kipiplugin_printimages - en to cs translation catalogue (99 entries)

note: i18n: ectx: Menu (Image)
en: &Image
cs: &Obrázek

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
cs: Hlavní panel nástrojů

en: Print images
cs: Tisknout obrázky

en: Print Assistant...
cs: Průvodce tiskem...

en: Print Images
cs: Tisknout obrázky

en: Please select one or more photos to print.
cs: Zvolte jednu nebo více fotografií k tisku.

en: Print Assistant
cs: Průvodce tiskem

en: Unable to create a temporary folder. Please make sure you have proper permissions to this folder and try again.
cs: Dočasnou složku nelze vytvořit. Ujistěte se, že máte řádné oprávnění v této složce a vyzkoušejte znovu.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_disableCrop)
en: Do not crop photos, just scale them.
cs: Neořezávat fotografii, přizpůsobit měřítko.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_disableCrop)
en: Do not crop
cs: Neořezávat

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, BtnCropRotateLeft) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, BtnCropRotateLeft)
en: Rotate photo to the left
cs: Otočit fotografii doleva

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, BtnCropRotateLeft)
en: Rotate &left
cs: Otočit do&leva

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, BtnCropRotateRight) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, BtnCropRotateRight)
en: Rotate photo to the right
cs: Otočit fotografii doprava

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, BtnCropRotateRight)
en: Rotate &right
cs: Otočit dop&rava

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, BtnCropPrev) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, BtnCropPrev) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, BtnPreviewPageDown) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QToolButton, BtnPreviewPageDown)
en: Previous photo
cs: Předchozí fotografie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, BtnCropPrev)
en: << Pr&evious
cs: << Př&edchozí

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, BtnCropNext) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, BtnCropNext)
en: Next photo
cs: Následující fotografie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, BtnCropNext)
en: Ne&xt >>
cs: Da&lší >>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LblCropPhoto)
en: Photo 0 of 0
cs: Fotografie 0 z 0

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KIPIPrintImagesPlugin::CropFrame, cropFrame)
en: Move the box in order to crop photos so that they fit inside the photo sizes you have given.  
    You can crop each image differently, or just click the 'Next' button to use the default crop 
    setting for each photo.
    Enable "Do not crop" to avoid cropping all of the photos.
cs: Přesuňte obdélník na oříznutí fotografie tak, aby byla velikost přizpůsobena velikosti fotografie. 
    Můžete oříznout každý obrázek zvlášť, nebo stisknout tlačítko 'Následující' a tak bude použito oříznutí jako 
    výchozí pro všechny fotografie.
    Výběrem volby "Neořezávat" zabráníte oříznutí všech fotografií.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, BtnSaveAs)
en: Save As
cs: Uložit jako

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, CustomLayout)
en: Custom layout
cs: Vlastní rozvržení

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_photoGridCheck)
en: Photo grid
cs: Fotomřížka

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_fitAsManyCheck)
en: Fit as many as possible
cs: Najít tolik kolik jen půjde

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_photosXPageCheck)
en: Photos per page
cs: Fotografií na stránku

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Rows
cs: Řádky

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Columns
cs: Sloupce

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Photo size
cs: Velikost fotografie

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_photoUnits)
en: inches
cs: palce

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_PrintAutoRotate) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_autorotate)
en: Auto rotate
cs: Automaticky otočit

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_doneButton)
en: Done
cs: Hotovo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4_2)
en: Photos:
cs: Fotografie:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4)
en: Sheets:
cs: Listy:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel6)
en: Empty slots:
cs: Prázdná místa:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_printer_choice)
en: Print to PDF
cs: Tisk do PDF

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_printer_choice)
en: Print to JPG
cs: Tisk do JPG

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_printer_choice)
en: Print to gimp
cs: Tisknout do GIMPu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_pagesetup)
en: Page settings
cs: Nastavení stránky

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LblPreview)
en: Preview
cs: Náhled

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, BtnPreviewPageUp) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QToolButton, BtnPreviewPageUp)
en: Next page
cs: Následující stránka

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Captions:
cs: Popisky:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_captions)
en: No captions
cs: Bez popisku

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_captions)
en: Image file names
cs: Názvy souborů

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_captions)
en: Exif date-time
cs: Datum a čas Exif

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_captions)
en: Comments
cs: Komentáře

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_captions)
en: Free
cs: Volitelný

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_free_label)
en: %f  filename, %t exposure time, %c comment, %i ISO, %d date-time, %r resolution, %a aperture, %l focal length, \n newline
cs: %f  název souboru, %t čas expozice, %c komentář, %i ISO, %d datum a čas, %r rozlišení, %a clona, %l ohnisková vzdálenost, \n nový řádek

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_sameCaption)
en: same to all
cs: stejné pro všechny

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mSaveSettings) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_setDefault)
en: Use as default
cs: Použít jako výchozí

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Family:
cs: Rodina:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Color:
cs: Barva:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Size:
cs: Velikost:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, PrintOptionsPage)
en: Image Settings
cs: Nastavení obrázku

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, mGroupImage)
en: Position
cs: Umístění

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, mGroupScaling)
en: Scaling
cs: Změna velikosti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mNoScale)
en: &No scaling
cs: &Neměnit velikost

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mScaleToPage)
en: &Fit image to page
cs: &Přizpůsobit na stránku

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_PrintEnlargeSmallerImages)
en: Enlarge smaller images
cs: Zvětšit menší obrázky

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mScaleTo)
en: &Scale to:
cs: &Upravit velikost na:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_PrintUnit)
en: Millimeters
cs: milimetry

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_PrintUnit)
en: Centimeters
cs: centimetry

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_PrintUnit)
en: Inches
cs: palce

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_PrintKeepRatio)
en: Keep ratio
cs: Zachovat poměr

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, mSaveSettings)
en: Use these scaling options as default.
cs: Toto nastavení změny velikosti použít jako výchozí.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Photos per page:
cs: Fotografií na stránku:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Multiple pages:
cs: Více stran

en: Choose your grid size
cs: Vyberte velikost mřížky

en: Number of rows
cs: Počet řádků

en: Insert number of rows
cs: Vložit počet řádků

en: Number of columns
cs: Počet sloupců

en: Insert number of columns
cs: Vložit počet sloupců

en: Choose to have a custom photo size album
cs: Zvolte zda si přejete mít album s vlastní velikostí fotek

en: Photo height
cs: Výška fotografie

en: Insert photo height
cs: Zadejte výšku fotografie

en: Photo width
cs: Šířka fotografie

en: Insert photo width
cs: Zadejte šířku fotografie

en: Auto rotate photo
cs: Automaticky otočit fotografii

en: Kipi-plugins image printing
cs: Moduly Kipi pro tisk obrázků

en: disabled
cs: zakázáno

en: Select page layout
cs: Vybrat rozložení stránky

en: Crop photos
cs: Ořezávat fotografie

en: Custom
cs: Vlastní

en: Print assistant
cs: Průvodce tiskem

en: A tool to print images
cs: Nástroj pro tisk obrázků

en: Author
cs: Autor

en: Developer
cs: Vývojář

en: Contributor
cs: Spolupracovník

en: Unsupported Paper Size
cs: Nepodporovaná velikost papíru

en: Photo %1 of %2
cs: Fotografie %1 z %2

en: Page %1 of %2
cs: Stránka %1 z %2

en: Add again
cs: Znovu přidat

en: Remove
cs: Odstranit

en: Output Path
cs: Cesta k výstupu.

en: Overwrite File
cs: Přepsat soubor

en: The following file will be overwritten. Are you sure you want to overwrite it?
cs: Následující soubor bude přepsán. Opravdu si jej přejete přepsat?

en: Could not save file, please check your output entry.
cs: Není možné uložit soubor. Zkontrolujte prosím nastavení výstupu.

en: Could not remove the GIMP's temporary files.
cs: Nelze odstranit dočasné soubory GIMP.

en: There was an error launching the GIMP. Please make sure it is properly installed.
cs: Při spuštění GIMPu došlo k chybě. Ujistěte se, zda je správně nainstalován.

en: Empty output path.
cs: Prázdná cesta k výstupu.
