kcmkio - en to lv translation catalogue (953 entries)

en: Folder Already Exists
lv: Mape jau eksistē

en: File Already Exists
lv: Datne jau pastāv

en: Already Exists as Folder
lv: Jau eksistē kā mape

en: Trash
lv: Miskaste

en: Could not find the program '%1'
lv: Nevar atrast programmu '%1'

en: 1 day %2 | %1 days %2
lv[0]: %1 diena %2
lv[1]: %1 dienas %2
lv[2]: %1 dienu %2

en: %1 Item | %1 Items
lv[0]: %1 vienība
lv[1]: %1 vienības
lv[2]: %1 vienību

en: 1 Folder | %1 Folders
lv[0]: %1 mape
lv[1]: %1 mapes
lv[2]: %1 mapju

en: 1 File | %1 Files
lv[0]: %1 datne
lv[1]: %1 datnes
lv[2]: %1 datņu

[ctx: @title job]
en: Moving
lv: Pārvietošana

[ctx: The source of a file operation]
en: Source
lv: Avots

[ctx: The destination of a file operation]
en: Destination
lv: Mērķis

[ctx: @title job]
en: Copying
lv: Kopēšana

[ctx: @title job]
en: Creating directory
lv: Mapes veidošana

en: Directory
lv: Mape

[ctx: @title job]
en: Deleting
lv: Dzēšana

en: File
lv: Datne

[ctx: @title job]
en: Examining
lv: Analizē

[ctx: @title job]
en: Transferring
lv: Pārsūta

[ctx: @title job]
en: Mounting
lv: Montēšana

en: Device
lv: Ierīce

en: Mountpoint
lv: Montēšanas punkts

[ctx: @title job]
en: Unmounting
lv: Nomontēšana

en: Copy Files
lv: Kopēt datnes

en: Delete Files
lv: Dzēst failus

en: Create Folder
lv: Izveidot mapi

en: Move Items
lv: Pārvietot vienumus

en: Rename
lv: Pārdēvēt

en: Create Symlink
lv: Izveidot simbolsaiti

en: Could not read %1.
lv: Neizdevās nolasīt %1.

en: Could not write to %1.
lv: Neizdevās ierakstīt %1.

en: Could not start process %1.
lv: Neizdevās palaist procesu %1.

en: Malformed URL %1.
lv: Kļūdains URL %1.

en: The protocol %1 is not supported.
lv: Protokols %1 netiek uzturēts.

en: The protocol %1 is only a filter protocol.
lv: Protokols %1 ir tikai filtra protokols.

en: %1 is a folder, but a file was expected.
lv: %1 ir mape, bet prasīta bija datne.

en: %1 is a file, but a folder was expected.
lv: %1 ir datne, bet prasīta bija mape.

en: The file or folder %1 does not exist.
lv: Datne vai mape %1 neeksistē.

en: A file named %1 already exists.
lv: Datne ar nosaukumu %1 jau eksistē.

en: A folder named %1 already exists.
lv: Mape ar nosaukumu %1 jau eksistē.

en: No hostname specified.
lv: Nav norādīts resursdators.

en: Unknown host %1
lv: Nezināms resursdators %1

en: Access denied to %1.
lv: Pieeja %1 aizliegta.

en: Access denied.
    Could not write to %1.
lv: Pieeja aizliegta.
    Nevar rakstīt uz %1.

en: Could not enter folder %1.
lv: Nevar ieiet mapē %1.

en: The protocol %1 does not implement a folder service.
lv: Protokols %1 nesatur mapju servisu.

en: Found a cyclic link in %1.
lv: Atrasta cikliska saite iekš %1.

en: Found a cyclic link while copying %1.
lv: Kopējot %1 tika atrasta cikliska saite.

en: Could not create socket for accessing %1.
lv: Nevar izveidot ligzdu, lai piekļūtu %1.

en: Could not connect to host %1.
lv: Nevar pieslēgties resursdatoram %1.

en: Connection to host %1 is broken.
lv: Savienojums ar resursdatoru %1 ir bojāts.

en: The protocol %1 is not a filter protocol.
lv: Protokols %1 nav filtra protokols.

en: Could not mount device.
    The reported error was:
    %1
lv: Nevar piemontēt ierīci.
    Ziņotā kļūda bija:
    %1

en: Could not unmount device.
    The reported error was:
    %1
lv: Nevar nomontēt ierīci.
    Ziņotā kļūda bija:
    %1

en: Could not read file %1.
lv: Nevar nolasīt failu %1.

en: Could not write to file %1.
lv: Nevar ierakstīt failā %1.

en: Could not bind %1.
lv: Nevar sasaistīt %1.

en: Could not listen %1.
lv: Nevar klausīties %1.

en: Could not accept %1.
lv: Nevar pieņemt %1.

en: Could not access %1.
lv: Nevar piekļūt %1.

en: Could not terminate listing %1.
lv: Nevar pārtraukt uzskaitījumu %1.

en: Could not make folder %1.
lv: Nevar izveidot mapi %1.

en: Could not remove folder %1.
lv: Nevar aizvākt mapi %1.

en: Could not resume file %1.
lv: Nevar atsākt failu %1.

en: Could not rename file %1.
lv: Nevar pārdēvēt failu %1.

en: Could not change permissions for %1.
lv: Nevar izmainīt atļaujas priekš %1.

en: Could not change ownership for %1.
lv: Nevar izmainīt īpašnieku priekš %1.

en: Could not delete file %1.
lv: Nevar dzēst failu %1.

en: The process for the %1 protocol died unexpectedly.
lv: Process %1 protokolam miris neparedzēti.

en: Error. Out of memory.
    %1
lv: Kļūda. Trūkst atmiņas.
    %1

en: Unknown proxy host
    %1
lv: Nezināms starpniekdators
    %1

en: Authorization failed, %1 authentication not supported
lv: Autorizācijas kļūda, %1 autentificēšana nav atbalstīta

en: User canceled action
    %1
lv: Lietotājs atsaucis darbību
    %1

en: Internal error in server
    %1
lv: Iekšēja kļūda serverī
    %1

en: Timeout on server
    %1
lv: Servera gaidīšanas laiks beidzies
    %1

en: Unknown error
    %1
lv: Nezināma kļūda
    %1

en: Unknown interrupt
    %1
lv: Nezināms pārtraukums
    %1

en: Could not delete original file %1.
    Please check permissions.
lv: Nevar dzēst oriģinālo failu %1.
    Lūdzu, pārbaudiet atļaujas.

en: Could not delete partial file %1.
    Please check permissions.
lv: Nevar dzēst daļēju failu %1.
    Lūdzu, pārbaudiet atļaujas.

en: Could not rename original file %1.
    Please check permissions.
lv: Nevar pārdēvēt oriģinālo failu %1.
    Lūdzu, pārbaudiet atļaujas.

en: Could not rename partial file %1.
    Please check permissions.
lv: Nevar pārdēvēt daļēju failu %1.
    Lūdzu, pārbaudiet atļaujas.

en: Could not create symlink %1.
    Please check permissions.
lv: Nevar izveidot simbolsaiti %1.
    Lūdzu, pārbaudiet atļaujas.

en: The source and destination are the same file.
    %1
lv: Avots un mērķis ir tā pati datne.
    %1

en: %1 is required by the server, but is not available.
lv: Serverim pieprasa %1, bet tas nav pieejams.

en: Access to restricted port in POST denied.
lv: Aizliegta POST pieeja ierobežotam portam.

en: The required content size information was not provided for a POST operation.
lv: POST darbībai nepieciešamā izmēra informācija nebija norādīta.

en: A file or folder cannot be dropped onto itself
lv: Nevar nomest mapi vai datni pašu uz sevis

en: A folder cannot be moved into itself
lv: Mapi nevar pārvietot pašu sevī

[ctx: @info url]
en: (unknown)
lv: (nezināms)

en: <b>Technical reason</b>:
lv: <b>Tehniskais iemesls</b>:

en: <b>Details of the request</b>:
lv: <b>Pieprasījuma detaļas</b>:

en: <li>Protocol: %1</li>
lv: <li>Protokols: %1</li>

en: <li>Date and time: %1</li>
lv: <li>Datums un laiks: %1</li>

en: <li>Additional information: %1</li>
lv: <li>Papildu informācija: %1</li>

en: <b>Possible causes</b>:
lv: <b>Iespējamie iemesli</b>:

en: <b>Possible solutions</b>:
lv: <b>Iespējamie risinājumi</b>:

[ctx: @info protocol]
en: (unknown)
lv: (nezināms)

en: Contact your appropriate computer support system, whether the system administrator, or technical support group for further assistance.
lv: Papildu palīdzībai griezieties pie kādas datoru atbalsta sistēmas - sistēmas administratora vai tehniskā atbalsta grupas.

en: Contact the administrator of the server for further assistance.
lv: Papildu palīdzībai sazinieties ar severa administratoru.

en: Check your access permissions on this resource.
lv: Pārbaudiet jūsu pieejas atļaujas šim resursam.

en: Your access permissions may be inadequate to perform the requested operation on this resource.
lv: Jūsu pieejas atļaujas var būt nepietiekamas, lai šajā resursā veiktu prasīto operāciju.

en: The file may be in use (and thus locked) by another user or application.
lv: Failu pašlaik izmanto (tādējādi tas ir slēgts) cits lietotājs vai programma.

en: Check to make sure that no other application or user is using the file or has locked the file.
lv: Pārliecinieties, ka cita programma vai lietotājs neizmanto failu un nav slēdzis to.

en: Although unlikely, a hardware error may have occurred.
lv: Lai gan maz ticams, bet tā var būt aparatūras kļūda.

en: You may have encountered a bug in the program.
lv: Jūs, iespējams, esat atradis kļūdu programmā.

en: This is most likely to be caused by a bug in the program. Please consider submitting a full bug report as detailed below.
lv: To, visticamāk, izsauc kļūda programmā. Lūdzu, apsveriet pilna kļūdas ziņojuma nosūtīšanu, kā aprakstīts zemāk.

en: Update your software to the latest version. Your distribution should provide tools to update your software.
lv: Atjauniniet jūsu programmatūru uz jaunāko versiju. Jūsu distribūcijā jābūt rīkiem programmatūras atjaunināšanai.

en: When all else fails, please consider helping the KDE team or the third party maintainer of this software by submitting a high quality bug report. If the software is provided by a third party, please contact them directly. Otherwise, first look to see if the same bug has been submitted by someone else by searching at the <a href="https://bugs.kde.org/">KDE bug reporting website</a>. If not, take note of the details given above, and include them in your bug report, along with as many other details as you think might help.
lv: Kad viss pārējais atkrīt, lūdzu, izvēlieties palīdzēt KDE komandai vai trešo pušu programmu uzturētājam, nosūtot kvalitatīvu kļūdas ziņojumu. Ja programmatūru ir sniegusi trešā puse, lūdzu, kontaktējieties ar to. Pretējā gadījumā, vispirms apskatiet, vai kāds jau nav ziņojis par šo kļūdu, meklējot <a href="http://bugs.kde.org/">KDE kļūdu ziņošanas tīmekļa vietnē</a>. Ja nav, pierakstiet augstāk norādītās detaļas un iekļaujiet tās jūsu kļūdas ziņojumā kopā ar citu informāciju, kura, jūsuprāt, var palīdzēt.

en: There may have been a problem with your network connection.
lv: Šeit, iespējams, ir problēma ar jūsu tīkla savienojumu.

en: There may have been a problem with your network configuration. If you have been accessing the Internet with no problems recently, this is unlikely.
lv: Varētu būt problēma ar jūsu tīkla konfigurāciju. Ja jūs nesen bez problēmām piekļuvāt Internetam, tad tas ir maz ticami.

en: There may have been a problem at some point along the network path between the server and this computer.
lv: Varētu būt problēma kādā tīkla savienojuma punktā starp serveri un šo datoru.

en: Try again, either now or at a later time.
lv: Mēģiniet vēlreiz, vai nu tagad vai vēlāk.

en: A protocol error or incompatibility may have occurred.
lv: Varētu būt gadījusies protokola kļūda vai nesavietojamība.

en: Ensure that the resource exists, and try again.
lv: Pārliecinieties, ka resurss eksistē, un mēģiniet vēlreiz.

en: The specified resource may not exist.
lv: Norādītais resurss var neeksistēt.

en: Double-check that you have entered the correct location and try again.
lv: Kārtīgi pārbaudiet, ka ievadījāt pareizo adresi un mēģiniet vēlreiz.

en: Check your network connection status.
lv: Pārbaudiet tīkla savienojuma statusu.

en: Cannot Open Resource For Reading
lv: Nevar atvērt resursu lasīšanai

en: This means that the contents of the requested file or folder <strong>%1</strong> could not be retrieved, as read access could not be obtained.
lv: Tas nozīmē, ka prasītā faila vai mapes <strong>%1</strong> saturu nevarēja nolasīt, jo nevarēja iegūt lasīšanas pieeju.

en: You may not have permissions to read the file or open the folder.
lv: Jums nav atļauju lasīt failu vai atvērt mapi.

en: Cannot Open Resource For Writing
lv: Nevar atvērt resursu rakstīšanai

en: This means that the file, <strong>%1</strong>, could not be written to as requested, because access with permission to write could not be obtained.
lv: Tas nozīmē, ka failā <strong>%1</strong> nevar ierakstīt kā prasīts, jo nevarēja iegūt pieeju ar rakstīšanas atļaujām.

en: Unable to Launch Process
lv: Nevar palaist procesu

en: The program which provides compatibility with this protocol may not have been updated with your last update of KDE. This can cause the program to be incompatible with the current version and thus not start.
lv: Programma, kura sniedz savietojamību ar šo protokolu, varbūt nav atjaunināta kopā ar jūsu pēdējo KDE atjaunināšanu. Tas var izsaukt programmas nesavietojamību ar pašreizējo versiju un arī neiespējamu palaišanu.

en: Internal Error
lv: Iekšēja kļūda

en: The program on your computer which provides access to the <strong>%1</strong> protocol has reported an internal error.
lv: Programma jūsu datorā, kura sniedz pieeju <strong>%1</strong> protokolam, ziņo par iekšēju kļūdu.

en: Improperly Formatted URL
lv: Nekorekti formatēts URL

en: The <strong>U</strong>niform <strong>R</strong>esource <strong>L</strong>ocator (URL) that you entered was not properly formatted. The format of a URL is generally as follows:<blockquote><strong>protocol://user:password@www.example.org:port/folder/filename.extension?query=value</strong></blockquote>
lv: Jūsu ievadītais <strong>U</strong>niform <strong>R</strong>esource <strong>L</strong>ocator (URL) nav korekti formatēts. URL formāts parasti ir sekojošs:<blockquote><strong>protokols://lietotājs:parole@www.example.org:ports/mape/failavārds.paplašinājums?pieprasījums=vērtība</strong></blockquote>

en: Unsupported Protocol %1
lv: Neatbalstīts protokols %1

en: The protocol <strong>%1</strong> is not supported by the KDE programs currently installed on this computer.
lv: Pašlaik datorā instalētās KDE programmas nesatur atbalstu <strong>%1</strong> protokolam.

en: The requested protocol may not be supported.
lv: Prasītais protokols var būt neatbalstīts.

en: The versions of the %1 protocol supported by this computer and the server may be incompatible.
lv: Protokola %1 versijas, kuras atbalsta šis dators un serveris, ir nesavietojamas.

en: URL Does Not Refer to a Resource.
lv: URL nenorāda uz resursu.

en: Protocol is a Filter Protocol
lv: Protokols ir filtra protokols

en: The <strong>U</strong>niform <strong>R</strong>esource <strong>L</strong>ocator (URL) that you entered did not refer to a specific resource.
lv: <strong>U</strong>niform <strong>R</strong>esource <strong>L</strong>ocator (URL), ko ievadījāt, nenorāda uz konkrētu resursu.

en: KDE is able to communicate through a protocol within a protocol; the protocol specified is only for use in such situations, however this is not one of these situations. This is a rare event, and is likely to indicate a programming error.
lv: KDE var sazināties caur protokolu protokolā; norādītais protokols ir izmantojams tikai tādā situācijā, bet šī nav tā tāda. Tas ir rets notikums, un, visticamāk, norāda uz programmēšanas kļūdu.

en: Unsupported Action: %1
lv: Neatbalstīta darbība: %1

en: The requested action is not supported by the KDE program which is implementing the <strong>%1</strong> protocol.
lv: Prasīto darbību neatbalsta KDE programma, kura realizē <strong>%1</strong> protokolu.

en: This error is very much dependent on the KDE program. The additional information should give you more information than is available to the KDE input/output architecture.
lv: Šī kļūda ir ļoti atkarīga no KDE programmas. Papildu informācijai vajadzētu jums sniegt vairāk informācijas, nekā pieejams KDE ievades/izvades arhitektūrai.

en: Attempt to find another way to accomplish the same outcome.
lv: Mēģiniet atrast citu ceļu, kā iegūt vēlamo rezultātu.

en: File Expected
lv: Tika gaidīta datne

en: The request expected a file, however the folder <strong>%1</strong> was found instead.
lv: Pieprasījums gaidīja failu, bet tā vietā tika atrasta mape <strong>%1</strong>.

en: This may be an error on the server side.
lv: Šī var būt kļūda servera pusē.

en: Folder Expected
lv: Tika gaidīta mape

en: The request expected a folder, however the file <strong>%1</strong> was found instead.
lv: Pieprasijums gaidīja mapi, bet tā vietā tika atrasta datne <strong>%1</strong>.

en: File or Folder Does Not Exist
lv: Datne vai mape neeksistē

en: The specified file or folder <strong>%1</strong> does not exist.
lv: Norādītā datne vai mape <strong>%1</strong> neeksistē.

en: The requested file could not be created because a file with the same name already exists.
lv: Prasīto datni nevar izveidot, jo datne ar tādu pašu nosaukumu jau eksistē.

en: Try moving the current file out of the way first, and then try again.
lv: Mēģiniet vispirms pašreizējo failu noņemt no ceļa, un tad mēģiniet vēlreiz.

en: Delete the current file and try again.
lv: Izdzēsiet pašreizējo failu un mēģiniet vēlreiz.

en: Choose an alternate filename for the new file.
lv: Izvēlieties citu faila nosaukumu jaunajam failam.

en: The requested folder could not be created because a folder with the same name already exists.
lv: Prasīto mapi nevar izveidot, jo mape ar tādu pašu nosaukumu jau eksistē.

en: Try moving the current folder out of the way first, and then try again.
lv: Mēginiet vispirms pašreizējo mapi noņemt no ceļa, un tad mēģiniet vēlreiz.

en: Delete the current folder and try again.
lv: Izdzēsiet pašreizējo mapi un mēģiniet vēlreiz.

en: Choose an alternate name for the new folder.
lv: Izvēlieties citu mapes nosaukumu jaunajai mapei.

en: Unknown Host
lv: Nezināms resursdators

en: An unknown host error indicates that the server with the requested name, <strong>%1</strong>, could not be located on the Internet.
lv: Nezināma resursdatora kļūda rāda, ka serveri ar prasīto nosaukumu, <strong>%1</strong>, Internetā nevar atrast.

en: The name that you typed, %1, may not exist: it may be incorrectly typed.
lv: Jūsu uzrakstītais nosaukums, %1, var neeksistēt: tas varētu būt nekorekti uzrakstīts.

en: Access Denied
lv: Pieeja liegta

en: Access was denied to the specified resource, <strong>%1</strong>.
lv: Tika liegta pieeja norādītajam resursam, <strong>%1</strong>.

en: You may have supplied incorrect authentication details or none at all.
lv: Jūs varbūt esat sniedzis nekorektas autentificēšanas detaļas, vai vispār nekādas.

en: Your account may not have permission to access the specified resource.
lv: Jūsu kontam varbūt nav pieejas atļauju norādītajam resursam.

en: Retry the request and ensure your authentication details are entered correctly.
lv: Atkārtojiet pieprasījumu un pārliecinieties, ka jūsu autentificēšanas detaļas ir pareizi ievadītas.

en: Write Access Denied
lv: Rakstīšanas pieeja aizliegta

en: This means that an attempt to write to the file <strong>%1</strong> was rejected.
lv: Tas nozīmē, ka mēģinājums rakstīt failā <strong>%1</strong> tika noraidīts.

en: Unable to Enter Folder
lv: Nevar ieiet mapē

en: This means that an attempt to enter (in other words, to open) the requested folder <strong>%1</strong> was rejected.
lv: Tas nozīmē, ka mēģinājums ieiet (citiem vārdiem - atvērt) prasītajā mapē <strong>%1</strong> tika noraidīts.

en: Folder Listing Unavailable
lv: Mapes saturs nav pieejams

en: Protocol %1 is not a Filesystem
lv: Protokols %1 nav failu sistēma

en: This means that a request was made which requires determining the contents of the folder, and the KDE program supporting this protocol is unable to do so.
lv: Tas nozīmē, ka tika veikts pieprasījums mapes satura noteikšanai un KDE programma, kas uztur šo protokolu, nevar to izpildīt.

en: Cyclic Link Detected
lv: Atrasta cikliska saite

en: UNIX environments are commonly able to link a file or folder to a separate name and/or location. KDE detected a link or series of links that results in an infinite loop - i.e. the file was (perhaps in a roundabout way) linked to itself.
lv: Unix vidēs datni vai mapi var piesaistīt uz citu nosaukumu un/vai vietu. KDE atrada saiti vai saišu sērijas, kuru rezultāts ir mūžīgā cilpa - t.i., datne bija (iespējams, pa apkārtceļu) piesaistīta pati sev.

en: Delete one part of the loop in order that it does not cause an infinite loop, and try again.
lv: Izdzēsiet vienu cilpas daļu, lai tā neveidotu mūžīgo cilpu, un mēģiniet vēlreiz.

en: Request Aborted By User
lv: Pieprasījumu pārtrauca lietotājs

en: The request was not completed because it was aborted.
lv: Pieprasījums nav pabeigts, jo tika pārtraukts.

en: Retry the request.
lv: Atkārtot pieprasījumu.

en: Cyclic Link Detected During Copy
lv: Kopēšanas laikā atklāta cikliska saite

en: UNIX environments are commonly able to link a file or folder to a separate name and/or location. During the requested copy operation, KDE detected a link or series of links that results in an infinite loop - i.e. the file was (perhaps in a roundabout way) linked to itself.
lv: Unix vidēs datni vai mapi var piesaistīt uz citu nosaukumu un/vai vietu. KDE pieprasītās kopēšanas laikā atklāja saiti vai saišu sērijas, kuru rezultāts ir mūžīgā cilpa - t.i., datne bija (iespējams, pa apkārtceļu) piesaistīta pati sev.

en: Could Not Create Network Connection
lv: Nevar izveidot tīkla savienojumu

en: Could Not Create Socket
lv: Nevar izveidot ligzdu

en: This is a fairly technical error in which a required device for network communications (a socket) could not be created.
lv: Tā ir visai tehniska kļūda, kurā nevar izveidot tīkla savienojumam nepieciešamo ierīci (ligzdu).

en: The network connection may be incorrectly configured, or the network interface may not be enabled.
lv: Tīkla savienojums varētu būt nepareizi konfigurēts, vai arī tīkla ierīce nav ieslēgta.

en: Connection to Server Refused
lv: Savienojums ar serveri atteikts

en: The server <strong>%1</strong> refused to allow this computer to make a connection.
lv: Serveris <strong>%1</strong> atteica savienojuma izveidošanu ar šo datoru.

en: The server, while currently connected to the Internet, may not be configured to allow requests.
lv: Serveris, lai gan pieslēgts Internetam, varētu nebūt konfigurēts pieprasījumu apstrādei.

en: The server, while currently connected to the Internet, may not be running the requested service (%1).
lv: Serveris, lai gan pieslēgts Internetam, varētu nenodrošināt prasīto servisu (%1).

en: A network firewall (a device which restricts Internet requests), either protecting your network or the network of the server, may have intervened, preventing this request.
lv: Tīkla ugunsmūris (ierīce, kas ierobežo Interneta pieprasījumus), aizsargājot jūsu tīklu vai servera tīklu, varētu būt iejaucies, aizliedzot šo pierasījumu.

en: Connection to Server Closed Unexpectedly
lv: Savienojums ar serveri tika neparedzēti aizvērts

en: Although a connection was established to <strong>%1</strong>, the connection was closed at an unexpected point in the communication.
lv: Lai arī savienojums ar <strong>%1</strong> bija izveidots, savienojums tika aizvērts neparedzētā veidā.

en: A protocol error may have occurred, causing the server to close the connection as a response to the error.
lv: Varētu būt radusies protokola kļūda, liekot serverim slēgt savienojumu kā atbildi uz kļūdu.

en: URL Resource Invalid
lv: Nederīgs URL resurss

en: Protocol %1 is not a Filter Protocol
lv: Protokols %1 nav filtra protokols

en: The <strong>U</strong>niform <strong>R</strong>esource <strong>L</strong>ocator (URL) that you entered did not refer to a valid mechanism of accessing the specific resource, <strong>%1%2</strong>.
lv: <strong>U</strong>niform <strong>R</strong>esource <strong>L</strong>ocator (URL), ko jūs ievadījāt, neapraksta derīgu pieejas mehānismu norādītajam resursam, <strong>%1%2</strong>.

en: KDE is able to communicate through a protocol within a protocol. This request specified a protocol be used as such, however this protocol is not capable of such an action. This is a rare event, and is likely to indicate a programming error.
lv: KDE var sazināties caur protokolu protokolā. Šis pieprasījums norādīja, ka protokols ir jāizmato tādā veidā, bet šo protokolu tā izmantot nevar. Tas ir rets notikums, un, visticamāk, norāda uz programmēšanas kļūdu.

en: Unable to Initialize Input/Output Device
lv: Nevar inicializēt ievades/izvades ierīci

en: Could Not Mount Device
lv: Nevar piemontēt ierīci

en: The requested device could not be initialized ("mounted"). The reported error was: <strong>%1</strong>
lv: Pieprasīto ierīci nevar inicializēt ("piemontēt"). Ziņotā kļūda bija: <strong>%1</strong>

en: The device may not be ready, for example there may be no media in a removable media device (i.e. no CD-ROM in a CD drive), or in the case of a peripheral/portable device, the device may not be correctly connected.
lv: Ierīce varētu nebūt gatava, piemēram, nav datu nesēja ierīcē ar izņemamu datu nesēju (t.i, nav CD-ROM CD ierīcē), vai, ārējas/pārnēsājamas ierīces gadījumā, ierīce, iespējams, ir nekorekti pievienota.

en: You may not have permissions to initialize ("mount") the device. On UNIX systems, often system administrator privileges are required to initialize a device.
lv: Jums var nebūt atļauju inicializēt ("piemontēt") ierīci. UNIX sistēmās bieži ir nepieciešamas sistēmas administratora privelēģijas, lai inicializētu ierīci.

en: Check that the device is ready; removable drives must contain media, and portable devices must be connected and powered on.; and try again.
lv: Pārliecinieties, ka ierīce ir gatava. Noņemajiem dziņiem jāsatur datu nesējs, un pārvietojamām ierīcēm jābūt pieslēgtām un ieslēgtām. Pēc tam mēģiniet vēlreiz.

en: Unable to Uninitialize Input/Output Device
lv: Nevar atinicializēt ievades/izvades ierīci

en: Could Not Unmount Device
lv: Nevar nomontēt ierīci

en: The requested device could not be uninitialized ("unmounted"). The reported error was: <strong>%1</strong>
lv: Pieprasīto ierīci nevar atinicializēt ("nomontēt"). Ziņotā kļūda bija: <strong>%1</strong>

en: The device may be busy, that is, still in use by another application or user. Even such things as having an open browser window on a location on this device may cause the device to remain in use.
lv: Ierīce var būt aizņemta, tas ir, to vēl izmanto kāda programma vai lietotājs. Arī tādas lietas, kā atvērts pārlūka logs uz vietu šajā ierīcē,var likt ierīcei palikt aizņemtai.

en: You may not have permissions to uninitialize ("unmount") the device. On UNIX systems, system administrator privileges are often required to uninitialize a device.
lv: Jums var nebūt atļauju atinicializēt ("nomontēt") ierīci. UNIX sistēmās bieži ir nepieciešamas sistēmas administratora privelēģijas, lai atinicializētu ierīci.

en: Check that no applications are accessing the device, and try again.
lv: Pārliecinieties, ka neviena programma neizmanto šo ierīci, un mēģiniet vēlreiz.

en: Cannot Read From Resource
lv: Nevar lasīt no resursa

en: This means that although the resource, <strong>%1</strong>, was able to be opened, an error occurred while reading the contents of the resource.
lv: Tas nozīmē, ka, lai gan resursu <strong>%1</strong> varēja atvērt, gadījās kļūda, lasot resursa saturu.

en: You may not have permissions to read from the resource.
lv: Jums varbūŧ nav atļauju lasīt no resursa.

en: Cannot Write to Resource
lv: Nevar rakstīt resursā

en: This means that although the resource, <strong>%1</strong>, was able to be opened, an error occurred while writing to the resource.
lv: Tas nozīmē, ka, lai gan resursu <strong>%1</strong> varēja atvērt, gadījās kļūda, rakstot resursā.

en: You may not have permissions to write to the resource.
lv: Jums varbūt nav atļauju rakstīt resursā.

en: Could Not Listen for Network Connections
lv: Nevar klausīties savienojumu pieprasījumus

en: Could Not Bind
lv: Nevar sasaistīt

en: This is a fairly technical error in which a required device for network communications (a socket) could not be established to listen for incoming network connections.
lv: Tā ir visai tehniska kļūda, kurā nevar izveidot tīkla savienojumam nepieciešamo ierīci (ligzdu), lai klausītos ienākošos tīkla savienojumus.

en: Could Not Listen
lv: Nevar klausīties

en: Could Not Accept Network Connection
lv: Nevar pieņemt tīkla savienojumu

en: This is a fairly technical error in which an error occurred while attempting to accept an incoming network connection.
lv: Tā ir visai tehniska kļūda, kurā kļūda gadījās, mēģinot pieņemt ienākošu tīkla savienojumu.

en: You may not have permissions to accept the connection.
lv: Jums varbūt nav atļauju pieņemt savienojumu.

en: Could Not Login: %1
lv: Nevar pieteikties: %1

en: An attempt to login to perform the requested operation was unsuccessful.
lv: Mēģinājums pieteikties, lai veiktu pieprasīto operāciju, bija neveiksmīgs.

en: Could Not Determine Resource Status
lv: Nevar noteikt resursa statusu

en: Could Not Stat Resource
lv: Nevar noteikt resursa statusu

en: An attempt to determine information about the status of the resource <strong>%1</strong>, such as the resource name, type, size, etc., was unsuccessful.
lv: Meģinājums iegūt informāciju par resursa <strong>%1</strong> statusu, tādu kā resursa nosaukums, tips, izmērs, u.t.t, bija neveiksmīgs.

en: The specified resource may not have existed or may not be accessible.
lv: Uzrādītais resurss neeksistē vai nav pieejams.

note: i18n( "Could not terminate listing %1" ).arg( errorText );
en: Could Not Cancel Listing
lv: Nevar pārtraukt uzskaitījumu

en: FIXME: Document this
lv: LABOMANI: Dokumentē šo

en: Could Not Create Folder
lv: Nevar izveidot mapi

en: An attempt to create the requested folder failed.
lv: Neizdevās izveidot pieprasīto mapi.

en: The location where the folder was to be created may not exist.
lv: Vieta, kur jāizveido mape, var būt neeksistējoša.

en: Could Not Remove Folder
lv: Nevar izdzēst mapi

en: An attempt to remove the specified folder, <strong>%1</strong>, failed.
lv: Neizdevās izdzēst norādīto mapi <strong>%1</strong>.

en: The specified folder may not exist.
lv: Norādītā mape var neeksistēt.

en: The specified folder may not be empty.
lv: Norādītā mape var nebūt tukša.

en: Ensure that the folder exists and is empty, and try again.
lv: Pārliecinieties, ka mape eksistē un ir tukša, un mēģiniet vēlreiz.

en: Could Not Resume File Transfer
lv: Nevar atsākt failu pārsūtīšanu

en: The specified request asked that the transfer of file <strong>%1</strong> be resumed at a certain point of the transfer. This was not possible.
lv: Norādītais pieprasījums lika atsākt faila <strong>%1</strong> pārsūtīšanu no konkrētas pozīcijas. Tas nebija iespējams.

en: The protocol, or the server, may not support file resuming.
lv: Protokols vai serveris var neuzturēt failu pārsūtīšanas atsākšanu.

en: Retry the request without attempting to resume transfer.
lv: Atkārtojiet pieprasījumu bez mēģinājuma atsākt pārsūtīšanu.

en: Could Not Rename Resource
lv: Nevar pārdēvēt resursu

en: An attempt to rename the specified resource <strong>%1</strong> failed.
lv: Neveiksmīgs mēģinājums pārdēvēt norādīto resursu <strong>%1</strong>.

en: Could Not Alter Permissions of Resource
lv: Nevar izmainīt resursa atļaujas

en: An attempt to alter the permissions on the specified resource <strong>%1</strong> failed.
lv: Neveiksmīgs mēģinājums mainīt norādītā resursa <strong>%1</strong> atļaujas.

en: Could Not Change Ownership of Resource
lv: Nevar izmainīt resursa īpašnieku

en: An attempt to change the ownership of the specified resource <strong>%1</strong> failed.
lv: Neveiksmīgs mēģinājums mainīt norādītā resursa <strong>%1</strong> īpašnieku.

en: Could Not Delete Resource
lv: Nevar dzēst resursu

en: An attempt to delete the specified resource <strong>%1</strong> failed.
lv: Neveiksmīgs mēģinājums dzēst norādīto resursu <strong>%1</strong>.

en: Unexpected Program Termination
lv: Neparedzēta programmas izbeigšanās

en: The program on your computer which provides access to the <strong>%1</strong> protocol has unexpectedly terminated.
lv: Programma jūsu datorā, kura sniedz pieeju <strong>%1</strong> protokolam, neparedzēti beidza darbu.

en: Out of Memory
lv: Nepietiek atmiņas

en: The program on your computer which provides access to the <strong>%1</strong> protocol could not obtain the memory required to continue.
lv: Programma jūsu datorā, kura sniedz pieeju <strong>%1</strong> protokolam, nevar saņemt turpināšanai nepieciešamo atmiņu.

en: Unknown Proxy Host
lv: Nezināms starpniekdators

en: While retrieving information about the specified proxy host, <strong>%1</strong>, an Unknown Host error was encountered. An unknown host error indicates that the requested name could not be located on the Internet.
lv: Iegūstot informāciju par norādīto starpniekserveri <strong>%1</strong> gadījusies kļūda 'Nezināms resursdators'. Šī kļūda rāda, ka pieprasīto resursdatora nosaukumu Internetā nevar atrast.

en: There may have been a problem with your network configuration, specifically your proxy's hostname. If you have been accessing the Internet with no problems recently, this is unlikely.
lv: Šeit var būt ir problēma ar jūsu tīkla konfigurāciju, īpaši jūsu starpniekservera nosaukumu. Ja jūs nesen bez problēmām piekļuvāt Internetam, tad tas ir maz ticami.

en: Double-check your proxy settings and try again.
lv: Kārtīgi pārbaudiet jūsu starpniekservera iestatījumus un mēģiniet vēlreiz.

en: Authentication Failed: Method %1 Not Supported
lv: Autentificēšanas kļūda: Metode %1 netiek atbalstīta

en: Although you may have supplied the correct authentication details, the authentication failed because the method that the server is using is not supported by the KDE program implementing the protocol %1.
lv: Lai arī jūs sniedzāt korektas autentificēšanas detaļas, autentificēšana bija nesekmīga, jo servera izmantotā autentificēšanas metode netiek atbalstīta KDE programmā, kas realizē protokolu %1.

en: Request Aborted
lv: Pieprasījums pārtraukts

en: Internal Error in Server
lv: Iekšēja kļūda serverī

en: The program on the server which provides access to the <strong>%1</strong> protocol has reported an internal error: %2.
lv: Programma serverī, kura sniedz pieeju <strong>%1</strong> protokolam, ziņo par iekšēju kļūdu: %2.

en: This is most likely to be caused by a bug in the server program. Please consider submitting a full bug report as detailed below.
lv: To, visticamāk, izsauc kļūda servera programmā. Lūdzu, izvēlieties sūtīt pilnu kļūdas ziņojumu, kā aprakstīts zemāk.

en: Contact the administrator of the server to advise them of the problem.
lv: Griezieties pie servera administratora, lai informētu to par problēmu.

en: If you know who the authors of the server software are, submit the bug report directly to them.
lv: Ja jūs zināt servera programmas autorus, sūtiet kļūdas ziņojumu uzreiz viņiem.

en: Timeout Error
lv: Noildzes kļūda

en: Although contact was made with the server, a response was not received within the amount of time allocated for the request as follows:<ul><li>Timeout for establishing a connection: %1 seconds</li><li>Timeout for receiving a response: %2 seconds</li><li>Timeout for accessing proxy servers: %3 seconds</li></ul>Please note that you can alter these timeout settings in the KDE System Settings, by selecting Network Settings -> Connection Preferences.
lv: Lai arī savienojums ar serveri tika izveidots, atbilde nav saņemta sekojošos pieprasījumam atvēlētajos laikos:<ul><li>Savienojuma nodibināšanas noildze: %1 sekundes</li><li>Atbildes saņemšanas noildze: %2 sekundes</li><li>Piekļūšanas noildze starpniekserveriem: %3 sekundes</li></ul>Lūdzu, atcerieties, ka jūs varat mainīt šos noildzes iestatījumus KDE sistēmas iestatījumos, izvēloties 'Tīkls' -> 'Savienojumu parametri'.

en: The server was too busy responding to other requests to respond.
lv: Serveris bija pārāk aizņemts, atbildot uz citiem pieprasījumiem, lai atbildētu.

en: Unknown Error
lv: Nezināma kļūda

en: The program on your computer which provides access to the <strong>%1</strong> protocol has reported an unknown error: %2.
lv: Programma jūsu datorā, kura sniedz pieeju <strong>%1</strong> protokolam, ziņo par nezināmu kļūdu: %2.

en: Unknown Interruption
lv: Nezināms pārtraukums

en: The program on your computer which provides access to the <strong>%1</strong> protocol has reported an interruption of an unknown type: %2.
lv: Programma jūsu datorā, kura sniedz pieeju <strong>%1</strong> protokolam, ziņo par nezināma tipa pārtraukumu: %2.

en: Could Not Delete Original File
lv: Nevar dzēst oriģinālo failu

en: The requested operation required the deleting of the original file, most likely at the end of a file move operation. The original file <strong>%1</strong> could not be deleted.
lv: Pieprasītā operācija prasa oriģinālā faila dzēšanu, visticamāk faila pārvietošanas operācijas beigās. Nevar izdzēst orģinālo failu <strong>%1</strong>.

en: Could Not Delete Temporary File
lv: Nevar dzēst pagaidu failu

en: The requested operation required the creation of a temporary file in which to save the new file while being downloaded. This temporary file <strong>%1</strong> could not be deleted.
lv: Pieprasītā operācija prasa pagaidu faila izveidi, kurā saglabāt jauno lejupielādējamo failu. Šo pagaidu failu <strong>%1</strong> nevar izdzēst.

en: Could Not Rename Original File
lv: Nevar pārdēvēt oriģinālo failu

en: The requested operation required the renaming of the original file <strong>%1</strong>, however it could not be renamed.
lv: Pieprasītā operācija prasa oriģinālā faila <strong>%1</strong> pārdēvēšanu, tomēr to nevar pārdēvēt.

en: Could Not Rename Temporary File
lv: Nevar pārdēvēt pagaidu failu

en: The requested operation required the creation of a temporary file <strong>%1</strong>, however it could not be created.
lv: Pieprasītā operācija prasa pagaidu faila <strong>%1</strong> izveidošanu, tomēr to nevar izveidot.

en: Could Not Create Link
lv: Nevar izveidot saiti

en: Could Not Create Symbolic Link
lv: Nevar izveidot simbolsaiti

en: The requested symbolic link %1 could not be created.
lv: Pieprasīto simbolisko saiti %1 nevar izveidot.

en: No Content
lv: Nav satura

en: Disk Full
lv: Disks pilns

en: The requested file <strong>%1</strong> could not be written to as there is inadequate disk space.
lv: Pieprasīto failu <strong>%1</strong> nevar ierakstīt, jo nepietiek diska vietas.

en: Free up enough disk space by 1) deleting unwanted and temporary files; 2) archiving files to removable media storage such as CD-Recordable discs; or 3) obtain more storage capacity.
lv: Atbrīvojiet nepieciešamo diska vietu: 1) nodzēšot nevajadzīgos un pagaidu failus; 2) arhivējot failus uz izņemajiem datu nesējiem, piem., rakstāmajiem CD; vai 3) iegādājieties lielāku cieto disku.

en: Source and Destination Files Identical
lv: Avota un mērķa faili sakrīt

en: The operation could not be completed because the source and destination files are the same file.
lv: Operāciju nevar pabeigt, jo avota un mērķa faili ir tie paši faili.

en: Choose a different filename for the destination file.
lv: Izvēlieties citu nosaukumu mērķa failam.

en: File or Folder dropped onto itself
lv: Datne vai mape ir nomesta pati uz sevis

en: Folder moved into itself
lv: Mape pārvietota pati sevī

en: Cannot Initiate the %1 Protocol
lv: Nevar inicializēt %1 protokolu

en: Undocumented Error
lv: Nedokumentēta kļūda

en: (Symbolic Link to %1)
lv: (Simboliskā saite uz %1)

en: (%1, Link to %2)
lv: (%1, Saite uz %2)

en:  (Points to %1)
lv:  (Norāda uz %1)

en: Malformed URL
    %1
lv: Kļūdains URL
    %1

en: Unknown protocol '%1'.
lv: Nezināms protokols '%1'.

en: Opening connections is not supported with the protocol %1.
lv: Protokols %1 neatbalsta savienojumu izveidošanu.

en: Closing connections is not supported with the protocol %1.
lv: Protokols %1 neatbalsta savienojumu slēgšanu.

en: Accessing files is not supported with the protocol %1.
lv: Protokols %1 neatbalsta piekļuvi failiem.

en: Writing to %1 is not supported.
lv: Rakstīšana uz %1 nav atbalstīta.

en: There are no special actions available for protocol %1.
lv: Protokolam %1 nav pieejamas speciālas darbības.

en: Listing folders is not supported for protocol %1.
lv: Protokols %1 neatbalsta mapju satura aplūkošanu.

en: Retrieving data from %1 is not supported.
lv: Datu saņemšana no %1 nav atbalstīta.

en: Retrieving mime type information from %1 is not supported.
lv: MIME tipa informācijas saņemšana no %1 nav atbalstīta.

en: Renaming or moving files within %1 is not supported.
lv: Failu pārdēvēšana vai pārvietošana iekš %1 nav atbalstīta.

en: Creating symlinks is not supported with protocol %1.
lv: Protokols %1 neatbalsta simbolsaišu veidošanu.

en: Copying files within %1 is not supported.
lv: Failu kopēšana iekš %1 nav atbalstīta.

en: Deleting files from %1 is not supported.
lv: Failu dzēšana no %1 nav atbalstīta.

en: Creating folders is not supported with protocol %1.
lv: Protokols %1 neatbalsta mapju veidošanu.

en: Changing the attributes of files is not supported with protocol %1.
lv: Protokols %1 neatbalsta faila atribūtu maiņu.

en: Changing the ownership of files is not supported with protocol %1.
lv: Protokols %1 neatbalsta faila īpašnieka maiņu.

en: Using sub-URLs with %1 is not supported.
lv: Apakš-URLu lietošana iekš %1 nav atbalstīta.

en: Multiple get is not supported with protocol %1.
lv: Vairāki 'get' netiek atbalstīti ar protokolu %1.

en: Opening files is not supported with protocol %1.
lv: Protokols %1 neatbalsta failu atvēršanu.

en: Protocol %1 does not support action %2.
lv: Protokols %1 neatbalsta darbību %2.

en: &Yes
lv: &Jā

en: &No
lv: &Nē

en: &Details
lv: &Detaļas

en: &Forever
lv: &Uz mūžu

en: C&ontinue Loading
lv: &Turpināt ielādi

en: Co&ntinue
lv: Turpi&nāt

en: &Current Session only
lv: Tikai &šai sesijai

en: You are about to leave secure mode. Transmissions will no longer be encrypted.
    This means that a third party could observe your data in transit.
lv: Jūs gatavojaties pamest drošo režīmu. Pārraide vairs netiks šifrēta.
    Tas nozīmē, ka trešā puse var redzēt jūsu pārraides saturu.

en: Security Information
lv: Drošības informācija

[ctx: %1 is a host name]
en: %1: SSL negotiation failed
lv: %1: neveiksmīga SSL komunikācija

en: You are about to enter secure mode. All transmissions will be encrypted unless otherwise noted.
    This means that no third party will be able to easily observe your data in transit.
lv: Jūs gatavojaties ieiet drošajā režīmā. Visa pārraide tiks šifrēta, par šifrēšanas pārtraukšanu tiks paziņots.
    Tas nozīmē, ka neviena trešā puse nevarēs vienkārši redzēt jūsu pārraidītos datus.

en: Display SSL &Information
lv: Rādīt SSL &informāciju

en: C&onnect
lv: &Pieslēgties

en: The server failed the authenticity check (%1).
lv: Serveris neizgāja autentiskuma testu (%1).

en: Server Authentication
lv: Servera autentificēšana

en: Would you like to accept this certificate forever without being prompted?
lv: Vai vēlaties vienmēr pieņemt šo sertifikātu bez prasīšanas?

en: A file or folder named %1 already exists.
lv: Mape ar nosaukumu %1 jau eksistē.

en: You do not have permission to create that folder.
lv: Jums nav atļauju izveidot šo mapi.

en: You did not select a file to delete.
lv: Jūs neizvēlējāties failu, ko dzēst.

en: Nothing to Delete
lv: Nav ko dzēst

en: You did not select a file to trash.
lv: Jūs neizvēlējāties failu, ko izmest.

en: Nothing to Trash
lv: Nav ko izmest

en: The specified folder does not exist or was not readable.
lv: Norādītā mape nepastāv vai nav pieejama.

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Parent Folder
lv: Vecāka mape

en: Home Folder
lv: Mājas mape

en: Reload
lv: Pārielādēt

en: New Folder...
lv: Jauna mape...

en: Move to Trash
lv: Pārvietot uz miskasti

en: Delete
lv: Dzēst

en: Sorting
lv: Kārtošana

en: Sort by Name
lv: Kārtot pēc nosaukuma

en: Sort by Size
lv: Kārtot pēc izmēra

en: Sort by Date
lv: Kārtot pēc datuma

en: Sort by Type
lv: Kārtot pēc tipa

en: Ascending
lv: Augoši

en: Descending
lv: Dilstoši

en: Folders First
lv: Mapes vispirms

en: Icons View
lv: Ikonu skatījums

en: Compact View
lv: Kompakts skatījums

en: Details View
lv: Detalizēts skatījums

en: Icon Position
lv: Ikonas novietojums

en: Next to File Name
lv: Blakus faila nosaukumam

en: Above File Name
lv: Virs faila nosaukuma

en: Short View
lv: Īss skatījums

en: Detailed View
lv: Detalizēts skatījums

en: Tree View
lv: Koka skatījums

en: Detailed Tree View
lv: Detalizēts koka skatījums

en: Show Hidden Files
lv: Rādīt slēptos failus

en: Show Preview Panel
lv: Rādīt priekšskatījumu paneli

en: Show Preview
lv: Rādīt priekšskatījumu

en: Properties
lv: Īpašības

[ctx: Sort descending]
en: Newest First
lv: Jaunākos vispirms

[ctx: Sort ascending]
en: Oldest First
lv: Vecākos vispirms

[ctx: Sort descending]
en: Largest First
lv: Lielākos vispirms

[ctx: Sort ascending]
en: Smallest First
lv: Mazākos vispirms

en: Encoding:
lv: Kodējums:

en: Open
lv: Atvērt

en: Save As
lv: Saglabāt kā

[ctx: @title:menu]
en: Copy To
lv: Kopēt uz

[ctx: @title:menu]
en: Move To
lv: Pārvietot uz

[ctx: @title:menu]
en: Home Folder
lv: Mājas mape

[ctx: @title:menu]
en: Root Folder
lv: Saknes mape

[ctx: @title:menu in Copy To or Move To submenu]
en: Browse...
lv: Pārlūkot...

[ctx: @title:menu]
en: Copy Here
lv: Kopēt šeit

[ctx: @title:menu]
en: Move Here
lv: Pārvietot šeit

en: All Supported Files
lv: Visi atbalstītie faili

en: All Files
lv: Visi faili

en: Add Places Entry
lv: Pievienot vietu ierakstu

en: Edit Places Entry
lv: Rediģēt vietu ierakstu

en: <qt>This is the text that will appear in the Places panel.<br /><br />The label should consist of one or two words that will help you remember what this entry refers to. If you do not enter a label, it will be derived from the location's URL.</qt>
lv: <qt>Šis teksts būs redzams vietu panelī.<br /><br />Etiķetei vajadzētu saturēt vienu vai divus vārdus, kas palīdzētu atcerēties, uz ko šis ieraksts norāda. Ja nevēlaties pievienot etiķeti, tā tiks izveidota no vietas URLa</qt>

en: L&abel:
lv: &Etiķete:

en: Enter descriptive label here
lv: Ievadiet aprakstošu etiķeti

en: <qt>This is the location associated with the entry. Any valid URL may be used. For example:<br /><br />%1<br />http://www.kde.org<br />ftp://ftp.kde.org/pub/kde/stable<br /><br />By clicking on the button next to the text edit box you can browse to an appropriate URL.</qt>
lv: <qt>Šī ir ierakstam piesaistītā vieta. Varat izmantot jebkuru derīgu URL. Piemēram:<br /><br />%1<br />http://www.kde.org<br />ftp://ftp.kde.org/pub/kde/stable<br /><br />Nospiežot uz pogas blakus tekstam, jūs varat pārlūkot failu sistēmu, lai izvēlētos URL.</qt>

en: &Location:
lv: &Atrašanās vieta:

en: <qt>This is the icon that will appear in the Places panel.<br /><br />Click on the button to select a different icon.</qt>
lv: <qt>Šī ir ikona, kas būs redzama vietu panelī.<br /><br />Nospiediet uz pogas, lai izvēlētos citu ikonu.</qt>

en: Choose an &icon:
lv: Izvēlieties &ikonu:

en: &Only show when using this application (%1)
lv: &Rādīt tikai tad, ja izmanto šo programmu (%1)

en: <qt>Select this setting if you want this entry to show only when using the current application (%1).<br /><br />If this setting is not selected, the entry will be available in all applications.</qt>
lv: <qt>Ieslēdziet šo iespēju, ja vēlaties, lai šis ieraksts ir redzams tikai tad, kad lietojat šo programmu (%1).<br /><br />Ja šī iespēja nav ieslēgta, ieraksts būs redzams visās programmās.</qt>

[ctx: @item]
en: Places
lv: Vietas

[ctx: @item]
en: Remote
lv: Attālinātās

[ctx: @item]
en: Search For
lv: Meklēt

[ctx: @item]
en: Devices
lv: Ierīces

[ctx: @item]
en: Removable Devices
lv: Noņemamās iekārtas

[ctx: KFile System Bookmarks]
note: i18nc calls has to be "KFile System Bookmarks". The real i18nc call is made later, with this context, so the two must match.
en: Home
lv: Mājas

[ctx: KFile System Bookmarks]
en: Desktop
lv: Darbvirsma

[ctx: KFile System Bookmarks]
en: Documents
lv: Dokumenti

[ctx: KFile System Bookmarks]
en: Downloads
lv: Lejupielādes

[ctx: KFile System Bookmarks]
en: Network
lv: Tīkls

[ctx: KFile System Bookmarks]
en: Trash
lv: Miskaste

[ctx: KFile System Bookmarks]
en: Videos
lv: Video

[ctx: KFile System Bookmarks]
en: Recent Files
lv: Nesenās datnes

[ctx: KFile System Bookmarks]
en: Recent Locations
lv: Nesenās vietas

[ctx: KFile System Bookmarks]
en: Modified Today
lv: Mainīts šodien

en: The device '%1' is not a disk and cannot be ejected.
lv: Ierīce '%1' nav disks un to nevar izgrūst.

en: An error occurred while accessing '%1', the system responded: %2
lv: Gadījusies kļūda, mēģinot piekļūt '%1', sistēma teica: %2

en: An error occurred while accessing '%1'
lv: Gadījusies kļūda, mēģinot piekļūt '%1'

[ctx: @action:inmenu]
en: Empty Trash
lv: Iztukšot miskasti

[ctx: @action:inmenu]
en: Mount
lv: Piemontēt

en: &Show All Entries
lv: &Parādīt visus ierakstus

en: You can only select one file
lv: Jūs varat izvēlēties tikai vienu failu

en: More than one file provided
lv: Piedāvāta vairāk nekā viena datne

en: You can only select local files
lv: Jūs varat izvēlēties tikai lokālus failus

en: Remote files not accepted
lv: Attālināti faili netiek pieņemti

en: More than one folder has been selected and this dialog does not accept folders, so it is not possible to decide which one to enter. Please select only one folder to list it.
lv: Ir izvēlēta vairāk nekā viena mape, bet šis logs nepieņem mapes, tāpēc nav iespējams izvēlēties, kurā mapē ieiet. Lūdzu, izvēlieties vienu mapi, lai parādītu tās saturu.

en: More than one folder provided
lv: Piedāvāta vairāk nekā viena mape

en: At least one folder and one file has been selected. Selected files will be ignored and the selected folder will be listed
lv: Ir izvēlēta vismaz viena datne un viena mape. Izvēlētās datnes tiks ignorētas, un tiks parādīts izvēlētās mapes saturs

en: Files and folders selected
lv: Izvēlēti faili un mapes

en: The file "%1" could not be found
lv: Neizdevās atrast failu "%1"

en: Cannot open file
lv: Neizdevās atvērt failu

en: Click this button to move backwards one step in the browsing history.
lv: Nospiediet šo pogu, lai paietu vienu soli atpakaļ pārlūkošanas vēsturē.

en: Click this button to move forward one step in the browsing history.
lv: Nospiediet šo pogu, lai paietu vienu soli uz priekšu pārlūkošanas vēsturē.

en: Click this button to reload the contents of the current location.
lv: Nospiediet šo pogu, lai pārielādētu aktīvās vietas saturu.

en: Click this button to create a new folder.
lv: Nospiediet šo pogu, lai izveidotu jaunu mapi.

en: Options
lv: Opcijas

en: Bookmarks
lv: Grāmatzīmes

en: <qt>This button allows you to bookmark specific locations. Click on this button to open the bookmark menu where you may add, edit or select a bookmark.<br /><br />These bookmarks are specific to the file dialog, but otherwise operate like bookmarks elsewhere in KDE.</qt>
lv: <qt>Šī poga ļauj jums pievienot grāmatzīmēm jaunas vietas. Nospiediet uz šīs pogas, lai atvērtu grāmatzīmju izvēlni, kur jūs varat pievienot, rediģēt vai izvēlēties grāmatzīmi.<br /><br />Šīs grāmatzīmes ir atrodamas tikai faila dialogā, bet citādi strādā tāpat kā citas KDE grāmatzīmes.</qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, nameLabel)
en: &Name:
lv: &Nosaukums:

en: <qt>While typing in the text area, you may be presented with possible matches. This feature can be controlled by clicking with the right mouse button and selecting a preferred mode from the <b>Text Completion</b> menu.</qt>
lv: <qt>Rakstīšanas laikā jums var piedāvāt iespējamās atbilstības. Šo iespēju var kontrolēt, noklikšķinot ar labo peles pogu un izvēloties vēlamo režīmu no izvēlnes <b>Teksta pabeigšana</b>.</qt>

en: This is the name to save the file as.
lv: Šis ir nosaukums, ar kādu tiks saglabāta datne.

en: This is the list of files to open. More than one file can be specified by listing several files, separated by spaces.
lv: Šis ir saraksts ar failiem, ko var atvērt. Iespējams norādīt vairākus failus, atdalot tos ar atstarpi.

en: This is the name of the file to open.
lv: Šis ir atveramā faila nosaukums.

[ctx: @title:window]
en: Places
lv: Vietas

en: The file "%1" already exists. Do you wish to overwrite it?
lv: Datne "%1" jau pastāv. Vai vēlaties to pārrakstīt?

en: Overwrite File?
lv: Pārrakstīt failu?

en: You can only select local files.
lv: Jūs varat izvēlēties tikai lokālus failus.

en: Remote Files Not Accepted
lv: Attālinātie faili netiek pieņemti

en: *|All Folders
lv: *|Visas mapes

en: *|All Files
lv: *|Visi Faili

en: &Open
lv: &Atvērt

en: Icon size: %1 pixels
lv: Ikonas izmērs: %1 pikseļi

en: Automatically select filename e&xtension (%1)
lv: Automātiski izvēlēties faila nosaukuma &paplašinājumu (%1)

en: the extension <b>%1</b>
lv: paplašinājums <b>%1</b>

en: Automatically select filename e&xtension
lv: Automātiski izvēlēties faila nosaukuma &paplašinājumu

en: a suitable extension
lv: piemērots paplašinājums

en: This option enables some convenient features for saving files with extensions:<br /><ol><li>Any extension specified in the <b>%1</b> text area will be updated if you change the file type to save in.<br /><br /></li><li>If no extension is specified in the <b>%2</b> text area when you click <b>Save</b>, %3 will be added to the end of the filename (if the filename does not already exist). This extension is based on the file type that you have chosen to save in.<br /><br />If you do not want KDE to supply an extension for the filename, you can either turn this option off or you can suppress it by adding a period (.) to the end of the filename (the period will be automatically removed).</li></ol>If unsure, keep this option enabled as it makes your files more manageable.
lv: Šī izvēle ieslēdz vairākas ērtas funkcijas datņu ar paplašinājumu saglabāšanai:<br /><ol><li>Norādītie paplašinājumi teksta laukā <b>%1</b> tiks izmainīti, ja izmainīsiet saglabājamās datnes tipu.<br /><br /></li><li>Ja, nospiežot <b>Saglabāt</b>, nav norādīts paplašinājums teksta laukā <b>%2</b>, tad datnes nosaukuma beigās tiks pievienots %3 (bet ne tad, ja jau eksistē datne ar ievadīto nosaukumu). Šis paplašinājums būs balstīts uz izvēlēto datnes tipu.<br /><br />Ja jūs nevēlaties, lai KDE nodrošina datnes paplašinājumu, jūs varat vai nu atslēgt šo iespēju, vai varat to novērst, pieliekot punktu (.) datnes nosaukuma beigās (punkts tiks izņemts no datnes nosaukuma).</li></ol>Ja neesat pārliecināts, atstājiet šo izvēli ieslēgtu, jo tā padara jūsu datnes vieglāk pārvaldāmas.

en: &File type:
lv: &Datnes tips:

en: &Filter:
lv: &Filtrs:

en: <qt>This is the filter to apply to the file list. File names that do not match the filter will not be shown.<p>You may select from one of the preset filters in the drop down menu, or you may enter a custom filter directly into the text area.</p><p>Wildcards such as * and ? are allowed.</p></qt>
lv: <qt>Šis ir filtrs, ko var izmantot failu saraksta filtrēšanai. Faili, kuru nosaukumi neatbilst filtram, tiks noslēpti.<p>Jūs varat izvēlēties kādu no esošajiem filtriem no izkrītošās izvēlnes, vai ievadīt savu filtru teksta laukā.</p><p>Iespējams lietot aizstājējzīmes * un ?.</p></qt>

en: Sorry
lv: Atvainojiet

en: <qt>The template file <b>%1</b> does not exist.</qt>
lv: <qt>Šablona datne <b>%1</b> neeksistē.</qt>

en: Create link to URL
lv: Izveidot saiti uz URL

en: Create New
lv: Izveidot jaunu

en: Link to Device
lv: Saite uz ierīci

[ctx: Default name for a new folder]
en: New Folder
lv: Jauna mape

[ctx: @title:window]
en: New Folder
lv: Jauna mape

en: The desktop is offline
lv: Darbvirsma nav pieslēgta tīklam

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, md5CopyButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, sha1CopyButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, sha256CopyButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, sha512CopyButton)
en: Copy
lv: Kopēt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pasteButton)
en: Paste
lv: Ielīmēt

en: Edit
lv: Rediģēt

en: Navigate
lv: Pārvietoties

en: Show Full Path
lv: Rādīt pilnu ceļu

[ctx: @action:inmenu]
en: More
lv: Vairāk

[ctx: @item:inmenu]
en: Devices
lv: Ierīces

[ctx: @item:inmenu]
en: Other
lv: Citi

en: Click for Location Navigation
lv: Nospiediet, lai ieslēgtu navigāciju

en: Click to Edit Location
lv: Nospiediet, lai rediģētu atrašanās vietu

en: You are not authorized to execute this file.
lv: Jums nav atļauju darbināt šo failu.

en: You are not authorized to select an application to open this file.
lv: Jums nav atļauju atvērt šo failu.

en: Launching %1
lv: Palaiž %1

en: The desktop entry file
    %1
    is of type Link but has no URL=... entry.
lv: Darbvirsmas ievades datne
    %1
    ir saites tipa, bet nesatur 'URL=...' ierakstu.

en: The desktop entry file %1 has no Type=... entry.
lv: Darbvirsmas elementa failam %1 nav tipa (Type=...) ieraksta.

en: Setting ACL for %1
lv: Uzstāda ACL priekš %1

en: Could not change permissions for
    %1
lv: Nevar izmainīt atļaujas priekš
    %1

en: Could not find program "mount"
lv: Nevar atrast programmu "mount"

en: Could not find program "umount"
lv: Nevar atrast programmu "umount"

en: Cannot copy file from %1 to %2. (Errno: %3)
lv: Nevar kopēt failu no %1 uz %2. (Kļūda: %3)

en: No media in device for %1
lv: Nav atrasts datu nesējs iekš %1

en: Could not get user id for given user name %1
lv: Nevar atrast lietotāja id lietotājvārdam %1

en: Could not get group id for given group name %1
lv: Nevar atrast grupas id grupas vārdam %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sizeLabelLeft)
en: Size:
lv: Izmērs:

en: Show a Warning
lv: Rādīt brīdinājumu

en: Full Trash:
lv: Miskaste ir pilna:

en: This file is already in the trash bin.
lv: Šī datne jau ir miskastē.

en: not supported
lv: nav atbalstīts

en: &Policy
lv: &Noteikumi

en: &Management
lv: Pā&rvaldība

en: D-Bus Communication Error
lv: D-Bus sakaru kļūda

en: Unable to delete all the cookies as requested.
lv: Neizdevās izdzēst visas sīkdatnes.

en: Unable to delete cookies as requested.
lv: Neizdevās izdzēst sīkdatnes.

en: <h1>Cookie Management Quick Help</h1>
lv: <h1>Sīkdatņu pārvaldības ātrā palīdzība</h1>

en: Information Lookup Failure
lv: Informācijas uzmeklēšanas kļūda

en: Unable to retrieve information about the cookies stored on your computer.
lv: Neizdevās iegūt informāciju par jūsu datorā esošajām sīkdatnēm.

en: End of session
lv: Sesijas beigas

en: Yes
lv: Jā

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KTreeWidgetSearchLine, searchLineEdit)
en: Search
lv: Meklēt

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QTreeWidget, cookiesTreeWidget)
en: Search interactively for domains and hosts
lv: Interaktīvi meklēt domēnus un resursdatorus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, cookiesTreeWidget)
en: Site
lv: Vietne

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, cookiesTreeWidget)
en: Cookie Name
lv: Sīkdatnes nosaukums

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pbDelete) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, deleteButton)
en: D&elete
lv: &Dzēst

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pbDeleteAll) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, deleteAllButton)
en: Delete A&ll
lv: Dzēst v&isu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, reloadButton)
en: &Reload List
lv: Pā&rlādēt sarakstu

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, detailsGroupBox)
en: Details
lv: Detaļas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, nameLabel)
en: Name:
lv: Nosaukums:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, valueLabel)
en: Value:
lv: Vērtība:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, domainLabel)
en: Domain:
lv: Domēns:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, patchLabel)
en: Path:
lv: Ceļš:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, expiresLabel)
en: Expires:
lv: Derīgs līdz:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, secureLabel)
en: Secure:
lv: Drošs:

[ctx: @title:window]
en: Change Cookie Policy
lv: Mainīt sīkdatņu noteikumus

[ctx: @title:window]
en: New Cookie Policy
lv: Jauns sīkdatņu noteikums

en: <qt>A policy already exists for<center><b>%1</b></center>Do you want to replace it?</qt>
lv: <qt>Jau eksistē noteikumi priekš <center><b>%1</b></center> Vai jūs vēlaties tos aizvietot?</qt>

[ctx: @title:window]
en: Duplicate Policy
lv: Dublēt noteikumus

en: Replace
lv: Aizvietot

en: Unable to communicate with the cookie handler service.
    Any changes you made will not take effect until the service is restarted.
lv: Neizdevās sazināties ar sīkdatņu apstrādes servisu.
    Jebkuras veiktās izmaiņas nestāsies spēkā līdz servisa pārstartēšanai.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, cbEnableCookies)
en: <qt>
    <p>Enable cookie support. Normally you will want to have cookie support enabled and customize it to suit your privacy needs.</p><p>
    Please note that disabling cookie support might make many web sites unbrowsable.</p>
    </qt>
lv: <qt>
    <p>Ieslēdz sīkdatņu atblastu. Parasti jūs vēlēsieties to ieslēgtu un pielāgosiet savām privātuma vajadzībām.</p><p>
    Ņemiet vērā, ka, atslēdzot sīkdatņu atbalstu, daudzas tīmekļa lapas nebūs lietojamas.</p>
    </qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbEnableCookies)
en: Enable coo&kies
lv: Atļaut sī&kdatnes

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, cbRejectCrossDomainCookies)
en: <qt>
    Reject the so called third-party cookies. These are cookies that originate from a site other than the one you are currently browsing. For example, if you visit <b>www.foobar.com</b> while this option is on, only cookies that originate from www.foobar.com will be processed per your settings. Cookies from any other site will be rejected. This reduces the chances of site operators compiling a profile about your daily browsing habits.
    </qt>
lv: <qt>
    Noraidīt tā sauktās trešo pušu sīkdatnes. Tās ir sīkdatnes, ko uzstāda cits serveris, ne tas no kura ielādēta apskatāmā lapa. Piemēram, ja jūs esat atvēris <b>www.foobar.com</b> un šī iespēja ir ieslēgta, tiks atļautas tikai sīkdatnes no www.foobar.com. Sīkdatnes no citām lapām tiks noraidītas. Tas samazina iespēju, ka lapu uzturētāji var savākt informāciju par jūsu ikdienas tīmekļa lietošanas ieradumiem.
    </qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbRejectCrossDomainCookies)
en: Only acce&pt cookies from originating server
lv: &Pieņemt sīkdatnes tikai no to izcelsmes servera

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbAutoAcceptSessionCookies)
en: Automaticall&y accept session cookies
lv: Automātiski pieņemt &sesijas sīkdatnes

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, bgDefault)
en: Default Policy
lv: Noklusējuma noteikumi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rbPolicyAccept)
en: Accep&t all cookies
lv: Pieņemt &visas sīkdatnes

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rbPolicyAsk)
en: Ask &for confirmation
lv: Pra&sīt apstiprinājumu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rbPolicyReject)
en: Re&ject all cookies
lv: &Noraidīt visas sīkdatnes

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, gbDomainSpecific)
en: <qt>
    To add a new policy, simply click on the <b>Add...</b> button and supply the necessary information. To change an existing policy, use the <b>Change...</b> button and choose the new policy from the policy dialog box. Clicking on the <b>Delete</b> button will remove the currently selected policy causing the default policy setting to be used for that domain, whereas <b>Delete All</b> will remove all the site specific policies.
    </qt>
lv: <qt>
    Lai pievienotu jaunu noteikumu, vienkārši nospiediet <b>Pievienot...</b> pogu un norādīet nepieciešamo informāciju . Lai mainītu esošu noteikumu, nospiediet uz <b>Mainīt...</b> pogas un izvēlieties jaunus noteikumus no noteikumu loga. Nospiežot <b>Dzēst</b> pogu izvēlētie noteikumi tiks noņemti un šim domēnam tiks piemēroti noklusētie noteikumi.
    </qt>

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gbDomainSpecific)
en: Site Policy
lv: Lapas noteikumi

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KTreeWidgetSearchLine, kListViewSearchLine)
en: Search interactively for domains
lv: Interaktīvi meklēt domēnus

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KTreeWidgetSearchLine, kListViewSearchLine)
en: Search...
lv: Meklēt...

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QTreeWidget, policyTreeWidget)
en: <qt>
    List of sites for which you have set a specific cookie policy. Specific policies override the default policy setting for these sites.
    </qt>
lv: <qt>
    Vietņu saraksts, kurām iestatīti īpaši sīkdatņu noteikumi. Šī vietnēm tiek lietoti pielāgoti noteikumi noklusēto vietā.
    </qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, policyTreeWidget)
en: Domain
lv: Domēns

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, policyTreeWidget)
en: Policy
lv: Noteikumi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pbNew)
en: &New...
lv: &Jauns...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pbChange)
en: Chan&ge...
lv: &Mainīt...

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbPolicy)
en: Accept
lv: Pieņemt

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbPolicy)
en: Reject
lv: Noraidīt

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbPolicy)
en: Ask
lv: Jautāt

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, lbDomain)
en: <qt>
    Enter the host or domain to which this policy applies, e.g. <b>www.kde.org</b> or <b>.kde.org</b>.
    </qt>
lv: <qt>Ievadiet resursdatora vai domēna nosaukumu, uz kuru šie noteikumi attiecas. Piem. <b>www.kde.org</b> vai <b>.kde.org</b>.
    </qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbDomain)
en: Site name:
lv: Vietnes nosaukums:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, leDomain)
en: Enter the host or domain name, e.g. .kde.org, this policy applies to.
lv: Ievadiet resursdatora vai domēna nosaukumu, piem., kde.org, uz kuru šī politika attiecas.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbPolicy)
en: Policy:
lv: Politika:7

en: You have to restart the running applications for these changes to take effect.
lv: Jums jāpārstartē darbojošās programmas, lai izmaiņas stātos spēkā.

[ctx: @title:window]
en: Update Failed
lv: Neizdevās atjaunināt

en: You have to restart KDE for these changes to take effect.
lv: Jums jāpārstartē KDE, lai šīs izmaiņas stātos spēkā.

note: i18n: ectx: label, entry (DisablePassiveMode), group (DesktopIcons)
en: Disable Passive FTP
lv: Atslēgt pasīvo FTP

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DisablePassiveMode), group (DesktopIcons)
en: When FTP connections are passive the client connects to the server, instead of the other way round, so firewalls do not block the connection; old FTP servers may not support Passive FTP though.
lv: Pasīviem FTP savienojumiem klients pieslēdzas serverim, nevis otrādi. Tādējādi ugunssienas nebloķē šo savienojumu. Veci FTP serveri var neatblastīt pasīvu FRP.

note: i18n: ectx: label, entry (MarkPartial), group (DesktopIcons) i18n: ectx: label, entry (MarkPartial), group (Global Options)
en: Mark partially uploaded files
lv: Atzīmēt daļēji augšuplādētos failus

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (MarkPartial), group (DesktopIcons) i18n: ectx: whatsthis, entry (MarkPartial), group (Global Options)
en: While a file is being uploaded its extension is ".part". When fully uploaded it is renamed to its real name.
lv: Datnes ielādes procesā tam tiek pievienots ".part" paplašinājums. Kad datne ir pilnībā ielādēta, tā tiek pārdēvēta uz īsto nosaukumu.

en: Timeout Values
lv: Noildzes vērtības

en: Here you can set timeout values. You might want to tweak them if your connection is very slow. The maximum allowed value is 1 second. | Here you can set timeout values. You might want to tweak them if your connection is very slow. The maximum allowed value is %1 seconds.
lv[0]: Šeit jūs varat iestatīt noildzes vērtības. Jūs varat tās palielināt, ja jūsu tīkla savienojums ir lēns. Maksimālā atļautā vērtība ir %1 sekunde.
lv[1]: Šeit jūs varat iestatīt noildzes vērtības. Jūs varat tās palielināt, ja jūsu tīkla savienojums ir lēns. Maksimālā atļautā vērtība ir %1 sekundes.
lv[2]: Šeit jūs varat iestatīt noildzes vērtības. Jūs varat tās palielināt, ja jūsu tīkla savienojums ir lēns. Maksimālā atļautā vērtība ir %1 sekundes.

en:  second |  seconds
lv[0]:  sekunde
lv[1]:  sekundes
lv[2]:  sekundes

en: Soc&ket read:
lv: Ligz&das lasīšana:

en: Pro&xy connect:
lv: Starpniekservera &savienojums:

en: Server co&nnect:
lv: Servera s&avienojums:

en: &Server response:
lv: Servera a&tbilde:

en: Mark &partially uploaded files
lv: Atzīmēt &daļēji augšuplādētos failus

en: FTP Options
lv: FTP opcijas

en: Enable passive &mode (PASV)
lv: Ieslēgt pasīvo režī&mu (PASV)

en: Enables FTP's "passive" mode. This is required to allow FTP to work from behind firewalls.
lv: Ieslēdz FTP "pasīvo" režīmu. Šī opcija atļauj FTP darboties arī tad, ja jūs atrodaties aiz ugunsmūra.

en: <p>Marks partially uploaded FTP files.</p><p>When this option is enabled, partially uploaded files will have a ".part" extension. This extension will be removed once the transfer is complete.</p>
lv: <p>Atzīmē daļēji augšuplādētos FTP failus.</p><p>Ieslēdzot šo iespēju, daļēji augšuplādētajiem failiem būs ".part" paplašinājums, kas tiks noņemts tiklīdz kā faila augšuplāde būs pabeigta.</p>

en: <h1>Network Preferences</h1>Here you can define the behavior of KDE programs when using Internet and network connections. If you experience timeouts or use a modem to connect to the Internet, you might want to adjust these settings.
lv: <h1>Tīkla iestatījumi</h1>Šeit jūs varat definēt KDE programmu izturēšanos izmantojot Internetu un tīkla savienojumus. Ja jūs saņemat noildzes paziņojumus vai izmantojat modēmu, jūs varat mainīt šīs vērtības.

en: <h1>Proxy</h1><p>A proxy server is an intermediate program that sits between your machine and the Internet and provides services such as web page caching and/or filtering.</p><p>Caching proxy servers give you faster access to sites you have already visited by locally storing or caching the content of those pages; filtering proxy servers, on the other hand, provide the ability to block out requests for ads, spam, or anything else you want to block.</p><p><u>Note:</u> Some proxy servers provide both services.</p>
lv: <h1>Starpniekserveris</h1><p>Starpniekserveris ir programma, kas atrodas starp jūsu datoru un Internetu, un nodrošina tādus servisus kā tīmekļa lapu kešošana un/vai filtrēšana.</p><p>Kešojošie starpniekserveri ļauj ātrāk piekļūt tīmekļa lapām, kuras jau esat apmeklējis, lokāli glabājot vai kešojot to saturu. Filtrējošie starpniekserveri savukārt dod iespēju bloķēt reklāmas, spamu vai jebko citu, ko vēlaties bloķēt.</p><p><u>Ievērojiet:</u> Daži starpniekserveri piedāvā abus šos servisus.</p>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QWidget, ProxyDialogUI)
en: <qt>
    Setup proxy configuration.
    <p>
    A proxy server is an intermediate machine that sits between your computer and the Internet and provides services such as web page caching and filtering. Caching proxy servers give you faster access to web sites you have already visited by locally storing or caching those pages; filtering proxy servers usually provide the ability to block out requests for ads, spam, or anything else you want to block.
    <p>
    If you are uncertain whether or not you need to use a proxy server to connect to the Internet, consult your Internet service provider's setup guide or your system administrator.
    </qt>
lv: <qt>
    Konfigurēt starpniekservera iestatījumus.
    <p>
    Starpniekserveris ir dators pa vidu starp jūsu datoru un Internetu. Tas nodrošina papildus pakalpojumus kā tīmekļa lapu kešošanu un filtrēšanu. Kešojoši starpniekserveri nodrošina ātrāku jau apmeklētu lapu ielādi, šo lapu saturu lokāli pieglabājot; filtrējošs starpniekserveris nodrošina iespēju bloķēt reklāmas, spamu un citas lietas ko jūs vēlaties bloķēt.
    <p>
    Ja neesiet drošs vai vēlaties izmantot starpniekserveri, konsultējaties ar jūsu Interneta piegādātāju vai jūsu sistēmas administratoru.
    </qt>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, noProxyRadioButton)
en: Connect to the Internet directly.
lv: Savienoties ar Internetu pa tiešo.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, noProxyRadioButton)
en: No Proxy
lv: Bez starpniekservera

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, autoDiscoverProxyRadioButton)
en: Detect proxy configuration automatically
lv: Automātiski noteikt starpniekservera konfigurāciju

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, autoScriptProxyRadioButton)
en: Use the specified proxy script to configure the proxy settings.
lv: Izmanto norādīto starpniekservera skriptu, lai konfigurētu starpniekservera iestatījumus.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, autoScriptProxyRadioButton)
en: Use proxy auto configuration URL:
lv: Izmantot starpniekservera autom. konfigurācijas URL:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, proxyScriptUrlRequester)
en: Enter the address for the proxy configuration script.
lv: Ievadiet starpniekservera konfigurācijas skripta adresi.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, systemProxyRadioButton)
en: <qt><p>Use proxy settings defined on the system.</p>
    <p>Some platforms offer system wide proxy configuration information and selecting this option allows you to use those settings.</p>
    <p>On Mac platforms</p>
    <p>On Windows platforms</p>
    <p>On Unix and Linux platforms, such system proxy settings are usually defined through environment variables. The following environment variables are detected and used when present: <b>HTTP_PROXY</b>, <b>HTTPS_PROXY</b>, <b>FTP_PROXY</b>, <b>NO_PROXY</b>.</p>
    </qt>
lv: <qt><p>Lietot sistēmā definētos starpniekservera iestatījumus.</p>
    <p>Dažas platformas piedāvā sistēmas starpniekservera konfigurācijas informāciju un, izvēloties šo opciju, varēsiet to izmantot.</p>
    <p>Mac platformās</p>
    <p>Windows platformās</p>
    <p>Unix un Linux platformās sistēmas starpniekservera iestatījumi parasti tiek definēti caur vides mainīgajiem. Šādi mainīgie tiek izmantoti, ja atrasti:<b>HTTP_PROXY</b>, <b>HTTPS_PROXY</b>, <b>FTP_PROXY</b>, <b>NO_PROXY</b>.</p>
    </qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, systemProxyRadioButton)
en: Use system proxy configuration:
lv: Izmantot sistēmas starpniekservera konfigurāciju:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, autoDetectButton)
en: <qt>Attempt automatic discovery of the environment variables used for setting system wide proxy information.<p> This feature works by searching for commonly used variable names such as HTTP_PROXY, FTP_PROXY and NO_PROXY.</qt>
lv: <qt>Mēģināt automātiski atrast vides mainīgos, kas satur sistēmas starpniekservera konfigurāciju.<p> Ši iespēja pārmeklē šim mērķim parasti lietotos vides mainīgos, tādus kā HTTP_PROXY, FTP_PROXY un NO_PROXY.</qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, autoDetectButton)
en: Auto D&etect
lv: At&rast automātiski

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, systemProxyHttpLabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, systemProxyHttpEdit)
en: <qt>
    Enter the name of the environment variable, e.g. <b>HTTP_PROXY</b>, used to store the address of the HTTP proxy server.<p>
    Alternatively, you can click on the <b>"Auto Detect"</b> button to attempt automatic discovery of this variable.</p>
    </qt>
lv: <qt>
    Ievadiet vides mainīgā nosaukumu, piem. <b>HTTP_PROXY</b>, kas satur HTTP starpniekservera adresi.<p>
    Vai arī varat nospiest pogu <b>"Atrast automātiski"</b>, lai mēģinātu automātiski atrast šo mainīgo.</p>
    </qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, systemProxyHttpLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, manualProxyHttpEditLabel)
en: HTTP Proxy:
lv: HTTP starpniekserveris:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, systemProxyHttpsLabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, systemProxyHttpsEdit)
en: <qt>
    Enter the name of the environment variable, e.g. <b>HTTPS_PROXY</b>, used to store the address of the HTTPS proxy server.<p>
    Alternatively, you can click on the <b>"Auto Detect"</b> button to attempt an automatic discovery of this variable.</p>
    </qt>
lv: <qt>
    Ievadiet vides mainīga nosaukumu, piem. <b>HTTPS_PROXY</b>, kas satur  HTTPS starpniekservera adresi.<p>
    Vai arī varat nospiest uz pogas <b>"Atrast automātiski"</b>, lai mēģinātu to atrast automātiski.</p>
    </qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, systemProxyHttpsLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, manualProxyHttpsEditLabel)
en: SSL Proxy:
lv: SSL starpniekserveris

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, systemProxyFtpLabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, systemProxyFtpEdit)
en: <qt>
    Enter the name of the environment variable, e.g. <b>FTP_PROXY</b>, used to store the address of the FTP proxy server.<p>
    Alternatively, you can click on the <b>"Auto Detect"</b> button to attempt an automatic discovery of this variable.</p>
    </qt>
lv: <qt>
    Ievadiet vides mainīga nosaukumu, piem., <b>FTP_PROXY</b>, kas satur  FTP starpniekservera adresi.<p>
    Vai arī varat nospiest uz pogas <b>"Atrast automātiski"</b>, lai mēģinātu to atrast automātiski.</p>
    </qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, systemProxyFtpLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, manualProxyFtpEditLabel)
en: FTP Proxy:
lv: FTP starpniekserveris:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, systemProxySocksLabel)
en: <qt>
    Enter the name of the environment variable, e.g. <b>SOCKS_PROXY</b>, used to store the address of the SOCKS proxy server.<p>
    Alternatively, you can click on the <b>"Auto Detect"</b> button to attempt an automatic discovery of this variable.</p>
    </qt>
lv: <qt>
    Ievadiet vides mainīga nosaukumu, piem., <b>SOCKS_PROXY</b>, kas satur  SOCKS starpniekservera adresi.<p>
    Vai arī varat nospiest uz pogas <b>"Atrast automātiski"</b>, lai mēģinātu to atrast automātiski.</p>
    </qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, systemProxySocksLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, manualProxySocksEditLabel)
en: SOCKS Proxy:
lv: SOCKS starpniekserveris:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, sysNoProxyLabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, manNoProxyLabel)
en: <qt>
    Enter the environment variable, e.g. <b>NO_PROXY</b>, used to store the addresses of sites for which the proxy server should not be used.<p>
    Alternatively, you can click on the <b>"Auto Detect"</b> button to attempt an automatic discovery of this variable.
    </qt>
lv: <qt>
    Ievadiet vides mainīga nosaukumu, piem. <b>NO_PROXY</b>, kas satur adreses, kurām starpniekserveri nelietot.<p>
    Vai arī varat nospiest uz pogas <b>"Atrast automātiski"</b>, lai mēģinātu to atrast automātiski.
    </qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sysNoProxyLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, manNoProxyLabel)
en: Exceptions:
lv: Izņēmumi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showEnvValueCheckBox)
en: Show the &value of the environment variables
lv: Rādīt vides mainīgo &vērtības

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, manualProxyRadioButton)
en: Manually enter proxy server configuration information.
lv: Manuāli ievadīt starpniekservera konfigurāciju.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, manualProxyRadioButton)
en: Use manually specified proxy configuration:
lv: Lietot pašrocīgi norādītu starpniekservera konfigurāciju:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, manualProxyHttpEdit)
en: Enter the address of the HTTP proxy server.
lv: Ievadiet HTTP starpniekservera adresi.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, manualProxyHttpSpinBoxLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, manualProxyHttpsSpinBoxLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, manualProxyFtpSpinBoxLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, manualProxySocksSpinBoxLabel)
en: Port:
lv: Ports:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, manualProxyHttpSpinBox)
en: Enter the port number of the HTTP proxy server.
lv: Ievadiet HTTP starpniekservera porta numuru.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, useSameProxyCheckBox)
en: Use this proxy server for a&ll protocols
lv: &Izmantot šo starpniekserveri visiem protokoliem

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, manualProxyHttpsEdit)
en: Enter the address of the HTTPS proxy server.
lv: Ievadiet HTTPS starpniekservera adresi.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, manualProxyHttpsSpinBox)
en: Enter the port number of the HTTPS proxy server.
lv: Ievadiet HTTPS starpniekservera porta numuru.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, manualProxyFtpEdit)
en: Enter the address of the FTP proxy server.
lv: Ievadiet FTP starpniekservera adresi.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, manualProxyFtpSpinBox)
en: Enter the port number of the FTP proxy server.
lv: Ievadiet FTP starpniekservera porta numuru.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, manualProxySocksEdit)
en: Enter the address of the SOCKS proxy server.
lv: Ievadiet SOCKS starpniekservera adresi.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, manualProxySocksSpinBox)
en: Enter the port number of the SOCKS proxy server.
lv: Ievadiet SOCKS starpniekservera porta numuru.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, manualNoProxyEdit)
en: <qt>
    <p>Enter a comma separated list of hostnames or ip addresses that should be excluded from using the above proxy settings.</p>
    <p>If you want to exclude all hosts for a given domain, then simply enter the domain name preceded by a dot. For example, to exclude all hostnames for <i>kde.org</i>, enter <i>.kde.org</i>. Wildcard characters such as '*' or '?' are not supported and will have no effect.</p>
    <p>Additionally, you can also enter IP addresses, e.g. 127.0.0.1 and IP addresses with a subnet, e.g. 192.168.0.1/24.</p>
    </qt>
lv: <qt>
    <p>Ievadiet ar komatiem atdalītu sarakstu ar resursdatoru nosaukumiem vai IP adresēm, kuras izslēgt no augšā esošo starpniekservera iestatījumu izmantošanas.</p>
    <p>Ja vēlaties izslēgt visus dotā domēna resursdatorus, vienkārši ievadiet domēna vārdu, kuram priekšā pievienots punkts. Piemēram, lai izslēgtu visus <i>kde.org</i> resursdatorus, ievadiet <i>.kde.org</i>. Aizstājzīmju rakstzīmes, kā '*' vai '?', nav atbalstītas un tām nebūs nekāda efekta.</p>
    <p>Varat ievadīt arī IP adreses, piem., 127.0.0.1, kā arī IP adreses ar apakštīklu, piem., 192.168.0.1/24.</p>
    </qt>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, useReverseProxyCheckBox)
en: <qt>
    Check this box if you want the above proxy settings to apply only to the addresses listed in the <i>Exceptions</i> list.</qt>
lv: <qt>
    Atzīmējiet šo, ja vēlaties, lai augšā esošie starpniekservera iestatījumi attiecas tikai uz sarakstā <i>Izņēmumi</i> esošajām adresēm.</qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, useReverseProxyCheckBox)
en: Use proxy settings only for addresses in the Exceptions list
lv: Izmantot starpniekservera iestatījumus tikai sarakstā esošajām adresēm

en: These settings apply to network browsing only.
lv: Šie iestatījumi tiek lietoti tikai tīkla pārlūkošanai.

en: Default user name:
lv: Noklusētā lietotāja vārds:

en: Default password:
lv: Noklusētā parole:

en: File Changed
lv: Datne ir mainīta

en: Command to execute
lv: Izpildāmā komanda

en: Opening connection to host %1
lv: Izveido savienojumu ar resursdatoru %1

en: Connected to host %1
lv: Savienots ar resursdatoru %1

en: Sending login information
lv: Sūta pieteikšanās informāciju

en: Message sent:
    Login using username=%1 and password=[hidden]
    
    Server replied:
    %2
lv: Ziņojums nosūtīts:
    Pieteikšanās izmantojot lietotāja vārdu=%1 un paroli=[slēpta]
    
    Serveris atbildēja:
    %2

en: You need to supply a username and a password to access this site.
lv: Jums nepieciešams norādīt lietotāja vārdu un paroli, lai piekļūtu šai vietnei.

en: Site:
lv: Vietne:

en: Login OK
lv: Pieteikšanās OK

en: Could not login to %1.
lv: Nevar pieteikties %1.

en: You need to supply a username and a password for the proxy server listed below before you are allowed to access any sites.
lv: Jums nepieciešams lietotāja vārds un parole zemāk norādītajam starpniekserverim, pirms jums tiks atļauts piekļūt jebkādām vietnēm.

en: Proxy:
lv: Starpniekserveris:

en: Proxy Authentication Failed.
lv: Kļūdaina starpniekservera autentificēšana.

en: No host specified.
lv: Nav uzrādīts resursdators.

en: Otherwise, the request would have succeeded.
lv: Citādi pieprasījums tiktu izpildīts.

[ctx: request type]
en: retrieve property values
lv: saņemt īpašību vērtības

[ctx: request type]
en: set property values
lv: uzstādīt īpašību vērtības

[ctx: request type]
en: create the requested folder
lv: izveidot pieprasīto mapi

[ctx: request type]
en: copy the specified file or folder
lv: kopēt norādīto failu vai mapi

[ctx: request type]
en: move the specified file or folder
lv: pārvietot norādīto failu vai mapi

[ctx: request type]
en: search in the specified folder
lv: meklēt norādītajā mapē

[ctx: request type]
en: lock the specified file or folder
lv: slēgt norādīto failu vai mapi

[ctx: request type]
en: unlock the specified file or folder
lv: atslēgt norādīto failu vai mapi

[ctx: request type]
en: delete the specified file or folder
lv: dzēst norādīto failu vai mapi

[ctx: request type]
en: query the server's capabilities
lv: pārbaudīt servera iespējas

[ctx: request type]
en: retrieve the contents of the specified file or folder
lv: saņemt norādītās mapes vai faila saturu

[ctx: request type]
en: run a report in the specified folder
lv: darbināt atskaiti norādītajā mapē

[ctx: %1: code, %2: request type]
en: An unexpected error (%1) occurred while attempting to %2.
lv: Gadījusies neparedzēta kļūda (%1), mēģinot %2.

en: The server does not support the WebDAV protocol.
lv: Serveris neatbalsta WebDAV protokolu.

[ctx: %1: request type, %2: url]
en: An error occurred while attempting to %1, %2. A summary of the reasons is below.
lv: Gadījusies kļūda, mēģinot %1, %2. Iemeslu kopsavilkums ir zemāk.

[ctx: %1: request type]
en: Access was denied while attempting to %1.
lv: Pieeja bija aizliegta, mēģinot %1.

en: A resource cannot be created at the destination until one or more intermediate collections (folders) have been created.
lv: Nevar izveidot resursu mērķī, vispirms jāizveido viena vai vairākas starpkolekcijas (mapes).

en: The requested lock could not be granted. %1
lv: Nevar realizēt pieprasīto slēgšanu. %1

en: The server does not support the request type of the body.
lv: Serveris neatbalsta pieprasījuma tipa ķermeni.

[ctx: %1: request type]
en: Unable to %1 because the resource is locked.
lv: Nevar %1, jo resurss ir slēgts.

en: This action was prevented by another error.
lv: Šo darbību apturēja cita kļūda.

[ctx: %1: request type]
en: Unable to %1 because the destination server refuses to accept the file or folder.
lv: Nevar %1, jo mērķa serveris atteicās pieņemt failu vai mapi.

en: The destination resource does not have sufficient space to record the state of the resource after the execution of this method.
lv: Uz mērķa resursa nav pietiekoši vietas, lai ierakstītu resursa stāvokli pēc šīs metodes izpildes.

en: The resource cannot be deleted.
lv: Šo resursu nevar izdzēst.

[ctx: request type]
en: upload %1
lv: augšupielādēt %1

[ctx: %1: response code, %2: request type]
en: An unexpected error (%1) occurred while attempting to %2.
lv: Gadījusies neparedzēta kļūda (%1), mēģinot %2.

en: %1 contacted. Waiting for reply...
lv: Nosūtīts pieprasījums %1. Gaida atbildi...

[ctx: @title:window]
en: Confirm Website Access
lv: Apstiprināt tīmekļa lapas apmeklēšanu

en: Server processing request, please wait...
lv: Serveris apstrādā pieprasījumu, lūdzu, gaidiet...

en: Sending data to %1
lv: Sūta datus uz %1

en: Retrieving %1 from %2...
lv: Saņem %1 no %2...

en: <b>%1</b> at <b>%2</b>
lv: <b>%1</b> uz <b>%2</b>

en: Authentication Failed.
lv: Neveiksmīga autentificēšana.

en: Authorization failed.
lv: Autorizācija neveiksmīga

en: Unknown Authorization method.
lv: Nezināma autorizācijas metode.

en: Cookie Alert
lv: Sīkdatņu brīdinājums

en: See or modify the cookie information
lv: Skatīt vai mainīt sīkdatņu informāciju

en: &Accept
lv: &Pieņemt

en: &Reject
lv: &Noraidīt

en: Apply Choice To
lv: Pielietot izvēli

en: &Only this cookie
lv: &Tikai šai sīkdatnei

en: &Only these cookies
lv: &Tikai šām sīkdatnēm

en: All cookies from this do&main
lv: Visām sīkdatnēm no šī do&mēna

en: All &cookies
lv: Visām &sīkdatnēm

en: Cookie Details
lv: Sīkdatnes detaļas

[ctx: Next cookie]
en: &Next >>
lv: &Nākamā >>

en: Show details of the next cookie
lv: Rādīt nākamās sīkdatnes detaļas

en: Network
lv: Tīkls

en: Could not find a usable proxy configuration script
lv: Nevar atrast derīgu starpniekservera konfigurācijas skriptu

en: Could not download the proxy configuration script:
    %1
lv: Nevar lejupielādēt starpniekservera konfigurācijas skriptu:
    %1

en: Could not download the proxy configuration script
lv: Nevar lejupielādēt starpniekservera konfigurācijas skriptu

en: The proxy configuration script is invalid:
    %1
lv: Nederīgs starpniekservera konfigurācijas skripts:
    %1

en: The proxy configuration script returned an error:
    %1
lv: Starpniekservera konfigurācijas skripts atgrieza kļūdu:
    %1

[ctx: @action:button filter-continue]
en: Retry
lv: Mēģināt vēlreiz

en: Authentication Dialog
lv: Autorizācijas dialogs

en: Access denied
lv: Pieeja liegta

en: You do not have permission to access the %1 protocol.
lv: Jums nav atļajuju piekļūt %1 protokolam.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pbDelete)
en: De&lete
lv: &Dzēst

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbDelimiter)
en: &Keyword delimiter:
lv: &Atslēgvārdu atdalītājs:

[ctx: Colon as keyword delimiter]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbDelimiter)
en: Colon
lv: Kols

[ctx: Space as keyword delimiter]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbDelimiter)
en: Space
lv: Atdalītājs

[ctx: @item:inlistbox The default character set]
en: Default
lv: Noklusētais

en: Keep It
lv: Paturēt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbShortcut)
en: &Shortcuts:
lv: &Saīsnes:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbCharset)
en: &Charset:
lv: &Rakstzīmju kopa:

en: <qt><b>%1</b> does not have a home folder.</qt>
lv: <qt><b>%1</b> nav mājas mapes.</qt>

en: Blocked request.
lv: Bloķēts pieprasījums.

en: Unknown HTTP verb.
lv: Nezināms HTTP vārds

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, commonNameTag)
en: Common name:
lv: Parastais nosaukums:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, organizationTag)
en: Organization:
lv: Organizācija:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, organization)
en: Acme Sundry Products Company
lv: Acme žūstošo produktu kompānija

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, organizationalUnitTag)
en: Organizational unit:
lv: Organizatoriskā vienība:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, organizationalUnit)
en: Fraud Department
lv: Krāpniecības departaments

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, countryTag)
en: Country:
lv: Valsts:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, country)
en: Canada
lv: Kanāda

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, stateTag)
en: State:
lv: Štats:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, state)
en: Quebec
lv: Kvebeka

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, cityTag)
en: City:
lv: Pilsēta:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, city)
en: Lakeridge Meadows
lv: Tontontorontona

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, md5Button) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, sha1Button) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, sha256Button) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, sha512Button) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton,
en: Calculate
lv: Aprēķināt

en: C&ancel
lv: At&celt

en: &Move Here
lv: &Pārvietot šeit

en: &Copy Here
lv: &Kopēt šeit

en: &Link Here
lv: &Saitēt šeit

en: Do not ask again
lv: Vairs nejautāt

en: &Execute
lv: &Izpildīt

en: Undo Changes
lv: Atdarīt izmaiņas

en: Creating directory
lv: Izveido mapi

en: Moving
lv: Pārvieto

en: Deleting
lv: Dzēš

en: Und&o
lv: Atjaun&ot

en: Und&o: Copy
lv: &Atcelt: Kopēšanu

en: Und&o: Link
lv: &Atcelt: Saitēšanu

en: Und&o: Move
lv: &Atcelt: Pārvietošanu

en: Und&o: Rename
lv: &Atcelt: Pārdēvēšanu

en: Und&o: Trash
lv: &Atcelt: Izmešanu

en: Und&o: Create Folder
lv: &Atcelt: Mapes izveidošanu

en: Und&o: Create File
lv: &Atcelt: faila izveidošanu

en: The file %1 was copied from %2, but since then it has apparently been modified at %3.
    Undoing the copy will delete the file, and all modifications will be lost.
    Are you sure you want to delete %4?
lv: Datne %1 tika iekopēta no %2, bet kopš kopēšanas tā ir mainīta %3.
    Kopēšanas atcelšana dzēsīs mainīto datni, un visas izmaiņas būs zaudētas.
    Vai tiešām vēlaties dzēst %4?

en: Undo File Copy Confirmation
lv: Faila kopēšanas atcelšanas apstiprināšana

en: Delete Permanently
lv: Dzēst uz visiem laikiem

[ctx: @action:button]
en: Empty Trash
lv: Iztukšot miskasti

en: The peer SSL certificate chain appears to be corrupt.
lv: Partnera SSL sertifikāta ķēde izskatās bojāta.

[ctx: Unix permissions]
en: Owner
lv: Īpašnieks

[ctx: UNIX permissions]
en: Owning Group
lv: Grupa

[ctx: UNIX permissions]
en: Others
lv: Citi

[ctx: UNIX permissions]
en: Mask
lv: Maska

[ctx: UNIX permissions]
en: Named User
lv: Nosaukts lietotājs

en: Owner (Default)
lv: Īpašnieks (noklusējuma)

en: Edit ACL Entry
lv: Rediģēt ACL ierakstu

en: Entry Type
lv: Ieraksta tips

en: Default for new files in this folder
lv: Noklusētais jauniem failiem šajā mapē

en: Owner
lv: Īpašnieks

en: Owning Group
lv: Grupa

en: Others
lv: Citi

en: Mask
lv: Maska

en: Named user
lv: Nosaukts lietotājs

en: Named group
lv: Nosaukta grupa

en: User:
lv: Lietotājs:

en: Group:
lv: Grupa:

en: Type
lv: Tips

en: Name
lv: Nosaukums

en: Effective
lv: Efektīvais

en: Updating System Configuration
lv: Atjaunina sistēmas konfigurāciju

en: Updating system configuration.
lv: Atjaunina sistēmas konfigurāciju.

en: The desktop entry of type
    %1
    is unknown.
lv: Darbvirsmas elementa tips
    %1
    nav zināms.

en: The desktop entry file
    %1
    is of type FSDevice but has no Dev=... entry.
lv: Darbvirsmas elementa failam
    %1
    ir tips 'FSDevice', bet tas nesatur 'Dev=...' ierakstu.

en: Mount
lv: Piemontēt

en: Unmount
lv: Nomontēt

[ctx: @title:column]
en: Name
lv: Nosaukums

[ctx: @title:column]
en: Size
lv: Izmērs

[ctx: @title:column]
en: Date
lv: Datums

[ctx: @title:column]
en: Permissions
lv: Atļaujas

[ctx: @title:column]
en: Owner
lv: Īpašnieks

[ctx: @title:column]
en: Group
lv: Grupa

[ctx: @title:column]
en: Type
lv: Tips

en: Open &with %1
lv: At&vērt ar %1

[ctx: @title:menu]
en: &Actions
lv: D&arbības

[ctx: @title:menu]
en: &Open With...
lv: &Atvērt ar...

en: &Open with %1
lv: At&vērt ar %1

[ctx: @title:menu]
en: &Open With
lv: &Atvērt ar

[ctx: Items in a folder]
en: 1 item | %1 items
lv[0]: %1 vienība
lv[1]: %1 vienības
lv[2]: %1 vienību

[ctx: @info mimetype]
en: Unknown
lv: Nezināms

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, stopCalculateSizeBtn)
en: Stop
lv: Apturēt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, typeLabel)
en: Type:
lv: Tips:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, locationLabel_Left)
en: Location:
lv: Atrašanās vieta:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, symlinkTargetLabel)
en: Points to:
lv: Norāda uz:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, modifiedTimeLabel_Left)
en: Modified:
lv: Mainīts:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, createdTimeLabel_Left)
en: Created:
lv: Izveidots:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fsLabel_Left)
en: File System:
lv: Failu sistēma:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, accessTimeLabel_Left)
en: Accessed:
lv: Piekļūts:

en: Known Applications
lv: Zināmās programmas

en: Open With
lv: Atvērt ar

en: <qt>Select the program that should be used to open <b>%1</b>. If the program is not listed, enter the name or click the browse button.</qt>
lv: <qt>Izvēlēties programmu, ko izmantot, lai atvērtu <b>%1</b>. Ja programma nav sarakstā, ievadiet tās komandu vai nospiediet pārlūkošanas pogu.</qt>

en: Choose the name of the program with which to open the selected files.
lv: Izvēlieties programmas nosaukumu, ar kuru atvērt iezīmētos failus.

en: Choose Application
lv: Izvēlieties programmu

en: Choose Application for %1
lv: Izvēlieties programmu priekš %1

en: <qt>Select the program for the file type: <b>%1</b>. If the program is not listed, enter the name or click the browse button.</qt>
lv: <qt>Izvēlieties programmu faila tipam: <b>%1</b>. Ja programma nav sarakstā, ievadiet tās komandu vai nospiediet pārlūkošanas pogu.</qt>

en: <qt>Select a program. If the program is not listed, enter the name or click the browse button.</qt>
lv: <qt>Izvēlieties programmu. Ja programma nav sarakstā, ievadiet tās komandu vai nospiediet pārlūkošanas pogu.</qt>

en: Following the command, you can have several place holders which will be replaced with the actual values when the actual program is run:
    %f - a single file name
    %F - a list of files; use for applications that can open several local files at once
    %u - a single URL
    %U - a list of URLs
    %d - the directory of the file to open
    %D - a list of directories
    %i - the icon
    %m - the mini-icon
    %c - the comment
lv: Pēc komandas jūs varat lietot vairākus vietturus, kas tiks aizstāti ar vērtībām programmas palaišanas brīdī:
    %f - vienas datnes nosaukums
    %F - datņu saraksts; izmantojiet, ja programma spēj atvērt vairākas lokālās datnes uzreiz
    %u - viens URL
    %U - saraksts ar URL-iem
    %d - mape, kurā atrodas atveramā datne
    %D - mapju saraksts
    %i - ikona
    %m - mini-ikona
    %c - komentārs

en: Run in &terminal
lv: Darbināt &terminālā

en: &Do not close when command exits
lv: &Neaizvērt, kad komanda beidz darbu

en: Could not extract executable name from '%1', please type a valid program name.
lv: Neizdevās no '%1' iegūt izpildfaila nosaukumu, lūdzu, ievadiet derīgu programmas nosaukumu.

[ctx: @title:group Title of a group that lets the user choose options about the terminal when launching a program]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonGroup2)
en: Terminal
lv: Terminālis

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, terminalCheck)
en: Check this option if the application you want to run is a text mode application or if you want the information that is provided by the terminal emulator window.
lv: Ieslēdziet šo opciju, ja vēlaties palaist programmu teksta režīmā, vai vēlaties redzēt informāciju, ko tā izvada termināla logā.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, terminalCheck)
en: Run in terminal
lv: Darbināt terminālī

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, terminalCloseCheck)
en: Check this option if the text mode application offers relevant information on exit. Keeping the terminal emulator open allows you to retrieve this information.
lv: Ieslēdziet šo opciju, ja programma, beidzot darbu, terminālī izdrukā noderīgu informāciju. Paturot termināla emulatoru atvērtu, jūs varēsiet nolasīt šo informāciju.

[ctx: @title:group Title of a group that lets the user choose which user to use when launching a program]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonGroup2_2)
en: User
lv: Lietotājs

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, suidCheck)
en: Check this option if you want to run this application with a different user id. Every process has a different user id associated with it. This id code determines file access and other permissions. The password of the user is required to use this option.
lv: Ieslēdziet šo opciju, ja vēlaties palaist šo programmu ar citu lietotāja id. Katram procesam ir piesaistīts savs lietotāja id. Šis id tiek lietots, lai noteiktu pieeju failiem un citas atļaujas. Lai palaistu programmu, ir nepieciešama šī lietotāja parole.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, suidCheck)
en: Run as a different user
lv: Darbināt kā citam lietotājam

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, suidEditLabel)
en: Enter the user name you want to run the application as.
lv: Ievadiet lietotājvārdu, ar kuru vēlaties darbināt programmu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, suidEditLabel)
en: Username:
lv: Lietotājvārds:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, suidEdit)
en: Enter the user name you want to run the application as here.
lv: Ievadiet lietotājvārdu, ar kuru vēlaties darbināt programmu.

[ctx: @title:group Title of a group that lets the user choose options regarding program startup]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonGroup4)
en: Startup
lv: Palaišana

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, startupInfoCheck)
en: Check this option if you want to make clear that your application has started. This visual feedback may appear as a busy cursor or in the taskbar.
lv: Ieslēdziet šo opciju, ja vēlaties, lai būtu redzams, ka programma ir palaista. Šī vizuālā reakcija var parādīties kā aizņemts kursors vai kā ieraksts uzdevumu joslā.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, nameLabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, nameEdit)
en: Type the name you want to give to this application here. This application will appear under this name in the applications menu and in the panel.
lv: Ierakstiet programmas nosaukumu šeit. Programma ar šo nosaukumu parādīsies paneļa programmu izvēlnē.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel2) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, genNameEdit)
en: Type the description of this application, based on its use, here. Examples: a dial up application (KPPP) would be "Dial up tool".
lv: Ierakstiet programmas aprakstu, pamatojoties uz tās pielietojumu. Piemēram, iezvanpieejas programmu (KPPP) varētu aprakstīt kā "Iezvanpieejas rīks".

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: &Description:
lv: A&praksts:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel3) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, commentEdit)
en: Type any comment you think is useful here.
lv: Ierakstiet komentāru, ja jūs domājat, ka tāds būtu noderīgs.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Comm&ent:
lv: Kom&entārs:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, browseButton)
en: Click here to browse your file system in order to find the desired executable.
lv: Nospiediet šeit, lai pārlūkotu vajadzīgo izpildāmo failu jūsu failu sistēmā.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, browseButton)
en: &Browse...
lv: &Pārlūkot...

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel5) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, pathEdit)
en: Sets the working directory for your application.
lv: Uzstāda jūsu programmas darba mapi.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: &Work path:
lv: &Darba ceļš:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel7) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QTreeWidget, filetypeList)
en: <qt><p>This list should show the types of file that your application can handle. This list is organized by <u>mimetypes</u>.</p>
    <p>MIME, Multipurpose Internet (e)Mail Extension, is a standard protocol for identifying the type of data based on filename extensions and correspondent <u>mimetypes</u>. Example: the "bmp" part that comes after the dot in flower.bmp indicates that it is a specific kind of image, <u>image/x-bmp</u>. To know which application should open each type of file, the system should be informed about the abilities of each application to handle these extensions and mimetypes.</p>
    <p>If you want to associate this application with one or more mimetypes that are not in this list, click on the button <b>Add</b> below. If there are one or more filetypes that this application cannot handle, you may want to remove them from the list clicking on the button <b>Remove</b> below.</p></qt>
lv: <qt><p>Šim sarastam vajadzētu parādīt datņu tipus, ko jūsu programma spēj apstrādāt. Šis saraksts ir sakārtots pēc <u>mime tipiem</u>.</p>
    <p>MIME, Multipurpose Internet (e)Mail Extension, ir standarta protokols datu tipa identificēšanai, balstoties uz datņu nosaukuma paplašinājumiem un atbilstošajiem <u>mime tipiem</u>. Piemēram: "bmp" daļa, kas seko punktam nosaukumā 'puķe.bmp', norāda, ka šis ir attēla datnes paveids - <u>image/x-bmp</u>. Lai zinātu, ar kuru programmu jāatver kura datne, sistēmai nepieciešama informācija par katras programmas spējām apstrādāt dažādu paplašinājumu un mime tipu datnes.</p>
    <p>Ja jūs vēlaties piesaistīt šo programmu ar kādu mime tipu, kas nav šajā sarakstā, nospiediet apakšā redzamo pogu <b>Pievienot</b>. Ja sarakstā ir kādi mime tipi, ko šī programma nespēj apstrādāt, jūs varat izmantot pogu <b>Izņemt</b>, lai izņemtu tos no saraksta.</p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel7)
en: &Supported file types:
lv: &Atbalstītie failu tipi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, filetypeList)
en: Mimetype
lv: MIME tipi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, filetypeList)
en: Description
lv: Apraksts

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, addFiletypeButton)
en: Click on this button if you want to add a type of file (mimetype) that your application can handle.
lv: Nospiediet šo pogu, ja vēlaties pievienot faila tipu (mime tipu), ko jūsu programma spēj apstrādāt.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addFiletypeButton)
en: Add...
lv: Pievienot...

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, delFiletypeButton)
en: If you want to remove a type of file (mimetype) that your application cannot handle, select the mimetype in the list above and click on this button.
lv: Ja vēlaties izņemt faila tipu (mime tipu), ko jūsu programma nespēj apstrādāt, izvēlieties mime tipu no saraksta un nospiediet šo pogu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, delFiletypeButton)
en: Remove
lv: Izņemt

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, advancedButton)
en: Click here to modify the way this application will run, launch feedback, D-Bus options or to run it as a different user.
lv: Spiediet šeit, lai mainītu programmas darbināšanas veidu, palaišanas reakciju, D-BUS opcijas vai lai darbinātu to kā cits lietotājs.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, advancedButton)
en: Ad&vanced Options
lv: &Paplašināti parametri

en: Properties for %1
lv: %1 īpašības

en: Properties for 1 item | Properties for %1 Selected Items
lv[0]: Īpašības %1 vienībai
lv[1]: Īpašības %1 vienībām
lv[2]: Īpašības %1 vienībām

[ctx: @title:tab File properties]
en: &General
lv: &Pamata

en: Refresh
lv: Atsvaidzināt

[ctx: Available space out of total partition size (percent used)]
en: %1 free of %2 (%3% used)
lv: %1 brīvi no %2 (izmantoti %3%)

[ctx: @info:status]
en: Unknown size
lv: Nezināms izmērs

en: Calculating... %1 (%2)
    %3, %4
lv: Aprēķina... %1 (%2)
    %3, %4

en: 1 file | %1 files
lv[0]: %1 datne
lv[1]: %1 datnes
lv[2]: %1 datņu

en: 1 sub-folder | %1 sub-folders
lv[0]: %1 apakšmape
lv[1]: %1 apakšmapes
lv[2]: %1 apakšmapju

en: The new file name is empty.
lv: Jaunais faila nosaukums ir tukšs.

en: No Access
lv: Nav pieejas

en: Can View & Modify Content
lv: Var aplūkot un mainīt saturu

en: Can View/Read & Modify/Write
lv: Var aplūkot/lasīt un mainīt/rakstīt saturu

en: &Permissions
lv: &Atļaujas

en: Access Permissions
lv: Piekļuves atļaujas

en: This file is a link and does not have permissions. | All files are links and do not have permissions.
lv[0]: Datne ir saite un tai nav atļauju.
lv[1]: Visas datnes ir saites un tām nav atļauju.
lv[2]: Visas datnes ir saites un tām nav atļauju.

en: Only the owner can change permissions.
lv: Tikai īpašnieks var mainīt atļaujas.

en: O&wner:
lv: Ī&pašnieks:

en: Specifies the actions that the owner is allowed to do.
lv: Norāda darbības, ko var veikt īpašnieks.

en: Gro&up:
lv: Gr&upa:

en: Specifies the actions that the members of the group are allowed to do.
lv: Norāda darbības, ko var veikt grupai piederīgie.

en: O&thers:
lv: Ci&ti:

en: Specifies the actions that all users, who are neither owner nor in the group, are allowed to do.
lv: Norāda darbības, ko var veikt tie, kas nav ne īpašnieks, ne grupā.

en: Only own&er can rename and delete folder content
lv: Tikai īpašni&eks var pārdēvēt vai dzēst mapes saturu

en: Is &executable
lv: Ir &izpildāms

en: Enable this option to allow only the folder's owner to delete or rename the contained files and folders. Other users can only add new files, which requires the 'Modify Content' permission.
lv: Ieslēdziet šo opciju, lai atļautu tikai mapes īpašniekam dzēst vai pārdēvēt mapē esošos failus un mapes. Citi lietotāji varēs tikai pievienot jaunus failus, kam nepieciešama "Mainīt saturu" atļauja.

en: Enable this option to mark the file as executable. This only makes sense for programs and scripts. It is required when you want to execute them.
lv: Ieslēdziet šo opciju, lai padarītu failu par izpildāmu. Tam ir jēga tikai, darbinot programmas vai skriptus. Tas ir nepieciešams, ja vēlaties failu izpildīt.

en: A&dvanced Permissions
lv: &Paplašinātas atļaujas

en: Ownership
lv: Īpašnieks

en: User:
lv: Lietotājs:

en: Group:
lv: Grupa:

en: Apply changes to all subfolders and their contents
lv: Pielieto izmaiņas visām apakšmapēm un to saturam

en: Advanced Permissions
lv: Paplašinātas atļaujas

en: Class
lv: Klase

en: Show
    Entries
lv: Rādīt
    saturu

en: This flag allows viewing the content of the folder.
lv: Šis parametrs ļauj skatīt mapes saturu.

en: Read
lv: Lasīt

en: The Read flag allows viewing the content of the file.
lv: Parametrs 'Lasīt' ļauj aplūkot faila saturu.

en: Write
    Entries
lv: Mainīt
    saturu

en: This flag allows adding, renaming and deleting of files. Note that deleting and renaming can be limited using the Sticky flag.
lv: Šī pazīme ļauj pievienot, pārdēvēt un dzēst failus. Atcerieties, ka dzēšanu un pārdēvēšanu var ierobežot ar 'Lipīgs' karodziņu.

en: Write
lv: Rakstīt

en: The Write flag allows modifying the content of the file.
lv: Parametrs 'Rakstīt' ļauj mainīt faila saturu.

[ctx: Enter folder]
en: Enter
lv: Ieiet

en: Enable this flag to allow entering the folder.
lv: Šis parametrs ļauj ieiet mapē.

en: Exec
lv: Izpildīt

en: Enable this flag to allow executing the file as a program.
lv: Šis parametrs ļauj izpildīt (darbināt) failu kā programmu.

en: Special
lv: Speciāls

en: Special flag. Valid for the whole folder, the exact meaning of the flag can be seen in the right hand column.
lv: Speciālais parametrs. Pielietojams visai mapei, precīza nozīme ir aprakstīta labajā kolonnā.

en: Special flag. The exact meaning of the flag can be seen in the right hand column.
lv: Speciālais parametrs. Precīza nozīme ir aprakstīta labajā kolonnā.

en: User
lv: Lietotājs

en: Group
lv: Grupa

en: If this flag is set, the owner of this folder will be the owner of all new files.
lv: Ja ir uzstādīts šis parametrs, tad šīs mapes īpašnieks būs arī visu jauno failu īpašnieks tajā.

en: If this file is an executable and the flag is set, it will be executed with the permissions of the owner.
lv: Ja datne ir izpildāma un ir norādīts šis parametrs, tad šī datne tiks izpildīta ar datnes īpašnieka atļaujām.

en: If this flag is set, the group of this folder will be set for all new files.
lv: Ja ir uzstādīts šis parametrs, tad šīs mapes īpašnieku grupa būs arī visu jauno failu īpašnieku grupa tajā.

en: If this file is an executable and the flag is set, it will be executed with the permissions of the group.
lv: Ja datne ir izpildāma un ir norādīts šis parametrs, tad šī datne tiks izpildīta ar tās īpašnieku grupas atļaujām.

en: If the Sticky flag is set on a folder, only the owner and root can delete or rename files. Otherwise everybody with write permissions can do this.
lv: Ja mapei uzstādīts šis parametrs, tikai faila īpašnieks vai root var izdzēst vai pārdēvēt failus tajā. Citādi to var darīt jebkurš ar rakstīšanas atļauju mapē.

en: The Sticky flag on a file is ignored on Linux, but may be used on some systems
lv: Linux ignorē 'Lipīgs' parametru failam, bet citas sistēmas to var izmantot

en: Set UID
lv: Piešķirt UID

en: Set GID
lv: Piešķirt GID

[ctx: File permission]
en: Sticky
lv: Lipīgs

en: Link
lv: Saite

en: Varying (No Change)
lv: Mainīgas (Bez izmaiņām)

en: This file uses advanced permissions | These files use advanced permissions.
lv[0]: Šie faili izmanto paplašinātas atļaujas
lv[1]: Šie faili izmanto paplašinātas atļaujas
lv[2]: Šie faili izmanto paplašinātas atļaujas

en: This folder uses advanced permissions. | These folders use advanced permissions.
lv[0]: Šīs mapes izmanto paplašinātas tiesības.
lv[1]: Šīs mapes izmanto paplašinātas tiesības.
lv[2]: Šīs mapes izmanto paplašinātas tiesības.

en: These files use advanced permissions.
lv: Šiem failiem ir paplašinātas atļaujas.

[ctx: @action:button]
en: Calculating...
lv: Aprēķina...

en: <p>Checksums do not match.</p>This may be due to a faulty download. Try re-downloading the file.<br/>If the verification still fails, contact the source of the file.
lv: <p>Kontrolsummas nesakrīt.</p>Visticamāk tam par iemeslu ir kļūda lejupielādē. Mēģiniet datni lejupielādēt vēlreiz.<br/>Ja pārbaude arī tad neizdodas, sazinieties ar datnes avotu.

en: &Application
lv: &Programma

en: Add File Type for %1
lv: Pievienot failu tipu priekš %1

en: Select one or more file types to add:
lv: Izvēlieties vienu vai vairākus failu tipus, ko pievienot:

en: Only executables on local file systems are supported.
lv: Atvainojiet, bet izpildāmie faili ir atbalstīti tikai lokālās failu sistēmās.

en: Advanced Options for %1
lv: Paplašināti %1 parametri

en: <qt>Unable to run the command specified. The file or folder <b>%1</b> does not exist.</qt>
lv: <qt>Nevar palaist norādīto komandu. Datne vai mape <b>%1</b> neeksistē.</qt>

en: KDE SSL Information
lv: KDE SSL informācija

[ctx: The receiver of the SSL certificate]
en: Subject
lv: Saņēmējs

[ctx: The authority that issued the SSL certificate]
en: Issuer
lv: Izdevējs

en: Current connection is secured with SSL.
lv: Šis savienojums ir aizsargāts ar SSL.

en: The main part of this document is secured with SSL, but some parts are not.
lv: Galvenā šī dokumenta daļa ir aizsargāta ar SSL, bet dažas daļas nav.

en: Some of this document is secured with SSL, but the main part is not.
lv: Daļa no šī dokumenta ir aizsargāta ar SSL, bet ne galvenā daļa.

en: Current connection is not secured with SSL.
lv: Šis savienojums nav aizsargāts ar SSL.

[ctx: Part of: %1, using %2 bits of a %3 bit key]
en: using %1 bit | using %1 bits
lv[0]: izmantojot %1 bitu
lv[1]: izmantojot %1 bitus
lv[2]: izmantojot %1 bitu

[ctx: Part of: %1, using %2 bits of a %3 bit key]
en: of a %1 bit key | of a %1 bit key
lv[0]: no %1 bita atslēgas
lv[1]: no %1 bitu atslēgas
lv[2]: no %1 bitu atslēgas

[ctx: The certificate is not trusted]
en: NO, there were errors:
lv: NĒ, bija kļūdas:

[ctx: The certificate is trusted]
en: Yes
lv: Jā

[ctx: %1 is the effective date of the certificate, %2 is the expiry date]
en: %1 to %2
lv: %1 līdz %2

en: Open file dialog
lv: Faila atvēršanas dialogs

en: Filename for clipboard content:
lv: Faila nosaukums starpliktuves saturam:

en: The clipboard has changed since you used 'paste': the chosen data format is no longer applicable. Please copy again what you wanted to paste.
lv: Starpliktuves saturs kopš ielīmēšanas izsaukšanas ir mainījies: izvēlētais datu formāts vairs nav pieejams. Lūdzu, nokopējiet ielīmējamo saturu vēlreiz.

en: &Paste File | &Paste %1 Files
lv[0]: &Ielīmēt %1 failu
lv[1]: &Ielīmēt %1 failus
lv[2]: &Ielīmēt %1 failu

en: &Paste URL | &Paste %1 URLs
lv[0]: &Ielīmēt %1 URL
lv[1]: &Ielīmēt %1 URL
lv[2]: &Ielīmēt %1 URL

en: &Paste Clipboard Contents
lv: &Ielīmēt starpliktuves saturu

[ctx: @action:inmenu]
en: Paste One Folder
lv: Ielīmēt vienu mapi

[ctx: @action:inmenu]
en: Paste One File
lv: Ielīmēt vienu datni

[ctx: @action:inmenu]
en: Paste One Item | Paste %1 Items
lv[0]: Ielīmēt %1vienumu
lv[1]: Ielīmēt %1 vienumus
lv[2]: Ielīmēt %1 vienumu

[ctx: @action:inmenu]
en: Paste Clipboard Contents...
lv: Ielīmēt starpliktuves saturu...

[ctx: @action:inmenu]
en: Paste
lv: Ielīmēt

en: Data format:
lv: Datu formāts:

en: Filename for dropped contents:
lv: Datnes nosaukums nomestajam saturam:

en: Date: %1
lv: Datums: %1

en: Size: %1
lv: Izmērs: %1

en: Appl&y to All
lv: Pielietot &visam

en: &Rename
lv: &Pārdēvēt

en: Suggest New &Name
lv: Ieteikt jaunu &nosaukumu

en: &Skip
lv: Izlai&st

en: Do not copy or move this folder, skip to the next item instead
lv: Nevajag kopēt vai pārvietot šo mapi, pāriet uz nākamo vienību

en: Do not copy or move this file, skip to the next item instead
lv: Nevajag kopēt vai pārvietot šo failu, pāriet uz nākamo vienību

[ctx: Write files into an existing folder]
en: &Write Into
lv: &Rakstīt iekš

en: Files and folders will be copied into the existing directory, alongside its existing contents.
    You will be prompted again in case of a conflict with an existing file in the directory.
lv: Faili un mapes tiks iekopēti šajā esošajā mapē, kopā ar jau esošo tās saturu.
    Jums vaicās, ja būs konflikts ar kādu eksistējošu failu mapē.

en: &Resume
lv: A&tsākt

en: This action would overwrite '%1' with itself.
    Please enter a new file name:
lv: Šī darbība pārrakstīs '%1' ar sevi.
    Lūdzu, ievadiet jaunu faila nosaukumu:

en: C&ontinue
lv: T&urpināt

en: This action will overwrite the destination.
lv: Šī darbība pārrakstīs mērķi.

en: Source
lv: Avots

en: Destination
lv: Mērķis

en: An older item named '%1' already exists.
lv: Vecāka vienība ar nosaukumu '%1' jau eksistē.

en: A similar file named '%1' already exists.
lv: Līdzīga datne ar nosaukumu '%1' jau eksistē.

en: A more recent item named '%1' already exists.
lv: Jaunāka vienība ar nosaukumu '%1' jau eksistē.

en: Rename:
lv: Pārdēvēt:

en: Information
lv: Informācija

en: Retry
lv: Mēģināt vēlreiz

en: Skip
lv: Izlaist

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, encryptionIndicator)
en: [padlock]
lv: [piekaramā atslēga]

[ctx: Web page address]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, addressTag)
en: Address:
lv: Adrese:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ipTag)
en: IP address:
lv: IP adrese:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, encryptionTag)
en: Encryption:
lv: Šifrēšana:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, detailsTag)
en: Details:
lv: Detaļas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sslVersionTag)
en: SSL version:
lv: SSL versija:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, certSelectorTag)
en: Certificate chain:
lv: Sertifikātu ķēde:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, trustedTag)
en: Trusted:
lv: Uzticams:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, validityPeriodTag)
en: Validity period:
lv: Derīguma termiņš:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, serialTag)
en: Serial number:
lv: Sērijas numurs:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, digestTag)
en: MD5 digest:
lv: MD5 kontrolskaitlis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sha1DigestTag)
en: SHA1 digest:
lv: SHA1 kontrolskaitlis:

en: The remote host did not send any SSL certificates.
    Aborting because the identity of the host cannot be established.
lv: Attālinātais dators nenosūtīja SSL sertifikātu.
    Pārtrauc, jo nevar noteikt datora identitāti.

[ctx: Warning about executing unknown program]
en: Warning
lv: Brīdinājums

[ctx: program name follows in a line edit below]
en: This will start the program:
lv: Šis palaidīs programmu:

en: If you do not trust this program, click Cancel
lv: Ja neuzticieties šai programmai, spiediet Atcelt
