kipiplugin_flickrexport - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Unknown error
eo: Nekonata eraro

[ctx: photo permissions]
en: Public
eo: Publika

[ctx: photo permissions]
en: Family
eo: Familio

[ctx: photo content type]
en: Photo
eo: Foto

[ctx: photo content type]
en: Other
eo: Alia

en: Author and maintainer
eo: Aŭtoro kaj prizorganto

en: Developer
eo: Kreinto

note: i18n: ectx: Menu (Export)
en: &Export
eo: E&ksporti

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
eo: Ĉefa ilobreto
