kipi-plugins - en to ca translation catalogue (83 entries)

note: i18n: ectx: Menu (Import)
en: &Import
ca: &Importa

note: i18n: ectx: Menu (Export)
en: &Export
ca: &Exporta

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
ca: Barra d'eines principal

en: Export to &SmugMug...
ca: Exporta a &SmugMug...

en: Import from &SmugMug...
ca: Importa des de &SmugMug...

en: SmugMug New Album
ca: Àlbum nou de SmugMug

en: Album
ca: Àlbum

en: These are basic settings for the new SmugMug album.
ca: Aquest és l'arranjament bàsic del nou àlbum de SmugMug.

en: Title of the album that will be created (required).
ca: Títol de l'àlbum que es crearà (requerit).

en: Category of the album that will be created (required).
ca: Categoria de l'àlbum que es crearà (requerida).

en: Subcategory of the album that will be created (optional).
ca: Subcategoria de l'àlbum que es crearà (opcional).

en: Description of the album that will be created (optional).
ca: Descripció de l'àlbum que es crearà (opcional).

en: Album template for the new album (optional).
ca: Plantilla d'àlbum per al nou àlbum (opcional).

[ctx: new smug album dialog]
en: Title:
ca: Títol:

[ctx: new smug album dialog]
en: Category:
ca: Categoria:

[ctx: new smug album dialog]
en: Subcategory:
ca: Subcategoria:

[ctx: new smug album dialog]
en: Description:
ca: Descripció:

[ctx: new smug album dialog]
en: Template:
ca: Plantilla:

en: Security && Privacy
ca: Seguretat i privadesa

en: These are security and privacy settings for the new SmugMug album.
ca: Aquest és l'arranjament de seguretat i privadesa del nou àlbum de SmugMug.

[ctx: smug album privacy]
en: Public
ca: Públic

en: Public album is listed on your public SmugMug page.
ca: Un àlbum públic es llista a la vostra pàgina pública de SmugMug.

[ctx: smug album privacy]
en: Unlisted
ca: No llistat

en: Unlisted album is only accessible via URL.
ca: Un àlbum no llistat només és accessible via URL.

en: Require password to access the album (optional).
ca: Requereix una contrasenya per a accedir a l'àlbum (opcional).

en: Password hint to present to users in the password prompt (optional).
ca: Consell de contrasenya que es presenta als usuaris en sol·licitar la contrasenya (opcional).

en: Privacy:
ca: Privadesa:

en: Password:
ca: Contrasenya:

en: Password Hint:
ca: Consell de la contrasenya:

en: Logging in to SmugMug service...
ca: S'està iniciant la sessió al servei de SmugMug...

en: Login failed
ca: Ha fallat l'inici de la sessió

en: Invalid user/nick/password
ca: Usuari/sobrenom/contrasenya no vàlid

en: Invalid API key
ca: Clau de l'API no vàlida

en: This is the list of images to upload to your SmugMug account.
ca: Aquesta és la llista d'imatges a pujar al vostre compte de SmugMug.

en: This is a clickable link to open the SmugMug home page in a web browser.
ca: Aquest és un enllaç que podeu clicar per a obrir la pàgina inicial del MediaWiki en un navegador web.

en: Account
ca: Compte

en: This is the SmugMug account that will be used to authenticate.
ca: Aquest és el compte de SmugMug que s'emprarà per a autenticar.

[ctx: smug account login]
en: Anonymous
ca: Anònim

en: Login as anonymous to SmugMug web service.
ca: Entra com a anònim al servei web de SmugMug.

en: SmugMug Account
ca: Compte de SmugMug

en: Login to SmugMug web service using email and password.
ca: Entra al servei web de SmugMug emprant un correu electrònic i contrasenya.

[ctx: smug account settings]
en: Name:
ca: Nom:

[ctx: smug account settings]
en: Email:
ca: Correu electrònic:

en: Change Account
ca: Canvia de compte

en: Change SmugMug Account used to authenticate
ca: Canvia el compte de SmugMug emprat per a autenticar-se

en: This is the SmugMug album that will be used for transfer.
ca: Aquest és l'àlbum de SmugMug que s'emprarà en la transferència.

en: Nickname:
ca: Sobrenom:

en: Nickname of SmugMug user to list albums.
ca: Sobrenom de l'usuari de SmugMug per a llistar els àlbums.

en: Site Password:
ca: Contrasenya del lloc:

en: Site-wide password for specified SmugMug nick/user.
ca: Contrasenya de tot el lloc per al sobrenom/usuari especificat de SmugMug.

en: Album Password:
ca: Contrasenya de l'àlbum:

en: Password for SmugMug album.
ca: Contrasenya per a l'àlbum de SmugMug.

en: New Album
ca: Àlbum nou

en: Create new SmugMug album
ca: Crea un àlbum nou a SmugMug

[ctx: reload album list]
en: Reload
ca: Torna a carregar

en: Reload album list
ca: Torna a carregar la llista d'àlbums

en: Destination
ca: Destinació

en: This is the location where SmugMug images will be downloaded.
ca: Aquest és el lloc a on es baixaran les imatges de SmugMug.

en: Options
ca: Opcions

en: These are options that will be applied to images before upload.
ca: Aquestes són les opcions que s'aplicaran a les imatges abans de pujar-les.

en: Resize photos before uploading
ca: Redimensiona les fotografies abans de pujar-les

en: Maximum dimension:
ca: Dimensió màxima:

en: JPEG quality:
ca: Qualitat JPEG:

en: Import from SmugMug Web Service
ca: Importa des del servei web de SmugMug

en: Start Download
ca: Comença la baixada

en: Start download from SmugMug web service
ca: Comença la baixada des del servei web de SmugMug

en: Export to SmugMug Web Service
ca: Exporta al servei web de SmugMug

en: Start Upload
ca: Comença la pujada

en: Start upload to SmugMug web service
ca: Comença la pujada al servei web de SmugMug

en: Smug Import/Export
ca: Importació/exportació a Smug

en: A tool to import/export image collections from/to the SmugMug web service.
ca: Una eina per a importar/exportar col·leccions d'imatges des del/al servei web de SmugMug.

en: Author and maintainer
ca: Autor i mantenidor

en: <qt>Enter the <b>email address</b> and <b>password</b> for your <a href="http://www.smugmug.com">SmugMug</a> account</qt>
ca: <qt>Introduïu l'<b>adreça de correu electrònic</b> i la <b>contrasenya</b> del vostre compte a <a href="http://www.smugmug.com">SmugMug</a></qt>

en: SmugMug Call Failed: %1
ca: La crida a SmugMug ha fallat: %1

en: &lt;none&gt;
ca: &lt;cap&gt;

en: Smug Import
ca: Importa a Smug

en: Smug Export
ca: Exporta a Smug

en: Cannot open file
ca: No s'ha pogut obrir el fitxer

en: Uploading Failed
ca: Ha fallat la pujada

en: Failed to upload photo to SmugMug.
    %1
    Do you want to continue?
ca: Ha fallat en pujar la fotografia a SmugMug:
    %1
    Voleu continuar?

en: Processing Failed
ca: Ha fallat el processament

en: Failed to save photo: %1
    Do you want to continue?
ca: Ha fallat en desar la fotografia: %1
    Voleu continuar?

en: Failed to download photo: %1
    Do you want to continue?
ca: Ha fallat en baixar la fotografia: %1
    Voleu continuar?
