kipi-plugins - en to eu translation catalogue (76 entries)

note: i18n: ectx: Menu (Export)
en: &Export
eu: &Esportatu

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
eu: Tresna-barra nagusia

en: Export to MediaWiki...
eu: Esportatu MediaWiki-ra...

en: Error on file '%1'
eu: Errorea '%1' fitxategian

en: Error on file '%1': %2
eu: Errorea '%1' fitxategian: %2

en: Uploaded via KIPI uploader
eu: KIPI zamaketariaren bidez zama-igota

en: Error
eu: Errorea

en: Select an image
eu: Hautatu irudi bat

en: This is a clickable link to open the MediaWiki home page in a web browser.
eu: Hau MediaWiki-ren orri nagusia web-arakatzaile batean irekitzeko esteka klikagarri bat da.

en: This is the list of images to upload to the wiki.
eu: Hau da wikira igo beharreko irudien zerrenda.

en: This is the login form to your account on the chosen wiki.
eu: Hau da hautatutako wikian zure kontuan saio-hasteko inprimakia.

en: Title:
eu: Titulua:

en: Date:
eu: Data:

en: Description:
eu: Azalpena:

en: Categories:
eu: Kategoriak:

en: Latitude:
eu: Latitudea:

en: Longitude:
eu: Longitudea:

en: Account
eu: Kontua

en: This is the login form to your MediaWiki account.
eu: Hau da zure MediaWiki kontuan saio-hasteko inprimakia.

en: New
eu: Berria

en: Add a wiki to this list
eu: Gehitu wiki bat zerrenda honetara

en: These are options for adding a Wiki.
eu: Hauek dira Wiki bat Wiki bat gehitzeko aukerak.

en: Name:
eu: Izena:

en: API URL:
eu: APIaren URL:

en: Add
eu: Gehitu

en: Add a new wiki
eu: Gehitu wiki berri bat

en: Login:
eu: Saio-hasi:

en: Password:
eu: Pasahitza:

en: &Log in
eu: &Hasi saioa

en: Login Information
eu: Saio-hasteko informazioa

[ctx: Name of the wiki the user is currently logged on]
en: Logged on:
eu: Saio-hasita hemen:

[ctx: Username which is used to connect to the wiki]
en: Logged as:
eu: Saio-hasita honela:

en: Change Account
eu: Aldatu kontua

en: Logout and change the account used for transfer
eu: Saio-itxi eta aldatu transferentziak egiteko erabilitako kontua

en: Information
eu: Informazioa

en: Author:
eu: Egilea:

en: Source:
eu: Sorburua:

en: License:
eu: Lizentzia:

en: Own work, Creative Commons Attribution-Share Alike 4.0
eu: Nere lana, Creative Commons Attribution-Share Alike 4.0 (Aitortzea-Berdin Partekatzea)

en: Own work, multi-license with CC-BY-SA-3.0 and GFDL
eu: Nere lana, lizentzia-aniztuna CC-BY-SA-3.0 eta GFDL

en: Own work, multi-license with CC-BY-SA-3.0 and older
eu: Nere lana, lizentzia-aniztuna CC-BY-SA-3.0 eta zaharragoa

en: Own work, Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0
eu: Nere lana, Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0  (Aitortzea-Berdin Partekatzea)

en: Own work, Creative Commons Attribution 3.0
eu: Nere lana, Creative Commons Attribution 3.0 ( (Aitortzea)

en: Own work, release into public domain under the CC-Zero license
eu: Nere lana, argitaratu jendartean CC-Zero lizentziaren babespean

en: Author died more than 100 years ago
eu: Egilea duela 100 baino gehiago hil zen

en: Photo of a two-dimensional work whose author died more than 100 years ago
eu: Bi dimentsiotako lan baten argazkia, zeinen egilea duela 100 urte baino gehiago hil zen

en: First published in the United States before 1923
eu: Aurrenekoz argitaratua AEBetan 1923 baino lehen

en: Work of a U.S. government agency
eu: AEBetako gobernu-agentzia baten lana

en: Simple typefaces, individual words or geometric shapes
eu: Tipografia soilak, banakako hitzak edo forma geometrikoak

en: Logos with only simple typefaces, individual words or geometric shapes
eu: Tipografia soilak baino ez dituzten logotipoak, banakako hitzak edo forma geometrikoak

en: No license specified (not recommended for public wiki sites)
eu: Ez da lizentziarik zehaztu (wiki-leku publikoetan ez erabiltzea gomendatzen da)

en: Generic categories:
eu: Kategoria generikoak:

en: This is a place to enter categories that will be added to all the files.
eu: Hau da fitxategi guztiei gehituko zaizkien kategoriak sartzeko tokia.

en: Generic text:
eu: Testu generikoa:

en: This is a place to enter text that will be added to all the files, below the Information template.
eu: Hau da fitxategi guztiei, informazio txantiloiaren azpian, gehituko zaien testua sartzeko tokia.

en: Upload comments:
eu: Zama-igo iruzkinak:

en: This is a place to enter text that will be used as upload comments. The default of 'Uploaded via KIPI uploader' will be used if empty.
eu: Hau da zama-igotzeko iruzkin bezala erabiliko den testua sartzeko tokia. Lehenetsitako 'KIPI zamaketariaren bidez zama-igota' erabiliko da hutsik badago.

en: Options
eu: Aukerak

en: These are options that will be applied to photos before upload.
eu: Aukera hauek dira argazkiei zama-igo aurretik ezarriko zaizkienak.

en: Resize photos before uploading
eu: Aldatu argazkien handiera zama-igo aurretik

en: Maximum size:
eu: Gehienezko neurria:

en: JPEG quality:
eu: JPEG kalitatea:

en: Remove metadata from file
eu: Kendu fitxategiko meta-datuak

en: Remove coordinates from file
eu: Kendu fitxategiko koordenatuak

en: Items Properties
eu: Elementuen propietateak

en: Upload Settings
eu: Zama-igotzeko ezarpenak

en: Export to MediaWiki
eu: Esportatu MediaWiki-ra

en: Start Upload
eu: Abiatu zama-igotzea

en: Start upload to MediaWiki
eu: Abiatu zama-igotzea MediaWiki-ra

en: MediaWiki export
eu: MediaWiki Esportatu

en: A tool to export image collection to a MediaWiki installation.
    Using libmediawiki version %1
eu: MediaWiki instalazio batera irudi bildumak esportatzeko tresna bat.
    libmediawiki %1 bertsioa erabiltzen du

en: Author
eu: Egilea

en: Developer
eu: Garatzailea

en: Login Error
eu: Saio-haste errorea

en: Please check your credentials and try again.
eu: Ikuskatu zure egiaztagiriak eta berriz saiatu.

en: Upload finished with no errors.
eu: Zama-igotzea errorerik gabe amaitu da.
