could Not Alter Permissions of Resource
lt: Nepavyksta pakeisti resurso leidimų

en: An attempt to alter the permissions on the specified resource <strong>%1</strong> failed.
lt: Bandymas pakeisti nurodyto resurso <strong>%1</strong> leidimus nepavyko.

en: Could Not Change Ownership of Resource
lt: Nepavyko pakeisti išteklio nuosavybės

en: An attempt to change the ownership of the specified resource <strong>%1</strong> failed.
lt: Bandymas pakeisti nurodyto resurso <strong>%1</strong> leidimus nepavyko.

en: Could Not Delete Resource
lt: Nepavyksta pašalinti resurso

en: An attempt to delete the specified resource <strong>%1</strong> failed.
lt: Bandymas pašalinti nurodytą resursą <strong>%1</strong> nepavyko.

en: Unexpected Program Termination
lt: Programa netikėtai baigė darbą

en: The program on your computer which provides access to the <strong>%1</strong> protocol has unexpectedly terminated.
lt: Programa Jūsų kompiuteryje, suteikianti galimybę naudotis <strong>%1</strong>  protokolu, netikėtai baigė darbą.

en: Out of Memory
lt: Trūksta atminties

en: The program on your computer which provides access to the <strong>%1</strong> protocol could not obtain the memory required to continue.
lt: Programa Jūsų kompiuteryje, suteikianti galimybę naudotis %1 protokolu, negali gauti atminties, reikalingos tolesniam darbui.

en: Unknown Proxy Host
lt: Nežinomas įgaliotojo serverio mazgas

en: While retrieving information about the specified proxy host, <strong>%1</strong>, an Unknown Host error was encountered. An unknown host error indicates that the requested name could not be located on the Internet.
lt: Gaunant informaciją apie nurodytą įgaliotojo serverio mazgą <strong>%1</strong>, gauta klaida „nežinomas mazgas“.  Nežinomo mazgo klaida reiškia, kad nurodytas vardas negali būti rastas internete.

en: There may have been a problem with your network configuration, specifically your proxy's hostname. If you have been accessing the Internet with no problems recently, this is unlikely.
lt: Gali būti problemų su jūsų tinklo konfigūracija, konkrečiai su įgaliotojo serverio mazgo vardu. Tačiau jei nesenai naudojotės internetu be problemų, vargu ar taip yra.

en: Double-check your proxy settings and try again.
lt: Pakartotinai patikrinkite įgaliotojo serverio nuostatas ir mėginkite vėl.

en: Authentication Failed: Method %1 Not Supported
lt: Autentikacija nepavyko: metodas %1 nepalaikomas

en: Although you may have supplied the correct authentication details, the authentication failed because the method that the server is using is not supported by the KDE program implementing the protocol %1.
lt: Nors Jūs galėjote pateikti teisingas autentikacijos detales, autentikacija nepavyko, nes serverio naudojamas metodas nėra palaikomas KDE programos, įgyvendinančios %1 protokolą.

en: Please file a bug at <a href="https://bugs.kde.org/">https://bugs.kde.org/</a> to inform the KDE team of the unsupported authentication method.
lt: Prašome nusiųsti pranešimą apie programos klaidą į <a href="https://bugs.kde.org/">https://bugs.kde.org/</a>, kad informuoti KDE komandą apie nepalaikomą autentikacijos metodą.

en: Request Aborted
lt: Paklausimas nutrauktas

en: Internal Error in Server
lt: Vidaus klaida serveryje

en: The program on the server which provides access to the <strong>%1</strong> protocol has reported an internal error: %2.
lt: Programa serveryje, suteikianti galimybę naudotis <strong>%1</strong> protokolu, pranešė apie vidinę klaidą: %2.

en: This is most likely to be caused by a bug in the server program. Please consider submitting a full bug report as detailed below.
lt: Greičiausiai tai pačios serverio programos klaida. Pagalvokite apie pilno klaidos aprašymo nusiuntimą, kaip aprašyta žemiau.

en: Contact the administrator of the server to advise them of the problem.
lt: Kreipkitės į serverio administratorių dėl tolesnės pagalbos.

en: If you know who the authors of the server software are, submit the bug report directly to them.
lt: Jei žinote serverio programinės įrangos autorius, nusiųskite pranešimą apie ydą tiesiogiai jiems.

en: Timeout Error
lt: Laiko limito klaida

en: The server was too busy responding to other requests to respond.
lt: Serveris buvo pernelyg užimtas atsakinėdamas į kitus paklausimus, kad atsakyti į Jūsų.

en: Unknown Error
lt: Nežinoma klaida

en: The program on your computer which provides access to the <strong>%1</strong> protocol has reported an unknown error: %2.
lt: Programa Jūsų kompiuteryje, suteikianti galimybę naudotis <strong>%1</strong>  protokolu, pranešė apie nežinomą klaidą: %2.

en: Unknown Interruption
lt: Nežinoma pertrauktis

en: The program on your computer which provides access to the <strong>%1</strong> protocol has reported an interruption of an unknown type: %2.
lt: Programa Jūsų kompiuteryje, suteikianti galimybę naudotis <strong>%1</strong>  protokolu, pranešė apie nežinomo tipo pertrauktį: %2.

en: Could Not Delete Original File
lt: Nepavyksta pašalinti originalaus failo

en: The requested operation required the deleting of the original file, most likely at the end of a file move operation. The original file <strong>%1</strong> could not be deleted.
lt: Nurodytai operacijai atlikti reikėjo pašalinti originalią failą, greičiausiai failo perkėlimo operacijos pabaigoje.  Originali failas <strong>%1</strong> negali būti pašalinta.

en: Could Not Delete Temporary File
lt: Nepavyksta pašalinti laikinos failo

en: The requested operation required the creation of a temporary file in which to save the new file while being downloaded. This temporary file <strong>%1</strong> could not be deleted.
lt: Nurodytai operacijai atlikti reikėjo sukurti laikiną failą išsaugoti naują atsisiunčiamą failą.  Ši laikina failas <strong>%1</strong> negali būti pašalinta.

en: Could Not Rename Original File
lt: Nepavyksta pervadinti originalaus failo

en: The requested operation required the renaming of the original file <strong>%1</strong>, however it could not be renamed.
lt: Nurodytai operacijai atlikti reikėjo pervadinti originalų failą <strong>%1</strong>, tačiau jis negalėjo būti pervadintas.

en: Could Not Rename Temporary File
lt: Nepavyksta pervadinti laikinojo failo

en: The requested operation required the creation of a temporary file <strong>%1</strong>, however it could not be created.
lt: Nurodytai operacijai atlikti reikėjo sukurti laikiną failą <strong>%1</strong>, tačiau jis negalėjo būti sukurtas.

en: Could Not Create Link
lt: Nepavyksta sukurti nuorodos

en: Could Not Create Symbolic Link
lt: Nepavyksta sukurti simbolinės nuorodos

en: The requested symbolic link %1 could not be created.
lt: Prašoma simbolinė nuoroda %1 negali būti sukurta.

en: No Content
lt: Nėra turinio

en: Disk Full
lt: Diskas pilnas

en: The requested file <strong>%1</strong> could not be written to as there is inadequate disk space.
lt: Į nurodytą failą <strong>%1</strong> negali būti įrašoma, nes nėra užtektinai vietos diske.

en: Free up enough disk space by 1) deleting unwanted and temporary files; 2) archiving files to removable media storage such as CD-Recordable discs; or 3) obtain more storage capacity.
lt: Atlaisvinkite užtektinai vietos diske 1) ištrindami nereikalingus ir laikinus failus; 2) perkeldami failus į keičiamas informacijos saugojimo laikmenas, tokias kaip CD-rašomi diskai; ar 3) įsigydami daugiau diskų.

en: Source and Destination Files Identical
lt: Išeities ir paskirties failai identiški

en: The operation could not be completed because the source and destination files are the same file.
lt: Operacija negali būti įvykdyta, nes išeities ir paskirties failas yra tas pats.

en: Choose a different filename for the destination file.
lt: Pasirinkite kitą vardą sukuriamam failui.

en: File or Folder dropped onto itself
lt: Failas ar aplankas mestas į save patį

en: The operation could not be completed because the source and destination file or folder are the same.
lt: Operacija negali būti įvykdyta, nes išeities ir paskirties failas yra tas pats.

en: Drop the item into a different file or folder.
lt: Meskite elementą į skirtingą failą ar aplanką.

en: Folder moved into itself
lt: Aplankas perkeliamas į save patį

en: The operation could not be completed because the source can not be moved into itself.
lt: Veiksmo negalima atlikti, nes šaltinį bandoma perkelti į jį patį.

en: Move the item into a different folder.
lt: Perkelti į kitą aplanką.

en: Could not communicate with password server
lt: Nepavyksta susikalbėti su slaptažodžių serveriu

en: Try restarting your session, or look in the logs for errors from kiod.
lt: Bandykite iš naujo paleisti sesiją arba peržiūrėkite žurnalus apie kiod klaidas.

en: Cannot Initiate the %1 Protocol
lt: Nepavyksta paleisti %1 protokolo

[ctx: @info]
en: Cannot transfer <filename>%1</filename>
lt: Nepavyko perduoti <filename>%1</filename>

[ctx: @info]
en: The file <filename>%1</filename> cannot be transferred, because the destination filesystem does not support files that large
lt: Nepavyko perduoti <filename>%1</filename> failo, nes paskirties sistema nepalaiko tokių didelių failų.

en: Reformat the destination drive to use a filesystem that supports files that large.
lt: Iš naujo formatuokite paskirties diską, norėdami naudoti failų sistemą, palaikančią tokius didelius failus.

en: Undocumented Error
lt: Nedokumentuota klaida

en: (Symbolic Link to %1)
lt: (Simbolinė nuoroda į %1)

en: (%1, Link to %2)
lt: (%1, Nuoroda į %2)

en:  (Points to %1)
lt:  (Veda į %1)

en: Malformed URL
    %1
lt: Blogai suformuotas URL
    %1

en: Unknown protocol '%1'.
lt: Nežinomas protokolas „%1“.

en: Opening connections is not supported with the protocol %1.
lt: Prisijungimų sukūrimas nėra palaikomas protokolu %1.

en: Closing connections is not supported with the protocol %1.
lt: Prisijungimų uždarymas nėra palaikomas su protokolu %1.

en: Accessing files is not supported with the protocol %1.
lt: Priėjimas prie failų nėra palaikomas su protokolu %1.

en: Writing to %1 is not supported.
lt: Rašymas į %1 nėra palaikomas.

en: There are no special actions available for protocol %1.
lt: Protokolui %1 nėra specialių veiksmų.

en: Listing folders is not supported for protocol %1.
lt: Aplankų sąrašo išvedimas protokolui %1 nėra palaikomas.

en: Retrieving data from %1 is not supported.
lt: Duomenų gavimas iš %1 nėra palaikomas.

en: Retrieving mime type information from %1 is not supported.
lt: Mime tipų informacijos gavimas iš %1 nėra palaikomas.

en: Renaming or moving files within %1 is not supported.
lt: Failų vardų keitimas ar perkėlimas esant %1 nėra palaikomas.

en: Creating symlinks is not supported with protocol %1.
lt: Simbolinių nuorodų kūrimas nėra palaikomas su protokolu %1.

en: Copying files within %1 is not supported.
lt: Failų kopijavimas esant %1 nėra palaikomas.

en: Deleting files from %1 is not supported.
lt: Failų trynimas iš %1 nėra palaikomas.

en: Creating folders is not supported with protocol %1.
lt: Aplankų kūrimas su protokolu %1 nėra palaikomas.

en: Changing the attributes of files is not supported with protocol %1.
lt: Failų atributų keitimas nėra palaikomas su protokolu %1.

en: Changing the ownership of files is not supported with protocol %1.
lt: Failų nuosavybės keitimas yra nepalaikomas su protokolu %1.

en: Using sub-URLs with %1 is not supported.
lt: SubURL naudojimas su protokolu %1 nėra palaikomas.

en: Multiple get is not supported with protocol %1.
lt: Keli gavimai iš karto nėra palaikomi su protokolu %1.

en: Opening files is not supported with protocol %1.
lt: Failų atvėrimas yra nepalaikomas su protokolu %1.

en: Protocol %1 does not support action %2.
lt: Protokolas %1 nepalaiko veiksmo %2.

en: &Yes
lt: &Taip

en: &No
lt: &Ne

en: &Details
lt: &Detaliai

en: &Forever
lt: &Visam laikui

en: C&ontinue Loading
lt: Tę&sti įkėlimą

en: Co&ntinue
lt: &Tęsti

en: &Current Session only
lt: Tik &dabartinė sesija

en: You are about to leave secure mode. Transmissions will no longer be encrypted.
    This means that a third party could observe your data in transit.
lt: Jūs paliekate saugią veikseną. Perdavimai daugiau nebebus šifruojami.
    Tai reiškia, kad trečia šalis galės stebėti Jūsų duomenis perdavimo metu.

en: Security Information
lt: Saugumo informacija

[ctx: %1 is a host name]
en: %1: SSL negotiation failed
lt: %1: SSL derybos nepavyko

en: You are about to enter secure mode. All transmissions will be encrypted unless otherwise noted.
    This means that no third party will be able to easily observe your data in transit.
lt: Jūs pereinate į saugią veikseną. Visi perdavimai bus šifruojami, o priešingu atveju, būsite įspėtas.
    Tai reiškia, kad trečia šalis negalės lengvai stebėti Jūsų perduodamų duomenų.

en: Display SSL &Information
lt: Rodyti SSL &informaciją

en: C&onnect
lt: P&risijungti

en: The server failed the authenticity check (%1).
lt: Serveris nepraėjo autentiškumo testo (%1).

en: Server Authentication
lt: Serverio autentikacija

en: Would you like to accept this certificate forever without being prompted?
lt: Ar Jūs norėtumėte priimti šį liudijimą visam laikui neklausiant kiekvieną kartą?

en: A file or folder named %1 already exists.
lt: Failas ar aplankas vardu %1 jau yra.

en: You do not have permission to create that folder.
lt: Jūs neturite leidimo sukurti šį aplanką.

en: You did not select a file to delete.
lt: Nepasirinkote trinamo failo.

en: Nothing to Delete
lt: Nėra ką ištrinti

en: You did not select a file to trash.
lt: Nepasirinkote į šiukšlinę perkeltino failo.

en: Nothing to Trash
lt: Nėra ką perkelti į šiukšlinę

en: The specified folder does not exist or was not readable.
lt: Nurodyto aplanko nėra arba jo neįmanoma perskaityti.

en: Menu
lt: Meniu

en: Parent Folder
lt: Viršaplankis

[ctx: @info]
en: Go back
lt: Grįžti

[ctx: @info]
en: Go forward
lt: Pirmyn

en: Home Folder
lt: Namų aplankas

en: Reload
lt: Įkelti iš naujo

en: New Folder...
lt: Naujas aplankas...

en: Move to Trash
lt: Perkelti į šiukšlinę

en: Delete
lt: Ištrinti

en: Sorting
lt: Rikiavimas

en: Sort by Name
lt: Rikiuoti pagal vardą

en: Sort by Size
lt: Rikiuoti pagal dydį

en: Sort by Date
lt: Rikiuoti pagal datą

en: Sort by Type
lt: Rikiuoti pagal tipą

en: Descending
lt: Mažėjanti

en: Folders First
lt: Pirma aplankai

en: Icons View
lt: Piktogramų rodymas

en: Compact View
lt: Kompaktiškas rodymas

en: Details View
lt: Išsamus rodymas

en: Icon Position
lt: Piktogramos pozicija

en: Next to File Name
lt: Greta failo pavadinimo

en: Above File Name
lt: Virš failo pavadinimo

en: Short View
lt: Rodyti trumpai

en: Detailed View
lt: Rodyti detaliai

en: Tree View
lt: Medžio vaizdas

en: Detailed Tree View
lt: Detalaus medžio vaizdas

en: Allow Expansion in Details View
lt: Leisti išskleisti rodant išsamiai

en: Show Hidden Files
lt: Rodyti paslėptus failus

en: Show Preview Panel
lt: Rodyti peržiūros skydelį

en: Show Preview
lt: Rodyti peržiūrą

en: Open Containing Folder
lt: Atverti aplanką, kuriame patalpinta

en: Properties
lt: Savybės

[ctx: Sort descending]
en: Z-A
lt: Ž-A

[ctx: Sort ascending]
en: A-Z
lt: A-Ž

en: Encoding:
lt: Koduotė:

en: Open
lt: Atverti

en: Save As
lt: Įrašyti kaip

[ctx: @title:menu]
en: Copy To
lt: Kopijuoti į

[ctx: @title:menu]
en: Move To
lt: Perkelti į

[ctx: @title:menu]
en: Home Folder
lt: Namų aplankas

[ctx: @title:menu]
en: Root Folder
lt: Šakninis aplankas

[ctx: @title:menu in Copy To or Move To submenu]
en: Browse...
lt: Naršyti...

[ctx: @title:menu]
en: Copy Here
lt: Kopijuoti čia

[ctx: @title:menu]
en: Move Here
lt: Perkelti čia

en: All Supported Files
lt: Visi palaikomi failai

en: All Files
lt: Visi failai

en: Add Places Entry
lt: Pridėti vietų įrašą

en: Edit Places Entry
lt: Keisti vietų įrašą

en: <qt>This is the text that will appear in the Places panel.<br /><br />The label should consist of one or two words that will help you remember what this entry refers to. If you do not enter a label, it will be derived from the location's URL.</qt>
lt: <qt>Šis tekstas rodomas Vietų skydelyje.<br /><br />Aprašymą turėtų sudaryti vienas ar du žodžiai, kurie padėtų prisiminti, į ką kreipia šis įrašas. Jei nieko neįrašysite, aprašymas automatiškai sukursimas pagal vietos URL</qt>

en: L&abel:
lt: Ž&ymė:

en: Enter descriptive label here
lt: Įveskite apibūdinančią etiketę

en: <qt>This is the location associated with the entry. Any valid URL may be used. For example:<br /><br />%1<br />http://www.kde.org<br />ftp://ftp.kde.org/pub/kde/stable<br /><br />By clicking on the button next to the text edit box you can browse to an appropriate URL.</qt>
lt: <qt>Čia yra vieta susieta su įrašu. Tinka bet koks teisingas universalusis adresas (URL). Pavyzdžiui:<br /><br />%1<br />http://www.kde.org<br />ftp://ftp.kde.org/pub/ kde/stable<br /><br /> Paspaudę ant mygtuko prie teksto redagavimo langelio, pateksite į nurodytą URL.</qt>

en: &Location:
lt: &Vieta:

en: <qt>This is the icon that will appear in the Places panel.<br /><br />Click on the button to select a different icon.</qt>
lt: <qt>Ši piktograma bus rodoma Vietų skydelyje.<br /><br />Spustelėkite ant mygtuko, norėdami pasirinkti kitą piktogramą.</qt>

en: Choose an &icon:
lt: Pasirinkite &piktogramą:

en: &Only show when using this application (%1)
lt: Rodyti &tik naudojant šią programą (%1)

en: <qt>Select this setting if you want this entry to show only when using the current application (%1).<br /><br />If this setting is not selected, the entry will be available in all applications.</qt>
lt: <qt>Pasirinkite šį nustatymą, jei norite, kad įrašas būtų matomas tik naudojant šią programą. (%1).<br /><br /> Jei šis nustatymas nėra pasirinktas, įrašas bus prieinamas visoms programoms.</qt>

[ctx: @item]
en: Places
lt: Vietos

[ctx: @item]
en: Remote
lt: Nuotoliniai

[ctx: @item The place group section name for recent dynamic lists]
en: Recent
lt: Paskiausi

[ctx: @item]
en: Search For
lt: Ieškoti

[ctx: @item]
en: Devices
lt: Įrenginiai

[ctx: @item]
en: Removable Devices
lt: Keičiamieji įrenginiai

[ctx: @item]
en: Tags
lt: Gairės

[ctx: KFile System Bookmarks]
note: i18nc calls has to be "KFile System Bookmarks". The real i18nc call is made later, with this context, so the two must match.
en: Home
lt: Namai

[ctx: KFile System Bookmarks]
en: Desktop
lt: Darbalaukis

[ctx: KFile System Bookmarks]
en: Documents
lt: Dokumentai

[ctx: KFile System Bookmarks]
en: Downloads
lt: Atsiuntimai

[ctx: KFile System Bookmarks]
en: Network
lt: Tinklas

[ctx: KFile System Bookmarks]
en: Trash
lt: Šiukšlinė

[ctx: KFile System Bookmarks]
en: Music
lt: Muzika

[ctx: KFile System Bookmarks]
en: Pictures
lt: Paveikslai

[ctx: KFile System Bookmarks]
en: Videos
lt: Vaizdo įrašai

[ctx: KFile System Bookmarks]
en: Recent Files
lt: Paskiausiai naudoti failai

[ctx: KFile System Bookmarks]
en: Recent Locations
lt: Paskiausios vietos

en: The device '%1' is not a disk and cannot be ejected.
lt: Įrenginys „%1“ nėra diskas ir negali būti atidarytas.

en: An error occurred while accessing '%1', the system responded: %2
lt: Įvyko klaida bandant pasiekti „%1“. Sistemos atsakymas: %2

en: An error occurred while accessing '%1'
lt: Bandant pasiekti „%1“ įvyko netikėta klaida

en: %1 (hidden)
lt: %1 (paslėpta)

[ctx: @action:inmenu]
en: Empty Trash
lt: Išvalyti šiukšlinę

[ctx: @action:inmenu]
en: Mount
lt: Prijungti

en: &Show All Entries
lt: &Rodyti visus įrašus

[ctx: @item:inmenu]
en: Icon Size
lt: Piktogramų dydis

[ctx: Small icon size]
en: Small (%1x%1)
lt: Mažas (%1x%1)

[ctx: Medium icon size]
en: Medium (%1x%1)
lt: Vidutinis (%1x%1)

[ctx: Large icon size]
en: Large (%1x%1)
lt: Didelis (%1x%1)

[ctx: Huge icon size]
en: Huge (%1x%1)
lt: Didžiulis (%1x%1)

en: You can only select one file
lt: Galite pasirinkti tik vieną failą

en: More than one file provided
lt: Pateiktas daugiau nei vienas failas

en: You can only select local files
lt: Galite pasirinkti tik vietinius failus

en: Remote files not accepted
lt: Nutolę failai nepriimami

en: Unsupported URL scheme
lt: Nepalaikoma URL schema

en: More than one folder provided
lt: Pateiktas daugiau nei vienas aplankas

en: At least one folder and one file has been selected. Selected files will be ignored and the selected folder will be listed
lt: Buvo pažymėtas bent vienas aplankas ir bent vienas failas. Pažymėti failai bus ignoruojami, bus pateikiamas tik aplankų sąrašas

en: Files and folders selected
lt: Failai ir aplankai pažymėti

en: The file "%1" could not be found
lt: Failo „%1“ rasti nepavyko

en: Cannot open file
lt: Nepavyksta atverti failo

en: <qt>Click this button to enter the parent folder.<br /><br />For instance, if the current location is file:/home/konqi clicking this button will take you to file:/home.</qt>
lt: <qt>Paspauskite šį mygtuką, kad patektumėte į aukštesnio lygmens aplanką.<br /><br />Pavyzdžiui, jei dabartinė vieta yra file:/home/konqi, paspaudęs šį mygtuką pateksite į file:/home.</qt>

en: Click this button to move backwards one step in the browsing history.
lt: Spragtelėję šį mygtuką nueisite vienu žingsniu atgal naršymo istorijoje.

en: Click this button to move forward one step in the browsing history.
lt: Spragtelėję šį mygtuką nueisite vienu žingsniu pirmyn naršymo istorijoje.

en: Click this button to reload the contents of the current location.
lt: Norėdami iš naujo įkelti esamo puslapio turinį, spragtelėkite šį mygtuką.

en: Click this button to create a new folder.
lt: Paspauskite šį mygtuką norėdami sukurti naują aplanką.

en: Show Places Panel
lt: Rodyti vietų skydelį

en: Show Bookmarks Button
lt: Rodyti žymelių mygtuką

en: Options
lt: Parinktys

en: <qt>This is the preferences menu for the file dialog. Various options can be accessed from this menu including: <ul><li>how files are sorted in the list</li><li>types of view, including icon and list</li><li>showing of hidden files</li><li>the Places panel</li><li>file previews</li><li>separating folders from files</li></ul></qt>
lt: <qt>Tai yra failų dialogo nuostatų meniu. Iš šio meniu galima pasiekti įvairias parinktis, įskaitant:<ul><li>kaip failai rikiuojami sąraše</li><li>rodinio tipus, įskaitant piktogramas ir sąrašą</li><li>paslėptų failų rodymą</li><li>Vietų skydelį</li><li>failų peržiūrą</li><li>aplankų atskyrimą nuo failų</li></ul></qt>

en: Bookmarks
lt: Žymelės

en: <qt>This button allows you to bookmark specific locations. Click on this button to open the bookmark menu where you may add, edit or select a bookmark.<br /><br />These bookmarks are specific to the file dialog, but otherwise operate like bookmarks elsewhere in KDE.</qt>
lt: <qt>Šis mygtukas leidžia pasižymėti norimas vietas. Paspauskite mygtuką, kad atvertumėte žymelių meniu, kuriame galima pridėti, redaguoti arba pasirinkti žymelę.<br /><br />Šios žymelės yra skirtos tik failų dialogui, bet veikia lygiai taip pat, kaip ir kitos KDE žymelės.</qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, nameLabel)
en: &Name:
lt: &Vardas:

en: <qt>While typing in the text area, you may be presented with possible matches. This feature can be controlled by clicking with the right mouse button and selecting a preferred mode from the <b>Text Completion</b> menu.</qt>
lt: <p>Rašant tekstiniame lauke, jums gali būti pasiūlyti galimi atitikimai. Ši savybė gali būti valdoma spragtelėjus dešiniuoju pelės klavišu ir pasirinkus norimą veikseną per meniu <b>Teksto užbaigimas</b>.

en: This is the name to save the file as.
lt: Tai yra pavadinimas, kuriuo išsaugomas failas.

en: This is the list of files to open. More than one file can be specified by listing several files, separated by spaces.
lt: Tai yra atidaromų failų sąrašas.  Gali būti nurodytas daugiau nei viena failas, išvardinant kelis, atskiriant jas tarpais.

en: This is the name of the file to open.
lt: Tai yra atidaromo failo pavadinimas.

[ctx: @title:window]
en: Places
lt: Vietos

en: The file "%1" already exists. Do you wish to overwrite it?
lt: Failas „%1“ Jau yra. Ar norite jį perrašyti?

en: Overwrite File?
lt: Perrašyti failą?

en: You can only select local files.
lt: Galite pasirinkti tik vietinius failus.

en: Remote Files Not Accepted
lt: Nutolę failai nepriimami.

en: *|All Folders
lt: *|Visi aplankai

en: *|All Files
lt: *|Visi failai

en: &Open
lt: &Atverti

en: Icon size: %1 pixels
lt: Piktogramų dydis: %1 piks.

en: Automatically select filename e&xtension (%1)
lt: Automatiškai parinkti failų vardų &plėtinius (%1)

en: the extension <b>%1</b>
lt: plėtinys <b>%1</b>

en: Automatically select filename e&xtension
lt: Automatiškai parinkti failo pavadinimo &plėtinį

en: a suitable extension
lt: Tinkamas plėtinys

en: This option enables some convenient features for saving files with extensions:<br /><ol><li>Any extension specified in the <b>%1</b> text area will be updated if you change the file type to save in.<br /><br /></li><li>If no extension is specified in the <b>%2</b> text area when you click <b>Save</b>, %3 will be added to the end of the filename (if the filename does not already exist). This extension is based on the file type that you have chosen to save in.<br /><br />If you do not want KDE to supply an extension for the filename, you can either turn this option off or you can suppress it by adding a period (.) to the end of the filename (the period will be automatically removed).</li></ol>If unsure, keep this option enabled as it makes your files more manageable.
lt: Ši parinktis įgalina keletą patogių funkcijų saugant failus su prievardžiais:<br /><ol><li>Prievardis, nurodytas <b>%1</b> teksto langelyje, bus pakeistas, jei pakeisite failo tipą, į kurį reikia išsaugoti.<br /><br /></li><li>Jei joks prievardis nenurodytas <b>%2</b> teksto langelyje, kai paspaudžiate <b>Išsaugoti</b>, %3 bus pridėtas prie failo pavadinimo pabaigos (jei failas tokiu pavadinimu dar neegzistuoja). Prievardis parenkamas pagal failo tipą, kuriuo norite išsaugoti failą.<br /><br />Jei nenorite, kad KDE automatiškai pridėtų prievardį, galite išjungti šią parinktį arba galite nuslopinti ją, pridėdami tašką (.) prie failo pavadinimo pabaigos(taškas bus panaikintas automatiškai).</li></ol>Jei nežinote ką pasirinkti, palikite šią parinktį įgalinta, nes ji padaro Jūsų failus lengviau valdomus.

en: &File type:
lt: &Failo tipas:

en: &Filter:
lt: &Filtras:

en: <qt>This is the filter to apply to the file list. File names that do not match the filter will not be shown.<p>You may select from one of the preset filters in the drop down menu, or you may enter a custom filter directly into the text area.</p><p>Wildcards such as * and ? are allowed.</p></qt>
lt: <qt>Šis filtras taikomas failų sąraše. Failų vardai, kurie neatitinka filtro, nebus rodomi.<p>Galite pasirinkti vieną iš nustatytų filtrų iš meniu arba įvesti savadarbį filtrą tiesiai į teksto langelį.</p><p>Galima naudoti pakaitos simbolius * ir ?.</p></qt>

en: Sorry
lt: Apgailestaujame

en: <qt>The template file <b>%1</b> does not exist.</qt>
lt: <qt>Šablono failas <b>%1</b> neegzistuoja.</qt>

en: Name for new link:
lt: Naujos nuorodos pavadinimas:

en: Create link to URL
lt: Sukurti nuorodą į URL

[ctx: @info]
en: The name <filename>%1</filename> cannot be used because it is reserved for use by the operating system.
lt: Negalima naudoti <filename>%1</filename> vardo, nes jį galite naudoti operacinė sistema savoms reikmėms.

[ctx: @info]
en: The name <filename>%1</filename> starts with a dot, so it will be hidden by default.
lt: Vardas „%1“ prasideda tašku, taigi numatytuoju atveju būtų paslėptas.

en: Create New
lt: Sukurti naują

en: Link to Device
lt: Nuoroda į įrenginį

[ctx: Default name for a new folder]
en: New Folder
lt: Naujas aplankas

[ctx: @title:window]
en: New Folder
lt: Naujas aplankas

en: Create new folder in %1:
lt: Sukurti naują aplanką ties %1:

en: The desktop is offline
lt: Darbalaukis atsijungė

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, md5CopyButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, sha1CopyButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, sha256CopyButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, sha512CopyButton)
en: Copy
lt: Kopijuoti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pasteButton)
en: Paste
lt: Įdėti

en: Edit
lt: Keisti

en: Navigate
lt: Žvalgyti

en: Show Full Path
lt: Rodyti visą kelią

[ctx: @action:inmenu]
en: More
lt: Daugiau

[ctx: @item:inmenu]
en: Devices
lt: Įrenginiai

[ctx: @item:inmenu]
en: Other
lt: Kiti

en: Edit mode
lt: Redagavimo veiksena

en: Click for Location Navigation
lt: Spragtelėkite norėdami naviguoti

en: Click to Edit Location
lt: Spragtelėkite norėdami rašyti

en: You are not authorized to execute this file.
lt: Jūs neturite leidimų paleisti šį failą.

[ctx: Launching application]
en: Launching %1
lt: Paleidžiama %1

en: You are not authorized to select an application to open this file.
lt: Jūs neturite teisės parinkti programos atverti šį failą.

en: No favicon found for %1
lt: Nerasta svetainės piktogramos, skirtos %1

en: Error saving image to %1
lt: Klaida įrašant paveikslą į %1

en: Icon file too big, download aborted
lt: Piktogramos failas per didelis, atsiuntimas nutrauktas

en: The desktop entry file
    %1
    is not valid.
lt: Darbalaukio įrašas failas
    %1
    yra netinkamas.

en: Launching %1
lt: Vykdoma %1

en: Failed to open %1
lt: Nepavyko atverti %1

en: The desktop entry file
    %1
    is of type Link but has no URL=... entry.
lt: Darbalaukio įrašo failas
    %1
    yra „Link“ tipo, tačiau neturi jokio URL=... įrašo.

en: The desktop entry file %1 has no Type=... entry.
lt: Darbalaukio įrašo failas %1 neturi Type=... įrašo.

en: Failed to open the file.
lt: Nepavyko atverti failo.

en: Setting ACL for %1
lt: Nustatomas ACL skirtas %1

en: Could not change permissions for
    %1
lt: Nepavyksta pakeisti %1 leidimų

en: Could not find program "mount"
lt: Nepavyksta rasti programos „mount“

en: Could not find program "umount"
lt: Nepavyksta rasti programos „umount“

en: Remove File
lt: Šalinti failą

en: Remove Directory
lt: Šalinti katalogą

en: Create Directory
lt: Sukurti katalogą

en: Open File
lt: Atverti failą

en: Open Directory
lt: Atverti katalogą

en: Action: %1
    Source: %2
    %3
lt: Veiksmas: %1
    Šaltinis: %2
    %3

en: Cannot copy file from %1 to %2. (Errno: %3)
lt: Nepavyksta nukopijuoti failo iš %1 į %2. (Klaidos Nr.: %3)

en: No media in device for %1
lt: %1 nėra įdėtas joks media į įrenginį

en: Could not get user id for given user name %1
lt: Nepavyko gauti naudotojo id pateiktam naudotojui %1

en:  days
lt:  dienų

en: Delete files older than
lt: Trinti failus, senesnius nei

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Check this box to allow <emphasis strong='true'>automatic deletion</emphasis> of files that are older than the value specified. Leave this disabled to <emphasis strong='true'>not</emphasis> automatically delete any items after a certain timespan</para>
lt: <para>Įjunkite šią parinktį, jei norite leisti <emphasis strong='true'>automatinį trynimą</emphasis> failų, kurie yra senesni nei nurodyta reikšmė. Neįjunginėkite šios parinkties, jei <emphasis strong='true'>nenorite</emphasis> automatiškai trinti elementus po nurodyto laiko.</para>

en:  day |  days
lt[0]:  diena
lt[1]:  dienos
lt[2]:  dienų
lt[3]:  diena

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Set the number of days that files can remain in the trash. Any files older than this will be automatically deleted.</para>
lt: <para>Nurodykite, kiek dienų failai turėtų likti šiukšlinėje. Bet kokie failai, senesni nei nurodytas dienų skaičius bus ištrinti.</para>

en: Cleanup:
lt: Išvalyti:

en: Limit to
lt: Apriboti iki

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Check this box to limit the trash to the maximum amount of disk space that you specify below. Otherwise, it will be unlimited.</para>
lt: <para>Įjunkite šią parinktį, jei norite apriboti šiukšlinės dydį. Priešingu atveju šiukšlinės dydis neribojamas.</para>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sizeLabelLeft)
en: Size:
lt: Dydis:

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>This is the maximum percent of disk space that will be used for the trash.</para>
lt: <para>Čia yra didžiausias vietos diske kiekis (procentais), kuris bus naudojamas šiukšlinėje.</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>This is the calculated amount of disk space that will be allowed for the trash, the maximum.</para>
lt: <para>Tai yra paskaičiuotas didžiausias vietos diske kiekis, kuris bus naudojamas šiukšlinei.</para>

en: Show a Warning
lt: Rodyti įspėjimą

en: Delete Oldest Files From Trash
lt: Trinti seniausius failus iš šiukšlinės

en: Delete Biggest Files From Trash
lt: Trinti didžiausius failus iš šiukšlinės

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>When the size limit is reached, it will prefer to delete the type of files that you specify, first. If this is set to warn you, it will do so instead of automatically deleting files.</para>
lt: <para>Pasiekus dydžio apribojimą, iš pradžių bus trinami jūsų nurodyto tipo failai. Jei čia nurodyta įspėti, taip ir bus padaryta, vietoje automatinio failų trynimo.</para>

en: Full Trash:
lt: Pilna šiukšlinė:

en: Malformed URL %1
lt: Neteisingai suformuotas URL %1

en: The directory %1 does not exist anymore, so it is not possible to restore this item to its original location. You can either recreate that directory and use the restore operation again, or drag the item anywhere else to restore it.
lt: Aplanko %1 nebėra, tad nėra įmanoma atstatyti failo ar aplanko į jo pirminę vietą. Norėdami atstatyti failą, galite sukurti aplanką iš naujo ir vėl panaudoti atstatymo operaciją, arba - tiesiog nutempkite failą į bet kurį kitą aplanką.

en: This file is already in the trash bin.
lt: Failas jau yra šiukšlinėje.

en: not supported
lt: nepalaikoma

en: Internal error in copyOrMove, should never happen
lt: Vidinė klaida funkcijoje copyOrMove, taip niekada neturėtų atsitikti

en: Helper program to handle the KDE trash can
    Note: to move files to the trash, do not use ktrash, but "kioclient move 'url' trash:/"
lt: Pagalbinė programa KDE šiukšlinės tvarkymui
    Dėmesio: norėdami perkelti failus į šiukšlinę, nenaudokite ktrash, vietoje to naudokite „kioclient move 'url' trash:/“

en: Empty the contents of the trash
lt: Ištuštinti šiukšlinę

en: Restore a trashed file to its original location
lt: Atstatyti šiukšlinėje esančią failą į pirminę vietą

en: &Policy
lt: &Taisyklė

en: &Management
lt: &Tvarkymas

en: D-Bus Communication Error
lt: D-Bus komunikacijos klaida

en: Unable to delete all the cookies as requested.
lt: Nepavyksta įvykdyti nurodymo ištrinti visus slapukus.

en: Unable to delete cookies as requested.
lt: Nepavyksta, kaip nurodėte, ištrinti slapukų.

en: <h1>Cookie Management Quick Help</h1>
lt: <h1>Slapukų tvarkymo greitoji pagalba</h1>

en: Information Lookup Failure
lt: Nepavyko rasti informacijos

en: Unable to retrieve information about the cookies stored on your computer.
lt: Nepavyksta gauti informacijos apie slapukus, laikomus kompiuteryje.

en: End of session
lt: Sesijos pabaiga

en: Yes
lt: Taip

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KTreeWidgetSearchLine, searchLineEdit)
en: Search
lt: Ieškoti

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QTreeWidget, cookiesTreeWidget)
en: Search interactively for domains and hosts
lt: Interaktyviai ieškoti domenų ir mazgų

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, cookiesTreeWidget)
en: Site
lt: Svetainė

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, cookiesTreeWidget)
en: Cookie Name
lt: Slapuko pavadinimas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pbDelete) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, deleteButton)
en: D&elete
lt: &Ištrinti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pbDeleteAll) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, deleteAllButton)
en: Delete A&ll
lt: &Trinti viską

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, configPolicyButton)
en: Configure &Policy...
lt: Keisti t&aisyklę...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, reloadButton)
en: &Reload List
lt: &Iš naujo įkelti sąrašą

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, detailsGroupBox)
en: Details
lt: Išsamiau

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, nameLabel)
en: Name:
lt: Pavadinimas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, valueLabel)
en: Value:
lt: Reikšmė:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, domainLabel)
en: Domain:
lt: Domenas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, patchLabel)
en: Path:
lt: Kelias:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, expiresLabel)
en: Expires:
lt: Baigiasi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, secureLabel)
en: Secure:
lt: Saugus:

[ctx: @title:window]
en: Change Cookie Policy
lt: Keisti slapukų taisyklę

[ctx: @title:window]
en: New Cookie Policy
lt: Nauja slapukų taisyklė

en: <qt>A policy already exists for<center><b>%1</b></center>Do you want to replace it?</qt>
lt: <qt>Taisyklė dėl <center><b>%1</b></center> jau egzistuoja.  Ar norite ją pakeisti?</qt>

[ctx: @title:window]
en: Duplicate Policy
lt: Taisyklės kopija

en: Replace
lt: Pakeisti

en: Unable to communicate with the cookie handler service.
    Any changes you made will not take effect until the service is restarted.
lt: Nepavyksta susisiekti su slapukų tvarkymo tarnyba. 
    Nurodyti pakeitimai nebus pritaikyti tol, kol tarnyba nebus paleista iš naujo.

en: <h1>Cookies</h1><p>Cookies contain information that KDE application using the HTTP protocol (like Konqueror) stores on your computer from a remote Internet server. This means that a web server can store information about you and your browsing activities on your machine for later use. You might consider this an invasion of privacy.</p><p>However, cookies are useful in certain situations. For example, they are often used by Internet shops, so you can 'put things into a shopping basket'. Some sites require you have a browser that supports cookies.</p><p>Because most people want a compromise between privacy and the benefits cookies offer, KDE offers you the ability to customize the way it handles cookies. You might, for example want to set KDE's default policy to ask you whenever a server wants to set a cookie or simply reject or accept everything. For example, you might choose to accept all cookies from your favorite shopping web site. For this all you have to do is either browse to that particular site and when you are presented with the cookie dialog box, click on <i> This domain </i> under the 'apply to' tab and choose accept or simply specify the name of the site in the <i> Domain Specific Policy </i> tab and set it to accept. This enables you to receive cookies from trusted web sites without being asked every time KDE receives a cookie.</p>
lt: <h1>Slapukai</h1> <p>Slapukai turi nutolusio internetinio serverio sukurtą informaciją, kurią HTTP protokolą naudojančios KDE programos (pvz., Konqueror) saugo Jūsų kompiuteryje. Tai reiškia, kad žiniatinklio serveris gali saugoti informaciją apie Jus ir Jūsų naršymą vėlesniam naudojimui Jūsų kompiuteryje. Jūs galite laikyti tai privatumo pažeidimu. </p><p>Tačiau slapukai naudingi tam tikrose situacijose. Pavyzdžiui jie dažnai naudojami Interneto parduotuvių, kad galėtumėte „pasidėti daiktus į pirkinių krepšelį“. Kai kurios sritys reikalauja, kad turėtumėte naršyklę, palaikančią slapukus. </p><p>Kadangi dauguma žmonių ieško kompromiso tarp privatumo ir naudos, teikiamos slapukų, KDE siūlo galimybę pasikeisti slapukų tvarkymo būdą į jums patinkantį. Taigi Jūs galite nustatyti KDE numatytą taisyklę taip, kad kaskart, kai serveris nori siųsti slapuką, bus klausiama, ar jį priimti. Taip pat galite nustatyti numatytą taisyklę, pagal kurią visi slapukai bus automatiškai priimami, arba - atmetami. Jūsų mėgstamoms apsipirkimo žiniatinklio sritimis, kuriomis pasitikite, galite nustatyti numatytą taisyklę priimti slapukus. Norėdami tai padaryti, nukeliaukite į norimą svetainę ir, pamatę slapukų dialogą, spragtelėkite <i>Šis domenas</i> kortelėje „kam pritaikyti“ ir pasirinkite priimti. Tokiu būdu galėsite gauti slapukus iš žiniatinklio svetainės KDE kiekvieną kartą neklausiant, ar norite priimti slapuką.</p>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, cbEnableCookies)
en: <qt>
    <p>Enable cookie support. Normally you will want to have cookie support enabled and customize it to suit your privacy needs.</p><p>
    Please note that disabling cookie support might make many web sites unbrowsable.</p>
    </qt>
lt: <qt>
    <p>Įjungia slapukų palaikymą. Greičiausiai Jūs norėsite įjungti slapukų palaikymą ir suderinti nustatymus taip, kad šie atitiktų Jūsų privatumo poreikius.</p><p>
    Atkreipkite dėmesį į tai, kad, išjungus slapukų palaikymą, kai kurių svetainių naršyti bus neįmanoma.</p>
    </qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbEnableCookies)
en: Enable coo&kies
lt: Įjungti slapu&kus

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, cbRejectCrossDomainCookies)
en: <qt>
    Reject the so called third-party cookies. These are cookies that originate from a site other than the one you are currently browsing. For example, if you visit <b>www.foobar.com</b> while this option is on, only cookies that originate from www.foobar.com will be processed per your settings. Cookies from any other site will be rejected. This reduces the chances of site operators compiling a profile about your daily browsing habits.
    </qt>
lt: <qt>
    Įjungus šią parinktį sistema atmeta taip vadinamus trečiųjų šalių slapukus. Tai yra slapukai, kurie kyla iš kitų svetainių nei ta, kurią šiuo metu naršote. Pvz., jei šiai parinkčiai esant įjungtai Jūs aplankėte svetainę <b>www.foobar.com</b> tik iš www.foobar.com ateinantys slapukai bus priimami pagal Jūsų nuostatas. Slapukai iš kitų svetainių bus atmetami. Tokiu būdu svetainės tvarkytojai turės mažiau šansų  rinkti informaciją apie Jūsų kasdieninio naršymo įpročius.
    </qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbRejectCrossDomainCookies)
en: Only acce&pt cookies from originating server
lt: &Priimti slapukus tik iš naršomo serverio

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, cbAutoAcceptSessionCookies)
en: <p>
    Automatically accept temporary cookies meant to expire at the end of the current session. Such cookies will not be stored in your computer's hard drive or storage device. Instead, they are deleted when you close all applications (e.g. your browser) that use them.</p><p><u>NOTE</u> Checking this option overrides your default as well as site specific cookie policies for session cookies.</p>
lt: <qt>
    <p>Norėdami automatiška priimti laikinus slapukus, pasibaigsiančius sesijos pabaigoje, pažymėkite šią parinktį.  Tokie slapukai nebus išsaugoti Jūs kompiuterio kietame diske ar kitame įrenginyje. Jie yra ištrinami, kai Jūs uždarote visas programas (pvz. naršyklę), kurios juos naudoja.</p><p>
    <u>PASTABA:</u> Šios ir sekančios parinkties pažymėjimas turės pirmenybę prieš numatytą parinktį bei prieš sričiai specifinę slapukų taisyklę. Tačiau tai padidins Jūsų privatumą, nes visi slapukai bus pašalinti pasibaigus sesijai.</p>
    </qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbAutoAcceptSessionCookies)
en: Automaticall&y accept session cookies
lt: Automatiš&kai priimti sesijos slapukus

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, bgDefault)
en: <qt>
    Determines how cookies received from a remote machine will be handled: 
    <ul>
    <li><b>Ask</b> will cause KDE to ask for your confirmation whenever a server wants to set a cookie.</li>
    <li><b>Accept</b> will cause cookies to be accepted without prompting you.</li>
    <li><b>Accept until end of session</b> will cause cookies to be accepted but they will expire at the end of the session.</li>
    <li><b>Reject</b> will cause the cookiejar to refuse all cookies it receives.</li>
    </ul><p>
    <u>NOTE:</u> Domain specific policies, which can be set below, always take precedence over the default policy.</p>
    </qt>
lt: <qt>
    Nustato kaip elgiamasi su slapukais, gautais iš nutolusios mašinos: <ul>
    <li><b>Klausti</b> - KDE klaus Jūsų patvirtinimo kiekvieną kartą, kai serveris norės sukurti slapuką</li>
    <li><b>Priimti</b> - priimti slapukus be klausimų</li>
     <li><b>Atmesti</b> - atmesti visus slapukus</li>
     </ul><p>
    <u>PASTABA:</u> Nuo domeno priklausančios taisyklės, nustatomos žemiau, visuomet turi pirmenybę prieš numatytą taisyklę.</p>
    </qt>

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, bgDefault)
en: Default Policy
lt: Numatyta taisyklė

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rbPolicyAccept)
en: Accep&t all cookies
lt: P&riimti visus slapukus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rbPolicyAcceptForSession)
en: Accept &until end of session
lt: Sesijos pabaiga

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rbPolicyAsk)
en: Ask &for confirmation
lt: &Užklausti informacijos

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rbPolicyReject)
en: Re&ject all cookies
lt: At&mesti slapukus

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, gbDomainSpecific)
en: <qt>
    To add a new policy, simply click on the <b>Add...</b> button and supply the necessary information. To change an existing policy, use the <b>Change...</b> button and choose the new policy from the policy dialog box. Clicking on the <b>Delete</b> button will remove the currently selected policy causing the default policy setting to be used for that domain, whereas <b>Delete All</b> will remove all the site specific policies.
    </qt>
lt: <qt>
    Norėdami pridėti naują taisyklę, tiesiog spragtelėkite mygtuką <b>Pridėti...</b> ir įveskite būtiną informaciją. Norėdami pakeisti taisyklę, spragtelėkite mygtuką <b>Keisti...</b> ir pasirinkite naują taisyklę iš taisyklių dialogo lango. Spragtelėjus mygtuką <b>Ištrinti</b> pasirinkta taisyklė bus pašalinta, ir tam domenui bus naudojama numatyta taisyklė. Spragtelėjus mygtuką <b>Ištrinti visas</b> bus pašalintos visos nuo svetainės priklausančios taisyklės.
    </qt>

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gbDomainSpecific)
en: Site Policy
lt: Taisyklė svetainei

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KTreeWidgetSearchLine, kListViewSearchLine)
en: Search interactively for domains
lt: Ieškoti domenų interaktyviai

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KTreeWidgetSearchLine, kListViewSearchLine)
en: Search...
lt: Ieškoti...

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QTreeWidget, policyTreeWidget)
en: <qt>
    List of sites for which you have set a specific cookie policy. Specific policies override the default policy setting for these sites.
    </qt>
lt: <qt>
    Sąrašas svetainių, kurioms nustatytos specifinės slapukų taisyklės. Specifinės taisyklės šiose svetainėse turi pirmenybę prieš numatytąją taisyklę.
    </qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, policyTreeWidget)
en: Domain
lt: Domenas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, policyTreeWidget)
en: Policy
lt: Taisyklė

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pbNew)
en: &New...
lt: &Nauja...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pbChange)
en: Chan&ge...
lt: &Keisti...

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbPolicy)
en: Accept
lt: Priimti

en: Accept For Session
lt: Priimti šioje sesijoje

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbPolicy)
en: Reject
lt: Atmesti

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbPolicy)
en: Ask
lt: Klausti

en: Do Not Know
lt: Nežinau

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, lbDomain)
en: <qt>
    Enter the host or domain to which this policy applies, e.g. <b>www.kde.org</b> or <b>.kde.org</b>.
    </qt>
lt: <qt>
    Įveskite mazgą ar domeną, kuriam taikoma ši taisyklė.  Pvz. <b>www.kde.org</b> arba <b>.kde.org</b>.
    </qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbDomain)
en: Site name:
lt: Srities vardas:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, leDomain)
en: Enter the host or domain name, e.g. .kde.org, this policy applies to.
lt: Įveskite mazgą arba domeno pavadinimą, pavzydžiui .kde.org, kuriam taikoma ši taisyklė.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, lbPolicy) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, cbPolicy)
en: <qt>
    Select the desired policy:
    <ul>
    <li><b>Accept</b> - Allows this site to set cookies</li>
    <li><b>Accept until end of session</b> - Allows this site to set cookies but they will expire at the end of the session.</li>
    <li><b>Reject</b> - Refuse all cookies sent from this site</li>
    <li><b>Ask</b> - Prompt when cookies are received from this site</li>
    </ul>
    </qt>
lt: <qt>
    Pasirinkite norimą taisyklę:
    <ul>
    <li><b>Priimti</b> – leidžia sričiai nustatyti slapukus</li>
    <li><b>Atmesti</b> – atmeta visus slapukus, siunčiamus iš šios srities</li>
    <li><b>Klausti</b> – klausiama patvirtinimo kiekvieną kartą, kai iš srities gaunamas slapukas</li>
    </ul>
    </qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbPolicy)
en: Policy:
lt: Taisyklė:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbPolicy)
en: Accept until end of session
lt: Sesijos pabaiga

en: You have to restart the running applications for these changes to take effect.
lt: Kad pakeitimai turėtų poveikį, Jūs turite perstartuoti veikiančias programas.

[ctx: @title:window]
en: Update Failed
lt: Atnaujinimas nepavyko

en: You have to restart KDE for these changes to take effect.
lt: Kad pakeitimai turėtų poveikį, turite perstartuoti KDE.

note: i18n: ectx: label, entry (DisablePassiveMode), group (DesktopIcons)
en: Disable Passive FTP
lt: Išjungti pasyvųjį FTP

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DisablePassiveMode), group (DesktopIcons)
en: When FTP connections are passive the client connects to the server, instead of the other way round, so firewalls do not block the connection; old FTP servers may not support Passive FTP though.
lt: Kai FTP prisijungimai yra pasyvūs, klientas yra prisijungęs prie serverio, o ne atvirkščiai, taigi, ugniasienės neblokuoja tokio prisijungimo; seni FTP serveriai gali ir nepalaikyti pasyvaus FTP.

note: i18n: ectx: label, entry (MarkPartial), group (DesktopIcons) i18n: ectx: label, entry (MarkPartial), group (Global Options)
en: Mark partially uploaded files
lt: Žymėti iš dalies nusiųstus failus

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (MarkPartial), group (DesktopIcons) i18n: ectx: whatsthis, entry (MarkPartial), group (Global Options)
en: While a file is being uploaded its extension is ".part". When fully uploaded it is renamed to its real name.
lt: Kol failo išsiuntimas nebaigtas, jos priesaga yra „.part“, kai siuntimas baigtas, jo pavadinimas pakeičiamas į tikrąjį.

en: Timeout Values
lt: Laiko limitų reikšmės

en: Here you can set timeout values. You might want to tweak them if your connection is very slow. The maximum allowed value is 1 second. | Here you can set timeout values. You might want to tweak them if your connection is very slow. The maximum allowed value is %1 seconds.
lt[0]: Čia Jūs galite nustatyti laiko limitų reikšmes. Jūs galite norėti pakeisti jas, jei Jūsų tinklo prisijungimas yra labai lėtas. Didžiausia galima reikšmė yra viena sekundė.
lt[1]: Čia Jūs galite nustatyti laiko limitų reikšmes. Jūs galite norėti pakeisti jas, jei Jūsų tinklo prisijungimas yra labai lėtas. Didžiausia galima reikšmė yra %1 sekundės.
lt[2]: Čia Jūs galite nustatyti laiko limitų reikšmes.  Jūs galite norėti pakeisti jas, jei Jūsų tinklo prisijungimas yra labai lėtas. Didžiausia galima reikšmė yra %1 sekundžių.
lt[3]: Čia Jūs galite nustatyti laiko limitų reikšmes. Jūs galite norėti pakeisti jas, jei Jūsų tinklo prisijungimas yra labai lėtas. Didžiausia galima reikšmė yra %1 sekundė.

en:  second |  seconds
lt[0]:  sekundė
lt[1]:  sekundės
lt[2]:  sekundžių
lt[3]:  sekundė

en: Soc&ket read:
lt: Skaitymas iš soc&ket:

en: Pro&xy connect:
lt: P&risijungimas prie įgaliotojo serverio:

en: Server co&nnect:
lt: Pr&isijungimas prie serverio:

en: &Server response:
lt: &Serverio atsakymas:

en: Global Options
lt: Visuotinės parinktys

en: Mark &partially uploaded files
lt: Žymėti iš &dalies nusiųstus failus

en: <p>Marks partially uploaded files through SMB, SFTP and other protocols.</p><p>When this option is enabled, partially uploaded files will have a ".part" extension. This extension will be removed once the transfer is complete.</p>
lt: <p>Žymi iš dalies įkeltus failus siunčiant juos SMB, SFTP ir kitais protokolais.</p><p>Įjungus šią parinktį nebaigti siųsti failai turės „.part“ prievardį. Šis prievardis bus panaikintas pabaigus siuntimą.</p>

en: FTP Options
lt: FTP parinktys

en: Enable passive &mode (PASV)
lt: Įjungti pasyvią &veikseną (PASV)

en: Enables FTP's "passive" mode. This is required to allow FTP to work from behind firewalls.
lt: Įjungia FTP „pasyvią“ veikseną. Šito reikia norint naudoti FTP už ugniasienių.

en: <p>Marks partially uploaded FTP files.</p><p>When this option is enabled, partially uploaded files will have a ".part" extension. This extension will be removed once the transfer is complete.</p>
lt: <p>Žymi iš dalies nusiųstus į serverį FTP failus</p> <p>Įjungus šią parinktį nebaigti siųsti failai turės „.part“ išplėtimą. Šis išplėtimas bus panaikintas pabaigus siuntimą.</p>

en: <h1>Network Preferences</h1>Here you can define the behavior of KDE programs when using Internet and network connections. If you experience timeouts or use a modem to connect to the Internet, you might want to adjust these settings.
lt: <h1>Tinklo pasirinkimai</h1>Čia Jūs galite nustatyti KDE programų elgesį naudojant Interneto bei tinklo prisijungimus.  Jei jums dažnai baigiasi laikas ar esate naudojate modemą prisijungimu prie Interneto, gali tekti pakeisti šias reikšmes.

en: <h1>Proxy</h1><p>A proxy server is an intermediate program that sits between your machine and the Internet and provides services such as web page caching and/or filtering.</p><p>Caching proxy servers give you faster access to sites you have already visited by locally storing or caching the content of those pages; filtering proxy servers, on the other hand, provide the ability to block out requests for ads, spam, or anything else you want to block.</p><p><u>Note:</u> Some proxy servers provide both services.</p>
lt: <h1>Įgaliotasis serveris</h1><p>Įgaliotasis serveris yra programa, kuri atlieka tarpininko vaidmenį tarp jūsų kompiuterio ir interneto, ir kuri teikia tokias paslaugas, kaip žiniatinklio puslapių įsiminimas ir/ar filtravimas.</p><p>Puslapius įsimenantys įgaliotieji serveriai suteikia galimybę greičiau pasiekti svetaines, kurias jau esate aplankę, nes saugo tų puslapių turinį. Filtruojantys įgaliotieji serveriai serveriai, iš kitos pusės, suteikia galimybę blokuoti reklamas, šiukšles (spamą) ar bet ką kitą.</p><p><u>Pastaba:</u> Kai kurie įgaliotieji serveriai teikia abi paslaugas.</p>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QWidget, ProxyDialogUI)
en: <qt>
    Setup proxy configuration.
    <p>
    A proxy server is an intermediate machine that sits between your computer and the Internet and provides services such as web page caching and filtering. Caching proxy servers give you faster access to web sites you have already visited by locally storing or caching those pages; filtering proxy servers usually provide the ability to block out requests for ads, spam, or anything else you want to block.
    <p>
    If you are uncertain whether or not you need to use a proxy server to connect to the Internet, consult your Internet service provider's setup guide or your system administrator.
    </qt>
lt: <qt>
    Nustatyti įgaliotojo serverio konfigūraciją.
    <p>
    Įgaliotasis serveris serveris yra tarpinis kompiuteris, esanti tarp Jūsų kompiuterio ir interneto ir teikianti tokias paslaugas, kaip žiniatinklio puslapių kaupimas ir filtravimas. Kaupiantys įgaliotieji serveriai suteikia Jums greitesnį prisijungimą prie žiniatinklio svetainių, kuriose jau esate lankęsi, nes jie vietoje saugo tuos puslapius. Filtruojantys įgaliotieji serveriai serveriai paprastai suteikia galimybę blokuoti reklamas, šiukšles ar bet ką kitą, ką norite blokuoti.
    <p>
    Jei nesate tikras, ar Jums, prisijungimui prie Interneto, reikalingas įgaliotasis serveris serveris, pasižiūrėkite į jūsų interneto paslaugų tiekėjo nustatymų vadovą, arba susisiekite su sistemos administratoriumi.
    </qt>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, noProxyRadioButton)
en: Connect to the Internet directly.
lt: Jungtis prie Interneto tiesiogiai.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, noProxyRadioButton)
en: No Proxy
lt: Be įgaliotojo serverio

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, autoDiscoverProxyRadioButton)
en: Detect proxy configuration automatically
lt: Automatiškai aptikti įgaliotojo serverio konfigūraciją

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, autoScriptProxyRadioButton)
en: Use the specified proxy script to configure the proxy settings.
lt: Naudokite nurodytą įgaliotojo serverio scenarijų nuostatų konfigūravimui.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, autoScriptProxyRadioButton)
en: Use proxy auto configuration URL:
lt: Naudoti įgaliotojo serverio automatinės konfigūracijos URL:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, proxyScriptUrlRequester)
en: Enter the address for the proxy configuration script.
lt: Įveskite įgaliotojo serverio konfigūravimo scenarijaus adresą.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, systemProxyRadioButton)
en: <qt><p>Use proxy settings defined on the system.</p>
    <p>Some platforms offer system wide proxy configuration information and selecting this option allows you to use those settings.</p>
    <p>On Mac platforms</p>
    <p>On Windows platforms</p>
    <p>On Unix and Linux platforms, such system proxy settings are usually defined through environment variables. The following environment variables are detected and used when present: <b>HTTP_PROXY</b>, <b>HTTPS_PROXY</b>, <b>FTP_PROXY</b>, <b>NO_PROXY</b>.</p>
    </qt>
lt: <qt><p>Naudoti įgaliotojo serverio nuostatas nurodytus sistemoje.</p>
    <p>Kai kurios platformos siūlo sistemai taikomus įgaliotojo serverio konfigūraciją ir informaciją nuostatas, šio parinkties pasirinkimas leidžia Jums naudoti tas nuostatas.</p>
    <p>Mac platformos</p>
    <p>Windows platformos</p>
    <p>Unix ir Linux platformos, tokie sistemos įgaliotojo serverio nuostatos dažniausiai per aplinkos kintamuosius. Sekantys aplinkos kintamieji būna aptikti ir naudojami jei yra: <b>HTTP_PROXY</b>, <b>HTTPS_PROXY</b>, <b>FTP_PROXY</b>, <b>NO_PROXY</b>.</p>
    </qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, systemProxyRadioButton)
en: Use system proxy configuration:
lt: Naudoti sistemos įgaliotojo serverio konfigūraciją:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, autoDetectButton)
en: <qt>Attempt automatic discovery of the environment variables used for setting system wide proxy information.<p> This feature works by searching for commonly used variable names such as HTTP_PROXY, FTP_PROXY and NO_PROXY.</qt>
lt: <qt>Bandyti automatiškai rasti aplinkos kintamuosius, naudojamus nustatant visos sistemos įgaliotojo serverio informaciją. <p>  Ši savybė veikia ieškodama paprastai naudojamų kintamųjų vardų, tokių, kaip HTTP_PROXY, FTP_PROXY ir NO_PROXY.</qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, autoDetectButton)
en: Auto D&etect
lt: Aptikti &automatiškai

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, systemProxyHttpLabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, systemProxyHttpEdit)
en: <qt>
    Enter the name of the environment variable, e.g. <b>HTTP_PROXY</b>, used to store the address of the HTTP proxy server.<p>
    Alternatively, you can click on the <b>"Auto Detect"</b> button to attempt automatic discovery of this variable.</p>
    </qt>
lt: <qt>
    Įveskite aplinkos kintamojo vardą, pvz. <b>HTTP_PROXY</b>, panaudotą HTTP proxy serverio adresui išsaugoti.<p>
    Taip pat, norėdami pamėginti automatiškai rasti šį kintamąjį, galite spragtelėti mygtuką <b>„Aptikti automatiškai“</b>.</p>
    </qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, systemProxyHttpLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, manualProxyHttpEditLabel)
en: HTTP Proxy:
lt: HTTP įgaliotasis serveris:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, systemProxyHttpsLabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, systemProxyHttpsEdit)
en: <qt>
    Enter the name of the environment variable, e.g. <b>HTTPS_PROXY</b>, used to store the address of the HTTPS proxy server.<p>
    Alternatively, you can click on the <b>"Auto Detect"</b> button to attempt an automatic discovery of this variable.</p>
    </qt>
lt: <qt>
    Įveskite aplinkos kintamojo vardą, pvz. <b>HTTPS_PROXY</b>, panaudotą HTTPS įgaliotojo serverio adresui išsaugoti.<p>
    Taip pat, norėdami pamėginti automatiškai rasti šį kintamąjį, galite spragtelėti mygtuką <b>„Aptikti automatiškai“</b>.</p>
    </qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, systemProxyHttpsLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, manualProxyHttpsEditLabel)
en: SSL Proxy:
lt: SSL įgaliotasis serveris:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, systemProxyFtpLabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, systemProxyFtpEdit)
en: <qt>
    Enter the name of the environment variable, e.g. <b>FTP_PROXY</b>, used to store the address of the FTP proxy server.<p>
    Alternatively, you can click on the <b>"Auto Detect"</b> button to attempt an automatic discovery of this variable.</p>
    </qt>
lt: <qt>
    Įveskite aplinkos kintamojo vardą, pvz. <b>FTP_PROXY</b>, panaudotą FTP įgaliotojo serverio adresui išsaugoti.<p>
    Taip pat, norėdami pamėginti automatiškai rasti šį kintamąjį, galite spragtelėti mygtuką <b>„Aptikti automatiškai“</b>.</p>
    </qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, systemProxyFtpLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, manualProxyFtpEditLabel)
en: FTP Proxy:
lt: FTP įgaliotasis serveris:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, systemProxySocksLabel)
en: <qt>
    Enter the name of the environment variable, e.g. <b>SOCKS_PROXY</b>, used to store the address of the SOCKS proxy server.<p>
    Alternatively, you can click on the <b>"Auto Detect"</b> button to attempt an automatic discovery of this variable.</p>
    </qt>
lt: <qt>
    Įveskite aplinkos kintamojo vardą, pvz. <b>SOCKS_PROXY</b>, panaudotą HTTPS įgaliotojo serverio adresui išsaugoti.<p>
    Taip pat, norėdami pamėginti automatiškai rasti šį kintamąjį, galite spragtelėti mygtuką <b>„Aptikti automatiškai“</b>.</p>
    </qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, systemProxySocksLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, manualProxySocksEditLabel)
en: SOCKS Proxy:
lt: SOCKS įgaliotasis serveris:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, sysNoProxyLabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, manNoProxyLabel)
en: <qt>
    Enter the environment variable, e.g. <b>NO_PROXY</b>, used to store the addresses of sites for which the proxy server should not be used.<p>
    Alternatively, you can click on the <b>"Auto Detect"</b> button to attempt an automatic discovery of this variable.
    </qt>
lt: <qt>
    Įveskite aplinkos kintamojo vardą, pvz. <b>NO_PROXY</b>, naudojamą svetainių adresų, kuriems įgaliotasis serveris serveris neturėtų būti naudojamas, išsaugojimui.<p>
    Taip pat, norėdami pamėginti automatiškai rasti šį kintamąjį, galite spragtelėti mygtuką <b>„Aptikti automatiškai“</b>.
    </qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sysNoProxyLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, manNoProxyLabel)
en: Exceptions:
lt: Išimtys:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showEnvValueCheckBox)
en: Show the &value of the environment variables
lt: Rodyti aplinkos &kintamųjų reikšmes

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, manualProxyRadioButton)
en: Manually enter proxy server configuration information.
lt: Rankiniu būdu įvesti įgaliotojo serverio konfigūravimo informaciją.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, manualProxyRadioButton)
en: Use manually specified proxy configuration:
lt: Naudoti rankiniu būdu įvestą įgaliotojo serverio konfigūraciją:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, manualProxyHttpEdit)
en: Enter the address of the HTTP proxy server.
lt: Įveskite HTTP įgaliotojo serverio adresą.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, manualProxyHttpSpinBoxLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, manualProxyHttpsSpinBoxLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, manualProxyFtpSpinBoxLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, manualProxySocksSpinBoxLabel)
en: Port:
lt: Prievadas:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, manualProxyHttpSpinBox)
en: Enter the port number of the HTTP proxy server.
lt: Įveskite HTTP įgaliotojo serverio adresą.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, useSameProxyCheckBox)
en: Use this proxy server for a&ll protocols
lt: Naudoti šį įgaliotąjį serverį &visiems protokolams

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, manualProxyHttpsEdit)
en: Enter the address of the HTTPS proxy server.
lt: Įveskite HTTPS įgaliotojo serverio adresą.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, manualProxyHttpsSpinBox)
en: Enter the port number of the HTTPS proxy server.
lt: Įveskite HTTPS įgaliotojo serverio adresą.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, manualProxyFtpEdit)
en: Enter the address of the FTP proxy server.
lt: Įveskite FTP įgaliotojo serverio adresą.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, manualProxyFtpSpinBox)
en: Enter the port number of the FTP proxy server.
lt: Įveskite FTP įgaliotojo serverio adresą.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, manualProxySocksEdit)
en: Enter the address of the SOCKS proxy server.
lt: Įveskite SOCKS įgaliotojo serverio adresą.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, manualProxySocksSpinBox)
en: Enter the port number of the SOCKS proxy server.
lt: Įveskite SOCKS įgaliotojo serverio adresą.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, manualNoProxyEdit)
en: <qt>
    <p>Enter a comma separated list of hostnames or ip addresses that should be excluded from using the above proxy settings.</p>
    <p>If you want to exclude all hosts for a given domain, then simply enter the domain name preceded by a dot. For example, to exclude all hostnames for <i>kde.org</i>, enter <i>.kde.org</i>. Wildcard characters such as '*' or '?' are not supported and will have no effect.</p>
    <p>Additionally, you can also enter IP addresses, e.g. 127.0.0.1 and IP addresses with a subnet, e.g. 192.168.0.1/24.</p>
    </qt>
lt: <qt>
    <p>Įveskite kableliais atskirtą sąrašą kompiuterių vardų ar IP adresų, kurie būtų išskirti iš panaudojimo įgaliotojo serverio nuostatose aukščiau.</p>
    <p>Jei norite išskirti visus mazgus duotai sričiai, paprasčiausiai įveskite srities vardą su tašku priešais. Pavyzdžiui, kad išskirti visų kompiuterių vardus iš <i>kde.org</i>, įveskite <i>.kde.org</i>. Pakaitos simboliai tokie kaip „*“ arba „?“ nėra palaikomi ir nebus jokio efekto.</p>
    <p>Papildomai, galite įvesti IP adresus, pvz.: 127.0.0.1 ir IP adresus su potinkliais, pvz.: 192.168.0.1/24.</p>
    </qt>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, useReverseProxyCheckBox)
en: <qt>
    Check this box if you want the above proxy settings to apply only to the addresses listed in the <i>Exceptions</i> list.</qt>
lt: Naudoti įgaliotojo serverio nuostatas tik įrašams, esantiems išimčių sąraše

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, useReverseProxyCheckBox)
en: Use proxy settings only for addresses in the Exceptions list
lt: Naudoti įgaliotojo serverio nuostatas tik įrašams, esantiems išimčių sąraše

en: These settings apply to network browsing only.
lt: Šios nuostatos taikomi tik tinklo naršymui.

en: Default user name:
lt: Numatytas naudotojo vardas:

en: Default password:
lt: Numatytas slaptažodis:

en: Configure enhanced browsing features
lt: Konfigūruoti išplėstines naršymo galimybes

en: The file %1
    has been modified. Do you want to upload the changes?
lt: Failas %1
    pakeistas. Ar perduoti pakeitimus?

en: File Changed
lt: Failas pakeistas

en: Upload
lt: Įkelti

en: Do Not Upload
lt: Neįkelti

en: Invalid URL: %1
lt: Klaidingas URL: %1

en: File not found: %1
lt: Failas nerastas: %1

en: The URL %1
    is malformed
lt: URL %1
    yra blogai suformuotas

en: Remote URL %1
    not allowed with --tempfiles switch
lt: Nutolęs URL %1
    neleidžiama su --tempfiles perjungikliu

en: The supposedly temporary file
    %1
    has been modified.
    Do you still want to delete it?
lt: Tariamai laikinas failas
    %1
    buvo pakeistas.
    Ar vis tiek norite jį pašalinti?

en: Do Not Delete
lt: Netrinti

en: The file
    %1
    has been modified.
    Do you want to upload the changes?
lt: Failas
    %1
    pakeistas.
    Ar persiųsti pakeitimus?

en: KIO Exec - Opens remote files, watches modifications, asks for upload
lt: KIO Exec – Atveria nutolusius failus, seka pasikeitimus, klausia dėl failų įkėlimo

en: (c) 1998-2000,2003 The KFM/Konqueror Developers
lt: (c) 1998-2000,2003 KFM/Konqueror programuotojai

en: Treat URLs as local files and delete them afterwards
lt: Elgtis su URL kaip su vietiniais failais ir vėliau pašalinti

en: Suggested file name for the downloaded file
lt: Pasirinkite pavadinimą atsisiųstam failui

en: Command to execute
lt: Komanda vykdymui

en: URL(s) or local file(s) used for 'command'
lt: URL ar vietinis(iai) failas(ai), naudojami su „command“

en: Opening connection to host %1
lt: Jungiamasi prie mazgo %1

en: Connected to host %1
lt: Prisijungta prie mazgo %1

en: %1 (Error %2)
lt: %1 (klaida %2)

en: Sending login information
lt: Siunčiama registravimosi informacija

en: Message sent:
    Login using username=%1 and password=[hidden]
    
    Server replied:
    %2
lt: Nusiųstas pranešimas:
    Prisiregistruoju vardu=%1 su slaptažodžiu=[paslėptas]
    
    Serveris atsakė:
    %2

en: You need to supply a username and a password to access this site.
lt: Norėdami prisijungti prie šios srities, turite pateikti naudotojo vardą ir slaptažodį.

en: Site:
lt: Sritis:

en: Login OK
lt: Registracija OK

en: Could not login to %1.
lt: Nepavyksta prisiregistruoti į %1.

en: 
    The server said: "%1"
lt: 
    Serveris pranešė: "%1"

en: You need to supply a username and a password for the proxy server listed below before you are allowed to access any sites.
lt: Turite pateikti naudotojo vardą ir slaptažodį  žemiau nurodytam įgaliotajam serveriui serveriui norint prisijungti prie bet kokios srities.

en: Proxy:
lt: Įgaliotasis serveris:

en: Proxy Authentication Failed.
lt: Įgaliotojo serverio autentikacija nepavyko.

en: There is no documentation available for %1.
lt: Komandai %1 dokumentacijos nėra.

en: Looking up correct file
lt: Ieškoma teisingo failo

en: Preparing document
lt: Dokumentas ruošiamas

en: The requested help file could not be parsed:<br />%1
lt: Nurodytas pagalbos failas negali būti išnagrinėtas:<br />%1

en: Saving to cache
lt: Įrašoma į podėlį

en: Using cached version
lt: Naudojama krepšio versiją

en: Looking up section
lt: Ieškoma skyriaus

en: Could not find filename %1 in %2.
lt: Nepavyko rasti failo %1, esančio %2.

en: No host specified.
lt: Nenurodytas mazgo vardas.

en: Otherwise, the request would have succeeded.
lt: Priešingu atveju paklausimas būtų pavykęs.

[ctx: request type]
en: retrieve property values
lt: gauti savybių reikšmes

[ctx: request type]
en: set property values
lt: nustatyti savybių reikšmes

[ctx: request type]
en: create the requested folder
lt: sukurti prašomą aplanką

[ctx: request type]
en: copy the specified file or folder
lt: kopijuoti nurodytą failą ar aplanką

[ctx: request type]
en: move the specified file or folder
lt: perkelti nurodytą failą ar aplanką

[ctx: request type]
en: search in the specified folder
lt: ieškoti nurodytame aplanke

[ctx: request type]
en: lock the specified file or folder
lt: užrakinti nurodytą failą ar aplanką

[ctx: request type]
en: unlock the specified file or folder
lt: atrakinti nurodytą failą ar aplanką

[ctx: request type]
en: delete the specified file or folder
lt: ištrinti nurodytą failą ar aplanką

[ctx: request type]
en: query the server's capabilities
lt: užklausti serverio galimybių

[ctx: request type]
en: retrieve the contents of the specified file or folder
lt: gauti nurodyto failo ar aplanko turinį

[ctx: request type]
en: run a report in the specified folder
lt: vykdyti ataskaitą nurodytame aplanke

[ctx: %1: code, %2: request type]
en: An unexpected error (%1) occurred while attempting to %2.
lt: Bandant %2 įvyko netikėta klaida (%1).

en: The server does not support the WebDAV protocol.
lt: Serveris nepalaiko WebDAV protokolo.

[ctx: %1: request type, %2: url]
en: An error occurred while attempting to %1, %2. A summary of the reasons is below.
lt: Bandant %1 įvyko klaida %2.  Priežasčių santrauka yra žemiau.

[ctx: %1: request type]
en: Access was denied while attempting to %1.
lt: Priėjimas uždraustas bandant %1.

en: A resource cannot be created at the destination until one or more intermediate collections (folders) have been created.
lt: Resursas negali būti sukurtas paskirties vietoje tol, kol vienas ar daugiau tarpinių rinkinių (aplankų) nebus sukurta.

en: The requested lock could not be granted. %1
lt: Prašomas užrakinimas negali būti suteiktas.  %1

en: The server does not support the request type of the body.
lt: Serveris nepalaiko kūno paklausimo tipo.

[ctx: %1: request type]
en: Unable to %1 because the resource is locked.
lt: Nepavyksta %1, nes resursas yra užrakintas.

en: This action was prevented by another error.
lt: Veiksmas sukliudytas kitos klaidos.

[ctx: %1: request type]
en: Unable to %1 because the destination server refuses to accept the file or folder.
lt: Nepavyksta %1, nes paskirties serveris atsisako priimti failą ar aplanką.

en: The destination resource does not have sufficient space to record the state of the resource after the execution of this method.
lt: Paskirties resursas neturi užtektinai vietos įrašyti resurso būklei po šio metodo įvykdymo.

en: The resource cannot be deleted.
lt: Resursas negali būti ištrintas.

[ctx: request type]
en: upload %1
lt: siųsti %1

[ctx: %1: response code, %2: request type]
en: An unexpected error (%1) occurred while attempting to %2.
lt: Bandant %2 įvyko netikėta klaida (%1).

en: %1 contacted. Waiting for reply...
lt: Su %1 susirišta. Laukiama atsakymo...

[ctx: @info Security check on url being accessed]
en: <p>You are about to log in to the site "%1" with the username "%2", but the website does not require authentication. This may be an attempt to trick you.</p><p>Is "%1" the site you want to visit?</p>
lt: <p>Ketinate prisijungti prie „%1“ svetainės „%2“ naudotojo vardu, bet svetainė neprašo prisijungimo duomenų. Galbūt taip bandoma jus apgauti.</p><p>Ar tikrai norite apsilankyti „%1“ svetainėje?</p>

[ctx: @title:window]
en: Confirm Website Access
lt: Prisijungimo prie svetainės patvirtinimas

en: Server processing request, please wait...
lt: Serveris apdoroja paklausimą, prašome palaukti...

en: Sending data to %1
lt: Siunčiami duomenys į %1

en: Retrieving %1 from %2...
lt: Gaunama %1 iš %2...

en: <b>%1</b> at <b>%2</b>
lt: <b>%1</b> mazge <b>%2</b>

en: Authentication Failed.
lt: Autentikacija nepavyko.

en: Authorization failed.
lt: Autorizacija nepavyko.

en: Unknown Authorization method.
lt: Nežinomas autorizacijos metodas

en: Receiving corrupt data.
lt: Gauti sugadinti duomenys.

en: Cannot Save Cookies
lt: Nepavyksta įrašyti slapukų

en: Could not remove %1, check permissions
lt: Nepavyksta pašalinti %1. Pasitikrinkite leidimus.

en: Could not create directory %1
lt: Nepavyksta sukurti katalogo %1

en: Cookie Alert
lt: Įspėjimo dėl slapuko

[ctx: %2 hostname, %3 optional cross domain suffix (translated below)]
en: <p>You received a cookie from<br/><b>%2%3</b><br/>Do you want to accept or reject this cookie?</p> | <p>You received %1 cookies from<br/><b>%2%3</b><br/>Do you want to accept or reject these cookies?</p>
lt[0]: <p>Gavote %1 slapuką iš <br/><b>%2%3</b><br/>Priimti ar atmesti šį slapuką?</p>
lt[1]: <p>Gavote %1 slapukus iš <br/><b>%2%3</b><br/>Priimti ar atmesti šiuos slapukus?</p>
lt[2]: <p>Gavote %1 slapukų iš <br/><b>%2%3</b><br/>Priimti ar atmesti šiuos slapukus?</p>
lt[3]: <p>Gavote %1 slapuką iš <br/><b>%2%3</b><br/>Priimti ar atmesti šiuos slapukus?</p>

[ctx: @item:intext cross domain cookie]
en:  [Cross Domain]
lt:  [Keliems domenams]

en: See or modify the cookie information
lt: Rodyti/slėpti informaciją apie slapuką

en: Accept for this &session
lt: Priimti šioje &sesijoje

en: Accept cookie(s) until the end of the current session
lt: Priimti slapukus iki šios sesijos pabaigos

en: &Accept
lt: &Priimu

en: &Reject
lt: &Atmetu

en: Apply Choice To
lt: Pritaikyti pasirinkimą

en: &Only this cookie
lt: &Tik šį slapuką

en: &Only these cookies
lt: &Tik šiuos slapukus

en: Select this option to only accept or reject this cookie. You will be prompted again if you receive another cookie.
lt: Pasirinkite šią parinktį tik ŠIO slapuko priėmimui ar atmetimui.  Jūsų vėl paklaus, jei gausite kitą slapuką.

en: All cookies from this do&main
lt: &Visus šios srities slapukus

en: Select this option to accept or reject all cookies from this site. Choosing this option will add a new policy for the site this cookie originated from. This policy will be permanent until you manually change it from the System Settings.
lt: Pažymėkite šią parinktį norėdami priimti/atmesti visus slapukus iš šios srities. Pasirinkimas sukurs naują taisyklę svetainei, atsiuntusiai šį slapuką. Ši taisyklė bus nuolatinė, kol Jūs nepakeisite jos Sistemos nuostatose.

en: All &cookies
lt: V&isus slapukus

en: Select this option to accept/reject all cookies from anywhere. Choosing this option will change the global cookie policy for all cookies until you manually change it from the System Settings.
lt: Pasirinkite norėdami priimti/atmesti slapukus iš visur.  Pasirinkdami Jūs pakeisite globalią taisyklę slapukų atžvilgiu, kurią vėliau galite pakeisti Sistemos nuostatose.

en: Cookie Details
lt: Smulki informacija apie slapuką

[ctx: Next cookie]
en: &Next >>
lt: &Kitas >>

en: Show details of the next cookie
lt: Rodyti kito slapuko smulkmenas

en: Network
lt: Tinklas

en: Could not find a usable proxy configuration script
lt: Nepavyko rasti naudojimui tinkamo įgaliotojo serverio konfigūravimo scenarijaus

en: Could not download the proxy configuration script:
    %1
lt: Nepavyksta atsisiųsti įgaliotojo serverio konfigūravimo scenarijaus:
    %1

en: Could not download the proxy configuration script
lt: Nepavyksta atsisiųsti įgaliotojo serverio konfigūravimo scenarijaus

en: The proxy configuration script is invalid:
    %1
lt: Įgaliotojo serverio konfigūravimo scenarijus neteisingas:
    %1

en: The proxy configuration script returned an error:
    %1
lt: Įgaliotojo serverio konfigūravimo scenarijus grąžino klaidą:
    %1

en: Do you want to retry?
lt: Ar norite bandyti iš naujo?

en: Retry Authentication
lt: Bandyti dar kartą nustatyti tapatybę

[ctx: @action:button filter-continue]
en: Retry
lt: Kartoti

en: Authentication Dialog
lt: Tapatumo nustatymo dialogas

en: Access denied
lt: Prieiga neleista

en: You do not have permission to access the %1 protocol.
lt: Jūs neturite leidimo pasiekti %1 protokolo.

[ctx: @title:column]
en: Keywords
lt: Raktažodžiai

[ctx: @title:column]
en: Preferred
lt: Pageidautinas

en: Search F&ilters
lt: &Paieškos filtrai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pbDelete)
en: De&lete
lt: &Trinti

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, lbDefaultEngine)
en: <qt>
    Select the search engine to use for input boxes that provide automatic lookup services when you type in normal words and phrases instead of a URL. To disable this feature select <b>None</b> from the list.
    </qt>
lt: <qt>
    Pasirinkite paieškos variklį, kuris atliks paiešką, kai į laukelį įvesite ne URL, o paprastą žodį ar frazę. Norėdami išjungti tokios paieškos galimybę iš sąrašo išsirinkite <b>Nieko</b>.
    </qt>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, lbDelimiter)
en: Choose the delimiter that separates the keyword from the phrase or word to be searched.
lt: Pasirinkite skirtuką kuris skirs raktažodį nuo frazės ar žodžio kurios ieškosite.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbDelimiter)
en: &Keyword delimiter:
lt: Ra&ktažodžių skirtukas:

[ctx: Colon as keyword delimiter]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbDelimiter)
en: Colon
lt: Dvitaškis

[ctx: Space as keyword delimiter]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbDelimiter)
en: Space
lt: Tarpas

en: No preferred search providers were found.
lt: Nerasta mėgstamiausių paieškos paslaugų tiekėjų.

en: No search providers were found.
lt: Nerasta paieškos paslaugos tiekėjų.

[ctx: @item:inlistbox The default character set]
en: Default
lt: Numatytas

en: New Web Shortcut
lt: Nauja žiniatinklio nuoroda

en: The shortcut "%1" is already assigned to "%2". Please choose a different one.
lt: Klavišų kombinacija „%1“ jau priskirta „%2“. Parinkite kitą kombinaciją.

en: The following shortcuts are already assigned. Please choose different ones.
    %1
lt: Šitos klavišų kombinacijos jau priskirtos. Pasirinkite kitokias.
    %1

en: Keep It
lt: Palikti

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, lbName)
en: Enter the human-readable name of the search provider here.
lt: Įvesti paieškos tiekėjo žmogui suprantamą vardą.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbName)
en: Shortcut &name:
lt: Nuorodos pavadinimas:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, lbQuery) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, leQuery) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, leQuery)
en: <qt>
    Enter the URI that is used to perform a search on the search engine here.<br/>The whole text to be searched for can be specified as \{@} or \{0}.<br/>
    Recommended is \{@}, since it removes all query variables (name=value) from the resulting string, whereas \{0} will be substituted with the unmodified query string.<br/>You can use \{1} ... \{n} to specify certain words from the query and \{name} to specify a value given by 'name=value' in the user query.<br/>In addition it is possible to specify multiple references (names, numbers and strings) at once (\{name1,name2,...,"string"}).<br/>The first matching value (from the left) will be used as the substitution value for the resulting URI.<br/>A quoted string can be used as the default value if nothing matches from the left of the reference list.
    </qt>
lt: <qt>
    Įveskite URI kuris yra naudojamas paieškai paieškos varikliuke.<br/>Visas ieškomas tekstas gali būti nurodytas kaip \{@} arba \{0}.<br/>
    Rekomenduojama yra \{@}, kadangi tai ištrina visus paieškos nustatymus (vardas=reikšmė) iš rezultatų eilutės, tuo tarpu vietoje \{0} bus nepakeista užklausos eilutėje. <br/> Jūs galite panaudoti \{1}... \{n}, kad apibrėžtumėte tam tikrus žodžius iš užklausos ir \{vardas}, kad apibrėžtumėte vertę, duotą "vardas=reikšmė" naudotojo užklausoje. <br/> Be to, galima apibrėžti daugelį užuominų (vardų, skaičių ir eilučių) iš karto (\{vardas1, vardas2..., "eilutė "}). <br/> Pirma atitinkanti reikšmė (iš kairės) bus panaudota kaip pakeitimo vertė galutiniam URI. <br/>Kabutėmis išskirta eilutė  gali būti panaudota kaip numatytoji vertė, jei niekas nederi iš kairės aprašų sąrašo 
    </qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbQuery)
en: Shortcut &URL:
lt: Trumpinio &URL:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, cbCharset)
en: Select the character set that will be used to encode your search query.
lt: Pasirinkti koduotę kuri bus naudojama koduoti paieškos žodžius.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, leShortcut) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, leShortcut) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, lbShortcut)
en: <qt>
    The shortcuts entered here can be used as a pseudo-URI scheme in KDE. For example, the shortcut <b>av</b> can be used as in <b>av</b>:<b>my search</b>
    </qt>
lt: <qt>
    Greitieji klavišai įvesti čia gali būti naudojami kaip pseudo-URI schemos KDE sistemoje. Pavyzdžiui, greitieji klavišai <b>av</b> gali būti naudojami kaip <b>av</b>:<b>mano paieška</b>
    </qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbShortcut)
en: &Shortcuts:
lt: &Greitieji klavišai:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, lbCharset)
en: Select the character set that will be used to encode your search query
lt: Pasirinkite koduotę, kuri bus naudojama jūsų paieškose

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbCharset)
en: &Charset:
lt: &Koduotė:

en: <qt><b>%1</b> does not have a home folder.</qt>
lt: <qt><b>%1</b> neturi pradinio aplanko!</qt>

en: <qt>There is no user called <b>%1</b>.</qt>
lt: <qt>Nėra naudotojo <b>%1</b>.</qt>

en: Blocked request.
lt: Užklausa užblokuota.

en: Unknown HTTP verb.
lt: Nežinomas HTTP veiks.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, commonNameTag)
en: Common name:
lt: Bendras vardas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, organizationTag)
en: Organization:
lt: Organizacija:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, organizationalUnitTag)
en: Organizational unit:
lt: Organizacinis vienetas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, organizationalUnit)
en: Fraud Department
lt: Apgavyščių departamentas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, countryTag)
en: Country:
lt: Šalis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, country)
en: Canada
lt: Kanada

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, stateTag)
en: State:
lt: Valstija:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, state)
en: Quebec
lt: Kvebekas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, cityTag)
en: City:
lt: Miestas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Copy and paste a checksum in the field below.<br/>A checksum is usually provided by the website you downloaded this file from.
lt: Nukopijuokite ir įdėkite kontrolinę sumą į žemiau esantį lauką.<br/>Dažniausiai, kontrolinė suma yra pateikiama internetinėje svetainėje, iš kurios atsisiuntėte šį failą.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, pasteButton)
en: Click to paste the checksum from the clipboard to the input field.
lt: Spauskite, jei norite įterpti kontrolinę sumą iš iškarpinės.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, md5Button) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, sha1Button) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, sha256Button) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, sha512Button) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton,
en: Calculate
lt: Skaičiuoti

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, md5CopyButton) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, sha1CopyButton) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, sha256CopyButton) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, sha512CopyButton)
en: Click to copy the checksum to the clipboard.
lt: Spauskite, jei norite kontrolinę sumą nukopijuoti į iškarpinę.

en: C&ancel
lt: A&tsisakyti

en: &Move Here
lt: &Perkelti čia

en: &Copy Here
lt: &Kopijuoti čia

en: &Link Here
lt: Padaryti &nuorodą čia

en: What do you wish to do with this file?
lt: Ką norite daryti su šiuo failu?

en: Do not ask again
lt: Daugiau nebeklausti

en: &Execute
lt: &Vykdyti

en: Undo Changes
lt: Atšaukti pakeitimus

en: Undoing this operation requires root privileges. Do you want to continue?
lt: Šio veiksmo atšaukimui reikia root teisių. Tikrai tęsti?

en: Creating directory
lt: Kuriamas aplankas

en: Moving
lt: Perkeliama

en: Deleting
lt: Trinama

en: Und&o
lt: At&statyti

en: Und&o: Copy
lt: Atšaukti kopijavimą

en: Und&o: Move
lt: Atšaukti perkėlimą

en: Und&o: Rename
lt: Atša&ukti: Pervadinti

en: Und&o: Trash
lt: Atša&ukti: Pašalinti

en: Und&o: Create Folder
lt: Atšaukti: Sukurti aplanką

en: Und&o: Create Folder(s)
lt: Atšaukti: Sukurti aplanką(-us)

en: Und&o: Create File
lt: Atšaukti: Sukurti failą

en: Und&o: Batch Rename
lt: Atša&ukti grupinį pervadinimą

en: Undo File Copy Confirmation
lt: Atšaukti failo kopijavimo patvirtinimą

[ctx: @info]
en: Do you really want to permanently delete this item?<nl/><filename>%1</filename><nl/><nl/><emphasis strong='true'>This action cannot be undone.</emphasis>
lt: Ar tikrai norite negrįžtamai ištrinti šį objektą?<nl/><filename>%1</filename><nl/><nl/><emphasis strong='true'>Šio veiksmo negalėsite atšaukti!</emphasis>

en: Delete Permanently
lt: Ištrinti negrįžtamai

[ctx: @info]
en: Do you really want to permanently delete this item?<nl/><nl/><emphasis strong='true'>This action cannot be undone.</emphasis> | Do you really want to permanently delete these %1 items?<nl/><nl/><emphasis strong='true'>This action cannot be undone.</emphasis>
lt[0]: Ar tikrai norite negrįžtamai ištrinti šį objektą?<nl/><nl/><emphasis strong='true'>Šio veiksmo negalėsite atšaukti!</emphasis>
lt[1]: Ar tikrai norite negrįžtamai ištrinti %1 objektus?<nl/><nl/><emphasis strong='true'>Šio veiksmo negalėsite atšaukti!</emphasis>
lt[2]: Ar tikrai norite negrįžtamai ištrinti %1 objektų?<nl/><nl/><emphasis strong='true'>Šio veiksmo negalėsite atšaukti!</emphasis>
lt[3]: Ar tikrai norite negrįžtamai ištrinti %1 objektą?<nl/><nl/><emphasis strong='true'>Šio veiksmo negalėsite atšaukti!</emphasis>

[ctx: @info]
en: Do you want to permanently delete all items from the Trash?<nl/><nl/><emphasis strong='true'>This action cannot be undone.</emphasis>
lt: Ar tikrai norite negrįžtamai ištrinti visą šiukšlinės turinį?<nl/><nl/><emphasis strong='true'>Šio veiksmo negalėsite atšaukti!</emphasis>

[ctx: @action:button]
en: Empty Trash
lt: Ištuštinti šiukšlinę

[ctx: @info]
en: Do you really want to move this item to the Trash?<nl/><filename>%1</filename>
lt: Ar tikrai norite perkelti šį objektą į šiukšlinę?<nl/><filename>%1</filename>

en: Do you really want to move this item to the Trash? | Do you really want to move these %1 items to the Trash?
lt[0]: Ar tikrai norite perkelti šį objektą į šiukšlinę?
lt[1]: Ar tikrai norite perkelti %1 objektus į šiukšlinę?
lt[2]: Ar tikrai norite perkelti %1 objektų į šiukšlinę?
lt[3]: Ar tikrai norite perkelti %1 objektą į šiukšlinę?

en: The peer SSL certificate chain appears to be corrupt.
lt: Atrodo, kad kito kompiuterio SSL liudijimo grandinė yra sugadinta.

[ctx: Unix permissions]
en: Owner
lt: Savininkas

en: Edit ACL Entry
lt: Keisti ACL įrašą

en: Entry Type
lt: Įrašo tipas

en: Default for new files in this folder
lt: Numatyta naujoms failams šiame aplanke

en: Owner
lt: Savininkas

en: Owning Group
lt: Savininkų grupė

en: Others
lt: Kiti

en: Mask
lt: Kaukė

en: Named user
lt: Įvardintas naudotojas

en: Named group
lt: Įvardinta grupė

en: User:
lt: Naudotojas:

en: Group:
lt: Grupė:

en: Type
lt: Tipas

en: Name
lt: Vardas

en: Effective
lt: Efektyvus

en: Updating System Configuration
lt: Atnaujinama sistemos konfigūracija

en: Updating system configuration.
lt: Atnaujinama sistemos konfigūracija.

en: The desktop entry of type
    %1
    is unknown.
lt: Darbalaukio įrašas tipui
    %1
    yra nežinomas.

en: The desktop entry file
    %1
    is of type FSDevice but has no Dev=... entry.
lt: Darbalaukio įrašo failas
    %1
    yra FSDevice tipo, tačiau neturi jokio Dev=... įrašo.

en: Mount
lt: Prijungti

en: Unmount
lt: Atjungti

[ctx: @title:column]
en: Name
lt: Pavadinimas

[ctx: @title:column]
en: Size
lt: Dydis

[ctx: @title:column]
en: Date
lt: Data

[ctx: @title:column]
en: Permissions
lt: Leidimai

[ctx: @title:column]
en: Owner
lt: Savininkas

[ctx: @title:column]
en: Group
lt: Grupė

[ctx: @title:column]
en: Type
lt: Tipas

en: Open &with %1
lt: Atverti &naudojant %1

[ctx: @title:menu]
en: &Actions
lt: &Veiksmai

[ctx: @title:menu]
en: &Open With...
lt: &Atverti naudojant...

en: &Open with %1
lt: &Atverti naudojant %1

[ctx: @title:menu]
en: &Open With
lt: &Atverti naudojant

[ctx: @action:inmenu Open With]
en: &Other Application...
lt: &Kita programa...

[ctx: Items in a folder]
en: 1 item | %1 items
lt[0]: 1 elementas
lt[1]: %1 elementai
lt[2]: %1 elementų
lt[3]: %1 elementas

[ctx: @info mimetype]
en: Unknown
lt: Nežinoma

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, stopCalculateSizeBtn)
en: Stop
lt: Stabdyti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, typeLabel)
en: Type:
lt: Tipas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, locationLabel_Left)
en: Location:
lt: Vieta:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, symlinkTargetLabel)
en: Points to:
lt: Veda į:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, modifiedTimeLabel_Left)
en: Modified:
lt: Keista:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, createdTimeLabel_Left)
en: Created:
lt: Sukurta:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fsLabel_Left)
en: File System:
lt: Failų sistema:

note: i18n: ectx: property (text), widget (KCapacityBar, capacityBar)
en: Unknown size
lt: Nežinomas dydis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, accessTimeLabel_Left)
en: Accessed:
lt: Naudota:

en: Known Applications
lt: Žinomos programos

en: Open With
lt: Atverti naudojant

en: <qt>Select the program that should be used to open <b>%1</b>. If the program is not listed, enter the name or click the browse button.</qt>
lt: <qt>Nurodykite programą, kurią naudosite atverti <b>%1</b>. Jei tokios programos nėra, įrašykite vardą, arba spauskite mygtuką „Naršyti“.</qt>

en: Choose the name of the program with which to open the selected files.
lt: Pasirinkite vardą programos, su kuria atversite nurodytus failus.

en: <qt>Select the program you want to use to open the file<br/>%1</qt>
lt: <qt>Pasirinkite programą, su kuria norėtumėte atverti failą<br/>%1</qt>

en: <qt>Select the program you want to use to open the file.</qt> | <qt>Select the program you want to use to open the %1 files.</qt>
lt[0]: <qt>Pasirinkite programą, su kuria norėtumėte atverti failą.</qt>
lt[1]: <qt>Pasirinkite programą, su kuria norėtumėte atverti %1 failus.</qt>
lt[2]: <qt>Pasirinkite programą, su kuria norėtumėte atverti %1 failų.</qt>
lt[3]: <qt>Pasirinkite programą, su kuria norėtumėte atverti %1 failą.</qt>

en: Choose Application
lt: Pasirinkite programą

en: Choose Application for %1
lt: Pasirinkite programą, skirtą %1

en: <qt>Select the program for the file type: <b>%1</b>. If the program is not listed, enter the name or click the browse button.</qt>
lt: <qt>Pasirinkite programą, skirtą failų tipui <b>%1</b>. Jei tokios programos nėra sąraše, įrašykite vardą, arba spauskite mygtuką „Ieškoti“.</qt>

en: <qt>Select a program. If the program is not listed, enter the name or click the browse button.</qt>
lt: <qt>Pasirinkite programą. Jei tokios programos nėra sąraše, įrašykite vykdomojo failo vardą, arba spauskite mygtuką „Ieškoti“.</qt>

en: Following the command, you can have several place holders which will be replaced with the actual values when the actual program is run:
    %f - a single file name
    %F - a list of files; use for applications that can open several local files at once
    %u - a single URL
    %U - a list of URLs
    %d - the directory of the file to open
    %D - a list of directories
    %i - the icon
    %m - the mini-icon
    %c - the comment
lt: Po komandos galite turėti keletą pakaitos simbolių, kurie bus pakeisti konkrečiomis vertėmis leidžiant programą:
    %f - vieno failo vardas
    %F - failų sąrašas; naudoti su programomis, kurios atveria keletą failų vienu metu
    %u - vienas URL
    %U - URL sąrašas
    %d - aplankas, kuriame yra atvertinas failas
    %D - aplankų sąrašas
    %i - piktograma
    %m - mini-piktograma
    %c - komentaras

en: &Remember application association for all files of type
    "%1" (%2)
lt: &Įsiminti programos susiejimus su visais failais, kurių tipas
    „%1“ (%2)

en: Terminal options
lt: Terminalo parinktys

en: Run in &terminal
lt: Paleisti &terminale

en: &Do not close when command exits
lt: &Neužverti komandai pasibaigus

[ctx: @title:group Title of a group that lets the user choose options about the terminal when launching a program]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonGroup2)
en: Terminal
lt: Terminalas

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, terminalCheck)
en: Check this option if the application you want to run is a text mode application or if you want the information that is provided by the terminal emulator window.
lt: Pažymėkite šią parinktį jei programa, kurią norite paleisti, veikia tekstine veiksena, arba jei norite informacijos, kuri gali būti rodoma terminalo lange.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, terminalCheck)
en: Run in terminal
lt: Vykdyti terminale

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, terminalEditLabel)
en: Terminal options:
lt: Terminalo parinktys:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, terminalCloseCheck)
en: Check this option if the text mode application offers relevant information on exit. Keeping the terminal emulator open allows you to retrieve this information.
lt: Pažymėkite šią parinktį, jei tekstinės veiksenos programa pateikia naudingą informaciją išjungimo metu. Šią informaciją galėsite peržiūrėti, jei terminalo emuliatorių paliksite įjungtą.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, terminalCloseCheck)
en: Do not close when command exits
lt: Neužverti komandai baigus darbą

[ctx: @title:group Title of a group that lets the user choose which user to use when launching a program]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonGroup2_2)
en: User
lt: Naudotojas

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, suidCheck)
en: Check this option if you want to run this application with a different user id. Every process has a different user id associated with it. This id code determines file access and other permissions. The password of the user is required to use this option.
lt: Pažymėkite šią parinktį jei norite, kad programa veiktų kito naudotojo ID. Kiekvienas procesas turi jam priskirtą naudotojo ID. Norint naudoti šią parinktį reikės įvesti naudotojo slaptažodį.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, suidCheck)
en: Run as a different user
lt: Vykdyti kito naudotojo teisėmis

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, suidEditLabel)
en: Enter the user name you want to run the application as.
lt: Įrašykite naudotojo vardą, kurio vardu norite leisti programą.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, suidEditLabel)
en: Username:
lt: Naudotojas:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, suidEdit)
en: Enter the user name you want to run the application as here.
lt: Čia įrašykite naudotojo vardą, kurio vardu norite leisti programą.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, discreteGpuGroupBox)
en: Discrete GPU
lt: Atskiras GPU

[ctx: @title:group Title of a group that lets the user choose options regarding program startup]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonGroup4)
en: Startup
lt: Paleidimas

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, startupInfoCheck)
en: Check this option if you want to make clear that your application has started. This visual feedback may appear as a busy cursor or in the taskbar.
lt: Pažymėkite šią parinktį jei norite būti tikri, kad Jūsų paleista programa tikrai startavo. Jūs pamatysite tai patvirtinantį blyksintį žymeklį ar pulto elementą.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, startupInfoCheck)
en: Enable launch feedback
lt: Įgalinti paleidimo grįžtamąjį ryšį

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, nameLabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, nameEdit)
en: Type the name you want to give to this application here. This application will appear under this name in the applications menu and in the panel.
lt: Įrašykite vardą, kurį norite suteikti šiai programai. Šį vardą matysite programų sąraše ir pulte.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel2) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, genNameEdit)
en: Type the description of this application, based on its use, here. Examples: a dial up application (KPPP) would be "Dial up tool".
lt: Įrašykite čia programos aprašymą, atitinkantį jos panaudojimo sritį. Pavyzdys: prisijungimo skambinant priemonė (KPPP) galėtų būti apibūdinta kaip „Prisijungimo skambinant įrankis“.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: &Description:
lt: &Aprašymas:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel3) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, commentEdit)
en: Type any comment you think is useful here.
lt: Čia įrašykite Jūsų manymu naudingą komentarą.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Comm&ent:
lt: Kome&ntaras:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, browseButton)
en: Click here to browse your file system in order to find the desired executable.
lt: Jei norite rasti norimą vykdomąjį failą naršydami failų sistemoje, spauskite čia.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, browseButton)
en: &Browse...
lt: &Naršyti...

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel5) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, pathEdit)
en: Sets the working directory for your application.
lt: Nurodo pasirinktos programos veikimo aplanką.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: &Work path:
lt: &Darbinis kelias:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel7) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QTreeWidget, filetypeList)
en: <qt><p>This list should show the types of file that your application can handle. This list is organized by <u>mimetypes</u>.</p>
    <p>MIME, Multipurpose Internet (e)Mail Extension, is a standard protocol for identifying the type of data based on filename extensions and correspondent <u>mimetypes</u>. Example: the "bmp" part that comes after the dot in flower.bmp indicates that it is a specific kind of image, <u>image/x-bmp</u>. To know which application should open each type of file, the system should be informed about the abilities of each application to handle these extensions and mimetypes.</p>
    <p>If you want to associate this application with one or more mimetypes that are not in this list, click on the button <b>Add</b> below. If there are one or more filetypes that this application cannot handle, you may want to remove them from the list clicking on the button <b>Remove</b> below.</p></qt>
lt: <qt><p>Šiame sąraše turi būti nurodyta, kokius failų tipus programa gali atverti. Šis sąrašas tvarkomas pagal <u>mime tipus</u>.</p>
    <p>MIME (Multipurpose Internet (e)Mail Extension) yra standartinis protokolas, nustatantis duomenų tipą pagal failų praplėtimus ir susijusius <u>mime tipus</u>. Pavyzdžiui: failo vardo gele.bmp dalis „bmp“ nurodo, kad ši failas yra specifinis paveikslėlio failas, <u>image/x-bmp</u>. Jei norite, kad sistema žinotų, kokios programos gali atverti kiekvieną failo tipą, turite informuoti sistemą, kokios programos gali juos atverti.</p>
    <p>Jei norite susieti programą su vienu ar daugiau failų, kurių nėra sąraše, tipų, spauskite mygtuką <b>Pridėti</b>, esantį žemiau. Jei sąraše yra failų tipų, kurių programa iš tiesų negali tvarkyti, galite juos pašalinti iš sąrašo paspaudę žemiau esantį mygtuką <b>Pašalinti</b>.</p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel7)
en: &Supported file types:
lt: &Palaikomi failų tipai:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, filetypeList)
en: Mimetype
lt: Mime tipai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, filetypeList)
en: Description
lt: Aprašas

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, addFiletypeButton)
en: Click on this button if you want to add a type of file (mimetype) that your application can handle.
lt: Spauskite šį mygtuką jei norite pridėti failo tipą (mime tipą) kurį pasirinkta programa sugeba tvarkyti.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addFiletypeButton)
en: Add...
lt: Pridėti...

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, delFiletypeButton)
en: If you want to remove a type of file (mimetype) that your application cannot handle, select the mimetype in the list above and click on this button.
lt: Jei norite pašalinti failo tipą (mime tipą), kurio pasirinkta programa nesugeba apdoroti, pažymėkite mime tipą viršuje esančiame sąraše ir spauskite šį mygtuką.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, delFiletypeButton)
en: Remove
lt: Šalinti

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, advancedButton)
en: Click here to modify the way this application will run, launch feedback, D-Bus options or to run it as a different user.
lt: Spauskite čia norėdami pakeisti programos veikimo būdą, grįžtamąjį ryšį, D-Bus parinktis ar vykdyti ją kito naudotojo teisėmis.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, advancedButton)
en: Ad&vanced Options
lt: &Išplėstinės parinktys

en: Properties for %1
lt: %1 savybės

en: Properties for 1 item | Properties for %1 Selected Items
lt[0]: %1 objekto savybės
lt[1]: %1 pažymėtų objektų savybės
lt[2]: %1 pažymėtų objektų savybės
lt[3]: %1 pažymėto objekto savybės

[ctx: @title:tab]
en: Share
lt: Bendrinti

[ctx: @title:tab File properties]
en: &General
lt: &Bendros

en: Refresh
lt: Įkelti iš naujo

[ctx: Available space out of total partition size (percent used)]
en: %1 free of %2 (%3% used)
lt: %1 laisva iš %2 (%3% panaudota)

[ctx: @info:status]
en: Unknown size
lt: Nežinomas dydis

en: Calculating... %1 (%2)
    %3, %4
lt: Skaičiuojama... %1 (%2)
    %3, %4

en: 1 file | %1 files
lt[0]: %1 failas
lt[1]: %1 failai
lt[2]: %1 failų
lt[3]: %1 failas

en: 1 sub-folder | %1 sub-folders
lt[0]: %1 poaplankis
lt[1]: %1 poaplankiai
lt[2]: %1 poaplankių
lt[3]: %1 poaplankis

en: Calculating...
lt: Skaičiuojama...

en: The new file name is empty.
lt: Naujas failo pavadinimas neįrašytas.

en: No Access
lt: Nėra prieigos

en: Can Only View
lt: Gali tik peržiūrėti

en: Can View & Modify
lt: Gali žiūrėti ir keisti turinį

en: Can Only View Content
lt: Gali tik peržiūrėti turinį

en: Can View & Modify Content
lt: Gali žiūrėti ir keisti turinį

en: Can Only View/Read Content
lt: Gali peržiūrėti/nuskaityti turinį

en: Can View/Read & Modify/Write
lt: Gali žiūrėti/rašyti ir keisti/įrašyti

en: &Permissions
lt: &Leidimai

en: Access Permissions
lt: Priėjimo leidimai

en: This file is a link and does not have permissions. | All files are links and do not have permissions.
lt[0]: Šis failas yra nuoroda ir neturi leidimų.
lt[1]: Visi failai yra nuorodos ir neturi leidimų.
lt[2]: Visi failai yra nuorodos ir neturi leidimų.
lt[3]: Visi failai yra nuorodos ir neturi leidimų.

en: Only the owner can change permissions.
lt: Tik savininkas gali keisti leidimus.

en: O&wner:
lt: Sa&vininkas:

en: Specifies the actions that the owner is allowed to do.
lt: Nurodo veiksmus, kuriuos gali atlikti savininkas.

en: Gro&up:
lt: Gr&upė:

en: Specifies the actions that the members of the group are allowed to do.
lt: Nuorodo veiksmus, kuriuos gali atlikti grupės nariai.

en: O&thers:
lt: K&iti:

en: Specifies the actions that all users, who are neither owner nor in the group, are allowed to do.
lt: Nurodo veiksmus, kuriuos visi naudotojai, kuriems failas/aplankas nepriklauso ir kurie nepriklauso savininko grupei, gali daryti.

en: Only own&er can rename and delete folder content
lt: Tik savi&ninkas gali pervadinti ar ištrinti aplanko turinį

en: Is &executable
lt: Yra &vykdoma

en: Enable this option to allow only the folder's owner to delete or rename the contained files and folders. Other users can only add new files, which requires the 'Modify Content' permission.
lt: Įjunkite šią parinktį norėdami leidimą trinti ar pervadinti aplanke esančius failus ir aplankus suteikti tik aplanko savininkui. Kiti naudotojai gali tik pridėti naujus failus, tam reikia turėti „turinio keitimo“ leidimą.

en: Enable this option to mark the file as executable. This only makes sense for programs and scripts. It is required when you want to execute them.
lt: Įjunkite šią parinktį norėdami pažymėti failą kaip vykdomąją. Tai prasminga tik programoms ir scenarijams. To reikia norint vykdyti failą.

en: A&dvanced Permissions
lt: &Išplėstiniai leidimai

en: Ownership
lt: Nuosavybė

en: User:
lt: Naudotojas:

en: Group:
lt: Grupė:

en: Apply changes to all subfolders and their contents
lt: Pritaikyti pakeitimus visiems poaplankiams ir jų turiniui

en: Advanced Permissions
lt: Sudėtingesni leidimai

en: Class
lt: Klasė

en: Show
    Entries
lt: Rodyti
    įrašus

en: This flag allows viewing the content of the folder.
lt: Ši vėliavėlė leidžia peržiūrėti aplanko turinį.

en: Read
lt: Skaityti

en: The Read flag allows viewing the content of the file.
lt: Raudona vėliavėlė leidžia peržiūrėti failo turinį.

en: Write
    Entries
lt: Įrašyti
    įrašus

en: This flag allows adding, renaming and deleting of files. Note that deleting and renaming can be limited using the Sticky flag.
lt: Ši vėliavėlė leidžia pridėti, pervadinti ar trinti failus. Atkreipkite dėmesį, kad galimybė trinti ir pervadinti failus gali būti apribota panaudojus vėliavėlę „Lipni“.

en: Write
lt: Įrašyti

en: The Write flag allows modifying the content of the file.
lt: Rašymo vėliavėlė leidžia keisti failo turinį.

[ctx: Enter folder]
en: Enter
lt: Įeikite

en: Enable this flag to allow entering the folder.
lt: Pažymėkite šią vėliavėlę norėdami leisti įeiti į aplanką.

en: Exec
lt: Vykdyti

en: Enable this flag to allow executing the file as a program.
lt: Pažymėkite šią vėliavėlę norėdami leisti vykdyti failą kaip programą.

en: Special
lt: Specialus

en: Special flag. Valid for the whole folder, the exact meaning of the flag can be seen in the right hand column.
lt: Ypatinga vėliavėlė. Galioja visam aplankui, jos tikslią prasmę galite matyti dešiniajame stulpelyje.

en: Special flag. The exact meaning of the flag can be seen in the right hand column.
lt: Ypatinga vėliavėlė. Jos tikslią prasmę galite matyti dešiniajame stulpelyje.

en: User
lt: Naudotojas

en: Group
lt: Grupė

en: If this flag is set, the owner of this folder will be the owner of all new files.
lt: Jei ši vėliavėlė pažymėta, šio aplanko savininkas automatiškai taps visų naujų failų aplanke savininku.

en: If this file is an executable and the flag is set, it will be executed with the permissions of the owner.
lt: Jei failas yra vykdomas ir nustatyta ši vėliavėlė, jis bus vykdoma savininko leidimais.

en: If this flag is set, the group of this folder will be set for all new files.
lt: Jei vėliavėlė įjungta, šio aplanko grupė bus nustatyta visiems naujiems failams.

en: If this file is an executable and the flag is set, it will be executed with the permissions of the group.
lt: Jei ši failas yra vykdoma ir nustatyta ši vėliavėlė, jis bus vykdomas grupės leidimais.

en: If the Sticky flag is set on a folder, only the owner and root can delete or rename files. Otherwise everybody with write permissions can do this.
lt: Jei „Lipni“ vėliavėlė nustatyta aplankui, tik savininkas ir administratorius (root) galės ištrinti ar pervadinti failus. Kitu atveju visi, turintys rašymo leidimus, galėtų tai daryti.

en: The Sticky flag on a file is ignored on Linux, but may be used on some systems
lt: „Lipni“ vėliavėlė, nustatyta failui, yra ignoruojama Linux, tačiau gali būti naudojama kai kuriose sistemose

en: Set UID
lt: Nustatyti UID

en: Set GID
lt: Nustatyti GID

[ctx: File permission]
en: Sticky
lt: Lipni

en: Link
lt: Nuoroda

en: Varying (No Change)
lt: Perspėjimas (nėra pakeitimų)

en: This file uses advanced permissions | These files use advanced permissions.
lt[0]: Šis failas turi sudėtingesnius leidimus.
lt[1]: Šie failai turi sudėtingesnius leidimus.
lt[2]: Šie failai turi sudėtingesnius leidimus.
lt[3]: Šie failai turi sudėtingesnius leidimus.

en: This folder uses advanced permissions. | These folders use advanced permissions.
lt[0]: Šis aplankas turi sudėtingesnius leidimus.
lt[1]: Šie aplankai turi sudėtingesnius leidimus.
lt[2]: Šie aplankai turi sudėtingesnius leidimus.
lt[3]: Šie aplankai turi sudėtingesnius leidimus.

en: These files use advanced permissions.
lt: Šie failai naudoja sudėtingesnius leidimus.

[ctx: @title:tab]
en: C&hecksums
lt: &Kontrolinės sumos

[ctx: @action:button]
en: Calculating...
lt: Skaičiuojama...

en: Invalid checksum.
lt: Netinkama kontrolinė suma.

[ctx: @info:tooltip]
en: The given input is not a valid MD5, SHA1 or SHA256 checksum.
lt: Pateiktoji kontrolinė suma nėra nei MD5, nei SHA1, nei SHA256 kontrolinė suma.

en: Checksums match.
lt: Kontrolinės sumos atitinka.

[ctx: @info:tooltip]
en: The computed checksum and the expected checksum match.
lt: Apskaičiuotoji kontrolinė suma atitinka tą, kurios tikėtasi.

[ctx: @info:tooltip]
en: The computed checksum and the expected checksum differ.
lt: Apskaičiuotoji kontrolinė suma skiriasi nuo tos, kurios tikėtasi.

[ctx: notify the user about a computation in the background]
en: Verifying checksum...
lt: Tikrinama kontrolinė suma

en: Could not save properties. Only entries on local file systems are supported.
lt: Nepavyksta įrašyti savybių. Palaikomi tik vietinės failų sistemos failai.

en: &Application
lt: Progr&ama

en: Add File Type for %1
lt: Pridėti %1 failo tipą

en: Select one or more file types to add:
lt: Pažymėkite vieną ar daugiau norimų pridėti failo tipų:

en: Only executables on local file systems are supported.
lt: Palaikomi tik vietinės failų sistemos vykdomieji failai.

en: Advanced Options for %1
lt: Išplėstinės %1 parinktys

en: <qt>Unable to run the command specified. The file or folder <b>%1</b> does not exist.</qt>
lt: <qt>Nepavyksta įvykdyti nurodytos komandos. Failo arba aplanko <b>%1</b> nėra.</qt>

en: Could not find any application or handler for %1
lt: Nepavyko rasti programos, kuri atvertų %1.

en: KDE SSL Information
lt: KDE SSL informacija

[ctx: The receiver of the SSL certificate]
en: Subject
lt: Tema

[ctx: The authority that issued the SSL certificate]
en: Issuer
lt: Išdavėjas

en: Current connection is secured with SSL.
lt: Dabartinis prijungimas apsaugotas su SSL.

en: The main part of this document is secured with SSL, but some parts are not.
lt: Pagrindinė šio dokumento dalis apsaugota su SSL, bet kai kurios dalys ne.

en: Some of this document is secured with SSL, but the main part is not.
lt: Dalis šio dokumento apsaugota su SSL, bet pagrindinė dalis ne.

en: Current connection is not secured with SSL.
lt: Dabartinis prijungimas neapsaugotas su SSL.

[ctx: Part of: %1, using %2 bits of a %3 bit key]
en: using %1 bit | using %1 bits
lt[0]: naudojant %1 bitą
lt[1]: naudojant %1 bitus
lt[2]: naudojant %1 bitų
lt[3]: naudojant %1 bitą

[ctx: Part of: %1, using %2 bits of a %3 bit key]
en: of a %1 bit key | of a %1 bit key
lt[0]: iš %1 bito rakto
lt[1]: iš %1 bitų rakto
lt[2]: iš %1 bitų rakto
lt[3]: iš %1 bito rakto

[ctx: The certificate is not trusted]
en: NO, there were errors:
lt: NE, buvo klaidų:

[ctx: The certificate is trusted]
en: Yes
lt: Taip

[ctx: %1 is the effective date of the certificate, %2 is the expiry date]
en: %1 to %2
lt: %1 į %2

en: Search for '%1' with
lt: Ieškoti „%1“ naudojant

en: Configure Web Shortcuts...
lt: Konfigūruoti žiniatinklio trumpinius...

en: Open file dialog
lt: Failo atvėrimo dialogas

en: Filename for clipboard content:
lt: Failo vardas laikinajai talpyklei:

en: The clipboard has changed since you used 'paste': the chosen data format is no longer applicable. Please copy again what you wanted to paste.
lt: Laikinosios talpyklės turinys pasikeitė nuo to laiko, kai paskutinį kartą naudojote funkciją „įterpti“: pasirinktas duomenų formatas jau nebetaikomas. Prašome nusikopijuoti  iš naujo tai, ką ketinote įterpti.

en: &Paste File | &Paste %1 Files
lt[0]: Į&dėti failą
lt[1]: Į&dėti %1 failus
lt[2]: Į&dėti %1 failų
lt[3]: Į&dėti %1 failą

en: &Paste URL | &Paste %1 URLs
lt[0]: Į&dėti URL
lt[1]: Į&dėti %1 URL
lt[2]: Į&dėti %1 URL
lt[3]: Į&dėti %1 URL

en: &Paste Clipboard Contents
lt: Į&dėti iškarpinės turinį

[ctx: @action:inmenu]
en: Paste One Folder
lt: Įdėti vieną aplanką

[ctx: @action:inmenu]
en: Paste One File
lt: Įdėti vieną failą

[ctx: @action:inmenu]
en: Paste One Item | Paste %1 Items
lt[0]: Įdėti vieną elementą
lt[1]: Įdėti %1 elementus
lt[2]: Įdėti %1 elementų
lt[3]: Įdėti %1 elementą

[ctx: @action:inmenu]
en: Paste Clipboard Contents...
lt: Įdėti iškarpinės turinį...

[ctx: @action:inmenu]
en: Paste
lt: Įdėti

en: Data format:
lt: Duomenų formatas:

en: Filename for dropped contents:
lt: Numesto turinio failo pavadinimą:

en: Date: %1
lt: Data: %1

en: Size: %1
lt: Dydis: %1

en: Appl&y to All
lt: &Taikyti visiems

en: &Rename
lt: Pe&rvadinti

en: Suggest New &Name
lt: Siūlyti naują &vardą

en: &Skip
lt: Pra&leisti

en: Do not copy or move this folder, skip to the next item instead
lt: Nekopijuoti šio aplanko ir neperkelti, pereiti prie kito įrašo

en: Do not copy or move this file, skip to the next item instead
lt: Nekopijuoti šio failo ir neperkelti, pereiti prie kito įrašo

[ctx: Write files into an existing folder]
en: &Write Into
lt: &Rašyti į

[ctx: Overwrite files into an existing folder when files are older]
en: &Overwrite older files
lt: &Perrašyti senesnius failus

en: &Resume
lt: &Tęsti

en: This action would overwrite '%1' with itself.
    Please enter a new file name:
lt: Šis veiksmas perrašys „%1“ juo pačiu.
    Prašome įrašyti naują failo vardą:

en: C&ontinue
lt: &Tęsti

en: This action will overwrite the destination.
lt: Šis veiksmas perrašys tikslą.

en: Source
lt: Šaltinis

en: Destination
lt: Tikslas

en: An older item named '%1' already exists.
lt: Senesnis objektas „%1“ vardu jau egzistuoja.

en: A similar file named '%1' already exists.
lt: Failas „%1“ vardu jau yra.

en: A more recent item named '%1' already exists.
lt: Naujesnis objektas „%1“ vardu jau egzistuoja.

en: Rename:
lt: Pervadinti:

[ctx: @title:window]
en: Rename Item
lt: Pervadinti elementą

[ctx: @title:window]
en: Rename Items
lt: Pervadinti elementus

[ctx: @action:button]
en: &Rename
lt: Pe&rvadinti

[ctx: This a template for new filenames, # is replaced by a number later, must be the end character]
en: New name #
lt: Naujas pavadinimas #

en: Information
lt: Informacija

en: Retry
lt: Kartoti

en: Replace All
lt: Pakeisti visus

en: Skip
lt: Praleisti

en: Skip All
lt: Praleisti visus

[ctx: Web page address]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, addressTag)
en: Address:
lt: Adresas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ipTag)
en: IP address:
lt: IP adresas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, encryptionTag)
en: Encryption:
lt: Šifravimas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, detailsTag)
en: Details:
lt: Detalės:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sslVersionTag)
en: SSL version:
lt: SSL versija:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, certSelectorTag)
en: Certificate chain:
lt: Liudijimų grandinė:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, trustedTag)
en: Trusted:
lt: Patikimas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, validityPeriodTag)
en: Validity period:
lt: Galiojimo laikotarpis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, serialTag)
en: Serial number:
lt: Serijos numeris:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, digestTag)
en: MD5 digest:
lt: MD5 maišos reikšmė:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sha1DigestTag)
en: SHA1 digest:
lt: SHA1 maišos reikšmė:

[ctx: @option:checkbox]
en: Do not ask again
lt: Daugiau nebeklausti

[ctx: @option:check]
en: Do not ask again
lt: Daugiau nebeklausti

[ctx: @option:check]
en: Do not show this message again
lt: Daugiau neberodyti šio pranešimo

[ctx: Warning about executing unknown program]
en: Warning
lt: Įspėjimas

[ctx: program name follows in a line edit below]
en: This will start the program:
lt: Tai paleis programą:

en: If you do not trust this program, click Cancel
lt: Jei nepasitikite šia programa, spustelėkite Atsisakyti
