kipi-plugins - en to eu translation catalogue (39 entries)

en: Privacy setting of the album that will be created (required).
eu: Sortuko den albumaren pribatutasun ezarpenak (beharrezkoa).

en: Only Me
eu: Soilik ni

en: Only Friends
eu: Lagunak soilik

en: Friends of Friends
eu: Lagunen lagunak

en: My Networks and Friends
eu: Nire sarekoak eta lagunak

en: Everyone
eu: Edonor

en: Validate previous session...
eu: Balidatu aurreko saioa...

en: Upgrading to OAuth...
eu: «OAuth»era bertsio-berritzen...

en: Facebook Application Authorization
eu: Facebook aplikazioaren autentifikazioa

en: Please follow the instructions in the browser window. When done, copy the Internet address from your browser into the textbox below and press "OK".
eu: Jarraitu web arakatzaileko jarraibideak. Amaitutakoan, kopiatu zure arakatzaileko Internet helbidea beheko testu-laukian eta sakatu «Ados».

en: Canceled by user.
eu: Erabiltzaileak bertan behera utzita.

en: The service is not available at this time.
eu: Zerbitzua ez dago erabilgarri une honetan.

en: The application has reached the maximum number of requests allowed.
eu: Aplikazioak gehienezko baimendutako eskaera kopurura iritsi da.

en: Invalid session key or session expired. Try to log in again.
eu: Saioaren gakoa baliogabea, edo saioa iraungituta. Saiatu saioan berriro sartzen.

en: Invalid album ID.
eu: Albumaren IDa baliogabea.

en: Album is full.
eu: Albuma beteta dago.

en: Missing or invalid file.
eu: Fitxategia falta da edo ez da baliozkoa.

en: Too many unapproved photos pending.
eu: Argazki gehiegi daude onartzeko zain.

en: Error
eu: Errorea

en: Export to Facebook Web Service
eu: Esportatu Facebook-eko web zerbitzura

en: Start Upload
eu: Hasi igoera

en: Start upload to Facebook web service
eu: Hasi igoera Facebook-eko web zerbitzura

en: Facebook Export
eu: Facebook Esportatzea

en: A tool to export image collection to/from Facebook web service.
eu: Irudi bildumak Facebook web zerbitzu-ra/-tik esportatzeko tresna.

en: Author and maintainer
eu: Egilea eta mantentzailea

en: <auto create>
eu: <automatikoki sortu>

en: Facebook Call Failed: %1
eu: Huts egin du Facebook-i deitzean: %1

en: Warning
eu: Abisua

en: After you have been logged out in the browser, click "Continue" to authenticate for another account
eu: Behin arakatzailean saioa itxi duzunean, egin klik "Jarraitu" aukerari beste kontu batekin autentifikatzeko.

en: Continue
eu: Jarraitu

en: Cancel
eu: Utzi

en: Facebook export
eu: Facebook esportatzea

en: Cannot open file
eu: Ezin da fitxategia ireki

en: Uploading Failed
eu: Zama-igotzea huts egin du

en: Failed to upload photo into Facebook: %1
    Do you want to continue?
eu: Huts egin du argazkia Facebook-era igotzean: %1
    Jarraitzea nahi duzu?

en: Facebook Call Failed: %1
eu: Huts egin du Facebook-i deitzean: %1

note: i18n: ectx: Menu (Export)
en: &Export
eu: &Esportatu

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
eu: Tresna-barra nagusia

en: Export to &Facebook...
eu: &Esportatu Facebook-era...
