kipiplugin_flickrexport - en to el translation catalogue (88 entries)

en: Various
el: Διάφορα

en: Check if photo should be publicly visible or use Upload Options tab to specify this for all images
el: Επιλέξτε αν η φωτογραφία θα είναι δημόσια ορατή ή χρησιμοποιήστε την καρτέλα με τις επιλογές αποστολής για να το ρυθμίσετε αυτό για όλες τις εικόνες

en: Check if photo should be visible to family or use Upload Options tab to specify this for all images
el: Επιλέξτε αν η φωτογραφία θα είναι ορατή στην οικογένεια ή χρησιμοποιήστε την καρτέλα με τις επιλογές αποστολής για να το ρυθμίσετε αυτό για όλες τις εικόνες

en: Check if photo should be visible to friends or use Upload Options tab to specify this for all images
el: Επιλέξτε αν η φωτογραφία θα είναι ορατή στους φίλους ή χρησιμοποιήστε την καρτέλα με τις επιλογές αποστολής για να το ρυθμίσετε αυτό για όλες τις εικόνες

en: Indicate the safety level for the photo or use Upload Options tab to specify this for all images
el: Υπόδειξη του επιπέδου ασφάλειας για τη φωτογραφία ή χρήση της καρτέλας με τις επιλογές αποστολής για να ρυθμιστεί αυτό για όλες τις εικόνες

en: Indicate what kind of image this is or use Upload Options tab to specify this for all images
el: Υπόδειξη του είδους της εικόνας ή χρήση της καρτέλας με τις επιλογές αποστολής για να ρυθμιστεί αυτό για όλες τις εικόνες

en: Add extra tags per image or use Upload Options tab to add tags for all images
el: Προσθήκη επιπλέον ετικετών ή χρήση της καρτέλας με τις επιλογές αποστολής για προσθήκη ετικετών για όλες τις εικόνες

en: Enter extra tags, separated by commas.
el: Εισαγάγετε επιπλέον ετικέτες διαχωρισμένες με κόμμα.

en: Getting the maximum allowed file size.
el: Ανάκτηση του μέγιστου επιτρεπόμενου μεγέθους αρχείου.

en: File Size exceeds maximum allowed file size.
el: Το μέγεθος του αρχείου υπερβαίνει το μέγιστο.

en: No photo specified
el: Δεν καθορίστηκε φωτογραφία

en: General upload failure
el: Γενική αποτυχία αποστολής

en: Filesize was zero
el: Μηδενικό μέγεθος αρχείου

en: Filetype was not recognized
el: Ο τύπος αρχείου δεν αναγνωρίζεται

en: User exceeded upload limit
el: Υπέρβαση ορίου αποστολής του χρήστη

en: Invalid signature
el: Μη έγκυρη υπογραφή

en: Missing signature
el: Λείπει υπογραφή

en: Login Failed / Invalid auth token
el: Αποτυχία σύνδεσης / μη έγκυρο αναγνωριστικό

en: Invalid API Key
el: Μη έγκυρο κλειδί API

en: Service currently unavailable
el: Μη διαθέσιμη υπηρεσία αυτήν τη στιγμή

en: Invalid Frob
el: Μη έγκυρο αντικείμενο

en: Format "xxx" not found
el: Δε βρέθηκε μορφή "xxx"

en: Method "xxx" not found
el: Δε βρέθηκε μέθοδος "xxx"

en: Invalid SOAP envelope
el: Μη έγκυρος φάκελος SOAP

en: Invalid XML-RPC Method Call
el: Μη έγκυρη κλήση μεθόδου XML-RPC

en: The POST method is now required for all setters
el: Η μέθοδος POST απαιτείται τώρα για όλους τους ρυθμιστές

en: Unknown error
el: Άγνωστο σφάλμα

en: Error
el: Σφάλμα

en: Error Occurred: %1
    Cannot proceed any further.
el: Εμφάνιση σφάλματος: %1
    Αδύνατη η συνέχεια.

en: PhotoSet creation failed:
el: Αποτυχία δημιουργίας συνόλου φωτογραφιών:

en: Failed to fetch list of photo sets.
el: Αποτυχία προσκόμισης λίστας συνόλων φωτογραφιών.

en: Failed to upload photo
el: Αποτυχία αποστολής φωτογραφίας

en: Failed to query photo information
el: Αποτυχία υποβολής ερώτησης για πληροφορίες φωτογραφίας

en: Remove Account
el: Διαγραφή λογαριασμού

[ctx: photo permissions]
en: Public
el: Δημόσια

en: This is the list of images to upload to your Flickr account.
el: Αυτή είναι η λίστα εικόνων που θα αποσταλεί στο λογαριασμό σας Flickr.

en: Extra tags
el: επιπλέον ετικέτες

[ctx: photo permissions]
en: Family
el: Οικογένεια

[ctx: photo permissions]
en: Friends
el: Φίλοι

en: Safety level
el: Επίπεδο ασφάλειας

en: Content type
el: Τύπος περιεχομένου

[ctx: photo safety level]
en: Safe
el: Ασφαλές

[ctx: photo safety level]
en: Moderate
el: Μέτριο

[ctx: photo safety level]
en: Restricted
el: Περιορισμένο

[ctx: photo content type]
en: Photo
el: Φωτογραφία

[ctx: photo content type]
en: Screenshot
el: Στιγμιότυπο

[ctx: photo content type]
en: Other
el: Άλλο

en: Tag options
el: Επιλογές ετικετών

en: Use Host Application Tags
el: Χρήση ετικετών εφαρμογής υπολογιστή

en: More tag options
el: Περισσότερες επιλογές ετικετών

en: Added Tags:
el: Ετικέτες που προστέθηκαν:

en: Enter new tags here, separated by commas.
el: Εισαγάγετε εδώ νέες ετικέτες διαχωρισμένες με κόμμα.

en: Add tags per image
el: Προσθήκη ετικετών ανά εικόνα

en: If checked, you can set extra tags for each image in the File List tab
el: Αν επιλεγεί, σάς επιτρέπει να θέσετε επιπλέον ετικέτες για κάθε εικόνα στην καρτέλα με τη λίστα αρχείων

en: Strip Spaces From Tags
el: Αφαίρεση κενών από ετικέτες

en: Publication Options
el: Επιλογές δημοσίευσης

[ctx: As in accessible for people]
en: Public (anyone can see them)
el: Δημόσιο (οποιοσδήποτε μπορεί να το δει)

en: Visible to Family
el: Ορατό στην οικογένεια

en: Visible to Friends
el: Ορατό σε φίλους

en: More publication options
el: Περισσότερες επιλογές δημοσίευσης

en: Safety level:
el: Επίπεδο ασφάλειας:

en: Safe
el: Ασφαλές

en: Moderate
el: Μέτριο

en: Restricted
el: Περιορισμένο

en: Content type:
el: τύπος περιεχομένου:

en: <b><h2><a href='http://www.23hq.com'><font color="#7CD164">23</font></a> Export</h2></b>
el: <b><h2><a href='http://www.23hq.com'><font color="#7CD164">23</font></a> Εξαγωγή</h2></b>

en: <b><h2><a href='http://www.flickr.com'><font color="#0065DE">flick</font><font color="#FF0084">r</font></a> Export</h2></b>
el: <b><h2><a href='http://www.flickr.com'><font color="#0065DE">flick</font><font color="#FF0084">r</font></a> Εξαγωγή</h2></b>

en: Fewer publication options
el: Λιγότερες επιλογές δημοσίευσης

en: Fewer tag options
el: Λιγότερες επιλογές ετικετών

en: Export to %1 Web Service
el: Εξαγωγή στην υπηρεσία ιστού %1

en: Start Uploading
el: Έναρξη αποστολής

en: Flickr/23 Export
el: Εξαγωγή Flickr/23

en: A tool to export an image collection to a Flickr / 23 web service.
el: Ένα εργαλείο εξαγωγής συλλογής εικόνων στην υπηρεσία ιστού Flickr/ 23.

en: Author and maintainer
el: Συγγραφέας και συντηρητής

en: Developer
el: Προγραμματιστής

en: Photostream Only
el: Photostream μόνο

en: Flickr Export
el: Εξαγωγή Flickr

en: Failed to Fetch Photoset information from %1. %2
el: Αποτυχία προσκόμισης πληροφοριών συνόλου φωτογραφιών από το %1. %2

en: Warning
el: Προειδοποίηση

en: Failed to upload photo into %1. %2
    Do you want to continue?
el: Αποτυχία αποστολής φωτογραφίας στο %1. %2
    Επιθυμείτε τη συνέχεια;

en: Continue
el: Συνέχεια

en: Cancel
el: Ακύρωση

note: i18n: ectx: Menu (Export)
en: &Export
el: &Εξαγωγή

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
el: Κύρια γραμμή εργαλείων

en: Export to Flick&r...
el: Εξαγωγή στο Flick&r...

en: Flickr Account Selector
el: Επιλογέας λογαριασμού Flickr

en: Add another account
el: Προσθήκη και άλλου λογαριασμού

en: Choose the %1 account to use for exporting images:
el: Επιλέξτε τον %1 λογαριασμό για την εξαγωγή εικόνων:
