kipi-plugins - en to ca@valencia translation catalogue (39 entries)

en: Privacy setting of the album that will be created (required).
ca@valencia: Opció de la privadesa de l'àlbum que es crearà (requerit).

en: Only Me
ca@valencia: Només jo

en: Only Friends
ca@valencia: Només els amics

en: Friends of Friends
ca@valencia: Amics dels amics

en: My Networks and Friends
ca@valencia: Les meues xarxes i amics

en: Everyone
ca@valencia: Tothom

en: Validate previous session...
ca@valencia: Valida la sessió anterior...

en: Upgrading to OAuth...
ca@valencia: S'està actualitzant a «OAuth»...

en: Facebook Application Authorization
ca@valencia: Autorització de l'aplicació de Facebook

en: Please follow the instructions in the browser window. When done, copy the Internet address from your browser into the textbox below and press "OK".
ca@valencia: Per favor, seguiu les instruccions de la finestra del navegador. Quan estiga fet, copieu l'adreça d'Internet del navegador al quadro de text següent i premeu «Bé».

en: Canceled by user.
ca@valencia: Cancel·lat per l'usuari.

en: The service is not available at this time.
ca@valencia: En estos moments el servei no està disponible.

en: The application has reached the maximum number of requests allowed.
ca@valencia: L'aplicació ha arribat al nombre màxim de peticions permeses.

en: Invalid session key or session expired. Try to log in again.
ca@valencia: La clau de la sessió no és vàlida o ha caducat. Proveu de tornar a connectar-vos.

en: Invalid album ID.
ca@valencia: L'identificador de l'àlbum no és vàlid.

en: Album is full.
ca@valencia: L'àlbum és ple.

en: Missing or invalid file.
ca@valencia: Falta un fitxer o no és vàlid.

en: Too many unapproved photos pending.
ca@valencia: Hi ha massa fotografies pendents d'aprovació.

en: Error
ca@valencia: S'ha produït un error

en: Export to Facebook Web Service
ca@valencia: Exporta al servei web Facebook

en: Start Upload
ca@valencia: Comença la pujada

en: Start upload to Facebook web service
ca@valencia: Comença la pujada al servei web Facebook

en: Facebook Export
ca@valencia: Exporta a Facebook

en: A tool to export image collection to/from Facebook web service.
ca@valencia: Una eina per a exportar les col·leccions d'imatges a/des del servei web Facebook.

en: Author and maintainer
ca@valencia: Autoria i mantenidor

en: <auto create>
ca@valencia: <crea automàticament>

en: Facebook Call Failed: %1
ca@valencia: La crida a Facebook ha fallat: %1

en: Warning
ca@valencia: Avís

en: After you have been logged out in the browser, click "Continue" to authenticate for another account
ca@valencia: Després de finalitzar la sessió en el navegador, cliqueu en «Continua» per a autenticar-vos en un altre compte

en: Continue
ca@valencia: Continua

en: Cancel
ca@valencia: Cancel·la

en: Facebook export
ca@valencia: Exporta a Facebook

en: Cannot open file
ca@valencia: No s'ha pogut obrir el fitxer

en: Uploading Failed
ca@valencia: Ha fallat la pujada

en: Failed to upload photo into Facebook: %1
    Do you want to continue?
ca@valencia: No s'ha pogut pujar la fotografia a Facebook: %1
    Voleu continuar?

en: Facebook Call Failed: %1
ca@valencia: La crida a Facebook ha fallat: %1

note: i18n: ectx: Menu (Export)
en: &Export
ca@valencia: &Exporta

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
ca@valencia: Barra d'eines principal

en: Export to &Facebook...
ca@valencia: Exporta a &Facebook...
