kipi-plugins - en to et translation catalogue (21 entries)

en: Error
et: Tõrge

en: Failed to upload photo
et: Foto üleslaadimine nurjus

en: Failed to list folders
et: Kataloogide nimekirja hankimine nurjus

en: Export to Dropbox
et: Eksport Dropboxi

en: Start Upload
et: Alusta üleslaadimist

en: Start upload to Dropbox
et: Üleslaadimise alustamine Dropboxi

en: Dropbox Export
et: Dropboxi eksport

en: A tool to export images to Dropbox
et: Tööriist piltide eksportimiseks Dropboxi

en: (c) 2013, Saurabh Patel
et: (c) 2013: Saurabh Patel

en: Author
et: Autor

[ctx: @title:window]
en: Error
et: Tõrge

en: No image selected. Please select which images should be uploaded.
et: Ühtegi pilti pole valitud. Palun vali pildid, mida üles laadida.

en: Login Failed
et: Sisselogimine nurjus

en: Authentication failed. Do you want to try again?
et: Autentimine nurjus. Kas proovida uuesti?

en: Dropbox export
et: Dropboxi eksport

en: Uploading Failed
et: Üleslaadimine nurjus

en: Failed to upload photo to Dropbox.
    %1
    Do you want to continue?
et: Foto üleslaadimine Dropboxi nurjus.
    %1
    Kas jätkata?

en: Dropbox call failed:
    %1
et: Dropboxi väljakutse nurjus:
    %1

note: i18n: ectx: Menu (Export)
en: &Export
et: &Eksport

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
et: Peamine tööriistariba

en: Export to &Dropbox...
et: Ekspordi &Dropboxi ...
