kipi-plugins - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: Failed to upload photo
ca: Ha fallat en pujar la fotografia

en: Failed to list folders
ca: Ha fallat en llistar les carpetes

en: Export to Dropbox
ca: Exporta al Dropbox

en: Start Upload
ca: Comença la pujada

en: Start upload to Dropbox
ca: Comença la pujada al Dropbox

en: Dropbox Export
ca: Exportació al Dropbox

en: A tool to export images to Dropbox
ca: Una eina per a exportar imatges al Dropbox

en: Author
ca: Autor

en: No image selected. Please select which images should be uploaded.
ca: No s'ha seleccionat cap imatge. Si us plau, seleccioneu les imatges que s'haurien de pujar.

en: Login Failed
ca: Ha fallat l'inici de la sessió

en: Authentication failed. Do you want to try again?
ca: Ha fallat en l'autenticació. Ho voleu tornar a provar?

en: Dropbox export
ca: Exportació al Dropbox

en: Uploading Failed
ca: Ha fallat la pujada

en: Failed to upload photo to Dropbox.
    %1
    Do you want to continue?
ca: Ha fallat en pujar la fotografia al Dropbox.
    %1
    Voleu continuar?

en: Dropbox call failed:
    %1
ca: La crida al Dropbox ha fallat:
    %1

note: i18n: ectx: Menu (Export)
en: &Export
ca: &Exporta

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
ca: Barra d'eines principal

en: Export to &Dropbox...
ca: Exporta al &Dropbox...
