kipi-plugins - en to ca translation catalogue (31 entries)

note: i18n: ectx: Menu (Export)
en: &Export
ca: &Exporta

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
ca: Barra d'eines principal

en: Visibility
ca: Visibilitat

en: Set the visibility of the album
ca: Estableix la visibilitat de l'àlbum

en: Public
ca: Públic

en: Export to &Rajce.net...
ca: Exporta al &Rajce.net...

en: Not logged in
ca: No s'ha accedit al compte

en: Unknown error
ca: Error desconegut

en: Invalid command
ca: Ordre no vàlida

en: Invalid login name or password
ca: Nom d'accés o contrasenya no vàlids

en: Session expired
ca: La sessió ha expirat

en: Unknown album
ca: Àlbum desconegut

en: Failed to open album
ca: Ha fallat en obrir l'àlbum

en: The album name cannot be empty
ca: El nom de l'àlbum no pot estar buit

en: Failed to create album
ca: Ha fallat en crear l'àlbum

en: Album does not exist
ca: L'àlbum no existeix

en: File upload failed
ca: Ha fallat la pujada

en: Unsupported file extension
ca: Extensió de fitxer no admesa

en: Logging in %v%
ca: S'està iniciant la sessió a %v%

en: Logging out %v%
ca: S'està tancant la sessió a %v%

en: Loading albums %v%
ca: S'estan carregant els àlbums %v%

en: Creating album %v%
ca: S'està creant l'àlbum %v%

en: Opening album %v%
ca: S'està obrint l'àlbum %v%

en: Closing album %v%
ca: S'està tancant l'àlbum %v%

en: Adding photos %v%
ca: S'estan afegint les fotografies %v%

en: Export to Rajce.net
ca: Exporta al Rajce.net

en: Start Upload
ca: Comença la pujada

en: Start upload to Rajce.net
ca: Comença la pujada al Rajce.net

en: Rajce.net Export
ca: Exporta al Rajce.net

en: A tool to export image collections to Rajce.net.
ca: Una eina per a exportar col·leccions d'imatges al Rajce.net.

en: Author
ca: Autor
