kipi-plugins - en to ca@valencia translation catalogue (26 entries)

en: Select Albums Location
ca@valencia: Selecciona la ubicació dels àlbums

en: Select jAlbum jar File Location
ca@valencia: Selecciona la ubicació del fitxer JAR de jAlbum

en: OK
ca@valencia: D'acord

en: Cancel
ca@valencia: Cancel·la

en: Select jar File Location
ca@valencia: Selecciona la ubicació del fitxer JAR

en: Not a directory
ca@valencia: No és un directori

en: Chosen path is not a directory
ca@valencia: El camí seleccionat no és un directori

en: Missing directory
ca@valencia: Falta el directori

en: Directory %1 does not exist, do you wish to create it?
ca@valencia: El directori %1 no existix, voleu crear-lo?

en: Failed to create directory
ca@valencia: No s'ha pogut crear el directori

en: jAlbum Album name to export to:
ca@valencia: El nom de l'àlbum a jAlbum on s'exportarà:

en: Settings
ca@valencia: Configuració

en: jAlbum Export
ca@valencia: Exporta a jAlbum

en: A Kipi plugin to launch jAlbum using selected images.
ca@valencia: Un connector de Kipi per a iniciar jAlbum amb les imatges seleccionades.

en: Error
ca@valencia: S'ha produït un error

en: Overwrite?
ca@valencia: Voleu sobreescriure?

en: Album %1 already exists, do you wish to overwrite it?
ca@valencia: L'àlbum %1 ja existix, voleu sobreescriure'l?

en: Create dir Failed
ca@valencia: No s'ha pogut crear el directori

en: Failed to create album directory
ca@valencia: No s'ha pogut crear el directori de l'àlbum

en: Writing Failed
ca@valencia: No s'ha pogut fer l'escriptura

en: Could not open 'albumfiles.txt' for writing
ca@valencia: No s'ha pogut obrir «albumfiles.txt» per a escriptura

en: Could not open 'jalbum-settings.jap' for writing
ca@valencia: No s'ha pogut obrir «jalbum-settings.jap» per a escriptura

en: Edit jAlbum Data
ca@valencia: Edita les dades de jAlbum

note: i18n: ectx: Menu (Export)
en: &Export
ca@valencia: &Exporta

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
ca@valencia: Barra d'eines principal

en: Export to &jAlbum
ca@valencia: Exporta a &jAlbum
