kipiplugin_flickrexport - en to et translation catalogue (89 entries)

en: Various
et: Mitmesugust

en: Check if photo should be publicly visible or use Upload Options tab to specify this for all images
et: Määra, kas foto on avalikult nähtav, või kasuta üleslaadimise valikute kaarti selle määramiseks kõigile piltidele

en: Check if photo should be visible to family or use Upload Options tab to specify this for all images
et: Määra, kas foto on perekonnale nähtav, või kasuta üleslaadimise valikute kaarti selle määramiseks kõigile piltidele

en: Check if photo should be visible to friends or use Upload Options tab to specify this for all images
et: Määra, kas foto on sõpradele nähtav, või kasuta üleslaadimise valikute kaarti selle määramiseks kõigile piltidele

en: Indicate the safety level for the photo or use Upload Options tab to specify this for all images
et: Määra foto turbetase või kasuta üleslaadimise valikute kaarti selle määramiseks kõigile piltidele

en: Indicate what kind of image this is or use Upload Options tab to specify this for all images
et: Määra foto tüüp või kasuta üleslaadimise valikute kaarti selle määramiseks kõigile piltidele

en: Add extra tags per image or use Upload Options tab to add tags for all images
et: Lisa lisasilte igale pildile eraldi või kasuta üleslaadimise valikute kaarti siltide lisamiseks kõigile piltidele

en: Enter extra tags, separated by commas.
et: Siin saab sisestada komaga eraldatult lisasildid.

en: Getting the maximum allowed file size.
et: Maksimaalse lubatud failisuuruse hankimine.

en: File Size exceeds maximum allowed file size.
et: Failisuurus ületab maksimaalset lubatut.

en: No photo specified
et: Fotot ei ole määratud

en: General upload failure
et: Üldine üleslaadimise viga

en: Filesize was zero
et: Faili suurus oli null

en: Filetype was not recognized
et: Failitüüpi ei tuntud ära

en: User exceeded upload limit
et: Kasutaja on ületanud üleslaadimise limiidi

en: Invalid signature
et: Vigane signatuur

en: Missing signature
et: Puuduv signatuur

en: Login Failed / Invalid auth token
et: Sisselogimine nurjus / Vigane autentimismärgis

en: Invalid API Key
et: Vigane API võti

en: Service currently unavailable
et: Teenus pole praegu kättesaadav

en: Invalid Frob
et: Vigane frob

en: Format "xxx" not found
et: Vormingut "xxx" ei leitud

en: Method "xxx" not found
et: Meetodit "xxx" ei leitud

en: Invalid SOAP envelope
et: Vigane SOAP ümbrik

en: Invalid XML-RPC Method Call
et: Vigane XML-RPC meetodi väljakutse

en: The POST method is now required for all setters
et: POST meetod on vajalik kõigi 'setterite' jaoks

en: Unknown error
et: Tundmatu viga

en: Error
et: Tõrge

en: Error Occurred: %1
    Cannot proceed any further.
et: Tekkis viga: %1
    Jätkamine ei ole võimalik.

en: PhotoSet creation failed:
et: Fotokogu loomine nurjus:

en: Failed to fetch list of photo sets.
et: Fotokogude nimekirja hankimine nurjus.

en: Failed to upload photo
et: Foto üleslaadimine nurjus

en: Failed to query photo information
et: Fotoinfo päring nurjus

en: Remove Account
et: Eemalda konto

[ctx: photo permissions]
en: Public
et: Avalik

en: This is the list of images to upload to your Flickr account.
et: See on piltide nimekiri, mis laaditakse sinu Flickri kontosse.

en: Extra tags
et: Lisasildid

[ctx: photo permissions]
en: Family
et: Perekond

[ctx: photo permissions]
en: Friends
et: Sõbrad

en: Safety level
et: Turbetase

en: Content type
et: Sisu tüüp

[ctx: photo safety level]
en: Safe
et: Turvaline

[ctx: photo safety level]
en: Moderate
et: Keskmine

[ctx: photo safety level]
en: Restricted
et: Piiratud

[ctx: photo content type]
en: Photo
et: Foto

[ctx: photo content type]
en: Screenshot
et: Ekraanipilt

[ctx: photo content type]
en: Other
et: Muu

en: Tag options
et: Siltide valikud

en: Use Host Application Tags
et: Rakenduse siltide kasutamine

en: More tag options
et: Rohkem siltide valikuid

en: Added Tags:
et: Lisatud sildid:

en: Enter new tags here, separated by commas.
et: Siin saab sisestada komaga eraldatult uued sildid.

en: Add tags per image
et: Siltide lisamine igale pildile eraldi

en: If checked, you can set extra tags for each image in the File List tab
et: Märkimise korral saab faililoendi kaardil lisada lisasilte igale pildile eraldi

en: Strip Spaces From Tags
et: Tühikute kõrvaldamine siltidest

en: Publication Options
et: Avaldamisvalikud

[ctx: As in accessible for people]
en: Public (anyone can see them)
et: Avalik (kõik näevad)

en: Visible to Family
et: Nähtav perekonnale

en: Visible to Friends
et: Nähtav sõpradele

en: More publication options
et: Rohkem avaldamisvalikuid

en: Safety level:
et: Turbetase:

en: Safe
et: Turvaline

en: Moderate
et: Keskmine

en: Restricted
et: Piiratud

en: Content type:
et: Sisu tüüp:

en: <b><h2><a href='http://www.23hq.com'><font color="#7CD164">23</font></a> Export</h2></b>
et: <b><h2><a href='http://www.23hq.com'><font color="#7CD164">23</font></a> eksport</h2></b>

en: <b><h2><a href='http://www.flickr.com'><font color="#0065DE">flick</font><font color="#FF0084">r</font></a> Export</h2></b>
et: <b><h2><a href='http://www.flickr.com'><font color="#0065DE">flick</font><font color="#FF0084">r</font></a> eksport</h2></b>

en: Fewer publication options
et: Vähem avaldamisvalikuid

en: Fewer tag options
et: Vähem siltide valikuid

en: Export to %1 Web Service
et: Eksport %1 veebiteenusesse

en: Start Uploading
et: Alusta üleslaadimist

en: Flickr/23 Export
et: Flickri/23 eksport

en: A tool to export an image collection to a Flickr / 23 web service.
et: Tööriist pildikogu eksportimiseks Flickr/23 veebiteenusesse.

en: (c) 2005-2008, Vardhman Jain
    (c) 2008-2015, Gilles Caulier
    (c) 2009, Luka Renko
    (c) 2015, Shourya Singh Gupta
et: (c) 2005-2008: Vardhman Jain
    (c) 2008-2015: Gilles Caulier
    (c) 2009: Luka Renko
    (c) 2015: Shourya Singh Gupta

en: Author and maintainer
et: Autor ja hooldaja

en: Developer
et: Arendaja

en: Photostream Only
et: Ainult fotovoog

en: Flickr Export
et: Flickri eksport

en: Failed to Fetch Photoset information from %1. %2
et: Fotokogu teabe hankimine %1 teenusest nurjus. %2

en: Warning
et: Hoiatus

en: Failed to upload photo into %1. %2
    Do you want to continue?
et: Foto laadimine %1 teenusesse nurjus. %2
    Kas soovid jätkata?

en: Continue
et: Jätka

en: Cancel
et: Loobu

note: i18n: ectx: Menu (Export)
en: &Export
et: &Eksport

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
et: Peamine tööriistariba

en: Export to Flick&r...
et: Ekspo&rdi Flickrisse...

en: Flickr Account Selector
et: Flickri konto valija

en: Add another account
et: Lisa veel üks konto

en: Choose the %1 account to use for exporting images:
et: %1 konto piltide eksportimiseks:
