kipi-plugins - en to eu translation catalogue (23 entries)

en: Authenticating the user
eu: Erabiltzailea autentifikatzea

en: Getting galleries from server
eu: Zerbitzaritik galeriak lortzea

en: Successfully retrieved galleries
eu: Galeria eskuratze arrakastatsua

en: Make private
eu: Egin pribatu

en: Tags (optional):
eu: Etiketak (aukerakoa):

en: Remove information bar on thumbnails
eu: Kendu koadro txikien gaineko informazio-barra

[ctx: @item:inlistbox]
en: Add to root folder
eu: Gehitu erro karpetan

[ctx: @item:inlistbox]
en: Create new gallery
eu: Sortu galeria berria

en: Export to Imageshack
eu: Esportatu Imageshack-era

en: Upload
eu: Zama-igo

en: Start upload to Imageshack web service
eu: Hasi zama-igotzea Imageshack web zerbitzuetara

en: Imageshack Export
eu: Imageshack Esportatu

en: A tool to export images to Imageshack web service.
eu: Imageshack web zerbitzuetara irudiak esportatzeko tresna bat.

en: Author
eu: Egilea

en: Image Shack Export
eu: «Image Shack» Esportatu

en: Authenticating...
eu: Autentifikatzen...

en: Login failed: %1
eu: Saio-hastea huts egin du: %1

en: Failed to get galleries list: %1
eu: Galerien zerrenda lortzea huts egin du: %1

en: Uploading Failed
eu: Zama-igotzea huts egin du

en: Failed to upload photo into Imageshack: %1
    Do you want to continue?
eu: Huts egin du Imageshack-era argazkia zama-igotzea: %1
    Jarraitu nahi duzu?

note: i18n: ectx: Menu (Export)
en: &Export
eu: &Esportatu

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
eu: Tresna-barra nagusia

en: Export to &Imageshack...
eu: Esportatu &Imageshack-era...
