kipiplugin_sendimages - en to cs translation catalogue (63 entries)

en: Error opening input file
cs: Chyba při otevírání vstupního souboru

en: Error opening temporary folder
cs: Nelze otevřít dočasnou složku

en: Cannot resize image. Aborting.
cs: Nelze změnit velikost obrázku. Přerušeno.

en: Cannot save resized image (JPEG). Aborting.
cs: Obrázek (JPEG) se změněnou velikostí nelze uložit. Přerušeno.

en: Cannot save resized image (PNG). Aborting.
cs: Obrázek (PNG) se změněnou velikostí nelze uložit. Přerušeno.

note: i18n: ectx: Menu (Export)
en: &Export
cs: &Exportovat

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
cs: Hlavní panel nástrojů

en: Email Images...
cs: Odeslat obrázky...

en: Email images
cs: Odeslat obrázky

en: Operation canceled by user
cs: Operace přerušena uživatelem

en: Resizing %1
cs: Probíhá změna velikosti %1

en: %1 resized successfully
cs: Změna velikosti %1 proběhla úspěšně

en: Failed to resize %1: %2
cs: Chyba při změně velikosti %1: %2

en: There are no files to send
cs: Nejsou žádné soubory, které se mají poslat

en: Build images properties file
cs: Sestavit soubor s vlastnostmi obrázku

en: no caption
cs: bez popisku

en: no keywords
cs: bez klíčových slov

en: file "%1":
    Original images: %2
cs: soubor "%1":
    Původní obrázky: %2

en: Comments: %1
cs: Komentáře: %1

en: Tags: %1
cs: Tagy: %1

en: Rating: %1
cs: Hodnocení: %1

en: properties.txt
cs: vlastnosti.txt

en: Image properties file cannot be opened
cs: Soubor s vlastnostmi obrázku nelze otevřít

en: Image properties file done
cs: Soubor s vlastnostmi obrázku byl vytvořen

en: Processing Failed
cs: Zpracování selhalo

en: Some images cannot be resized.
    Do you want them to be added as attachments without resizing?
cs: U některých obrázků nelze změnit velikost.
    Přejete si je připojit jako přílohy (bez změny velikosti)?

en: The file "%1" is too big to be sent, please reduce its size or change your settings
cs: Soubor "%1" má příliš velkou velikost než aby mohl být odeslán. Prosím, zmenšete jej nebo měňte nastavení.

en: Starting default desktop email program...
cs: Spouštění výchozího desktopového e-mailového klienta...

en: Failed to start "%1" program. Check your system.
cs: Nelze spustit program "%1". Překontrolujte instalaci vašeho systému.

en: Starting "%1" program...
cs: Spouštění programu "%1"...

en: After having sent your images by email...
cs: Po odeslání vašich obrázků e-mailem...

en: Press 'Close' button to clean up temporary files
cs: Po stisknutí tlačítka 'Zavřít' budou odstraněny dočasné soubory

en: Email Images Options
cs: Možnosti odesílání obrázků e-mailem

[ctx: @action:button]
en: &Send
cs: Ode&slat

en: Send Images
cs: Odeslat obrázky

en: A tool to e-mail items
cs: Nástroj pro odesílání položek e-mailem

en: Author and Maintainer
cs: Autor a správce

en: Developer
cs: Vývojář

en: Mail program:
cs: Poštovní program:

[ctx: default desktop mail agent]
en: Default
cs: Výchozí

en: Select your preferred external email program here. <b>Default</b> is the current email program set in desktop system settings.
cs: Zvolte si váš oblíbený externí poštovní program.<b>Výchozí</b> je aktuální e-mailový klient vybraný v Nastavení systému prostředí.

en: Attach a file with image properties from %1
cs: Připojit soubor s vlastnostmi obrázku z %1

en: If you enable this option, all image properties set by %1 as Comments, Rating, or Tags, will be added as an attached file.
cs: Pokud tuto volbu povolíte, budou všechny vlastnosti obrázku z %1 jako jsou komentáře, hodnocení a tagy připojeny jako příloha.

en: Maximum email size limit:
cs: Maximální velikost e-mailu:

en: Adjust image properties
cs: Upravit vlastnosti obrázku

en: If you enable this option, all images to be sent can be resized and recompressed.
cs: Pokud tuto volbu povolíte, může u všech odesílaných obrázků dojít ke změně velikosti a rekompresi.

en: Image Properties
cs: Vlastnosti obrázku

en: Very Small (320 pixels)
cs: Velmi malý (320 pixelů)

en: Small (640 pixels)
cs: Malý (640 pixelů)

en: Medium (800 pixels)
cs: Střední (800 pixelů)

en: Big (1024 pixels)
cs: Velký (1024 pixelů)

en: Very Big (1280 pixels)
cs: Velmi velký (1280 pixelů)

en: Large - for printing (1600 pixels)
cs: Rozlehlý - pro tisk (1600 pixelů)

en: Full HD (1920 pixels)
cs: Full HD (1920 pixelů)

en: Ultra HD (3840 pixels)
cs: Ultra HD (3840 pixelů)

en: <p>Select the size of the images that are to be sent:</p><p><b>%1</b>: use this if you have a very slow Internet connection or the target mailbox size is very limited.</p><p><b>%2</b>: use this if you have a slow Internet connection and the target mailbox size is limited.</p><p><b>%3</b>: this is the default value for medium Internet connection speed and target mailbox size.</p><p><b>%4</b>: use this if you have a high-speed Internet connection and the target mailbox size is not limited.</p><p><b>%5</b>: use this if you have no size or speed restrictions.</p><p><b>%6</b>: use this only for printing purposes.</p><p><b>%7</b>: use this for optimal viewing on Full HD displays. Only if you have a high-speed Internet connection and the target mailbox size is not limited.</p><p><b>%8</b>: use this for optimal viewing on Ultra HD displays. Only if you have a high-speed Internet connection and the target mailbox size is not limited.</p>
cs: <p>Zde zvolte velikost odesílaného obrázku: </p><p><b>%1</b>: použijte, pokud máte velmi pomalé připojení k internetu, nebo pokud je velikost cílové schránky velmi omezená.</p><p><b>%2</b>: použijte, pokud máte pomalé připojení k internetu, nebo pokud je velikost cílové schránky omezená.</p><p><b>%3</b>: výchozí hodnota pro středně rychlé připojení k internetu a běžnou poštovní schránku.</p><p><b>%4</b>: použijte, pokud máte rychlé připojení k internetu a cílová schránka není omezená.</p><p><b>%5</b>: použijte, pokud vás v odesílání nic neomezuje. </p><p><b>%6</b>: použijte pro tiskové účely.</p><p><b>%7</b>: použijte pro optimální prohlížení na obrazovkách ve Full HD. Pouze pokud máte vysokorychlostní internetové připojení a velikost cílové poštovní schránky je neomezená.</p><p> <b>%8</b>: použijte pro optimální prohlížení na obrazovkách Ultra HD. Pouze pokud máte vysokorychlostní internetové připojení a velikost cílové poštovní schránky je neomezená.</p>

en: Image size:
cs: Velikost obrázku:

en: <p>Select the file format of the image files to be sent.</p>
cs: <p>Zde můžete zvolit formát odesílaného obrázku.</p>

en: <p><b>JPEG</b>: The Joint Photographic Experts Group file format is a good web file format but it uses lossy compression.</p><p><b>PNG</b>: the Portable Network Graphics format is an extensible file format for the lossless, portable, well-compressed storage of raster images. PNG provides a patent-free replacement for GIF and can also replace many common uses of TIFF. PNG is designed to work well in online viewing applications, such as the World Wide Web, so it is fully streamable with a progressive display option. Also, PNG can store gamma and chromaticity data for improved color-matching on heterogeneous platforms.</p>
cs: <b>JPEG</b>: tento formát (zkratka z angl. Joint Photographic Experts Group) používající ztrátovou kompresi je vhodný pro webové obrázky.<p><b>PNG</b>: rozšiřitelný souborový formát (zkratka z angl. Portable Network Graphics format) pro bezztrátové, přenositelné, dobře komprimované ukládání rastrové grafiky. Formát PNG je patenty nezatíženou náhradou formátu GIF a zároveň v mnoha ohledech nahrazuje formát TIFF. Formát PNG byl navržen pro bezproblémovou podporu online aplikací, např. webu, takže je plně streamovatelný a podporuje progresivní zobrazování. PNG umí uložit také hodnoty gama a barevnosti, což vylepšuje barevnou shodu na různých platformách.</p>

en: Image format:
cs: Formát obrázku:

en: <p>The new compression value of JPEG images to be sent:</p>
cs: <p>Nová hodnota komprese odesílaného obrázku JPEG:</p>

en: <p><b>1</b>: very high compression<br/><b>25</b>: high compression<br/><b>50</b>: medium compression<br/><b>75</b>: low compression (default value)<br/><b>100</b>: no compression</p>
cs: <p><b>1</b>: velmi vysoká komprese<br/><b>25</b>: vysoká komprese<br/><b>50</b>: střední komprese<br/><b>75</b>: malá komprese (výchozí)<br/><b>100</b>: bez komprese</p>

en: Image quality:
cs: Kvalita obrázku:
