kipi-plugins - en to ca@valencia translation catalogue (20 entries)

en: Error
ca@valencia: S'ha produït un error

en: Failed to upload photo
ca@valencia: No s'ha pogut pujar la fotografia

en: Failed to list folders
ca@valencia: No s'han pogut llistar les carpetes

en: Export to Dropbox
ca@valencia: Exporta cap a Dropbox

en: Start Upload
ca@valencia: Comença la pujada

en: Start upload to Dropbox
ca@valencia: Comença la pujada a Dropbox

en: Dropbox Export
ca@valencia: Exporteu cap a Dropbox

en: A tool to export images to Dropbox
ca@valencia: Una eina per a exportar imatges a Dropbox

en: Author
ca@valencia: Autoria

[ctx: @title:window]
en: Error
ca@valencia: S'ha produït un error

en: No image selected. Please select which images should be uploaded.
ca@valencia: No s'ha seleccionat cap imatge. Seleccioneu les imatges que s'haurien de pujar.

en: Login Failed
ca@valencia: No s'ha pogut fer l'inici de la sessió

en: Authentication failed. Do you want to try again?
ca@valencia: No s'ha pogut fer l'autenticació. Ho voleu tornar a provar?

en: Dropbox export
ca@valencia: Exporteu cap a Dropbox

en: Uploading Failed
ca@valencia: Ha fallat la pujada

en: Failed to upload photo to Dropbox.
    %1
    Do you want to continue?
ca@valencia: No s'ha pogut pujar la fotografia a Dropbox.
    %1
    Voleu continuar?

en: Dropbox call failed:
    %1
ca@valencia: La crida a Dropbox ha fallat:
    %1

note: i18n: ectx: Menu (Export)
en: &Export
ca@valencia: &Exporta

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
ca@valencia: Barra d'eines principal

en: Export to &Dropbox...
ca@valencia: Exporta cap a &Dropbox...
