kipi-plugins - en to ca translation catalogue (28 entries)

en: Target location:
ca: Ubicació de la destinació:

en: Sets the target address to upload the images to. This can be any address as used in Dolphin or Konqueror, e.g. ftp://my.server.org/sub/folder.
ca: Indica l'adreça de la destinació a on pujar les imatges. Pot ser una adreça emprada en el Dolphin o el Konqueror, p. ex. ftp://elmeu.servidor.org/sub/carpeta.

en: Select target location...
ca: Seleccioneu la ubicació de la destinació...

en: This is the list of images to upload to the specified target.
ca: Aquesta és la llista de les imatges a pujar a la destinació especificada.

en: Select target...
ca: Seleccioneu la destinació...

en: All Files (*)
ca: Tots els fitxers (*)

en: <not selected>
ca: <no seleccionat>

en: Export to Remote Storage
ca: Exportació a un emmagatzematge remot

en: Start export
ca: Inicia l'exportació

en: Start export to the specified target
ca: Inicia l'exportació a la destinació especificada

en: Export to remote storage
ca: Exporta a un emmagatzematge remot

en: A tool to export images over network using KIO-Slave
ca: Una eina per a exportar imatges per xarxa emprant l'esclau KIO

en: Developer and maintainer
ca: Desenvolupador i mantenidor

en: Upload not completed
ca: No s'ha completat la pujada

en: Some of the images have not been transferred and are still in the list. You can retry to export these images now.
ca: Algunes de les imatges no s'han transferit i encara són a la llista. Ara podeu tornar a intentar exportar-les.

en: This is the list of images to import into the current album.
ca: Aquesta és la llista de les imatges a importar a l'àlbum actual.

en: Import from Remote Storage
ca: Importació des d'un emmagatzematge remot

en: Start import
ca: Inicia la importació

en: Start importing the specified images into the currently selected album.
ca: Inicia la importació de les imatges especificades en l'àlbum actualment seleccionat.

en: Import from remote storage
ca: Importa des d'un emmagatzematge remot

en: A tool to import images over network
ca: Una eina per a importar imatges per la xarxa

en: Import not completed
ca: No s'ha completat la importació

en: Some of the images have not been transferred and are still in the list. You can retry to import these images now.
ca: Algunes de les imatges no s'han transferit i encara són a la llista. Ara podeu tornar a intentar importar-les.

note: i18n: ectx: Menu (Import)
en: &Import
ca: &Importa

note: i18n: ectx: Menu (Export)
en: &Export
ca: &Exporta

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
ca: Barra d'eines principal

en: Export to remote storage...
ca: Exporta a un emmagatzematge remot...

en: Import from remote storage...
ca: Importa des de l'emmagatzematge remot...
