kipi-plugins - en to et translation catalogue (26 entries)

en: Select Albums Location
et: Albumite asukoha valimine

en: Select jAlbum jar File Location
et: Vali jAlbumi jar-faili asukoht

en: Cancel
et: Loobu

en: Select jar File Location
et: jar-faili asukoha valimine

en: Not a directory
et: See ei ole kataloog

en: Chosen path is not a directory
et: Valitud asukoht ei ole kataloog

en: Missing directory
et: Puuduv kataloog

en: Directory %1 does not exist, do you wish to create it?
et: Kataloogi %1 ei ole olemas, kas luua see?

en: Failed to create directory
et: Kataloogi loomine nurjus

en: jAlbum Album name to export to:
et: jAlbumi albumi nimi, kuhu eksportida:

en: Settings
et: Seadistused

en: jAlbum Export
et: jAlbumi eksport

en: A Kipi plugin to launch jAlbum using selected images.
et: Kipi plugin jAlbumi käivitamiseks valitud piltidega.

en: (c) 2013-2017, Andrew Goodbody
et: (c) 2013-2017: Andrew Goodbody

en: Error
et: Tõrge

en: Overwrite?
et: Kas kirjutada üle?

en: Album %1 already exists, do you wish to overwrite it?
et: Album %1 on juba olemas, kas kirjutada see üle?

en: Create dir Failed
et: Kataloogi loomine nurjus

en: Failed to create album directory
et: Albumi kataloogi loomine nurjus

en: Writing Failed
et: Kirjutamine nurjus

en: Could not open 'albumfiles.txt' for writing
et: Faili 'albumfiles.txt' avamine kirjutamiseks nurjus

en: Could not open 'jalbum-settings.jap' for writing
et: Faili 'jalbum-settings.jap' avamine kirjutamiseks nurjus

en: Edit jAlbum Data
et: jAlbumi andmete muutmine

note: i18n: ectx: Menu (Export)
en: &Export
et: &Eksport

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
et: Peamine tööriistariba

en: Export to &jAlbum
et: Ekspordi &jAlbumisse
