kipiplugin_printimages - en to et translation catalogue (100 entries)

note: i18n: ectx: Menu (Image)
en: &Image
et: P&ilt

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
et: Peamine tööriistariba

en: Print images
et: Piltide trükkimine

en: Print Assistant...
et: Trükkimisabiline...

en: Print Images
et: Piltide trükkimine

en: Please select one or more photos to print.
et: Palun vali trükkimiseks vähemalt üks pilt.

en: Print Assistant
et: Trükkimisabiline

en: Unable to create a temporary folder. Please make sure you have proper permissions to this folder and try again.
et: Ajutise kataloogi loomine nurjus. Palun kontrolli, kas sul on sellele kataloogile ikka vajalikud õigused, ja proovi uuesti.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_disableCrop)
en: Do not crop photos, just scale them.
et: Kärpimise asemel pilte skaleeritakse.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_disableCrop)
en: Do not crop
et: Ei kärbita

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, BtnCropRotateLeft) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, BtnCropRotateLeft)
en: Rotate photo to the left
et: Foto pööramine vasakule

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, BtnCropRotateLeft)
en: Rotate &left
et: Pöö&ra vasakule

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, BtnCropRotateRight) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, BtnCropRotateRight)
en: Rotate photo to the right
et: Foto pööramine paremale

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, BtnCropRotateRight)
en: Rotate &right
et: &Pööra paremale

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, BtnCropPrev) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, BtnCropPrev) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, BtnPreviewPageDown) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QToolButton, BtnPreviewPageDown)
en: Previous photo
et: Eelmine foto

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, BtnCropPrev)
en: << Pr&evious
et: << &Eelmine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, BtnCropNext) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, BtnCropNext)
en: Next photo
et: Järgmine foto

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, BtnCropNext)
en: Ne&xt >>
et: Jär&gmine >>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LblCropPhoto)
en: Photo 0 of 0
et: Foto 0 / 0

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KIPIPrintImagesPlugin::CropFrame, cropFrame)
en: Move the box in order to crop photos so that they fit inside the photo sizes you have given.  
    You can crop each image differently, or just click the 'Next' button to use the default crop 
    setting for each photo.
    Enable "Do not crop" to avoid cropping all of the photos.
et: Liiguta kasti fotode kärpimiseks, et need mahuksid määratud foto suurusesse. 
    Iga pilti võib kärpida omaette, kuid võib ka klõpsata nupule 'Järgmine', millisel 
    juhul vaikimisi jäetakse igast fotost alles keskosa ja kärbitakse servadest.
    Kõigi fotode kärpimise vältimiseks märgi kastike "Ei kärbita".

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, BtnSaveAs)
en: Save As
et: Salvesta kui

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, CustomLayout)
en: Custom layout
et: Kohandatud paigutus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_photoGridCheck)
en: Photo grid
et: Fotode paigutus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_fitAsManyCheck)
en: Fit as many as possible
et: Võimalikult paljude mahutamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_photosXPageCheck)
en: Photos per page
et: Fotosid leheküljel

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Rows
et: Read

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Columns
et: Veerud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Photo size
et: Foto suurus

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_photoUnits)
en: inches
et: tolli

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_PrintAutoRotate) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_autorotate)
en: Auto rotate
et: Automaatne pööramine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_doneButton)
en: Done
et: Tehtud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4_2)
en: Photos:
et: Fotod:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4)
en: Sheets:
et: Lehed:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel6)
en: Empty slots:
et: Tühjad kohad:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_printer_choice)
en: Print to PDF
et: Trükkimine PDF-failina

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_printer_choice)
en: Print to JPG
et: Trükkimine JPG-failina

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_printer_choice)
en: Print to gimp
et: Trükkimine GIMP-is

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_pagesetup)
en: Page settings
et: Lehekülje seadistused

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LblPreview)
en: Preview
et: Eelvaatlus

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, BtnPreviewPageUp) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QToolButton, BtnPreviewPageUp)
en: Next page
et: Järgmine lehekülg

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Captions:
et: Pildiallkirjad:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_captions)
en: No captions
et: Pildiallkirjad puuduvad

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_captions)
en: Image file names
et: Pildifaili nimed

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_captions)
en: Exif date-time
et: EXIF kuupäev-kellaaeg

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_captions)
en: Comments
et: Kommentaarid

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_captions)
en: Free
et: Vaba

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_free_label)
en: %f  filename, %t exposure time, %c comment, %i ISO, %d date-time, %r resolution, %a aperture, %l focal length, \n newline
et: %f  failinimi, %t säritusaeg, %c kommentaar, %i ISO, %d kuupäev-kellaaeg, %r eraldusvõime, %a ava, %l foikuskaugus, \n reavahetus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_sameCaption)
en: same to all
et: Sama kõigile

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mSaveSettings) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_setDefault)
en: Use as default
et: Määra vaikeväärtusteks

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Family:
et: Pere:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Color:
et: Värv:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Size:
et: Suurus:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, PrintOptionsPage)
en: Image Settings
et: Pildiseadistused

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, mGroupImage)
en: Position
et: Asukoht

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, mGroupScaling)
en: Scaling
et: Skaleerimine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mNoScale)
en: &No scaling
et: &Ei skaleerita

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mScaleToPage)
en: &Fit image to page
et: &Pilt mahutatakse leheküljele

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_PrintEnlargeSmallerImages)
en: Enlarge smaller images
et: Väiksemate piltide suurendamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mScaleTo)
en: &Scale to:
et: &Skaleerimine:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_PrintUnit)
en: Millimeters
et: mm

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_PrintUnit)
en: Centimeters
et: cm

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_PrintUnit)
en: Inches
et: tolli

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_PrintKeepRatio)
en: Keep ratio
et: Proportsiooni säilitamine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, mSaveSettings)
en: Use these scaling options as default.
et: Nende skaleerimisvalikute kasutamine vaikimisi.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Photos per page:
et: Fotosid leheküljel:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Multiple pages:
et: Mitu lehekülge:

en: Choose your grid size
et: Alusvõrgu suuruse valimine

en: Number of rows
et: Ridade arv

en: Insert number of rows
et: Sisesta ridade arv

en: Number of columns
et: Veergude arv

en: Insert number of columns
et: Sisesta veergude arv

en: Choose to have a custom photo size album
et: Kohandatud fotosuurusega albumi valimine

en: Photo height
et: Foto kõrgus

en: Insert photo height
et: Sisesta foto kõrgus

en: Photo width
et: Foto laius

en: Insert photo width
et: Sisesta foto laius

en: Auto rotate photo
et: Foto automaatne pööramine

en: Kipi-plugins image printing
et: KIPI plugin piltide trükkimiseks

en: disabled
et: keelatud

en: Select page layout
et: Lehekülje paigutuse valik

en: Crop photos
et: Fotode kärpimine

en: Custom
et: Kohandatud

en: Print assistant
et: Trükkimisabiline

en: A tool to print images
et: Tööruust piltide trükkimiseks

en: (c) 2003-2004, Todd Shoemaker
    (c) 2007-2013, Angelo Naselli
et: (c) 2003-2004: Todd Shoemaker
    (c) 2007-2013: Angelo Naselli

en: Author
et: Autor

en: Developer
et: Arendaja

en: Contributor
et: Kaasautor

en: Unsupported Paper Size
et: Toetamata paberi suurus

en: Photo %1 of %2
et: Foto %1 / %2

en: Page %1 of %2
et: Lehekülg %1 / %2

en: Add again
et: Lisa uuesti

en: Remove
et: Eemalda

en: Output Path
et: Väljundi asukoht

en: Overwrite File
et: Faili ülekirjutamine

en: The following file will be overwritten. Are you sure you want to overwrite it?
et: Järgmine fail kirjutatakse üle. Kas soovid selle üle kirjutada?

en: Could not save file, please check your output entry.
et: Faili salvestamine nurjus, palun kontrolli väljundit.

en: Could not remove the GIMP's temporary files.
et: GIMPi ajutiste failide eemaldamine nurjus.

en: There was an error launching the GIMP. Please make sure it is properly installed.
et: GIMPi käivitamisel tekkis viga. Palun kontrolli, kas see on korrektselt paigaldatud.

en: Empty output path.
et: Väljundi asukoht puudub.
