kipi-plugins - en to el translation catalogue (26 entries)

en: Select Albums Location
el: Επιλογή θέσης λευκωμάτων

en: Select jAlbum jar File Location
el: Επιλογή θέσης αρχείου jAlbum jar

en: OK
el: Εντάξει

en: Cancel
el: Ακύρωση

en: Select jar File Location
el: Επιλογή θέσης jar αρχείου

en: Not a directory
el: Δεν είναι κατάλογος

en: Chosen path is not a directory
el: Η επιλεγμένη διαδρομή δεν είναι κατάλογος

en: Missing directory
el: Λείπει ο κατάλογος

en: Directory %1 does not exist, do you wish to create it?
el: Ο κατάλογος %1 δεν υπάρχει, θέλετε να τον δημιουργήσετε;

en: Failed to create directory
el: Αποτυχία δημιουργίας καταλόγου

en: jAlbum Album name to export to:
el: Όνομα λευκώματος του jAlbum για εξαγωγή σε:

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: jAlbum Export
el: Εξαγωγή jAlbum

en: A Kipi plugin to launch jAlbum using selected images.
el: Ένα Kipi πρόσθετο για εκκίνηση του jAlbum με χρήση επιλεγμένων εικόνων.

en: Error
el: Σφάλμα

en: Overwrite?
el: Να αντικατασταθεί;

en: Album %1 already exists, do you wish to overwrite it?
el: Το λεύκωμα %1 ήδη υπάρχει, θέλετε να το αντικαταστήσετε;

en: Create dir Failed
el: Αποτυχία δημιουργίας κατ

en: Failed to create album directory
el: Αποτυχία δημιουργίας καταλόγου λευκωμάτων

en: Writing Failed
el: Αποτυχία εγγραφής

en: Could not open 'albumfiles.txt' for writing
el: Αδυναμία ανοίγματος 'albumfiles.txt' για εγγραφή

en: Could not open 'jalbum-settings.jap' for writing
el: Αδυναμία ανοίγματος 'jalbum-settings.jap' για εγγραφή

en: Edit jAlbum Data
el: Επεξεργασία δεδομένων jAlbum

note: i18n: ectx: Menu (Export)
en: &Export
el: &Εξαγωγή

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
el: Κύρια γραμμή εργαλείων

en: Export to &jAlbum
el: Εξαγωγή σε &jAlbum
