kipi-plugins - en to ca@valencia translation catalogue (39 entries)

note: i18n: ectx: Menu (Export)
en: &Export
ca@valencia: &Exporta

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
ca@valencia: Barra d'eines principal

en: Export to &Yandex.Fotki...
ca@valencia: Exporta a &Yandex.Fotki...

en: Password for the album (optional).
ca@valencia: Contrasenya per a l'àlbum (opcional).

en: Password:
ca@valencia: Contrasenya:

en: Error
ca@valencia: S'ha produït un error

en: Title cannot be empty.
ca@valencia: El títol no pot estar buit.

en: Update policy:
ca@valencia: Política d'actualització:

en: Update metadata
ca@valencia: Actualitza les metadades

en: Update metadata of remote file and merge remote tags with local
ca@valencia: Actualitza les metadades del fitxer remot i fusiona les etiquetes remotes amb les locals

en: Skip photo
ca@valencia: Omet la fotografia

en: Simple skip photo
ca@valencia: Omet senzillament la fotografia

en: Upload as new
ca@valencia: Puja com a nova

en: Add photo as new
ca@valencia: Afig una fotografia com a nova

en: Privacy settings:
ca@valencia: Configureu la privadesa:

en: Public access
ca@valencia: Accés públic

en: Friends access
ca@valencia: Accés als amics

en: Private access
ca@valencia: Accés privat

en: Hide original photo
ca@valencia: Oculta la fotografia original

en: Disable comments
ca@valencia: Desactiva els comentaris

en: Adult content
ca@valencia: Contingut per a adults

en: Yandex.Fotki Plugin
ca@valencia: Connector del Yandex.Fotki

en: A tool to export image collections to Yandex.Fotki web service.
ca@valencia: Una eina per a exportar col·leccions d'imatges cap al servei web Yandex.Fotki.

en: Author
ca@valencia: Autoria

en: Unauthorized
ca@valencia: No autoritzat

en: Processing Failed
ca@valencia: Ha fallat el processament

en: Failed to prepare image %1
    Do you want to continue?
ca@valencia: No s'ha pogut preparar la imatge %1
    Voleu continuar?

en: Images have been uploaded
ca@valencia: Les imatges s'han pujat

en: Please select album first
ca@valencia: Primer seleccioneu l'àlbum

en: Session error
ca@valencia: S'ha produït un error de sessió

en: Token error
ca@valencia: S'ha produït un error de testimoni

en: Invalid credentials
ca@valencia: Credencials no vàlides

en: Cannot get service document
ca@valencia: No s'ha pogut obtindre el document de servei

en: Cannot list albums
ca@valencia: No s'han pogut llistar els àlbums

en: Cannot list photos
ca@valencia: No s'han pogut llistar les fotografies

en: Cannot update album info
ca@valencia: No s'ha pogut actualitzar la informació de l'àlbum

en: Uploading Failed
ca@valencia: Ha fallat la pujada

en: Failed to upload image %1
    Do you want to continue?
ca@valencia: No s'ha pogut pujar la imatge %1
    Voleu continuar?

en: Unknown error
ca@valencia: S'ha produït un error desconegut
