kipi-plugins - en to bs translation catalogue (30 entries)

en: Privacy setting of the album that will be created (required).
bs: Postavke privatnosti albuma koji će biti kreiran (neophodno).

en: Only Me
bs: Samo ja

en: Only Friends
bs: Samo prijatelji

en: Friends of Friends
bs: Prijatelji prijatelja

en: My Networks and Friends
bs: Moja mreža i prijatelji

en: Everyone
bs: Svi

en: Validate previous session...
bs: Važeća prethodna sesija...

en: Upgrading to OAuth...
bs: Nadogradnja na OAuth...

en: Facebook Application Authorization
bs: Facebook autorizacija aplikacija

en: Please follow the instructions in the browser window. When done, copy the Internet address from your browser into the textbox below and press "OK".
bs: Molimo vas da slijedite uputstva u prozoru pregledača. Kada završite, kopirajte Internet adresu iz vašeg pregledača u polje za unos teksta i pritisnite "U redu".

en: Canceled by user.
bs: Prekinuto od strane korisnika.

en: The service is not available at this time.
bs: Servis nije trenutno dostupan.

en: The application has reached the maximum number of requests allowed.
bs: Aplikacija je dostigla maksimalan broj mogućih zahtjeva.

en: Invalid session key or session expired. Try to log in again.
bs: Nevažeća sesija, ili je sesija istekla. Pokušajte se ponovo prijaviti.

en: Invalid album ID.
bs: Nevažeći ID albuma.

en: Album is full.
bs: Album je pun.

en: Missing or invalid file.
bs: Nema datoteke ili je nevažeća datoteka.

en: Too many unapproved photos pending.
bs: Previše neodobrenih fotografija na čekanju.

en: Export to Facebook Web Service
bs: Eksportovano od strane Facebook Web Servisa

en: Start Upload
bs: Počni slanje

en: Start upload to Facebook web service
bs: Počni slanje na Facebook Web Servis

en: Author and maintainer
bs: Autor i održavalac

en: Facebook Call Failed: %1
bs: Facebook poziv prekinut: %1

en: Facebook export
bs: Facebook izvoz

en: Cannot open file
bs: Ne mogu otvoriti datoteku

en: Failed to upload photo into Facebook: %1
    Do you want to continue?
bs: Palo učitavanje slike na Facebook: %1?

en: Facebook Call Failed: %1
bs: Facebook poziv prekinut: %1

note: i18n: ectx: Menu (Export)
en: &Export
bs: &Izvezi

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
bs: Glavna alatna traka

en: Export to &Facebook...
bs: Eksportuj na &Facebook...
