kipiplugin_flickrexport - en to cs translation catalogue (86 entries)

en: Various
cs: Různé

en: Check if photo should be publicly visible or use Upload Options tab to specify this for all images
cs: Zaškrtněte, pokud má být fotografie veřejná, nebo nastavte tuto možnost pro všechny na kartě Možnosti odeslání

en: Check if photo should be visible to family or use Upload Options tab to specify this for all images
cs: Zaškrtněte, pokud má být fotografie viditelná pro rodinu, nebo nastavte tuto možnost pro všechny na kartě Možnosti odeslání

en: Check if photo should be visible to friends or use Upload Options tab to specify this for all images
cs: Zaškrtněte, pokud má být fotografie viditelná pro přátele, nebo nastavte tuto možnost pro všechny na kartě Možnosti odeslání

en: Indicate the safety level for the photo or use Upload Options tab to specify this for all images
cs: Označte úroveň zabezpečení fotografie, nebo nastavte tuto možnost pro všechny na kartě Možnosti odeslání

en: Indicate what kind of image this is or use Upload Options tab to specify this for all images
cs: Označte druh fotografie, nebo nastavte tuto možnost pro všechny na kartě Možnosti odeslání

en: Add extra tags per image or use Upload Options tab to add tags for all images
cs: Přidat obrázku dodatečné značky, nebo pro přidání značek ke všem obrázkům použít kartu Možnosti odeslání

en: Enter extra tags, separated by commas.
cs: Zadejte dodatečné značky oddělené mezerou.

en: Getting the maximum allowed file size.
cs: Zjišťuji maximální povolenou velikost.

en: File Size exceeds maximum allowed file size.
cs: Velikost souboru překračuje maximální povolenou velikost.

en: No photo specified
cs: Nebyla určena žádná fotografie

en: General upload failure
cs: Obecná chyba odeslání

en: Filesize was zero
cs: Velikost souboru byla nulová

en: Filetype was not recognized
cs: Typ souboru nebyl rozpoznán

en: User exceeded upload limit
cs: Uživatel překročil limit odesílání

en: Invalid signature
cs: Neplatný podpis

en: Missing signature
cs: Chybějící podpis

en: Login Failed / Invalid auth token
cs: Přihlášení selhalo / Neplatný ověřovací token

en: Invalid API Key
cs: Neplatný klíč API

en: Service currently unavailable
cs: Služba je nyní nedostupná

en: Invalid Frob
cs: Neplatný frob

en: Format "xxx" not found
cs: Formát "xxx" nenalezen

en: Method "xxx" not found
cs: Metoda "xxx" nenalezena

en: Invalid SOAP envelope
cs: Neplatná SOAP obálka

en: Invalid XML-RPC Method Call
cs: Neplatné volání metody XML-RPC

en: The POST method is now required for all setters
cs: Je vyžadována metoda POST

en: Unknown error
cs: Neznámá chyba

en: Error
cs: Chyba

en: Error Occurred: %1
    Cannot proceed any further.
cs: Nastala chyba: %1
    Dále nelze pokračovat.

en: PhotoSet creation failed:
cs: Vytvoření sady fotografií selhalo:

en: Failed to fetch list of photo sets.
cs: Selhalo získávání seznamu sad fotografií.

en: Failed to upload photo
cs: Chyba při odesílání fotografie

en: Failed to query photo information
cs: Selhalo získávání informací o fotografii

en: Remove Account
cs: Odstranit účet

[ctx: photo permissions]
en: Public
cs: Veřejné

en: This is the list of images to upload to your Flickr account.
cs: Toto je seznam obrázků k odeslání na váš účet Flickr.

en: Extra tags
cs: Dodatečné značky

[ctx: photo permissions]
en: Family
cs: Rodina

[ctx: photo permissions]
en: Friends
cs: Přátelé

en: Safety level
cs: Úroveň bezpečnosti

en: Content type
cs: Typ obsahu

[ctx: photo safety level]
en: Safe
cs: Bezpečno

[ctx: photo safety level]
en: Moderate
cs: Střední

[ctx: photo safety level]
en: Restricted
cs: Omezený

[ctx: photo content type]
en: Photo
cs: Fotografie

[ctx: photo content type]
en: Screenshot
cs: Snímek obrazovky

[ctx: photo content type]
en: Other
cs: Jiný

en: Tag options
cs: Možnosti značek

en: Use Host Application Tags
cs: Použít značky hostitelské aplikace

en: More tag options
cs: Další možnosti značek

en: Added Tags:
cs: Přidané značky:

en: Enter new tags here, separated by commas.
cs: Zadejte nové značky oddělené čárkami.

en: Add tags per image
cs: Přidat obrázku značky

en: If checked, you can set extra tags for each image in the File List tab
cs: Pokud je volba povolena, můžete nastavit na každém obrázku dodatečné značky na kartě Seznam souborů

en: Strip Spaces From Tags
cs: Odstranit mezery ze značek

en: Publication Options
cs: Možnosti zveřejnění

[ctx: As in accessible for people]
en: Public (anyone can see them)
cs: Veřejné (kdokoliv je může vidět)

en: Visible to Family
cs: Viditelné pro rodinu

en: Visible to Friends
cs: Viditelné pro přátele

en: More publication options
cs: Další možnosti zveřejnění

en: Safety level:
cs: Úroveň zabezpečení:

en: Safe
cs: Bezpečno

en: Moderate
cs: Střední

en: Restricted
cs: Omezená

en: Content type:
cs: Typ obsahu:

en: Fewer publication options
cs: Méně možností zveřejnění

en: Fewer tag options
cs: Méně možností značek

en: Export to %1 Web Service
cs: Exportovat do webové služby %1

en: Start Uploading
cs: Spustit odesílání

en: Flickr/23 Export
cs: Export Flickr/23

en: A tool to export an image collection to a Flickr / 23 web service.
cs: Nástroj pro export sady obrázků do webové služby Flickr / 23.

en: Author and maintainer
cs: Autor a správce

en: Developer
cs: Vývojář

en: Photostream Only
cs: Pouze Photostream

en: Flickr Export
cs: Export Flickr

en: Failed to Fetch Photoset information from %1. %2
cs: Selhalo získávání informací o sadách fotografií z %1. %2

en: Warning
cs: Varování

en: Failed to upload photo into %1. %2
    Do you want to continue?
cs: Odeslání fotografie do %1 selhalo. %2
    Přejete si pokračovat?

en: Continue
cs: Pokračovat

en: Cancel
cs: Zrušit

note: i18n: ectx: Menu (Export)
en: &Export
cs: &Exportovat

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
cs: Hlavní panel nástrojů

en: Export to Flick&r...
cs: Exportovat do Flick&ru...

en: Flickr Account Selector
cs: Výběr účtu Flickr

en: Add another account
cs: Přidat další účet

en: Choose the %1 account to use for exporting images:
cs: Vybrat účet %1 pro použití exportu obrázků:
