kipi-plugins - en to ca translation catalogue (43 entries)

note: i18n: ectx: Menu (Export)
en: &Export
ca: &Exporta

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
ca: Barra d'eines principal

[ctx: piwigo login settings]
en: Username:
ca: Nom de l'usuari:

[ctx: piwigo login settings]
en: Password:
ca: Contrasenya:

en: Check if %1 already exists
ca: Verifica si ja existeix %1

en: Piwigo URL probably incorrect
ca: L'URL del Piwigo probablement és incorrecte

en: Incorrect username or password specified
ca: S'han indicat un nom d'usuari o contrasenya incorrectes

en: Upload to Piwigo version < 2.4 is no longer supported
ca: La pujada al Piwigo versió < 2.4 no està admesa

en: Invalid response received from remote Piwigo
ca: S'ha rebut una resposta no vàlida del Piwigo remot

en: Failed to list albums
ca: Ha fallat en llistar els àlbums

en: Photo '%1' already exists.
ca: La fotografia «%1» ja existeix.

en: Failed to upload photo
ca: Ha fallat en pujar la fotografia

en: Photo '%1' already exists in this album.
ca: La fotografia «%1» ja existeix en aquest àlbum.

en: Error : Cannot open photo: %1
ca: Error: No s'ha pogut obrir la fotografia: %1

en: Upload the chunk %1/%2 of %3
ca: Puja el fragment %1/%2 de %3

en: Warning : The full size photo cannot be uploaded.
ca: Avís: No s'ha pogut pujar la mida completa de la fotografia.

en: Upload the metadata of %1
ca: Puja les metadades de %1

en: Invalid response received from remote Piwigo (%1)
ca: S'ha rebut una resposta no vàlida des del Piwigo remot (%1)

en: Visit Piwigo website
ca: Visiteu la pàgina del Piwigo

en: Albums
ca: Àlbums

en: Change Account
ca: Canvia de compte

en: Options
ca: Opcions

en: Resize photos before uploading
ca: Redimensiona les fotografies abans de pujar-les

en: Maximum width:
ca: Amplada màxima:

en: Maximum height:
ca: Alçada màxima:

en: Resized JPEG quality:
ca: Canvia de mida amb la qualitat del JPEG:

en: Piwigo Export
ca: Exportació al Piwigo

en: A tool to export image collections to a remote Piwigo server.
ca: Una eina per a exportar col·leccions d'imatges a un servidor Piwigo remot.

en: Developer
ca: Desenvolupador

en: Start Upload
ca: Comença la pujada

en: Login Failed
ca: Ha fallat l'inici de la sessió

en: Failed to login into remote piwigo.
ca: Ha fallat en connectar al piwigo remot.

en: 
    Do you want to check your settings and try again?
ca: 
    Voleu comprovar l'arranjament i tornar a intentar-ho?

en: Edit Piwigo Data
ca: Edita les dades del Piwigo

en: Album
ca: Àlbum

en: Image
ca: Imatge

en: Nothing to upload - please select photos to upload.
ca: Res a pujar: seleccioneu les fotografies a pujar.

en: The file %1 is not a supported image or video format
ca: El fitxer %1 no té cap format d'imatge o vídeo admès

en: Uploading file %1
ca: S'està pujant el fitxer %1

en: Uploading Failed
ca: Ha fallat la pujada

en: Failed to upload media into remote Piwigo.
ca: Ha fallat en pujar el suport al Piwigo remot.

en: 
    Do you want to continue?
ca: 
    Voleu continuar?

en: Export to &Piwigo...
ca: Exporta al &Piwigo...
