kipi-plugins - en to ca translation catalogue (23 entries)

en: Authenticating the user
ca: S'està autenticant l'usuari

en: Getting galleries from server
ca: S'estan obtenint les galeries des del servidor

en: Successfully retrieved galleries
ca: S'han recuperat amb èxit les galeries

en: Make private
ca: Fer privat

en: Tags (optional):
ca: Etiquetes (opcional):

en: Remove information bar on thumbnails
ca: Suprimeix la barra d'informació a les miniatures

[ctx: @item:inlistbox]
en: Add to root folder
ca: Afegeix a la carpeta arrel

[ctx: @item:inlistbox]
en: Create new gallery
ca: Crea una galeria nova

en: Export to Imageshack
ca: Exporta a l'Imageshack

en: Upload
ca: Puja

en: Start upload to Imageshack web service
ca: Comença la pujada al servei web Imageshack

en: Imageshack Export
ca: Exportador a l'Imageshack

en: A tool to export images to Imageshack web service.
ca: Una eina per a exportar imatges al servei web Imageshack.

en: Author
ca: Autor

en: Image Shack Export
ca: Exportació a l'Image Shack

en: Authenticating...
ca: S'està autenticant...

en: Login failed: %1
ca: Ha fallat l'inici de la sessió: %1

en: Failed to get galleries list: %1
ca: Ha fallat en obtenir la llista de galeries: %1

en: Uploading Failed
ca: Ha fallat la pujada

en: Failed to upload photo into Imageshack: %1
    Do you want to continue?
ca: Ha fallat en pujar la fotografia a l'Imageshack: %1
    Voleu continuar?

note: i18n: ectx: Menu (Export)
en: &Export
ca: &Exporta

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
ca: Barra d'eines principal

en: Export to &Imageshack...
ca: Exporta a l'&Imageshack...
