kipi-plugins - en to eu translation catalogue (25 entries)

en: Could not authorize
eu: Ezin izan da baimendu

en: Could not open file
eu: Ezin izan da fitxategia ireki

en: Thumbnail
eu: Koadro txikia

en: Submission title
eu: Bidalketa titulua

en: Submission description
eu: Bidalketa azalpena

en: Imgur Delete URL
eu: Imgur ezabatu URL

en: Logged in as:
eu: Honela saio-hasita:

en: Forget
eu: Ahaztu

en: Upload Anonymously
eu: Zama-igo anonimoki

en: Export to imgur.com
eu: Esportatu imgur.com lekura

en: Upload
eu: Zama-igo

en: Start upload to Imgur
eu: Hasi Imgur-rera zama-igotzea

en: Imgur Export
eu: Imgur Esportatzea

en: A tool to export images to Imgur web service
eu: Imgur web zerbitzura irudiak esportatzeko tresna bat

en: Author
eu: Egilea

en: Developer
eu: Garatzailea

en: <Not logged in>
eu: <saio-hasi gabe>

en: Authorization Failed
eu: Baimen-ematea huts egin du

en: Failed to log into Imgur: %1
eu: Imgur-ren saio-hastea huts egin du: %1

en: Uploading Failed
eu: Zama-igotzea huts egin du

en: Failed to upload photo to Imgur: %1
eu: Huts egin du Imgur-rera zama-igotzea: %1

en: Failed to upload photo to Imgur: %1
    Do you want to continue?
eu: Huts egin du Imgur-rera zama-igotzea: %1
    Jarraitu nahi duzu?

note: i18n: ectx: Menu (Export)
en: &Export
eu: &Esportatu

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
eu: Tresna-barra nagusia

en: Export to &Imgur...
eu: Esportatu &Imgur-rera...
