kipi-plugins - en to ca translation catalogue (91 entries)

en: Google Drive Authorization
ca: Autorització del Google Drive

en: Please follow the instructions in the browser. After logging in and authorizing the application, copy the code from the browser, paste it in the textbox below, and click OK.
ca: Si us plau, seguiu les instruccions del navegador. Després d'iniciar la sessió i autoritzar l'aplicació, copieu el codi des del navegador, i enganxeu-lo en el quadre de text següent, i premeu «Bé».

en: Failed to list folders
ca: Ha fallat en llistar les carpetes

en: Failed to create folder
ca: No s'ha pogut crear la carpeta

en: Failed to upload photo
ca: Ha fallat en pujar la fotografia

en: No photo specified
ca: No s'ha especificat cap fotografia

en: General upload failure
ca: Error general durant la pujada

en: File-size was zero
ca: La mida del fitxer és zero

en: File-type was not recognized
ca: No s'ha reconegut el tipus de fitxer

en: User exceeded upload limit
ca: L'usuari ha excedit el límit de pujada

en: Invalid signature
ca: Signatura no vàlida

en: Missing signature
ca: Manca la signatura

en: Login failed / Invalid auth token
ca: Ha fallat l'inici de la sessió / Testimoni d'autorització no vàlid

en: Invalid API Key
ca: Clau de l'API no vàlida

en: Service currently unavailable
ca: Servei no disponible actualment

en: Invalid Frob
ca: «Frob» no vàlid

en: Format "xxx" not found
ca: No s'ha trobat el format «xxx»

en: Method "xxx" not found
ca: No s'ha trobat el mètode «xxx»

en: Invalid SOAP envelope
ca: Embolcall SOAP no vàlid

en: Invalid XML-RPC Method Call
ca: Crida no vàlida al mètode XML-RPC

en: The POST method is now required for all setters.
ca: Ara es requereix el mètode POST per a tots els dissenys.

en: Unknown error
ca: Error desconegut

en: Error occurred: %1
    Unable to proceed further.
ca: Hi ha hagut un error: %1
    No es pot continuar.

en: Failed to fetch photo-set list
ca: Ha fallat en recuperar la llista dels conjunts de fotografies

en: Failed to create album
ca: Ha fallat en crear l'àlbum

en: Tag path behavior :
ca: Comportament del camí d'etiquetes:

en: Leaf tags only
ca: Només les etiquetes finals

en: Export only the leaf tags of tag hierarchies
ca: Exporta només les etiquetes finals de les jerarquies d'etiquetes

en: Split tags
ca: Divisió de les etiquetes

en: Export the leaf tag and all ancestors as single tags.
ca: Exporta les etiquetes finals i tots els antecessors com a etiquetes simples.

en: Combined String
ca: Cadenes combinades

en: Build a combined tag string.
ca: Construeix una cadena d'etiquetes combinades.

en: Google Drive Export
ca: Exportador al Google Drive

en: A tool to export images to Google Drive
ca: Una eina per a exportar les imatges al Google Drive

en: Author and maintainer
ca: Autor i mantenidor

en: Developer
ca: Desenvolupador

en: Export to Google Drive
ca: Exporta al Google Drive

en: Start Upload
ca: Comença la pujada

en: Start upload to Google Drive
ca: Comença la pujada al Google Drive

en: Google Photos/PicasaWeb Export
ca: Exporta al Google Photos/PicasaWeb

en: A tool to export image collections to Google Photos/Picasa web service.
ca: Una eina per a exportar les col·leccions d'imatges al servei web del Google Photos/Picasa.

en: Export to Google Photos/PicasaWeb Service
ca: Exporta al servei web del Google Photos/PicasaWeb

en: Start upload to Google Photos/PicasaWeb Service
ca: Comença la pujada al servei web del Google Photos/PicasaWeb

en: Import from Google Photos/PicasaWeb Service
ca: Importa des del servei web del Google Photos/PicasaWeb

en: Start Download
ca: Comença la baixada

en: Start download from Google Photos/PicasaWeb service
ca: Comença la baixada des del servei web del Google Photos/PicasaWeb

en: Google Photos/PicasaWeb Call Failed: %1
ca: La crida al Google Photos/PicasaWeb ha fallat: %1

en: Google Photo Export
ca: Exporta al Google Photo

en: Google Drive Call Failed: %1
ca: La crida al Google Drive ha fallat: %1

en: The textbox is empty, please enter the code from the browser in the textbox. To complete the authentication click "Change Account", or "Start Upload" to authenticate again.
ca: El quadre de text està buit, introduïu el codi des del navegador en el quadre de text. Per a completar l'autenticació cliqueu «Canvia el compte», o «Comença la pujada» per a tornar a autenticar-se.

en: No image selected. Please select which images should be uploaded.
ca: No s'ha seleccionat cap imatge. Si us plau, seleccioneu les imatges que s'haurien de pujar.

en: Warning
ca: Avís

en: Authentication failed. Click "Continue" to authenticate.
ca: Ha fallat en l'autenticació. Cliqueu a «Continua» per a autenticar.

en: Continue
ca: Continua

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Google Drive export
ca: Exportador al Google Drive

en: Failed to save photo: %1
    Do you want to continue?
ca: Ha fallat en desar la fotografia: %1
    Voleu continuar?

en: Failed to download photo: %1
    Do you want to continue?
ca: Ha fallat en baixar la fotografia: %1
    Voleu continuar?

en: Failed to save image to %1
ca: Ha fallat en desar la imatge a %1

en: Failed to upload photo to %1.
    %2
    Do you want to continue?
ca: Ha fallat en pujar la fotografia al %1.
    %2
    Voleu continuar?

[ctx: %1 is the error string, %2 is the error code]
en: An authentication error occurred: %1 (%2)
ca: S'ha produït un error d'autenticació: %1 (%2)

en: Google Drive call failed:
    %1
ca: La crida al Google Drive ha fallat:
    %1

en: Google Photos/PicasaWeb call failed:
    %1
ca: La crida al Google Photos/PicasaWeb ha fallat:
    %1

[ctx: @title:window]
en: Warning
ca: Avís

en: After you have been logged out in the browser, click "Continue" to authenticate for another account
ca: Després de finalitzar la sessió en el navegador, cliqueu a «Continua» per a autenticar-vos en un altre compte

note: i18n: ectx: Menu (Export)
en: &Export
ca: &Exporta

note: i18n: ectx: Menu (Import)
en: &Import
ca: &Importa

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
ca: Barra d'eines principal

en: Access Level
ca: Nivell d'accés

en: These are security and privacy settings for the new Google Photos/PicasaWeb album.
ca: Aquest és l'arranjament de seguretat i privadesa del nou àlbum del Google Photos/PicasaWeb.

[ctx: google photos/picasaweb album privacy]
en: Public
ca: Públic

en: Public album is listed on your public Google Photos/PicasaWeb page.
ca: Un àlbum públic es llista a la vostra pàgina pública del Google Photos/PicasaWeb.

[ctx: google photos/picasaweb album privacy]
en: Unlisted / Private
ca: No llistat / Privat

en: Unlisted album is only accessible via URL.
ca: Un àlbum no llistat només és accessible via URL.

[ctx: google photos/picasaweb album privacy]
en: Sign-In Required to View
ca: Es requereix iniciar la sessió per a visualitzar

en: Unlisted album require Sign-In to View
ca: Un àlbum no llistat requereix iniciar la sessió per a visualitzar

en: Privacy:
ca: Privadesa:

en: Export to &Google Drive...
ca: Exporta al &Google Drive...

en: Export to &Google Photos/PicasaWeb...
ca: Exporta al &Google Photos/PicasaWeb...

en: Import from &Google Photos/PicasaWeb...
ca: Importa des del &Google Photos/PicasaWeb...

en: Add As New
ca: Afegeix com a nou

en: Item will be added alongside the linked version.
ca: L'element s'afegirà conjuntament amb la versió enllaçada.

en: Add All
ca: Afegeix-ho tot

en: Items will be added alongside the linked version. You will not be prompted again.
ca: Els elements s'afegiran conjuntament amb la versió enllaçada. No se us tornarà a preguntar.

en: Replace
ca: Substitueix

en: Item will be replacing the linked version.
ca: L'element substituirà la versió enllaçada.

en: Replace All
ca: Substitueix-ho tot

en: Items will be replacing the linked version. You will not be prompted again.
ca: Els elements substituiran la versió enllaçada. No se us tornarà a preguntar.

en: A linked item already exists.
ca: Ja existeix un element enllaçat.

en: Destination
ca: Destinació

en: Source
ca: Origen
