kipiplugin_printimages - en to eo translation catalogue (29 entries)

note: i18n: ectx: Menu (Image)
en: &Image
eo: &Bildo

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
eo: Ĉefa ilobreto

en: Print images
eo: Presi bildojn

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, BtnSaveAs)
en: Save As
eo: Konservi kiel

note: i18n: ectx: property (shortcut), widget (QPushButton, BtnSaveAs)
en: Ctrl+S
eo: Ktrl+S

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_doneButton)
en: Done
eo: Preta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LblPreview)
en: Preview
eo: Antaŭrigardo

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, BtnPreviewPageUp) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QToolButton, BtnPreviewPageUp)
en: Next page
eo: Sekva paĝo

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_captions)
en: Comments
eo: Komentoj

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_captions)
en: Free
eo: Libera

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Family:
eo: Familio:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Color:
eo: Koloro:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Size:
eo: Grandeco:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, PrintOptionsPage)
en: Image Settings
eo: Bilda agordo

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, mGroupImage)
en: Position
eo: Pozicio

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, mGroupScaling)
en: Scaling
eo: Skalado

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mNoScale)
en: &No scaling
eo: &Neniu skalado

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mScaleToPage)
en: &Fit image to page
eo: &Adapti la bildon laŭ paĝo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_PrintEnlargeSmallerImages)
en: Enlarge smaller images
eo: Pligrandigi la malgrandajn bildojn

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mScaleTo)
en: &Scale to:
eo: &Skali al:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_PrintUnit)
en: Millimeters
eo: Milimetroj

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_PrintUnit)
en: Centimeters
eo: Centimetroj

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_PrintUnit)
en: Inches
eo: Coloj

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_PrintKeepRatio)
en: Keep ratio
eo: Konservi la proporciojn

en: disabled
eo: malŝaltita

en: Custom
eo: Propra

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Contributor
eo: Kontribuanto

en: Remove
eo: Forpreni
