kipiplugin_sendimages - en to et translation catalogue (64 entries)

en: Error opening input file
et: Tõrge sisendfaili avamisel

en: Error opening temporary folder
et: Tõrge ajutise kataloogi avamisel

en: Cannot resize image. Aborting.
et: Pildi suuruse muutmine nurjus, loobutakse.

en: Cannot save resized image (JPEG). Aborting.
et: Muudetud suurusega pildi (JPEG) salvestamine nurjus, loobutakse.

en: Cannot save resized image (PNG). Aborting.
et: Muudetud suurusega pildi (PNG) salvestamine nurjus, loobutakse.

note: i18n: ectx: Menu (Export)
en: &Export
et: &Eksport

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
et: Peamine tööriistariba

en: Email Images...
et: Saada pildid e-postiga...

en: Email images
et: Piltide saatmine e-postiga

en: Operation canceled by user
et: Kasutaja katkestas operatsiooni

en: Resizing %1
et: %1 suuruse muutmine

en: %1 resized successfully
et: %1 suurus edukalt muudetud

en: Failed to resize %1: %2
et: %1 suuruse muutmine nurjus: %2

en: There are no files to send
et: Pole ühtegi faili saata

en: Build images properties file
et: Pildi omaduste faili loomine

en: no caption
et: pealdis puudub

en: no keywords
et: võtmesõnad puuduvad

en: file "%1":
    Original images: %2
et: fail "%1":
    Originaalpildid: %2

en: Comments: %1
et: Kommentaarid: %1

en: Tags: %1
et: Sildid: %1

en: Rating: %1
et: Hinnang: %1

en: properties.txt
et: omadused.txt

en: Image properties file cannot be opened
et: Pildi omaduste faili avamine nurjus

en: Image properties file done
et: Pildi omaduste fail loodud

en: Processing Failed
et: Töötlemine nurjus

en: Some images cannot be resized.
    Do you want them to be added as attachments without resizing?
et: Mõne pildi suurust ei olnud võimalik muuta.
    Kas soovid lisada need kaasatud failidena (suurust muutmata)?

en: The file "%1" is too big to be sent, please reduce its size or change your settings
et: Fail "%1" on saatmiseks liiga suur. Palun vähenda selle suurust või muuda seadistusi.

en: Starting default desktop email program...
et: Vaikimisi e-posti rakenduse käivitamine ...

en: Failed to start "%1" program. Check your system.
et: Rakenduse "%1" käivitamine nurjus. Palun kontrolli paigaldust.

en: Starting "%1" program...
et: Rakenduse "%1" käivitamine...

en: After having sent your images by email...
et: Pärast seda, kui oled pildid ära saatnud...

en: Press 'Close' button to clean up temporary files
et: Klõpsa ajutiste failide puhastamiseks nupule 'Sulge'

en: Email Images Options
et: Piltide e-postiga saatmise valikud

[ctx: @action:button]
en: &Send
et: &Saada

en: Send Images
et: Piltide saatmine

en: A tool to e-mail items
et: Tööriist piltide saatmiseks e-postiga

en: (c) 2003-2016, Gilles Caulier
et: (c) 2003-2016: Gilles Caulier

en: Author and Maintainer
et: Autor ja hooldaja

en: Developer
et: Arendaja

en: Mail program:
et: E-posti rakendus:

[ctx: default desktop mail agent]
en: Default
et: Vaikimisi

en: Select your preferred external email program here. <b>Default</b> is the current email program set in desktop system settings.
et: Siin saab valida eelistatud välise e-posti rakenduse. <b>Vaikimisi</b> tähendab e-posti rakendust, mis on kindlaks määratud töölaua Süsteemi seadistustes.

en: Attach a file with image properties from %1
et: Pildi omaduste faili kaasamine rakendusest %1

en: If you enable this option, all image properties set by %1 as Comments, Rating, or Tags, will be added as an attached file.
et: Sisselülitamisel lisatakse kõik pildi omadused, mille on määranud %1 kommentaaride, hinnangute ja siltidena, kaasatud failina.

en: Maximum email size limit:
et: E-kirja maks. suurus:

en: Adjust image properties
et: Pildi omaduste kohandamine

en: If you enable this option, all images to be sent can be resized and recompressed.
et: Sisselülitamisel saab kõigi saadetavate piltide suurust ja tihendust muuta.

en: Image Properties
et: Pildi omadused

en: Very Small (320 pixels)
et: Väga väike (320 pikslit)

en: Small (640 pixels)
et: Väike (640 pikslit)

en: Medium (800 pixels)
et: Keskmine (800 pikslit)

en: Big (1024 pixels)
et: Suur (1024 pikslit)

en: Very Big (1280 pixels)
et: Väga suur (1200 pikslit)

en: Large - for printing (1600 pixels)
et: Hiiglaslik - trükkimiseks (1600 pikslit)

en: Full HD (1920 pixels)
et: Full HD (1920 pikslit)

en: Ultra HD (3840 pixels)
et: Ultra HD (3840 pikslit)

en: <p>Select the size of the images that are to be sent:</p><p><b>%1</b>: use this if you have a very slow Internet connection or the target mailbox size is very limited.</p><p><b>%2</b>: use this if you have a slow Internet connection and the target mailbox size is limited.</p><p><b>%3</b>: this is the default value for medium Internet connection speed and target mailbox size.</p><p><b>%4</b>: use this if you have a high-speed Internet connection and the target mailbox size is not limited.</p><p><b>%5</b>: use this if you have no size or speed restrictions.</p><p><b>%6</b>: use this only for printing purposes.</p><p><b>%7</b>: use this for optimal viewing on Full HD displays. Only if you have a high-speed Internet connection and the target mailbox size is not limited.</p><p><b>%8</b>: use this for optimal viewing on Ultra HD displays. Only if you have a high-speed Internet connection and the target mailbox size is not limited.</p>
et: <p>Vali siin saadetavate piltide suurus:</p><p><b>%1</b>: kui sul on väga aeglane internetiühendus ja saaja postkasti vastuvõtumaht on väga väike.</p><p><b>%2</b>: kui sul on aeglane internetiühendus ja saaja postkasti vastuvõtumaht on väike.</p><p><b>%3</b>: vaikeväärtus tavalise internetiühenduse ja saaja postkasti vastuvõtumahu korral.</p><p><b>%4</b>: kui sul on kiire internetiühendus ja saaja postkasti vastuvõtumaht ei ole piiratud.</p><p><b>%5</b>: kui kiirus ega suurus ei sea mingeid piiranguid.</p><p><b>%6</b>: see on mõeldud ainult trükkimiseks.</p><p><b>%7</b>: optimaalne vaatamiseks Full HD ekraanil. Aga ainult siis, kui sul on väga kiire internet ja sihtpostkasti suurus ei ole piiratud.</p><p><b>%8</b>: optimaalne vaatamiseks UltraHD ekraanil. Aga ainult siis, kui sul on väga kiire internet ja sihtpostkasti suurus ei ole piiratud.</p>

en: Image size:
et: Pildi suurus:

en: <p>Select the file format of the image files to be sent.</p>
et: <p>Vali siin saadetavate piltide failivorming.</p>

en: <p><b>JPEG</b>: The Joint Photographic Experts Group file format is a good web file format but it uses lossy compression.</p><p><b>PNG</b>: the Portable Network Graphics format is an extensible file format for the lossless, portable, well-compressed storage of raster images. PNG provides a patent-free replacement for GIF and can also replace many common uses of TIFF. PNG is designed to work well in online viewing applications, such as the World Wide Web, so it is fully streamable with a progressive display option. Also, PNG can store gamma and chromaticity data for improved color-matching on heterogeneous platforms.</p>
et: <p><b>JPEG</b>: Joint Photographic Experts Groupi failivorming on korralik failivorming veebile, kuid kasutab andmetekaoga tihendust.</p><p><b>PNG</b>: Portable Network Graphicsi vorming on asjalik kadudeta, porditav ja korraliku tihendusega rasterpiltide failivorming. PNG pakub patendivaba asendust GIF-vormingule ning asendab suurel määral ka TIFF-vormingut. PNG on mõeldud ühtlasi korralikuks esitamiseks veebis, mistõttu seda saab igati kasutada internetipiltides. Samuti suudab PNG salvestada gamma- ja värviandmeid paljudel platvormidel korrektsete värvipiltide esitamiseks.</p>

en: Image format:
et: Pildivorming:

en: <p>The new compression value of JPEG images to be sent:</p>
et: <p>Saadetavate JPEG-piltide uus tihendusväärtus:</p>

en: <p><b>1</b>: very high compression<br/><b>25</b>: high compression<br/><b>50</b>: medium compression<br/><b>75</b>: low compression (default value)<br/><b>100</b>: no compression</p>
et: <p><b>1</b>: väga tugev tihendus<br/><b>25</b>: tugev tihendus<br/><b>50</b>: keskmine tihendus<br/><b>75</b>: nõrk tihendus (vaikeväärtus)<br/><b>100</b>: tihendus puudub</p>

en: Image quality:
et: Pildi kvaliteet:
