kipi-plugins - en to ca translation catalogue (26 entries)

en: Could not authorize
ca: No s'ha pogut autoritzar

en: Could not open file
ca: No s'ha pogut obrir el fitxer

en: Thumbnail
ca: Miniatura

en: Submission title
ca: Presenta el títol

en: Submission description
ca: Presenta la descripció

en: Imgur URL
ca: URL d'Imgur

en: Imgur Delete URL
ca: Suprimeix l'URL d'Imgur

en: Logged in as:
ca: Connectat com a:

en: Forget
ca: Oblida

en: Upload Anonymously
ca: Puja anònimament

en: Export to imgur.com
ca: Exporta a imgur.com

en: Upload
ca: Puja

en: Start upload to Imgur
ca: Comença la pujada a Imgur

en: Imgur Export
ca: Exportador a Imgur

en: A tool to export images to Imgur web service
ca: Una eina per a exportar imatges al servei web Imgur

en: Author
ca: Autor

en: Developer
ca: Desenvolupador

en: <Not logged in>
ca: <No connectat>

en: Authorization Failed
ca: Ha fallat l'autorització

en: Failed to log into Imgur: %1
ca: Ha fallat en connectar-se a Imgur: %1

en: Uploading Failed
ca: Ha fallat la pujada

en: Failed to upload photo to Imgur: %1
ca: Ha fallat en pujar la fotografia a Imgur: %1

en: Failed to upload photo to Imgur: %1
    Do you want to continue?
ca: Ha fallat en pujar la fotografia a Imgur: %1
    Voleu continuar?

note: i18n: ectx: Menu (Export)
en: &Export
ca: &Exporta

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
ca: Barra d'eines principal

en: Export to &Imgur...
ca: Exporta a &Imgur...
