kipi-plugins - en to et translation catalogue (27 entries)

en: Could not authorize
et: Autentimine nurjus

en: Could not open file
et: Faili avamine nurjus

en: Thumbnail
et: Pisipilt

en: Submission title
et: Edastuse nimi

en: Submission description
et: Edastuse kirjeldus

en: Imgur URL
et: Imguri URL

en: Imgur Delete URL
et: Imguri kustutamise URL

en: Logged in as:
et: Sisse logitud kasutajana:

en: Forget
et: Unusta

en: Upload Anonymously
et: Laadi üles anonüümsena

en: Export to imgur.com
et: Eksport imgur.com-i

en: Upload
et: Laadi üles

en: Start upload to Imgur
et: Üleslaadimise alustamine Imguri

en: Imgur Export
et: Imguri eksport

en: A tool to export images to Imgur web service
et: Tööriist piltide eksportimiseks Imguri veebiteenusse

en: (c) 2012-2013, Marius Orcsik
et: (c) 2012-2013: Marius Orcsik

en: Author
et: Autor

en: Developer
et: Arendaja

en: <Not logged in>
et: <Pole sisse logitud>

en: Authorization Failed
et: Autentimine nurjus

en: Failed to log into Imgur: %1
et: Imguri sisselogimine nurjus: %1

en: Uploading Failed
et: Üleslaadimine nurjus

en: Failed to upload photo to Imgur: %1
et: Foto üleslaadimine Imguri nurjus: %1

en: Failed to upload photo to Imgur: %1
    Do you want to continue?
et: Foto üleslaadimine Imguri nurjus: %1
    Kas jätkata?

note: i18n: ectx: Menu (Export)
en: &Export
et: &Eksport

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
et: Peamine tööriistariba

en: Export to &Imgur...
et: Ekspordi &Imguri ...
