kipi-plugins - en to ca translation catalogue (87 entries)

en: Various
ca: Varis

en: Check if photo should be publicly visible or use Upload Options tab to specify this for all images
ca: Marqueu-ho si la fotografia ha de ser visible públicament o useu la pestanya Opcions de la pujada per a especificar-ho per a totes les imatges

en: Check if photo should be visible to family or use Upload Options tab to specify this for all images
ca: Marqueu-ho si la fotografia ha de ser visible per la família o useu la pestanya Opcions de la pujada per a especificar-ho per a totes les imatges

en: Check if photo should be visible to friends or use Upload Options tab to specify this for all images
ca: Marqueu-ho si la fotografia ha de ser visible per als amics o useu la pestanya Opcions de la pujada per a especificar-ho per a totes les imatges

en: Indicate the safety level for the photo or use Upload Options tab to specify this for all images
ca: Indiqueu el nivell de seguretat de la fotografia o useu la pestanya Opcions de la pujada per a especificar-ho per a totes les imatges

en: Indicate what kind of image this is or use Upload Options tab to specify this for all images
ca: Indiqueu quina classe d'imatge és aquesta o useu la pestanya Opcions de la pujada per a especificar-ho per a totes les imatges

en: Add extra tags per image or use Upload Options tab to add tags for all images
ca: Afegiu etiquetes extres per a la imatge o useu la pestanya Opcions de la pujada per a afegir etiquetes per a totes les imatges

en: Enter extra tags, separated by commas.
ca: Introduïu aquí les etiquetes extres, separades per comes.

en: Getting the maximum allowed file size.
ca: S'està obtenint la mida màxima permesa del fitxer.

en: File Size exceeds maximum allowed file size.
ca: La mida del fitxer excedeix la mida màxima permesa del fitxer.

en: No photo specified
ca: No s'ha especificat cap fotografia

en: General upload failure
ca: Error general durant la pujada

en: Filesize was zero
ca: La mida del fitxer era zero

en: Filetype was not recognized
ca: No s'ha reconegut el tipus de fitxer

en: User exceeded upload limit
ca: L'usuari ha excedit el límit de pujada

en: Invalid signature
ca: Signatura no vàlida

en: Missing signature
ca: Manca la signatura

en: Login Failed / Invalid auth token
ca: Ha fallat l'inici de la sessió / Testimoni d'autorització no vàlid

en: Invalid API Key
ca: Clau de l'API no vàlida

en: Service currently unavailable
ca: Servei no disponible actualment

en: Invalid Frob
ca: «Frob» no vàlid

en: Format "xxx" not found
ca: No s'ha trobat el format «xxx»

en: Method "xxx" not found
ca: No s'ha trobat el mètode «xxx»

en: Invalid SOAP envelope
ca: Embolcall SOAP no vàlid

en: Invalid XML-RPC Method Call
ca: Crida no vàlida al mètode XML-RPC

en: The POST method is now required for all setters
ca: Ara es requereix el mètode POST per a tots els dissenys

en: Unknown error
ca: Error desconegut

en: Error Occurred: %1
    Cannot proceed any further.
ca: Hi ha hagut un error: %1
    No es pot continuar.

en: PhotoSet creation failed:
ca: Ha fallat la creació del conjunt de fotografies:

en: Failed to fetch list of photo sets.
ca: Ha fallat en recuperar la llista dels conjunts de fotografies.

en: Failed to upload photo
ca: Ha fallat en pujar la fotografia

en: Failed to query photo information
ca: Ha fallat en consultar la informació de la fotografia

en: Remove Account
ca: Eliminació del compte

[ctx: photo permissions]
en: Public
ca: Pública

en: This is the list of images to upload to your Flickr account.
ca: Aquesta és la llista d'imatges a pujar al vostre compte de Flickr.

en: Extra tags
ca: Etiquetes extres

[ctx: photo permissions]
en: Family
ca: Família

[ctx: photo permissions]
en: Friends
ca: Amics

en: Safety level
ca: Nivell de seguretat

en: Content type
ca: Tipus de contingut

[ctx: photo safety level]
en: Safe
ca: Segur

[ctx: photo safety level]
en: Moderate
ca: Moderat

[ctx: photo safety level]
en: Restricted
ca: Restringit

[ctx: photo content type]
en: Photo
ca: Fotografia

[ctx: photo content type]
en: Screenshot
ca: Captura de pantalla

[ctx: photo content type]
en: Other
ca: Altres

en: Tag options
ca: Opcions de les etiquetes

en: Use Host Application Tags
ca: Usa les etiquetes d'aplicació del servidor

en: More tag options
ca: Més opcions de les etiquetes

en: Added Tags:
ca: Etiquetes afegides:

en: Enter new tags here, separated by commas.
ca: Introduïu aquí les etiquetes noves, separades per comes.

en: Add tags per image
ca: Afegeix etiquetes per imatge

en: If checked, you can set extra tags for each image in the File List tab
ca: Si està marcada, podeu definir etiquetes extres per a cada imatge a la pestanya de la llista de fitxers

en: Strip Spaces From Tags
ca: Elimina els espais de les etiquetes

en: Publication Options
ca: Opcions de publicació

[ctx: As in accessible for people]
en: Public (anyone can see them)
ca: Pública (tothom la pot veure)

en: Visible to Family
ca: Visible per a la família

en: Visible to Friends
ca: Visible per als amics

en: More publication options
ca: Més opcions de publicació

en: Safety level:
ca: Nivell de seguretat:

en: Safe
ca: Segur

en: Moderate
ca: Moderat

en: Restricted
ca: Restringit

en: Content type:
ca: Tipus de contingut:

en: <b><h2><a href='http://www.23hq.com'><font color="#7CD164">23</font></a> Export</h2></b>
ca: <b><h2>Exportació a <a href='http://www.23hq.com'><font color="#7CD164">23</font></a></h2></b>

en: <b><h2><a href='http://www.flickr.com'><font color="#0065DE">flick</font><font color="#FF0084">r</font></a> Export</h2></b>
ca: <b><h2>Exportació a <a href='http://www.flickr.com'><font color="#0065DE">flick</font><font color="#FF0084">r</font></a></h2></b>

en: Fewer publication options
ca: Menys opcions de publicació

en: Fewer tag options
ca: Menys opcions d'etiquetes

en: Export to %1 Web Service
ca: Exporta al servei web %1

en: Start Uploading
ca: Inici de la pujada

en: Flickr/23 Export
ca: Exporta al Flickr/23

en: A tool to export an image collection to a Flickr / 23 web service.
ca: Una eina per a exportar col·leccions d'imatges al servei web Flickr / 23.

en: Author and maintainer
ca: Autor i mantenidor

en: Developer
ca: Desenvolupador

en: Photostream Only
ca: Només per al Photostream

en: Flickr Export
ca: Exporta al Flickr

en: Failed to Fetch Photoset information from %1. %2
ca: Ha fallat en recuperar la informació del conjunt de fotografies des de %1. %2

en: Warning
ca: Avís

en: Failed to upload photo into %1. %2
    Do you want to continue?
ca: Ha fallat en pujar la fotografia al %1. %2
    Voleu continuar?

en: Continue
ca: Continua

en: Cancel
ca: Cancel·la

note: i18n: ectx: Menu (Export)
en: &Export
ca: &Exporta

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
ca: Barra d'eines principal

en: Export to Flick&r...
ca: Exporta al Flick&r...

en: Flickr Account Selector
ca: Selector de comptes del Flickr

en: Add another account
ca: Afegeix un altre compte

en: Choose the %1 account to use for exporting images:
ca: Escull el compte %1 per a exportar les imatges:
