kipiplugins - en to et translation catalogue (86 entries)

en: <p>This is the current processing status.</p>
et: <p>See on töötlemise hetkeolek.</p>

en: <p>This is the batch job progress as a percentage.</p>
et: <p>See on pakktöötluse edenemine protsentides.</p>

en: Copy to Clipboard
et: Kopeeri lõikepuhvrisse

en: Close
et: Sulge

en: <i>unavailable</i>
et: <i>pole saadaval</i>

en: <i>Make:</i>
et: <i>Valmistaja:</i>

en: <i>Model:</i>
et: <i>Mudel:</i>

en: <i>Created:</i>
et: <i>Loodud:</i>

en: <i>Aperture:</i>
et: <i>Ava:</i>

en: <i>Focal:</i>
et: <i>Fookuskaugus:</i>

en: <i>Exposure:</i>
et: <i>Säritus:</i>

en: <i>Sensitivity:</i>
et: <i>Tundlikkus:</i>

en: 
    %1|Camera RAW files
et: 
    %1|Kaamera toorfailid (RAW)

en: Select an Image
et: Pildi valik

en: Select Images
et: Piltide valik

en: Login:
et: Kasutajanimi:

en: Password:
et: Parool:

en: &Login
et: &Logi sisse

en: &Skip
et: &Jäta vahele

[ctx: @title:window]
en: Error
et: Tõrge

en: Password cannot be empty.
et: Parooli ei saa andmata jätta.

en: Title:
et: Pealkiri:

en: Time Stamp:
et: Ajatempel:

en: Description:
et: Kirjeldus:

en: Location:
et: Asukoht:

en: These are basic settings for the new %1 album.
et: Need on uue %1 albumi põhiseadistused.

en: Title of the album that will be created (required).
et: Loodava albumi pealkiri (nõutav).

en: Date and Time of the album that will be created (optional).
et: Loodava albumi kuupäev ja kellaaeg (pole nõutavad).

en: Description of the album that will be created (optional).
et: Loodava albumi kirjeldus (pole nõutav).

en: Location of the album that will be created (optional).
et: Loodava albumi asukoht (pole nõutav).

[ctx: @action:button]
en: &Start
et: Al&usta

en: Close window
et: Akna sulgemine

en: Cancel
et: Loobu

en: Cancel current operation
et: Aktiivsest toimingust loobumine

en: Handbook
et: Käsiraamat

en: About...
et: Teave ...

en: Version: %1
et: Versioon: %1

en: About %1
et: Teave %1 kohta

en: Copyright 2003-2016, KDE developers team
et: Autoriõigus 2003-2016: KDE arendusmeeskond

en: Browse...
et: Sirvi ...

en: Thumbnail
et: Pisipilt

en: File Name
et: Failinimi

en: User1
et: Kasutaja1

en: User2
et: Kasutaja2

en: User3
et: Kasutaja3

en: User4
et: Kasutaja4

en: User5
et: Kasutaja5

en: User6
et: Kasutaja6

en: Add new images to the list
et: Lisa uued pildid nimekirja

en: Remove selected images from the list
et: Eemalda valitud pildid nimekirjast

en: Move current selected image up in the list
et: Liiguta valitud pilt nimekirjas ülespoole

en: Move current selected image down in the list
et: Liiguta valitud pilt nimekirjas allapoole

en: Clear the list.
et: Puhasta nimekiri

en: Load a saved list.
et: Laadi salvestatud nimekiri

en: Save the list.
et: Salvesta nimekiri

en: Select the image file list to load
et: Laaditava pildifailide nimekirja valimine

en: All Files (*)
et: Kõik failid (*)

en: Select the image file list to save
et: Salvestatava pildifailide nimekirja valimine

en: Output file format:
et: Väljundfaili vorming:

en: <p>Set the output file format to use here:</p><p><b>JPEG</b>: output the processed image in JPEG format. This format will give smaller-sized files.</p><p><b>Warning: Due to the destructive compression algorithm, JPEG is a lossy quality format.</b></p><p><b>TIFF</b>: output the processed image in TIFF format. This generates large files, without losing quality. Image is compressed.</p><p><b>PNG</b>: output the processed image in PNG format. This generates large files, without losing quality. Image is compressed.</p><p><b>PPM</b>: output the processed image in PPM format. This generates the largest files, without losing quality. Image is not compressed.</p>
et: <p>Siin saab määrata kasutatava väljundfaili vormingu:</p><p><b>JPEG</b>: töödeldud pildi väljund on JPEG vormingus. See vorming annab tulemuseks üsna väiksed failid. Toorfaili teisendamisel kasutatakse minimaalset JPEG tihendust.</p><p><b>Hoiatus!!! Hävitava tihendusalgoritmi tõttu on JPEG kadudega pildivorming.</b></p><p><b>TIFF</b>: töödeldud pildi väljund on TIFF vormingus. See on kadudeta vorming, kuid failid on suured. Teisendamisel kasutatakse Adobe Deflate tihendust.</p><p><b>PPM</b>: töödeldud pildi väljund on PPM vormingus. See on kadudeta vorming, kuid failid on väga suured.</p><p><b>PNG</b>: töödeldud pildi väljund on PNG vormingus. See on kadudeta vorming, kuid failid on suured. Teisendamisel kasutatakse maksimaalset PNG tihendust.</p>

en: If Target File Exists:
et: Kui sihtfail on olemas:

en: Overwrite automatically
et: Kirjutatakse automaatselt üle

en: Open rename-file dialog
et: Avatakse faili ümbernimetamise dialoog

en: Account
et: Konto

en: Max Dimension
et: Maks. suurus

en: Destination
et: Sihtkoht

en: Options
et: Valikud

en: This is the list of images to upload to your %1 account.
et: See on sinu %1 kontole üleslaaditavate piltide loend.

en: This is a clickable link to open %1 in a browser.
et: See on klõpsatav link %1 avamiseks brauseris.

en: This is the %1 account that is currently logged in.
et: See on %1 konto, millele oled praegu sisse logitud.

[ctx: account settings]
en: Name:
et: Nimi:

en: Change Account
et: Muuda kontot

en: Change %1 account for transfer
et: %1 konto muutmine ülekandeks

en: This is the %1 folder to/from which selected photos will be uploaded/downloaded.
et: See on %1 kataloog, kust/kuhu valitud fotosid alla/üles laadida.

en: New Album
et: Uus album

en: Create new %1 folder
et: Uue %1 kataloogi loomine

[ctx: album list]
en: Reload
et: Laadi uuesti

en: Reload album list
et: Albumiloendi taaslaadimine

en: This is the maximum dimension of the images. Images larger than this will be scaled down.
et: See on piltide maksimaalne suurus. Suuremad pildid skaleeritakse alla.

en: Original Size
et: Algsuurus

en: This is the location where %1 images will be downloaded.
et: Asukoht, kust %1 pildid alla laadida.

en: These are the options that would be applied to photos before upload.
et: Valikud, mida fotodele rakendada enne üleslaadimist.

en: Upload original image file
et: Algse pildifaili üleslaadimine

en: Resize photos before uploading
et: Fotode suuruse muutmine enne üleslaadimist

en: Maximum Dimension:
et: Maks. suurus:

en: JPEG Quality:
et: JPEG kvaliteet:
