kipiplugins - en to cs translation catalogue (85 entries)

en: <p>This is the current processing status.</p>
cs: <p>Toto je aktuální stav.</p>

en: <p>This is the batch job progress as a percentage.</p>
cs: <p>Toto je aktuální stav průběhu dávky v procentech.</p>

en: Copy to Clipboard
cs: Zkopírovat do schránky

en: Close
cs: Zavřít

en: <i>unavailable</i>
cs: <i>nedostupné</i>

en: <i>Make:</i>
cs: <i>Vytvořit:</i>

en: <i>Created:</i>
cs: <i>Vytvořeno:</i>

en: <i>Aperture:</i>
cs: <i>Clona:</i>

en: <i>Focal:</i>
cs: <i>Ohnisko:</i>

en: <i>Exposure:</i>
cs: <i>Expozice:</i>

en: <i>Sensitivity:</i>
cs: <i>Citlivost:</i>

en: 
    %1|Camera RAW files
cs: 
    %1|Fotografické soubory RAW

en: Select an Image
cs: Vybrat obrázek

en: Select Images
cs: Vybrat obrázky

en: Login:
cs: Přihlášení:

en: Password:
cs: Heslo:

en: &Login
cs: &Přihlášení

en: &Skip
cs: Pře&skočit

[ctx: @title:window]
en: Error
cs: Chyba

en: Password cannot be empty.
cs: Heslo nesmí být prázdné.

en: Title:
cs: Název:

en: Time Stamp:
cs: Časové razítko:

en: Description:
cs: Popis:

en: Location:
cs: Umístění:

en: These are basic settings for the new %1 album.
cs: Toto jsou základní nastavení nového alba %1.

en: Title of the album that will be created (required).
cs: Název nově vytvořeného alba (povinné).

en: Date and Time of the album that will be created (optional).
cs: Datum a čas nově vytvářeného alba (nepovinné).

en: Description of the album that will be created (optional).
cs: Popis nově vytvořeného alba (nepovinné).

en: Location of the album that will be created (optional).
cs: Umístění nově vytvářeného alba (nepovinné).

[ctx: @action:button]
en: &Start
cs: &Spustit

en: Close window
cs: Zavřít okno

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Cancel current operation
cs: Zrušit aktuální operaci

en: Handbook
cs: Příručka

en: About...
cs: O aplikaci...

en: Version: %1
cs: Verze: %1

en: About %1
cs: O aplikaci %1

en: Copyright 2003-2016, KDE developers team
cs: Autorská práva 2003-2016, Tým vývojářů KDE

en: Browse...
cs: Procházet...

en: Thumbnail
cs: Náhled

en: File Name
cs: Název souboru

en: User1
cs: Uživatel1

en: User2
cs: Uživatel2

en: User3
cs: Uživatel3

en: User4
cs: Uživatel4

en: User5
cs: Uživatel5

en: User6
cs: Uživatel6

en: Add new images to the list
cs: Přidat do seznamu nové obrázky

en: Remove selected images from the list
cs: Odstranit vybrané obrázky ze seznamu

en: Move current selected image up in the list
cs: Přesunout aktuální obrázek v seznamu nahoru

en: Move current selected image down in the list
cs: Přesunout aktuální obrázek v seznamu dolů

en: Clear the list.
cs: Smazat seznam.

en: Load a saved list.
cs: Načíst uložený seznam.

en: Save the list.
cs: Uložit seznam.

en: Select the image file list to load
cs: Vyberte seznam souborů s obrázky pro načtení

en: All Files (*)
cs: Všechny soubory (*)

en: Select the image file list to save
cs: Vyberte seznam souborů s obrázky pro uložení

en: Output file format:
cs: Výstupní formát souboru:

en: <p>Set the output file format to use here:</p><p><b>JPEG</b>: output the processed image in JPEG format. This format will give smaller-sized files.</p><p><b>Warning: Due to the destructive compression algorithm, JPEG is a lossy quality format.</b></p><p><b>TIFF</b>: output the processed image in TIFF format. This generates large files, without losing quality. Image is compressed.</p><p><b>PNG</b>: output the processed image in PNG format. This generates large files, without losing quality. Image is compressed.</p><p><b>PPM</b>: output the processed image in PPM format. This generates the largest files, without losing quality. Image is not compressed.</p>
cs: <p>Nastavení formátu výstupního souboru:</p><p><b>JPEG</b>: výstup zpracovaného obrázku do formátu JPEG. Tento formát poskytuje menší soubory.</p><p><b>Varování: kvůli destruktivnímu komprimačnímu algoritmu ztrácí JPEG část kvality.</b></p><p><b>TIFF</b>:  výstup zpracovaného obrázku do formátu TIFF. Vytváří se velké soubory bez ztráty kvality. Obrázek je komprimován.</p><p><b>PNG</b>: výstup zpracovaného obrázku do formátu PNG .Budou vytvořeny velké soubory bez ztráty kvality. Obrázek je komprimován.</p><p><b>PPM</b>: výstup zpracovaného obrázku do formátu PPM .Budou vytvořeny největší soubory bez ztráty kvality. Obrázek není komprimován.</p>

en: If Target File Exists:
cs: Pokud cílový soubor existuje:

en: Overwrite automatically
cs: Automaticky přepsat

en: Open rename-file dialog
cs: Otevřít dialog pro přejmenování souborů

en: Account
cs: Účet

en: Max Dimension
cs: Max. rozměr

en: Destination
cs: Cíl

en: Options
cs: Možnosti

en: This is the list of images to upload to your %1 account.
cs: Toto je seznam obrázků k odeslání na váš účet %1.

en: This is a clickable link to open %1 in a browser.
cs: Toto je odkaz k otevření stránky %1 ve webovém prohlížeči.

en: This is the %1 account that is currently logged in.
cs: Toto je momentálně přihlášený %1 účet.

[ctx: account settings]
en: Name:
cs: Název:

en: Change Account
cs: Změnit účet

en: Change %1 account for transfer
cs: Změnit %1 účet pro přenos

en: This is the %1 folder to/from which selected photos will be uploaded/downloaded.
cs: Toto je složka %1, ze které budou odesílány, resp. do které budou stahovány vybrané fotografie.

en: New Album
cs: Nové album

en: Create new %1 folder
cs: Vytvořit novou složku %1

[ctx: album list]
en: Reload
cs: Znovu načíst

en: Reload album list
cs: Obnovit seznam alba

en: This is the maximum dimension of the images. Images larger than this will be scaled down.
cs: Toto je maximální rozměr obrázků. U větších obrázků bude velikost zmenšena.

en: Original Size
cs: Původní velikost

en: This is the location where %1 images will be downloaded.
cs: Umístění pro stažení obrázků %1.

en: These are the options that would be applied to photos before upload.
cs: Volby, které budou použity pro fotografie před odesláním.

en: Upload original image file
cs: Odeslat původní soubor obrázku

en: Resize photos before uploading
cs: Před odesláním změnit velikost fotografií

en: Maximum Dimension:
cs: Max. velikost:

en: JPEG Quality:
cs: Kvalita JPEG:
