kipi-plugins - en to eu translation catalogue (44 entries)

note: i18n: ectx: Menu (Export)
en: &Export
eu: &Esportatu

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
eu: Tresna-barra nagusia

[ctx: piwigo login settings]
en: Username:
eu: Erabiltzaile-izena:

[ctx: piwigo login settings]
en: Password:
eu: Pasahitza:

en: Check if %1 already exists
eu: Egiaztatu %1 aurretik dagoen

en: Error
eu: Errorea

en: Piwigo URL probably incorrect
eu: Piwigo URLa ziur aski ez da zuzena

en: Incorrect username or password specified
eu: Erabiltzaile-izen edo pasahitz okerra zehaztu da

en: Upload to Piwigo version < 2.4 is no longer supported
eu: Zama-igotzea ez da onartzen dagoeneko Piwigo bertsioa < 2.4 bada

en: Invalid response received from remote Piwigo
eu: Urruneko Piwigo zerbitzariak erantzun baliogabea eman du

en: Failed to list albums
eu: Huts egin du albumak zerrendatzea

en: Photo '%1' already exists.
eu: '%1' argazkia badago lehendik ere.

en: Failed to upload photo
eu: Huts egin du argazkia zama-igotzea

en: Photo '%1' already exists in this album.
eu: '%1' argazkia lehendik ere badago album honetan.

en: Error : Cannot open photo: %1
eu: Errorea: Ezin da argazkia ireki: %1

en: Upload the chunk %1/%2 of %3
eu: Zama-igo  %3tik  %1/%2  puska

en: Warning : The full size photo cannot be uploaded.
eu: Abisua: Neurri osoko argazkia ezin da zama-igo.

en: Upload the metadata of %1
eu: Zama-igo %1-(e)n meta-datuak

en: Invalid response received from remote Piwigo (%1)
eu: Erantzun baliogabea eman du urruneko Piwigo zerbitzariak (%1)

en: Visit Piwigo website
eu: Bisitatu Piwigo webgunea

en: Albums
eu: Albumak

en: Change Account
eu: Aldatu kontua

en: Options
eu: Aukerak

en: Resize photos before uploading
eu: Aldatu argazkien handiera zama-igo aurretik

en: Maximum width:
eu: Gehienezko zabalera:

en: Maximum height:
eu: Gehienezko altuera:

en: Resized JPEG quality:
eu: Handiera aldatutako JPEG kalitatea:

en: Piwigo Export
eu: Piwigo esportatu

en: A tool to export image collections to a remote Piwigo server.
eu: Urruneko Piwigo zerbitzari batera irudi bildumak esportatzeko tresna bat.

en: Developer
eu: Garatzailea

en: Start Upload
eu: Abiarazi zama-igotzea

en: Login Failed
eu: Saio-hastea huts egin du

en: Failed to login into remote piwigo.
eu: Huts egin du urruneko piwigo webgunean saio-hastea.

en: 
    Do you want to check your settings and try again?
eu: 
    Zure ezarpenak ikuskatu eta berriro saiatzea nahi duzu?

en: Edit Piwigo Data
eu: Editatu Piwigo datuak

en: Album
eu: Albuma

en: Image
eu: Irudia

en: Nothing to upload - please select photos to upload.
eu: Ez dago zama-igotzeko ezer - hautatu zama-igo beharreko argazkiak.

en: The file %1 is not a supported image or video format
eu: %1 fitxategiak ez dauka onartutako irudi edo bideo formatu bat

en: Uploading file %1
eu: %1 fitxategia zama-igotzen

en: Uploading Failed
eu: Zama-igotzea huts egin du

en: Failed to upload media into remote Piwigo.
eu: Huts egin du euskarria urruneko Piwigora zama-igotzea.

en: 
    Do you want to continue?
eu: 
    Jarraitu nahi duzu?

en: Export to &Piwigo...
eu: Esportatu &Piwigo-ra...
