kipi-plugins - en to ca translation catalogue (75 entries)

note: i18n: ectx: Menu (Export)
en: &Export
ca: &Exporta

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
ca: Barra d'eines principal

en: Export to MediaWiki...
ca: Exporta al MediaWiki...

en: Error on file '%1'
ca: Error en el fitxer «%1»

en: Error on file '%1': %2
ca: Error en el fitxer «%1»: %2

en: Uploaded via KIPI uploader
ca: Pujat mitjançant el pujador del KIPI

en: Select an image
ca: Selecciona una imatge

en: This is a clickable link to open the MediaWiki home page in a web browser.
ca: Aquest és un enllaç que podeu clicar per a obrir la pàgina inicial del MediaWiki en un navegador web.

en: This is the list of images to upload to the wiki.
ca: Aquesta és la llista de les imatges a pujar al wiki.

en: This is the login form to your account on the chosen wiki.
ca: Aquest és el formulari de connexió al vostre compte al wiki escollit.

en: Title:
ca: Títol:

en: Date:
ca: Data:

en: Description:
ca: Descripció:

en: Latitude:
ca: Latitud:

en: Longitude:
ca: Longitud:

en: Account
ca: Compte

en: This is the login form to your MediaWiki account.
ca: Aquest és el formulari de connexió al vostre compte del MediaWiki.

en: New
ca: Nou

en: Add a wiki to this list
ca: Afegeix un wiki a la llista

en: Wikipedia
ca: Viquipèdia

en: These are options for adding a Wiki.
ca: Aquestes són les opcions per a afegir un wiki.

en: Name:
ca: Nom:

en: API URL:
ca: URL de l'API:

en: Add
ca: Afegeix

en: Add a new wiki
ca: Afegeix un wiki nou

en: Login:
ca: Usuari:

en: Password:
ca: Contrasenya:

en: &Log in
ca: &Inicia la sessió

en: Login Information
ca: Informació per a l'inici de la sessió

[ctx: Name of the wiki the user is currently logged on]
en: Logged on:
ca: Connectat a:

[ctx: Username which is used to connect to the wiki]
en: Logged as:
ca: Connectat com a:

en: Change Account
ca: Canvia de compte

en: Logout and change the account used for transfer
ca: Desconnecta i canvia el compte emprat per a transferir

en: Information
ca: Informació

en: Author:
ca: Autor:

en: Source:
ca: Origen:

en: License:
ca: Llicència:

en: Own work, Creative Commons Attribution-Share Alike 4.0
ca: Treball propi, Creative Commons Reconeixement-Compartir Igual 3.0

en: Own work, multi-license with CC-BY-SA-3.0 and GFDL
ca: Treball propi, llicència múltiple amb CC-BY-SA-3.0 i GFDL

en: Own work, multi-license with CC-BY-SA-3.0 and older
ca: Treball propi, llicència múltiple amb CC-BY-SA-3.0 i anterior

en: Own work, Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0
ca: Treball propi, Creative Commons Reconeixement-Compartir Igual 3.0

en: Own work, Creative Commons Attribution 3.0
ca: Treball propi, Creative Commons Reconeixement 3.0

en: Own work, release into public domain under the CC-Zero license
ca: Treball propi, publicat en el domini públic amb la llicència CC-Zero

en: Author died more than 100 years ago
ca: L'autor va morir fa més de 100 anys

en: Photo of a two-dimensional work whose author died more than 100 years ago
ca: Fotografia d'un treball en dues dimensions en què l'autor va morir fa més de 100 anys

en: First published in the United States before 1923
ca: Es va publicar per primer cop als Estats Units abans del 1923

en: Work of a U.S. government agency
ca: Treball d'una agència del govern dels EUA

en: Simple typefaces, individual words or geometric shapes
ca: Text senzill, paraules individuals o figures geomètriques

en: Logos with only simple typefaces, individual words or geometric shapes
ca: Logotips amb text senzill, paraules individuals o figures geomètriques

en: No license specified (not recommended for public wiki sites)
ca: No s'ha especificat cap llicència (no es recomana per als llocs de wiki públics)

en: Generic categories:
ca: Categories genèriques:

en: This is a place to enter categories that will be added to all the files.
ca: Aquest és un lloc per a introduir quines categories s'afegiran a tots els fitxers.

en: Generic text:
ca: Text genèric:

en: This is a place to enter text that will be added to all the files, below the Information template.
ca: Aquest és un lloc per a introduir el text que s'afegirà a tots els fitxers, per sota de la plantilla d'informació.

en: Upload comments:
ca: Puja els comentaris:

en: This is a place to enter text that will be used as upload comments. The default of 'Uploaded via KIPI uploader' will be used if empty.
ca: Aquest és un lloc per a introduir el text que s'usarà com a comentaris de la pujada. El predeterminat és «Pujat mitjançant el pujador del KIPI» i s'usarà quan resti buit.

en: Options
ca: Opcions

en: These are options that will be applied to photos before upload.
ca: Aquestes són les opcions que s'aplicaran a les fotografies abans de pujar-les.

en: Resize photos before uploading
ca: Redimensiona les fotografies abans de pujar-les

en: Maximum size:
ca: Mida màxima:

en: JPEG quality:
ca: Qualitat JPEG:

en: Remove metadata from file
ca: Suprimeix les metadades del fitxer

en: Remove coordinates from file
ca: Suprimeix les coordenades del fitxer

en: Items Properties
ca: Propietats dels elements

en: Upload Settings
ca: Configuració de la pujada

en: Export to MediaWiki
ca: Exporta al MediaWiki

en: Start Upload
ca: Comença la pujada

en: Start upload to MediaWiki
ca: Comença la pujada al MediaWiki

en: MediaWiki export
ca: Exportador al MediaWiki

en: A tool to export image collection to a MediaWiki installation.
    Using libmediawiki version %1
ca: Una eina per a exportar col·leccions d'imatges a una instal·lació del MediaWiki.
    S'empra la versió %1 de la «libmediawiki»

en: Author
ca: Autor

en: Developer
ca: Desenvolupador

en: Login Error
ca: Error en iniciar la sessió

en: Please check your credentials and try again.
ca: Comproveu les credencials i torneu-ho a intentar.

en: Upload finished with no errors.
ca: La pujada ha acabat sense errors.
