kipi-plugins - en to ca@valencia translation catalogue (44 entries)

note: i18n: ectx: Menu (Export)
en: &Export
ca@valencia: &Exporta

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
ca@valencia: Barra d'eines principal

[ctx: piwigo login settings]
en: Username:
ca@valencia: Nom de l'usuari:

[ctx: piwigo login settings]
en: Password:
ca@valencia: Contrasenya:

en: Check if %1 already exists
ca@valencia: Verifica si ja existix %1

en: Error
ca@valencia: S'ha produït un error

en: Piwigo URL probably incorrect
ca@valencia: L'URL de Piwigo probablement és incorrecte

en: Incorrect username or password specified
ca@valencia: S'han indicat un nom d'usuari o contrasenya incorrectes

en: Upload to Piwigo version < 2.4 is no longer supported
ca@valencia: La pujada a Piwigo versió < 2.4 no està admesa

en: Invalid response received from remote Piwigo
ca@valencia: S'ha rebut una resposta no vàlida de Piwigo remot

en: Failed to list albums
ca@valencia: No s'han pogut llistar els àlbums

en: Photo '%1' already exists.
ca@valencia: La fotografia «%1» ja existix.

en: Failed to upload photo
ca@valencia: No s'ha pogut pujar la fotografia

en: Photo '%1' already exists in this album.
ca@valencia: La fotografia «%1» ja existix en este àlbum.

en: Error : Cannot open photo: %1
ca@valencia: S'ha produït un error: No s'ha pogut obrir la fotografia: %1

en: Upload the chunk %1/%2 of %3
ca@valencia: Puja el fragment %1/%2 de %3

en: Warning : The full size photo cannot be uploaded.
ca@valencia: Avís: No s'ha pogut pujar la mida completa de la fotografia.

en: Upload the metadata of %1
ca@valencia: Puja les metadades de %1

en: Invalid response received from remote Piwigo (%1)
ca@valencia: S'ha rebut una resposta no vàlida des de Piwigo remot (%1)

en: Visit Piwigo website
ca@valencia: Visiteu la pàgina de Piwigo

en: Albums
ca@valencia: Àlbums

en: Change Account
ca@valencia: Canvia de compte

en: Options
ca@valencia: Opcions

en: Resize photos before uploading
ca@valencia: Redimensiona les fotografies abans de pujar-les

en: Maximum width:
ca@valencia: Amplària màxima:

en: Maximum height:
ca@valencia: Alçària màxima:

en: Resized JPEG quality:
ca@valencia: Canvia de mida amb la qualitat de JPEG:

en: Piwigo Export
ca@valencia: Exporteu cap a Piwigo

en: A tool to export image collections to a remote Piwigo server.
ca@valencia: Una eina per a exportar col·leccions d'imatges cap a un servidor Piwigo remot.

en: Developer
ca@valencia: Desenvolupador

en: Start Upload
ca@valencia: Comença la pujada

en: Login Failed
ca@valencia: No s'ha pogut fer l'inici de la sessió

en: Failed to login into remote piwigo.
ca@valencia: No s'ha pogut connectar al piwigo remot.

en: 
    Do you want to check your settings and try again?
ca@valencia: 
    Voleu comprovar la configuració i tornar a intentar-ho?

en: Edit Piwigo Data
ca@valencia: Edita les dades de Piwigo

en: Album
ca@valencia: Àlbum

en: Image
ca@valencia: Imatge

en: Nothing to upload - please select photos to upload.
ca@valencia: Res que s'haja de pujar: seleccioneu les fotografies que es pujaran.

en: The file %1 is not a supported image or video format
ca@valencia: El fitxer %1 no té cap format d'imatge o vídeo admés

en: Uploading file %1
ca@valencia: S'està pujant el fitxer %1

en: Uploading Failed
ca@valencia: Ha fallat la pujada

en: Failed to upload media into remote Piwigo.
ca@valencia: No s'ha pogut pujar el suport a Piwigo remot.

en: 
    Do you want to continue?
ca@valencia: 
    Voleu continuar?

en: Export to &Piwigo...
ca@valencia: Exporta cap a &Piwigo...
